Genre: Horror / Drama
Speelduur: 100 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Kimberly Peirce
Met onder meer: Chloë Grace Moretz, Julianne Moore en Judy Greer
IMDb beoordeling:
5,8 (154.935)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 7 november 2013
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Carrie
"Know her name. Fear her power."
De verlegen middelbare scholiere Carrie White (Chloë Grace Moretz) wordt opgevoed door haar angstaanjagend religieuze moeder Margaret (Julianne Moore). Wanneer ze de puberteit bereikt, komt ze in aanraking met haar verwoestende telepathische krachten. Wanneer haar klasgenoten vervolgens het eindejaarsbal gebruiken als excuus om haar te vernederen voor de hele school, besluit ze deze dodelijke krachten in te zetten.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (5,8 / 154935)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Carrie (BoekMeter)
- Carrie (MusicMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 10,99 / huur € 2,99
- Kijk op Videoland
Social Media
Acteurs en actrices
Carrie White
Margaret White
Sue Snell
Miss Desjardin
Chris Hargensen
Tommy Ross
Billy Nolan
Tina Blake
Heather
Nicki Watson
Video's en trailers
Reviews & comments
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen

Je hebt niet eens de originele versie gezien want anders zeg je deze onzin allemaal niet. Dit is gewoon een 100% identieke remake die qua verhaal dus gelijk is. Dus er is geen verschil in de afwikkeling van het verhaal, de plot en de wraakneming !
Ebenezer Scrooge
-
- 2150 berichten
- 3092 stemmen
Veel beter dan het origineel. De versie van meesteroplichter De Palma, die sowieso door de mand valt als je zijn films nu bekijkt, pas geleden nog bekeken en wat is die slecht!!! En wat is die Travolta een vreselijke drol. Wie heeft ooit bedacht dat hij acteur moest worden? Net als de Palma vreselijk overschat. Gelukkig kijken we tegenwoordig wat minder idolaat naar films, op een paar snobs na. Een slechtere regisseur kun je je nauwelijks voorstellen. Carrie 2013 is in alle opzichten superieur aan de Palmaversie, de acteerprestaties, afwikkeling van het verhaal, de plot, de wraakneming. Het lijkt of de Palma te stoned was om een fatsoenlijke film af te leveren. Hier wordt een gerichte wraakactie gevoerd en dat is wat we willen, waar we de hele film al warm voor worden gemaakt.
Moretz en Moore spelen prima.
Go to your closet and pray for forgiveness!

Ebenezer Scrooge
-
- 2150 berichten
- 3092 stemmen
Het verbaasde me eigenlijk wel dat de regisseur niet het Europe liedje "Carrie" heeft gebruikt bij de opening van de film of tijdens de climax op het schoolbal, want dat zou perfect hebben gepast bij deze softe uitvoering.

