• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.448 stemmen
Avatar
 
banner banner

Anger Management (2003)

Komedie / Romantiek | 106 minuten
2,85 1.681 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Peter Segal

Met onder meer: Adam Sandler, Jack Nicholson en Marisa Tomei

IMDb beoordeling: 6,3 (240.328)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 5 juni 2003

Plot Anger Management

"Feel the love."

De rustige zakenman Dave Buznik (Adam Sandler) wordt per vergissing op een cursus 'woedebeheersing' gestuurd. Hier komt hij in aanraking met de lichtgeraakte dokter Buddy Rydell (Jack Nicholson). Het is uitgerekend deze psychotische instructeur die de irritatie in Dave naar boven weet te halen, want als er iemand een dergelijke cursus nodig heeft dan is het Rydell zelf wel.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Mwa.

Redelijk doordeweekse Sandler-film. Dit keer mag hij alleen naast een zeer bekende acteur lopen, eentje die ik niet snel had verwacht in deze film. De eer gaat naar Nicholson, een naam die me eigenlijk gewoon te goed lijkt voor een film als deze. Hij speelt dan ook verreweg de beste rol, alhoewel Sandler ook doet wat hij moet doen.

Het verhaal is wat aan de simpele kant en wat moraal richting de finale zorgt voor wat vraagtekens. Verder is dit een redelijk voorspelbare film met wat min- en pluspunten. De minpunten liggen toch wel vooral aan de kant van de komedie, waarvan veel grapjes niet weten te landen. Zelfs van ervaren acteurs komen de monologen en dialogen er nooit geweldig uit. Toch wel jammer.

Niettemin vermaakt de eerste helft goed en betreedt de film een pad dat niet meteen uit te tekenen valt. Ik kan er alleen maar van genieten, maar het neemt niet weg dat de film in de tweede helft wat uit de bocht vliegt. Om een poging te doen niet voorspelbaar te zijn neemt de film namelijk een aantal wendingen (De neprelatie van Nicholson en Tomei) die te moeilijk te plaatsen zijn. Verder een vergeetbare, maar aangename kijkervaring die nergens verveelt.


avatar van Tommy De Vito

Tommy De Vito

  • 592 berichten
  • 1411 stemmen

Best wel een belachelijke film eigenlijk. Ik vraag mij ook af wat Nicholson hier te zoeken had. Niet dat hij misplaatst is (hij acteert weer als vanouds goed en zit lekker in zijn rol), maar bij zo'n slecht geschreven script had ik hem niet verwacht. De film kent een paar geslaagde grappen, voor de rest is het maar een matige boel qua humor (net als bepaalde personages). Kan deze film niet meer dan 2 sterren geven.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4413 berichten
  • 3096 stemmen

Tja.

Vermakelijk voor een minuut of 20, zolang Adam Sandler een beetje het sulletje blijft. Nadien wordt de film schreeuwerig. De rol van Jack Nicholson doet daar ook geen goed aan. Het samenspel met Sandler is niet wat ik als 'grappig' zou omschrijven. Dat het aan het einde een complot blijkt te zijn, is een klein twistje maar dat verandert m.i. niet veel.

2


avatar van zegmaarmaarten

zegmaarmaarten

  • 115 berichten
  • 158 stemmen

Zeer irritante film, kan er helemaal niet tegen als er een hele film lang met iemand gesold wordt.

Niet het soort van humor waar ik van hou, het acteerwerk van Jack Nicholson is wel erg goed en het is "eind goed, al goed", maar voor die tijd zat ik me vreselijk te ergeren aan wat iemand werd aangedaan. Ik heb ook weinig kunnen lachen.

Nee, niet mijn soort van Feel Good movie. Dan kijk ik liever Kingpin (1996) voor de 100ste keer.


avatar van Lavrot

Lavrot

  • 903 berichten
  • 0 stemmen

Nix aan ! Om te janken zo slecht. Het ene cliché na 't andere, en zelfs Woody ging nat in z'n Piet Bambergen uitdossing. Kortom, slappe hap.