Genre: Horror / Komedie
Speelduur: 90 minuten / 100 minuten (unrated versie)
Oorsprong:
Duitsland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Alex Chandon
Met onder meer: Jo Hartley, Seamus O'Neill en James Doherty
IMDb beoordeling:
5,2 (6.117)
Gesproken taal: Engels en Italiaans
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Inbred
"They came in peace but left in pieces."
Vier jeugdcriminelen en hun bewakers begeven zich naar het afgelegen dorpje Mortlake in Yorkshire om er hun gemeenschapsdienst te vervullen. Een klein incident met een aantal lokale jongeren escaleert in een bloederige nachtmerrie voor de groep.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
sakkediemus
-
- 80 berichten
- 1032 stemmen
Qua sfeer moest ik naast Calvaire toch ook vaak denken aan Sheitan.
LadyManiac
-
- 3 berichten
- 0 stemmen
Persoonlijk vind ik dat Inbred het niet haalt bij films als Calvaire of Eden Lake. Het mist de rauwe, onwerkelijke nachtmerrieachtige sfeer en de "inteeltjes" konden mij niet overtuigen. De film heeft een te lange aanloop totdat er daadwerkelijk iets gebeurd, wat mij snel afleid van de film
. Hoewel de laatste hoofdrolspelers redelijk ironisch aan hun einde komen, lukte het me niet om me in te leven in de karakters en hun miserable toestand, de niet/geringe aanwezige acteerprestaties zullen daar debet aan zijn.Pluspunt is de gore, die is ruimschoots aanwezig. De scene met de mestmachine kon me wel bekoren 
Ware liefhebbers van dit genre zullen, denk ik, niet (voldoende) aan hun trekken komen, toen ik nog nachtdiensten draaide, vielen dit soort films onder de "nachtdienstfilmpjes". Geen diepzinnige dialogen, je mist niets als je even weg moet en er blijft genoeg over om niet in slaap te vallen.
2 sterren.
Extramint
-
- 12 berichten
- 12 stemmen
Lange tijd geleden dat ik zo heb moeten lachen bij een horrofilm!
Ik verwachte dat de film net zoals alle horrors als deze film zou verlopen. Groepje, eng dorpje, knap meisje, knappe jongen en niet te vergeten onze negroïde man.. tadaa.. horror compleet.
Niet dus..
Wanneer je denkt dat het allemaal wel mee zal vallen en het niet slechter kan wordt degene waarvan je het niet verwacht als eerste zijn kop afgehakt... Vanaf dat moment wordt er serieus binnen een half uur(!!) alleen maar lachwekkender.
Ik kan alleen maar zeggen dat het aan de ene kant de moeite waard is omdat een avondje horrorlachen nooit kwaad kan, aan de andere kant... echte horror fanaten kunnen hem beter voorbij laten schieten.
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7281 stemmen
Voorspelbare voortandjes.
Het is de onderliggende laag humor die Inbred uiteindelijk van een teleurstelling redt. De moorden zijn absoluut smerig, maar doordat men zo expliciet en ludiek te werk gaat is het hier de lach die overheerst. Al zal bij eventuele tere zieltjes het lachen snel vergaan, want het gaat er heftig aan toe tijdens een paar scènes.
De voorspelbaarheid druipt overal vanaf echter en er is duidelijk goed opgelet tijdens allerlei andere genregenoten. Wie de clichés niet erg vindt en het overdreven inteeltvolk de plastic voortandjes vergeeft, wacht een aardig filmpje. Onderhoudend en vermakelijk, maar nergens boven de massa uitstekend helaas.
Redelijk.
Met dank aan Paradiso voor het recensie-exemplaar.
Angelo2
-
- 681 berichten
- 3068 stemmen
Lekker gek filmpje wat wat traag op gang komt en helaas nergens spannend wordt. De film moet het echt hebben van wat vreemde personages, maffe momenten en uitstekende gore scenes.
Deze maken een hoop goed en zorgen er voor dat deze film zeker het bekijken waard is. Een 6
stinissen (crew films & series)
-