bobbee
-
- 132 berichten
- 45 stemmen

Je hebt niet eens de originele versie gezien want anders zeg je deze onzin allemaal niet. Dit is gewoon een 100% identieke remake die qua verhaal dus gelijk is. Dus er is geen verschil in de afwikkeling van het verhaal, de plot en de wraakneming !
Er is een heel andere afwikkeling van het verhaal, veel dichter bij het boek. De Palma liet (te) veel aan het toeval over, vulde weinig in waardoor je maar moest raden welke kant het verhaal opging. Dat is in deze versie veel duidelijker. Ook is Carrie hier geen rare freak maar een verlegen meisje met een eigen wil. En dan nog maar te zwijgen over die verschrikkelijke dansscène in de Palmas versie. Ooit zoiets ergs gezien. De Palma is een erg overgewaardeerd filmmaker, ik heb zijn films de afgelopen tijd opnieuw bekeken en ze vallen allemaal door de mand. Het is kitsch, meer niet.
Je moet voor de aardigheid de Palmas versie weer eens bekijken en nu zonder het idee dat je naar een klassieker zit te kijken. Dan zie je dat het een hele slappe film is die destijds opviel door zijn rare cameramoves, kitscherige muziek (strijkers a la Psycho), slechte en onnatuurlijke acteerprestaties (die moeder! en die meisjes, die geen meisjes waren maar vrouwen met staartjes in hun haar, Travolta, onwaarschijnlijk talentloos) en het einde natuurlijk. Dat de film een succes werd was geen verdienste van de Palma maar van King. Deze Carrie (2013) is geen stap voor stap remake van de Palmas versie maar een stap voor stap verfilming van het boek zoals de Palma dat destijds ook deed.
Ik weet dat de Palmas Carrie een klassieker genoemd wordt, onterecht, het is een slappe verfilming, zonder spanning. Deze versie is vele malen beter, remake of niet.
bobbee
-
- 132 berichten
- 45 stemmen
Bij wie, bij de zelfbenoemde filmkenners? Deze versie is gewoon stukken beter als de Palmas versie.
Ik heb vorige week de oude Carrie gezien met iemand die die versie niet kende (was voor zijn tijd). Ik wilde dat voordat we naar de nieuwe versie gingen kijken. Mooi om te zien waar ze verschilden.
Nou zijn kritiek was niet mals, wat een wangedrocht. Alleen Spacek was goed. Dat viel me tegen want in mijn herinnering was de Palmas versie een klassieker. Toch kon ik hem geen ongelijk geven. De Palmas Carrie is een draak van een film. En zeker na het zien van de 2013 versie werd me dat duidelijk. De nieuwe versie steekt er met kop en schouder bovenuit. Alle plooien in het verhaal zijn gladgestreken en de acteerprestaties zijn door een betere regie veel beter en geloofwaardiger. Dat het lijkt of deze versie een stap voor stap remake is komt omdat beide films het boek stap voor stap volgen. Dat is dus geen verdienste van de Palma maar van King, wiens boeken een presenteerblaadje zijn voor niet al te fantasierijke regisseurs. Het is niet voor niets dat de Kubrikversie van the Shining door King niet erg gewaardeerd werd.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Met alle respect maar deze slappe Hollywood cliché remake (puur gemaakt uit commercie) kan gewoon absoluut niet tippen aan het origineel. Over het verloop van deze film hoeven we het niet eens te hebben want die was gewoon identiek. Over de uitvoering kun je wel nog discussiëren maar daar wint het origineel het op alle fronten. Zo kan de cast (Chloë Grace Moretz is totaal niet goed gecast en heeft men alleen voor haar gekozen om veel personen naar de bioscoop te lokken, hetzelfde geldt in mindere maten voor Julianne Moore) absoluut niet tippen aan het origineel en speelt Sissy Spacek daarin juist een glansrol (ze was niet voor niets genomineerd voor de Oscar voor Beste Actrice).
Ook de wraakneming tijdens het bal is in deze film een aanfluiting van jewelste. Sowieso is deze uitvoering zeer kort en soft en worden enkel en alleen de personen gestraft die haar iets hebben aangedaan. Ook het laatste stuk hiervan was een aanfluiting, je ziet dan opeens Chloë Grace Moretz zweven (dan denk je nog nu gaat het gebeuren) en een seconde later zie je haar opeens buiten landen op de stoep
