Beneath the Darkness (2011)
Genre: Thriller
Speelduur: 96 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Martin Guigui
Met onder meer: Dennis Quaid, Tony Oller en Aimee Teegarden
IMDb beoordeling:
4,5 (6.566)
Gesproken taal: Engels en Frans
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Beneath the Darkness
"Now I lay you down to sleep."
Een groep vrienden is getuige geweest van de moord op een van hun beste vrienden. Al snel zien ze de lokale held, en tevens de buurman van een van de 16-jarige jongens, als de psychopatische moordenaar. Ze proberen de geheimen rond de verdachte buurman en zijn spookhuis bloot te leggen en zo te voorkomen om een van zijn volgende slachtoffers te worden.
Externe links
Acteurs en actrices
Ely
Travis
Abby
Brian
Danny
Sgt. Nickerson
Ms. Moore
Officer Wainright
Rosemary
Sovic
Video's en trailers
Reviews & comments
jarno1975 (moderator series)
-
- 10970 berichten
- 2790 stemmen
Dat zijn vaak stemmen van de mensen die er aan gewerkt hebben of een voorpremiere oid gezien hebben. Vaak ook niet al te serieus te nemen.
Fast Eddy
-
- 198 berichten
- 376 stemmen
Ik kan me vergissen, maar volgens mij zie je in de trailer hoe het eindigt.
Zeker kan je natuurlijk niet zijn, tenzij je de film al gezien hebt.
dope
-
- 324 berichten
- 20054 stemmen
Erg zwakjes allemaal, Quaid speelt errug matig als maniac, niet echt een rol voor hem...
peter74
-
- 644 berichten
- 3257 stemmen
Slechte film, acteren is slecht, zelfs van Dennis Quaid, die ik normaal graag zie spelen. En vooral erg ongeloofwaardig. Vooral de scène waarin hij die jongen van de trap duwt, vervolgens op zijn hoofd stampt en de politie niet eens verder naar sporen zoekt terwijl er een getuige is. erg slecht allemaal.
Memati_010
-
- 13 berichten
- 19 stemmen
Wat een slappe hap was dit zeg , zware B film niets bijzonders...
jstinissen
-
- 336 berichten
- 17991 stemmen
niet veel bijzonder een film die je snel vergeet
het verhaal was een beetje ongeloofwaardig
politie die hun taak ook niet echt serieus nemen.
kom niet verder dan 2 sterren
Oliveri
-
- 453 berichten
- 364 stemmen
Matige film over een nogal ongeloofwaardig verhaal. Acteerprestaties onvoldoende.
engelen
-
- 40 berichten
- 0 stemmen
Ik vondt het een zeer slechte film. Dennis Quaid dient enkel maar om het publiek aan te trekken,
Dennis Quaid was een zeer goed acteur, maar in deze film paste hij totaal niet. Zeer snel vergeten deze film.
stinissen (crew films & series)
-
- 23437 berichten
- 76922 stemmen
Gewoon een van de grootste missers van de laatste tijd van Dennis Quaid.
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Echt een B Film.
Gisteravond zomaar ff een film aangezet, ik had het verhaal niet gelezen dus kwist niet waar de film over ging.
Het begon allemaal nog wel best redelijk, gewoon een beetje standaard (ook al was het onwijs slecht geacteerd en kwam het allemaal heel onovertuigend over.)
maar zodra: ze met ze alle in dat huis van die killer waren was de spanning er echt van af en niks meer aan. het werd allemaal zo onwijs langdradig en veel van hetzelfde, echt zonden.
helaas maar 1,5* voor deze film.
erpunited
-
- 647 berichten
- 2591 stemmen
Ik vond de film matig. Het acteerwerk is om te janken. Ik kwam lekker in de film. Heerlijke spanning werd er opgebouwd. Maar ebte gaandeweg weg. Jammer dat de film ook zo voorspelbaar is. Maar al met al een redelijke thriller om een keertje te kijken
snarfje5508
-
- 394 berichten
- 391 stemmen
Zwak werkje. Van je harde schijf verwijderen na het bekeken te hebben. Quaid als psychopaat was alleen geloofwaardig in de laatste minuut van de film.
erik1677
-
- 1787 berichten
- 0 stemmen
Ik vond de cast wel weer heel erg fijn, en zat ook mooi in mekaar.
Beetje een mengelmoes van highschool, thriller en mystery.
Persoonlijk heb ik mij er wel mee vermaakt zo op de vroege donderdagmorgen.
De jonge cast vond ik leuk, maar Dennis Quad ook wel weer als psycho.
Vascago
-
- 4798 berichten
- 3592 stemmen
Redelijk, maar niet meer dan dat. Acteerwerk kon er net mee door, alleen de laatste scene was tenenkrommend slecht. Verhaaltje was wel aardig. Nergens spannend verder, alles kabbelt rustig aan door in de film. Niet mee verveeld, maar hoogstaand was het dus ook zeker niet.
Kleine 2.5 *
ikkegoemikke
-
- 3449 berichten
- 4886 stemmen
Matige B-Film. Zelfs Quaid kon deze flut-film niet naar een hoger level brengen. Snel vergeten deze flauwe bedoening !
Curriculum
-
- 305 berichten
- 303 stemmen
Dennis Quad als psycho? Ik zie hem altijd als monotone acteur, maar we zullen zien. Vanavond een poging ondernemen.
Alexander1900
-
- 1708 berichten
- 563 stemmen
Een aangename thriller met Dennis Quaid als psychopaat. Sowieso houd ik altijd wel van films waarin een mysterieuze / psychopaat / moordenaar in de eigen buurt zit.
Ik heb genoten.
Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
Een bij vlagen duistere thriller die veelal plaatsvind in het donker waardoor deze film nog een aardige sfeer meekrijgt. Het verhaal is wat eenvoudig maar de uitwerking is niet best. Het resulteert in een matige thriller die niet spannend is maar ook weinig tot geen hoogtepunten kent. Ook Dennis Quaid kan deze film niet redden, alhoewel hij zijn rol nog het beste vertolkt.
Het laatste nieuws

Drie Netflix Originals om te kijken na 'Blind Sherlock'

Misdaadfilm 'Catch Me If You Can' met Tom Hanks en Leonardo DiCaprio is morgen op televisie

Horrorfilm 'Bring Her Back' komt zeer binnenkort naar Netflix: 'Geld zeker waard'

Bruce Springsteen-biopic 'Deliver Me From Nowhere' nu al te zien op Disney+
Bekijk ook

Remember
Drama / Thriller, 2015
111 reacties

Fri Os fra det Onde
Thriller, 2009
44 reacties

The Sweeney
Actie / Misdaad, 2012
109 reacties

Anna
Thriller, 2013
36 reacties

The Baytown Outlaws
Actie / Komedie, 2012
77 reacties

A Lonely Place to Die
Thriller / Misdaad, 2011
122 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





