• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.212 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.985 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gigli (2003)

Misdaad / Komedie | 121 minuten
1,66 364 stemmen

Genre: Misdaad / Komedie

Speelduur: 121 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Martin Brest

Met onder meer: Ben Affleck, Jennifer Lopez en Al Pacino

IMDb beoordeling: 2,7 (51.884)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gigli

"Life doesn't play by the rules."

Gigli krijgt de opdracht om de geestelijk gehandicapte broer van een openbaar aanklager te kidnappen en te gijzelen. De mooie huurmoordenaar Ricki krijgt de opdracht om Gigli in de gaten te houden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Is zeker slecht. Mislukt stervehicel hinkt op verschillende gedachtes en is daardoor nooit echt leuk, nooit echt spannend, nooit echt romantisch. In alles een flop inderdaad.

1,5*.


avatar van Vinokourov

Vinokourov

  • 3143 berichten
  • 2909 stemmen

Tsja, Dzjillie is niet zo'n heel beste film. Alleen de verstandelijk beperkte Brian was nog enigszins oke, maar ook hij had zijn rol beter kunnen maken/spelen. Raar dat ook opeens Al Pacino acte de presence geeft trouwens.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4409 berichten
  • 3093 stemmen

Belabberd.

Niet dat er ook maar iets aan deze film is dat mij op een geslaagde komedie heeft doen hopen, maar toch. Elke film verdient wel een kans, zelfs Gigli. Dat dacht ik gisteravond rond 20h toch.

Rond 22h dacht ik dat nog altijd, maar toch iets moeizamer. In die twee uur heb ik ongelooflijk veel gezeik gezien, af en toe een flauw komisch of sexy momentje en heel veel gebrek aan ziel en beleving.

Met Ben Affleck in de hoofdrol is dat nu ook niet zo moeilijk. De beste man probeert stoer en charismatisch over te komen, maar hij heeft er gewoon de kop niet voor. Hij is een lege huls, ook qua acteren. In combinatie met Jennifer Lopez bakt hij er ook niet veel van, al valt zij nog erg goed mee.

Christopher Walken en Al Pacino verschijnen nog in korte rolletjes, maar dat is het dan ook wel.

Van een regisseur als Martin Brest verwacht een mens toch iets. Helaas geitenkaas kan hij de verwachtingen niet inlossen. Mede een paar indutmomentjes hebben ervoor gezorgd dat ik nog geen vierentwintig uur na het kijken al het grootste deel van de film vergeten ben. Met die gehandicapte kerel probeert Brest nog wat sentiment mee te geven, maar ook dat mislukt pijnlijk.

Het enige positieve is dat ik weer een slechte film minder te gaan heb en dat ik er eentje van Pacino's en Walken's lijstje mag schrappen.

1,5