Het origineel was hierin veel langer, heftiger en ook best angstaanjagender in beeld gebracht. Ook werd niemand gespaard en vielen ze stuk voor stuk prooi aan de wraak van Carrie. De scene waarbij Sissy Spacek door de deur van de brandende school naar buiten loopt is gewoon geniaal verfilmd.
Ook qua sfeer (die in deze remake ontbreekt, want het wordt gewoon allemaal zeer clichématig afgerateld) en tijdsbeeld (het origineel paste perfect qua tijdsbeeld in de jaren 70) ontbeerd het in de remake.
Nee deze film is gewoon minder dan het origineel en gelukkig zien de meesten dat ook in want deze film heeft niet voor niets een lager punt hier als op IMDb.
Of deze film beter het boek benadert (opzicht wel raar want het zijn gewoon identieke versies) kan ik niet beoordelen want ik lees geen boeken (daar heb ik gewoon het geduld en de concentratie niet voor).
Richard_Voorhees
-
- 2311 berichten
- 2135 stemmen
Hij is per definitie niet slechter of beter dan de Palma's versie, want het verschilt heel erg met de smaak van de mensen. Zo ben ik een persoon die de originele versie van Carrie wat beter uit de verf vind komen, maar er zijn ook weer genoeg mensen die daar anders over denken.
Er zijn een aantal sterke en minder sterke punten aan deze remake. Een minder sterk punt vind ik het script. Men volgt nagenoeg de complete verhaallijn (inclusief soms identiek hetzelfde script) van de originele film, maar hierbij ga je toch merken dat Carrie een iets gedateerd verhaal is.
Ze hebben wel hun best gedaan om de douche scene wat te moderniseren door het toevoegen van het filmen, maar de beschaming die Carrie zou moeten voelen komt hier gewoon niet zo goed over.
Moretz weet de rol van Carrie wel aardig neer te zetten. Men heeft er deze keer wel voor gekozen om het een sterker personage te maken in plaats van de enorm onzekere en gevoelige Carrie uit het origineel. Wat ik alleen wel mis is het angstaanjagende van het personage. Spacek wist zowel charmant te zijn als behoorlijk griezelig. Moretz slaagt alleen in het eerste. Nergens komt ze op mij echt als een bedreiging over en dat is jammer.
Julianne Moore weet de rol van mevrouw White dan wel weer wat beter neer te zetten als Piper Laurie als je het mij vraagt. Ze speelt het wat minder over the top, waardoor het personage oprechter en geloofwaardiger overkomt.
Helaas blijft de hele film wat teveel aanvoelen als een "familie horrorfilm". Wat ik daarmee probeer te zeggen is dat hij behoorlijk tam blijft voor een horrorfilm. Nergens word het echt angstaanjagend en daar waar ik gehoopt had dat ze tegen het einde nog wat los zouden gaan met de guts en gore, valt dat helaas ook wat tegen.
Carrie is een wat tamme, niet enorm bijzondere herhalingsoefening. Echt heel slecht is hij niet, maar echt heel erg goed ook niet. Een matig filmpje.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Zou ik objectief naar deze film kijken, dan zou hij van mij een 2,0 hebben gekregen. Maar omdat de regisseusse er gewoon weer een letterlijke remake van heeft gemaakt (er was al een remake) en dan ook nog uit commercieel oogpunt, "Richard_Voorhees" geeft dat overigens hierboven uitstekend weer met de uitdrukking "familie horrorfilm", heb ik deze film gewoon het minimaal aantal punten gegeven.
Dit is overigens al de tweede remake in korte tijd waarin Chloë Grace Moretz (overigens niets mis met haar, gewoon een goede actrice, en ik zie haar dan ook graag spelen in films) een hoofdrol speelt. De vorige remake waarin ze de hoofdrol speelde was "Let Me In (2010)". Die remake kan ik dan wel nog begrijpen (die film heeft overigens ook een zeer laag punt van mij gekregen) omdat Amerikanen niet veel op hebben met Europese versies (in dit geval een Zweedse productie) waarin niet Engels wordt gesproken.
Ik hoop in ieder geval dat Chloë Grace Moretz niet meer veel remake projecten doet want dat gaat gewoon ten koste van haar talent en dan doet ze eigenlijk ook niet meer dan naspelen dan echt acteren.
PopcornMonster
-
- 27 berichten
- 30 stemmen
Wat een afgezaagde remake van een goeie horror-film!
