• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.894 acteurs
  • 198.969 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Suspicious River (2000)

Drama | 92 minuten
2,46 13 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Lynne Stopkewich

Met onder meer: Molly Parker en Callum Keith Rennie

IMDb beoordeling: 5,7 (892)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Suspicious River

"Deeper than you ever feared."

Leila is motelreceptioniste in een kleine stad. Een uitzichtloos leven en uitgeblust huwelijk drijven haar ertoe haar lichaam te verkopen aan de eenzame mannen die in het motel verblijven. Haar leven wordt zwaar overhoop gehaald, als ze in een bezoeker haar zielsverwant vindt. Ondanks zijn gewelddadige uitspattingen ziet ze in hem de kans om aan haar saaie bestaan te ontsnappen. Al gauw blijkt dat ze in een extreem gevaarlijke relatie verzeild is geraakt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5027 stemmen

Bijzondere en beetje donkere film met een apart sfeertje die een hoger gemiddelde verdiend dan waar het nu (2,41) op staat.

De acteurs doen het goed en de regie is lekker sober zonder fratsen.

Een goed film voor de fans van neerslachtige dramafilms.

Cijfer: 3,5


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5027 stemmen

Ik heb de film gister nog een keer gezien en doe er een vol punt bij.

Wat kan die Molly Parker goed acteren zeg.

De film heeft een soort van emotiloos, triest en eenzaam sfeertje omdat er eigenlijk geen persoon is waarmee je je kunt identificeren en Molly Parker speelt (met verve) de schijnbaar emotiloze koude vrouw die toch iets schattigs over zich heeft.


avatar van skip

skip

  • 228 berichten
  • 235 stemmen

Inderdaad een sobere en neerslachtige film. Ik vind het acteren goed maar niet super. Wanneer je dit verhaal via film wilt vertellen zul je bij de kijker toch op de een of andere manier de interesse moeten wekken. De film slaagt daar volgens mij onvoldoende in, de sfeer is inderdaad triest, eenzaam en bijna emotieloos. Daar zit niet iedereen op te wachten maar het hoort inderdaad wel bij het verhaal. Ondanks dat gegeven had er volgens mij meer in gezeten en dat is er onvoldoende uitgekomen. Er zijn mensen die dit prachtig vinden, een echte filmhuisfilm.