• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

3 Backyards (2010)

Drama | 85 minuten
2,76 19 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Eric Mendelsohn

Met onder meer: Embeth Davidtz, Edie Falco en Elias Koteas

IMDb beoordeling: 5,0 (768)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 3 Backyards

Een drietal korte, maar mogelijk levensveranderende avonturen spelen zich af op wat op het eerste zicht een normale herfstdag lijkt. In een zelfgenoegzame voorstedelijke wijk doolt een emotioneel verwarde zakenman door zijn thuisstad terwijl hij wacht op een vertraagde vlucht, een huisvrouw begint aan een vreemde tocht wanneer ze haar beroemde buurvrouw een lift geeft naar de plaatselijke ferry, en een acht-jarig meisje wijkt van haar normale route naar school af en komt terecht in een onverwachte volwassen omgeving.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 009

009

  • 417 berichten
  • 288 stemmen

kon meer geweest zijn,...

de 3 verhalen waren iets te oppervlakkig,

en het verhaal met de buurvrouw en actrice kon me niet echt boeien...


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Ben op mij honger blijven zitten.

Slechts één van de drie verhalen kon me echt bekoren. De twee andere gaan van zwak tot matig.

Het is zeker niet de bedoeling van de cineast geweest er een soort thrillerke van te maken, noch om een door toevalligheden samengestrengeld verhaal te brengen, maar wel om menselijke gedragingen en emoties, bij totaal verschillende mensen, in totaal verschillende omstandigheden, als gemeenschappelijk naar voren te schuiven.

Dit lukt best maar helaas is het globaal net iets te weinig om het echt boeiend en genietbaar te maken.

De vele, passende, close-ups van de hoofdpersonages zijn best geslaagd.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8581 stemmen

Een redelijk dramafilm...

Apart 3 verhalen...

Niet echt spannend verhaal...

Redelijk acteerwerk..

Wel bekende acteur Elias Koteas...

Jammer geen HD aanwezig...

Geen moeite waard...


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5027 stemmen

De mooie regie weet de eerste 20 á 30 minuten het zwakke script erg goed te verhullen, daarna zakt de film als een slappe pudding in elkaar.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Deze film vind ik moeilijk te beoordelen. Aan de ene kan vond ik de meeste verhalen niet interessant. Alleen het verhaal met de man die zijn vlucht mist kon me nog wel wat boeien maar bijvoorbeeld het verhaal van die vrouw die een beroemde vrouw een lift geeft gaat helemaal nergens over. Ook zat er een kippenvel momentje bij mij toen dat kleine meisje tegenover een mogelijke misbruiker stond. Brrrrrr. Verder hadden de verhalen mij zeer weinig te bieden.

Toch heeft de film aan de andere kant wel een heel bijzondere en een beetje een mystieke uitstraling waardoor je toch wel geboeid blijft kijken. Het leek af en toe zelfs een beetje op een sprookjesfilm. De manier van filmen, het lichtgebruik en het muziekje op de achtergrond zorgen toch wel voor een bepaalde spanningsopbouw waardoor je toch wel blijft kijken naar het geheel. Hoe oninteressant het af en toe ook was. Dat vond ik dan weer het knappe eraan.


avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

Tja, zoals Fran al aangeeft, is deze film inderdaad lastig te beoordelen.

De 3 verhalen zijn op zich niet zo heel erg boeiend.

Ik vond bepaalde dingen slecht uitgewerkt.

Echter de manier waarop er gefilmd wordt, zorgt voor een redelijke film.

2,5 *