Ik dacht dat dit een mooie horrorfilm zou worden, met gemoderniseerde effecten en gave scenes, niet zo'n afgezaagde High School Musical-prut! Stomme productie van Peirce, had er wat meer van verwacht. Er is niks mis met het verhaal, maar ze hadden het beter kunnen produceren. Op zich is Moretz een goeie actrice, ook in de film zie ik fantastisch acteerwerk, daar is niks mis mee, maar heb toch liever de versie uit 1976 
Toch 1 ster voor Moretz en de waanzinnige cover, maar de film is naar mijn mening puur voor brugklassers.
Ebenezer Scrooge
-
- 2150 berichten
- 3092 stemmen
Het jammere van die remakes van tegenwoordig is dat de ziel er uit is. Goed voorbeeld: Psycho van Gus van Sant, een exacte kopie van Hitchcock's meesterwerk maar het mist gewoon iets..
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Behalve dat de ziel eruit is weet men ook vaak niets nieuws te bedenken (is ook best moeilijk). Men heeft dan zoiets van "laten we eens een commerciële remake maken van een vroegere populaire film", of men gaat van ellende een computerspel verfilmen (zoals o.a. dit jaar "Need for Speed").
Opzicht is het geen ramp om een remake te maken, maar doe er dan wel iets creatiefs mee zodat het toch nog als een nieuwe film uitziet (zoals men o.a. heeft gedaan met de remake van "Evil Dead" afgelopen jaar) en niet zoals deze remake (in computertermen is deze film gewoon "Copy -> Paste").
schumacher
-
- 4581 berichten
- 4282 stemmen
Vond het nog goed, vind de meid van kick-ass leuk om naar te kijken.
Koerok
-
- 1196 berichten
- 1422 stemmen
ik vond 'm ok. Geen super-film, maar dat komt vooral door het recht-toe-recht-aan verhaal van Stephan King. Maar ik vond het verder goed uitgewerkt. Het personage Carrie overtuigde in ieder geval. Had veel sympathie voor haar.
Mensen die 'zweren' bij het origineel en vervolgens deze afkraken zijn zeurpieten. Zo goed was die eerste film nou ook weer niet. Blijkbaar hadden ze er goede herinneringen aan, en dan kun je het als remake bijna nooit goed doen.
Beide films wat mij betreft een 3.0.
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Prima verfrissende moderne remake van het behoorlijk gedateerde originele eerste "Carrie" verhaal. Het is lang geleden voor mij dat ik het origineel gezien heb en mede daarom lijkt het alsof ik weer voor de eerste keer kennis maak met het verhaal. Al stond het fatale bal moment
nog wel in mijn geheugen gegrift. Chloë Grace Moretz vond ik al een leuke actrice in Kick Ass en ook in 500 Days of Summer deed zij het prima. Maar in deze "Carrie" zet zij akelig goed een integer verlegen terug getrokken meisje neer. Hetzelfde geldt overigens ook voor Julliane Moore die eveneens overtuigd als totaal geflipte geloofzieke moeder..
Maar ook ziet de film er zelf er goed uit. De special effects zijn prima in orde en "Carrie " kweekt medeleven en sympatie bij de kijker. Er was zelfs euforie bij mij te ontdekken toen de stoppen bij het meisje doorsloegen.
Niks mis mee met deze "Carrie" Remake.
3.5*
eppo349
-
- 874 berichten
- 4066 stemmen
Ongeïnspireerde aanfluiting van een film. Had er dan nog een flitsende, moderne horror film van gemaakt. Terecht geflopt.
eppo349
-
- 874 berichten
- 4066 stemmen
Hoezo geflopt? De film heeft zich inmiddels al terugverdiend.
Kan niet veel gekost hebben.
horizons
-
- 5688 berichten
- 2406 stemmen
Geen topper qua verdiensten maar zeker niet slecht:
Budget:
$30,000,000 (estimated)
(van imdb)
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Ongeveer $30 miljoen inderdaad en de film leverde ongeveer $17 op tijdens het openingsweekend. Ja dat klopt eppo, een film van 30 miljoen is voor de Hollywood maatstaf niet echt een enorm bedrag. Maar het is geen low budget. Geen idee wanneer een film valt in de low budget categorie..... Onder de 10 miljoen wellicht?
Fortune
-
- 4316 berichten
- 2772 stemmen
Lang geleden dat ik zo'n waardeloos cliché filmpje heb gezien. Het origineel, hoewel erg lang gelden had een meer luguber sfeertje, wat ik er nog vanaf weet.