- 23444 berichten
- 76936 stemmen
Matige horror die alleen gaat over slachten , slachten en slachten verder geen spanning of enigszins subtiele opbouw. Wel leuk om in een paar dagen weer Jo Hartley te zien ik zag ze een paar dagen geleden nog in Ill Manors.
mixmaster
-
- 1288 berichten
- 1215 stemmen
Lekker gek filmpje wat wat traag op gang komt en helaas nergens spannend wordt. De film moet het echt hebben van wat vreemde personages, maffe momenten en uitstekende gore scenes.
Deze maken een hoop goed en zorgen er voor dat deze film zeker het bekijken waard is. Een 6
volledig mee eens !
606
-
- 23876 berichten
- 12266 stemmen
ik heb besloten nog geneens de moeite te nemen om hem te kijken
mikey
-
- 28989 berichten
- 5141 stemmen
Leuke prestaties van de inbred worden verziekt door slecht vertelwerk en hopeloze slachtoffers.
Pazmaster
-
- 2776 berichten
- 5881 stemmen
B film, maar toch best aardig. Het 1e gedeelte van de film is wel slecht, maar naar mate de film vordert wordt het eigenlijk steeds leuker en bizarder. Het gaat eigenlijk meer richting komedie toe want dit is niet serieus te nemen. Leuk. 2,5 ster
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
CGI-Gore Show reel.
Voor wie The League of Gentlemen kent is dit qua absurdisme en humor niet nieuw. Papa Lazarou. Verder is het natuurlijk ook allesbehalve origineel. Niet het ergste imo. Probleem zit hem vooral in de slappe afwerking, uitgezonderd de CGI gore. Waar duidelijk de kracht van het team ligt. Maar de slappe afwerking zit hem dan ook in de rest. Verhaaltje bouwt oersaai op (nergens grappig) en dan komen de bewoners van het dorp. Maar die zijn helaas matig gecast. Ze hebben wat raar geknipt haar of een nep gebitje in, maar in alles zie je dat het gewoon "normale" mensen zijn. Zo komt die oversekste nertsman niet over en de andere oversekste wortel jongen ook totaal niet. (zou me niks verbazen als het ook vooral vrienden en kennissen waren als extras) Enige die redelijk stand houd is de leider.
Ook de setting mocht nog wat extra aankleding gebruiken. Dit soort Engelse plekjes hebben al veel met zich mee maar toch is er meer nodig om het echt sfeer te geven. Vooral de interieurs.
Enige wat overblijft zijn de niet onaardig uitziende kills en wat humor (ook niet veel). Dat maakt het afzit waardig maar niet veel meer dan dat.
2 sterren.
DjFrankie
-
- 3419 berichten
- 3502 stemmen
Prima vermaakt met deze slasher, wel de lelijkste cast die ik ooit in een film heb gezien.
Goed einde ook.
Keane1983
-
- 1015 berichten
- 943 stemmen
Het verhaal is meer dan vermakelijk hoewel er hier en daar wat irritatie puntjes inzitten.'
Gore zit er volop in en ook lekker in beeld gebracht.
Setting is goed, score lekker lugubber, acteerwerk is redelijk.
Tja, over de castleden valt wat te zeggen dat ze "lelijk" zijn...maar aan de andere kant...hadden er weer knappe mensen in gezeten, dan wat het weer een te hoog "bimbo" gehalte.
Humor is gitzwart en leuk verwerkt in het verhaal.
Ik heb me meer dan kostelijk vermaakt met deze horror/slasher.
Van mij een 3,5*
joey1973
-
- 275 berichten
- 1496 stemmen
Geweldige film, eindelijk weer eens echte lekkere gore en geen kinderhorror zoals ze zoveel gemaakt worden tegenwoordig.
snarfje5508
-
- 394 berichten
- 391 stemmen
Goedkope productie, acteerwerk op B-niveau, soms goor maar meestal toch ook weer net niet....
Uitgekeken maar gapend.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Heerlijke gitzwarte horror-komedie met een eenvoudige alledaagse cast die niet bestaat uit geweldige stoere kerels en knappe sexy meiden. Dat is ook wel eens te waarderen.