De makers zijn vergeten om deze remake met de huidige tijd mee te laten gaan. Ze dachten dat een filmpje op YouTube zetten al meteen voldoende is. Het is jammer dat de rest, de overdreven sardonische pestkoppen (waar hebben die mensen last van, vroeg ik me de hele tijd af) en het hele prom gebeuren is niet meer hetzelfde natuurlijk als in de jaren 70. De tijd lijkt wel op één telefoon na, één YouTube filmpje na gewoon stil te staan in deze reboot.
Geen personen van vlees en bloed maar in het algemeen ook gewoon een irritant goedkoop aanvoelend filmpje waar alle clichés uit de kast worden getrokken. Moretz doet het wel goed als de nieuwe Carrie maar heeft eigenlijk een veel te schattig gezichtje hiervoor en Moore doet me tegenwoordig denken aan een pretzel met teveel zout. Man, man wat is dat mens zoutig geworden, krijg elke keer weer dorst als ik haar zie.
De film mist spanning maar mist eigenlijk alles om als fatsoenlijk bestempeld te worden. Nergens wordt de film serieus of is er enige moeite gestoken in de sounddesign of een aardige shot maar is het gewoon een matige herhalingsoefening. Jammer van het geld en tijd die hierin is gestoken maar vooral jammer van mijn tijd natuurlijk.
filmkul
-
- 2481 berichten
- 2253 stemmen
Geen slechte remake, maar de film haalt het niet bij het origineel. De wat duistere sfeer van het origineel wordt ondanks het feit dat deze film zich in de huidige tijd afspeelt goed neergezet. De spanning wordt goed opgebouwd, echter het einde is iets teveel van het goede De film slaat dan iets te ver door in grootsheid. Moretz valt wat tegen, zeker richting het einde zwak ze af en acteert ze over the top.
Een redelijk voldoende. 3.0
De Baas
-
- 9 berichten
- 84 stemmen
Beter dan het origineel!
Beter acteerwerk, en het verhaal gaat dieper in op de persoonlijkheden.
Maarja, daar verschillen de meningen over.
Prima film
Ramon K
-
- 13575 berichten
- 0 stemmen
Subtekst en subtiliteit worden ingeruild voor CGI, een gepolijst wraakverhaal en gepolijste karakters. De onzekere, angstige tiener Spacek wordt ingeruild voor een zelfbewuste, kickass Moretz. Echt een hele slechte remake.
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2551 stemmen
Kansloze remake.
Ik moet zeggen dat ik in het begin wel uitkeek hiernaar, maar nadat er gaandeweg steeds meer berichten naar buitenkwamen aangaande productieproblemen en dergelijke, begon ik zo toch mijn twijfels te krijgen. Na het zien van dit wanproduct bleken die niet ongegrond te zijn.
Deze film is in feite een ongeïnspireerde herhalingsoefening van het origineel; het is zowat letterlijk één op één overgenomen, met als enige verschil dat de remake zich in de huidige tijd afspeelt inclusief alle high school clichés van dien. Het begint op zich wel aardig, maar al snel blijkt dat Chloë Grace Moretz gewoonweg niet kan tippen aan Sissy Spacek; ze komt te liefelijk over. Julianne Moore doet het als geschifte moeder niet onaardig, edoch komt ze niet in de buurt van de originele actrice.
De spanning is dan ook ver te zoeken. De domme wichten die voor pestkoppen moeten doorgaan, voegen niks toe. Daarnaast zien de telekinetische scènes er te nep uit; wat een matige CGI. De climax komt al helemaal levenloos over, bah.
Al met al een povere poging tot een remake. Ik raad iedereen aan om het origineel nog maar eens op te zetten, zeker als je die nog niet hebt gezien.
1,0 Sterren.
Onslaught
-
- 591 berichten
- 1160 stemmen
Tergend.
Zelden ben ik het met Onderhond oneens 
Het origineel afgelopen zondag nog herkeken. De remake gisteren. Wat me opvalt is dat deze film zowat in alles het origineel kopieert en hier links en rechts een aanpassing in maakt. In plaats van Carrie te confronteren met andere dilemma's komen dezelfde scenes gewoon terug, maar in mijn ogen veel minder sfeervol en gehaast.
Het personage Carrie, gespeeld door Chloë Grace Moretz, wekt bij mij helemaal niks op. Aan de één kant is ze een verlegen bang meisje voor de buitenwereld en aan de andere kant nogal wat rebels tegenover haar moeder, gespeeld door Julianne Moore. In het origineel was de moeder een stuk angstaanjagender en zag je Carrie groeien in haar rol. In deze remake walst ze door haar hele ontwikkeling heen en om het publiek toch nog te pleasen zien we haar al geregeld haar krachten in beeld gebruiken. Kortom slecht en teleurstellend verloop van het script.
Dan komen we bij de andere cast leden. Allemaal erg slecht gecast en kwa acteren een directe kopie maar wederom stuk slechter en gehaast acteerwerk.Aan het eind komen we op het punt waar de makers het waarschijnlijk om hebben gedaan, namelijk de slachtpartij tijdens prom night. Dit is het enige waar de film wat creatief te werk is gegaan en Cloe zich mag uitleven.
Al met al een slechte remake en hoewel ik het origineel nog wel een keer zou kunnen zien, gaat deze er bij mij niet meer in.
1.0*
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Nooit geweten dat deze remake zo neergesabeld werd. Al is het eigenlijk geen verrassing wanneer de remake redelijk dicht bij het origineel probeert te blijven. Van Sant's Psycho konden de meeste mensen ook al niet appreciëren.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Vreselijk.
Carrie in een modern jasje, maar zonder de sfeer, spanning en echt indrukwekkende momenten. Met als dieptepunt de door CGI-effecten overheersende prom wat in het origineel de grote klapper van de film was. Daar zat in deze remake geen enkele spanning in en dat creëer je al helemaal niet door een emmer verf een paar keer in slowmotion om te zien vallen. Het ziet er zielloos en emotieloos uit en het geeft maar weer eens aan waarom remakes 9 van de 10 keer totaal overbodig zijn. Had dan de film nog een eigen smoel gegeven of had er keiharde horror van gemaakt. Maar nu is het meeste letterlijk overgenomen, maar slechts aangevuld met de standaardzaken van vandaag de dag, dus met mobieltjes en andere dingen.
Verder was Moretz ook totaal ongeloofwaardig. Veel te knap om een gepest muurbloempje te spelen. Ze lijkt meer het type wat ze ook in haar film Kick-Ass speelde: iemand die pesters eerder een pak slaag zou geven (wat ze op het einde ook wel aardig doet trouwens). Miscast dus, al acteert ze wel aardig. De rol van haar moeder wordt nu gespeeld door Julianne Moore, die dat op zich wel goed doet. Wel vind ik dat de onderlinge verhoudingen niet erg kloppen. Ik meen dat moeders in het origineel veel dominanter aanwezig was en dat Carrie ook niks tegen haar durfde te doen. Maar hier pikt Carrie vrij weinig van haar en pakt haar ook regelmatig aan. Dat komt ook omdat Carrie haar krachten regelmatig gebruikt. In het origineel doet ze dit volgens mij pas op het einde, omdat het niet anders meer kan na alle ellende die ze meemaakte. In deze remake is Carrie te snel gegroeid naar een veel te krachtig persoon.
Het is jammer dat dit weer een remake is geworden waar alles op special effects is gegooid en niet op het waardig opnieuw vertellen van een klassiek verhaal.
1,5*
Lefgozer
-
- 3491 berichten
- 2256 stemmen
Heb het idee dat deze film vooral wordt neergesabeld omdat het een remake is. Zo slecht is ie nou ook weer niet namelijk. Ik heb me vermaakt.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Ook als losstaande film faalt dit hopeloos hoor. Aspecten als personageopbouw, cgi en script zijn ook los van het origineel gezien niet echt geweldig te noemen.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Heb het idee dat deze film vooral wordt neergesabeld omdat het een remake is. Zo slecht is ie nou ook weer niet namelijk. Ik heb me vermaakt.
Dat het een remake is telt uiteraard wel zwaar mee ja. Als ze iets goedkoop willen remaken, zorg dan dat je een goed product af weet te leveren. Ik heb op zich geen hekel aan remakes, zijn er genoeg die ik een voldoende heb gegeven de afgelopen jaren. Maar er zijn er helaas te veel die gewoon teren op de naam en er verder heel weinig mee doen.
Buiten dat is deze versie van Carrie ook gewoon vrij matig. Het klopt gewoon niet.
Het laatste nieuws

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10
Bekijk ook

Orphan
Horror / Thriller, 2009
960 reacties

The Conjuring
Horror, 2013
734 reacties

Carrie
Horror, 1976
553 reacties

Das Finstere Tal
Western, 2014
25 reacties

2:37
Drama, 2006
45 reacties

Sinister
Horror / Mystery, 2012
606 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