Het verhaal wordt degelijk opgebouwd en bezit heel wat bloederige taferelen. De gore wordt uitstekend gebracht waarbij vooral twee scènes er uit schieten : de scène met het paard en de strontscène zijn subliem en origineel. 
Wat meer spanning en sfeer zou deze film nog een betere score opleveren. Maar sowieso een puik werkje ! 7/10
juhnzun
-
- 670 berichten
- 0 stemmen
Beloofde een sterke creepy thriller tezijn
maar bleek dus een dommige freak show tezijn 
erik1677
-
- 1787 berichten
- 0 stemmen
wat een geweldige horrorfilm.
Beetje een kruising tussen the hills have eyes, the wizard of gore en ja ik zie er zelfs een beetje bad taste in.
De gore is supergaaf en de gehele film is gigantisch bloederig.
En dan nog de inteelt-figuren...hilarisch gewoon.
Vooral de bareigenaar is geweldig.
Ik heb een paar keer gruwelijk krom gelegen.
Deze behoort nu al tot een van mn favorieten.
wimruys
-
- 23 berichten
- 56 stemmen
The moon shines bright
On Mortlake tonight
Ee by, Ee by gum!
Outsiders sleeping sound
Six foot underground
Ee by, Ee by gum!
Verwacht geen horrorfilm, eerder een grappige en opgefokte versie van Deliverance
3*
MaNiAc E
-
- 154 berichten
- 413 stemmen
Inbred movie review by SlashingThrough.com
Was zeker wel een aardige film, zitten aardig wat grappige scenes in en ook bloed wordt niet tegen gehouden.
bjerik76
-
- 2356 berichten
- 1804 stemmen
tjah, wat kan ik zeggen.
verstand op 0 zetten en kijken.
tis eerder komisch dan echt horror, domme acties, domme dialogen.
die bewakers van die jeugdcriminelen leken eerder vrijwilligers dan opgeleide agenten zo onprofessioneel waren ze.
verder een hoop gegil en overdreven horror waarbij je dacht " waar gaat dit over !?".
geen 2e keer waard
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Zie het zelf vooral als een Britse 2001 Maniacs en geen Calvaire of wat dan ook. Met een duidelijke ster (geen Englund, maar een geweldige Seamus O'Neill als kroegbaas Jim) in het midden en flink wat gestoorde capriolen eromheen. Het hele show gebeuren is geweldig, met als ultiem hoogtepunt de tweede act natuurlijk. Bizar! Doet er wel wat lang over om op gang te komen en voelt weinig sympathiek aan, maar qua (CGI)gore heeft dit misschien zelfs wel de potentie een bescheiden culthit te worden. Fun fun fun!
jipt
-
- 3461 berichten
- 3473 stemmen
Lange tijd geleden dat ik zo heb moeten lachen bij een horrofilm!
Wordt toch ook aangegeven als horror/komedie?
Barry83
-
- 714 berichten
- 698 stemmen
Heerlijke film gewoon! Lekkere mooie bloederige slashers met daarnaast ook de nodige humor erin verwerkt. Heb me kostelijk geamuseerd met deze film en kan hem iedereen aanbevelen.
De song "ee by gum" is natuurlijk gewoon geweldig en hilarisch om naar te kijken en luisteren 
jipt
-
- 3461 berichten
- 3473 stemmen
Lekker bizar splatter horrortje. Helaas iets te lang in de opbouw en de originaliteit van inteeltgemeentes is er anno 2013 ook wel een beetje vanaf dus net geen 3,5*. Wel een dikke 3*
Het laatste nieuws

Avontuurlijke thriller 'The Grey' met Liam Neeson is vanavond te zien op televisie

Favorieten van de critici: deze wisselende Netflix-horrorfilms scoren op Rotten Tomatoes

'The Terminal' met Tom Hanks gaat vandaag het Netflix-aanbod verlaten

Nederlandse serie 'Rampvlucht' is een kijktip op NPO Start Plus
Bekijk ook

Wai Dor Lei Ah Yut Ho
Horror, 2010
92 reacties

Død Snø 2
Horror / Komedie, 2014
122 reacties

Wilderness
Horror, 2006
169 reacties

Secuestrados
Thriller / Horror, 2010
49 reacties

Mum & Dad
Horror, 2008
59 reacties

Evil Aliens
Komedie / Horror, 2005
40 reacties
Gerelateerde tags
chainsawmartelenfarm houseinbreeding
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


