Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 119 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michel Gondry
Met onder meer: Seth Rogen, Jay Chou en Christoph Waltz
IMDb beoordeling:
5,8 (168.535)
Gesproken taal: Engels en Mandarijn
Releasedatum: 13 januari 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot The Green Hornet
"Breaking the Law to Protect It."
Britt Reid is de zoon van de bekendste en meest gerespecteerde mediamagnaat van Los Angeles. Zijn zorgeloze leventje bestaat voornamelijk uit feestvieren, totdat zijn vader op mysterieuze wijze sterft en aan Britt zijn omvangrijke imperium nalaat. Britt sluit daarop vriendschap met één van zijn vaders werknemers, de toegewijde en inventieve Kato. Ze besluiten om voor het eerst in hun leven iets zinvols te doen: de misdaad bestrijden. En de beste manier om dit te doen is door zelf crimineel te worden. Met behulp van Britts nieuwe secretaresse, Lenore Case, openen ze de jacht op de man die de onderwereld van L.A. beheerst: Benjamin Chudnofsky.
Externe links
Acteurs en actrices
Britt Reid / Green Hornet
Kato
Lenore Case
James Reid
Chudnofsky
Michael Axford
Frank Scanlon
Chili
Popeye
Tupper
Video's en trailers
Reviews & comments
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Diaz krijgt steeds meer rollen, het gaat erg goed met haar. Ook naar deze film kijk ik weer uit!
TragieStar.*
-
- 3473 berichten
- 1628 stemmen
Wil de film graag zien vanwege de cast
Voor de rest ben ik niet echt overtuigd.
laundromat
-
- 2434 berichten
- 0 stemmen
Michel Gondry?? Das een andere richting....ben benieuwd.
Alleen in 3D? 
PeterNL
-
- 85 berichten
- 4791 stemmen
Deze week bij Mythbusters worden dingen uit de film onder de loep genomen. 
mug13
-
- 2555 berichten
- 1014 stemmen
Seth Rogen als The Green Hornet
Ik begrijp je volkomen,maar toch moet ik vertellen dat ik eerder zo een fout heb begaan.Dat had ik namelijk ook toen ik hoorde dat Jake Gyllenhaal de hoofdrol zou vertolken van Dasten/prince of persia(had eigenlijk een andere acteur verwacht).Dus daar was ik ook een beetje van in de war,maar na het zien van de film kon ik met volle overtuiging zeggen dat ik het bij het verkeerde eind had en dat hij de hoofdrol zeker verdiende en waard is/was.Laten we hopen dat Seth Rogen ook zo een geval is in the green hornet.
Heb thuis alle afleveringen van deze serie op dvd staan,en ik vind de serie the green hornet geweldig.Ik kijk dan ook erg uit naar deze film,maar daar komt ie weer daar schuilt ook meteen het gevaar.De serie de A-team hebben ze ook verfilmd en dat vond ik niet zo een succes.Een succesvolle serie is naar mijn mening moeilijk te verfilmen mede doordat mensen gewend zijn aan de originele acteurs,ze kunnen overleden zijn of gewoonweg vervangen worden door hedendaagse acteurs omdat ze te oud zijn en dus niet in de film passen .(Wat in wezen begrijpelijk is).
Iemand die graag naar de serie's van the green hornet kijkt waaronder ik zelf,weet dat het nooit het zelfde zal zijn en nooit te evenaren is.En dat vind ik aan de ene kant best jammer.Het is ook niet realistisch en eigenlijk een onmogelijke opgaven.
Ik kan alleen maar hopen dat dit geen flop wordt(dat ik hoop het echt).Als de film goed is dan zijn we blij als hij slecht is zouden we zeggen:jullie hadden met jullie handjes van de serie af moeten blijven.
Tinuzzz
-
- 89 berichten
- 582 stemmen
Ik had er meer van verwacht, maar het is een vermakelijke film.
De grappen zijn matig en de film slaagt meer als actiefilm dan als komedie. Seth Rogen klinkt in eerste instantie een rare mogelijkheid (geen seks of drugs in deze film), maar hij doet het goed. Jammer begint de echte actie wat laat in de film.
panjoe
-
- 240 berichten
- 749 stemmen
Ik hoop dat er indirecte verwijzingen naar marihuanagebruik komen
. Seth Rogen + de titel wekt toch die suggestie bij mij
.
MovieHolic
-
- 1211 berichten
- 2153 stemmen
vroeger speelde bruce lee in de oude green hornet..
Vroeger waren de kratjes bier nog van hout en moest je doorzuipen om de kachel aan te houden!
Drezic
-
- 226 berichten
- 237 stemmen
Vroeger waren de kratjes bier nog van hout en moest je doorzuipen om de kachel aan te houden!

Vroeger zaten er nog 7 in een sixpack.
JKroondijk
-
- 12 berichten
- 74 stemmen
Ben net bij de pre-release geweest in Tuschinski en moet zeggen, het is een erg vermakelijke film.
De combinatie van humor en actie pakt goed uit en doet mij sterk denken aan de Bad Boys films.
Hij is zeker je tijd en geld waard!
Brix
-
- 19680 berichten
- 5118 stemmen
Een beetje Green Hornet 'geschiedenis', voor wie het interesseert.
Ricochan38
-
- 347 berichten
- 509 stemmen
Ik heb vroeger de serie gezien op tv, was grappige serie en het hoogtepunt was altijd wanneer bruce lee even zijn talent kwam showen dmv rake klappen en flying side kicks.
ben benieuwd hoe jay chou het doet, en of het voor hem een doorbraak kan betekenen in the usa.
JohnMovieLover
-
- 33 berichten
- 183 stemmen
Ik had er meer van verwacht, maar het is een vermakelijke film.
De grappen zijn matig en de film slaagt meer als actiefilm dan als komedie. Seth Rogen klinkt in eerste instantie een rare mogelijkheid (geen seks of drugs in deze film), maar hij doet het goed. Jammer begint de echte actie wat laat in de film.
Waar heb je deze film kunnen zien op 24 december? Eerste release data zijn op 12 januari, en de pre-releases komen niet zo heel vroeg.
joeri_filmfreak
-
- 143 berichten
- 0 stemmen
tot nu toe is er geen enkele 3 d film geweest waarbij het 3d ook echt iets deed, het stelt gewoon niks voor eigenlijk, alleen in atractiepaken heb je wel eens leuke 3d films, hopelijk word dit wel een goede 3 d film, want het kan wel !
M.Goodkat
-
- 1290 berichten
- 1463 stemmen
3D is gewoon het grootste afzetterij van de 21ste eeuw...je merkt het alleen hard als je het in Slow Mo bekijkt =)...
IK moet in feite 3D promoten (Sony medewerker) maar ik ben in feite een grote boycotter =)...
In ieder geval verwacht ik wel veel van The Green Hornet..
MNV2
-
- 6932 berichten
- 1900 stemmen
Michel Gondry die een superheldenfilm maakt in 3D met Seth Rogen en Christoph 'Hans Landa' Waltz.... vreemde combinatie van acteurs en regisseur maar dat maakt het de film wel interessanter. Het hele 3D gebeuren hoeft voor mij overigens niet, alleen Avatar vond ik tot nu toe echt de moeite.
AddictedToMovies
-
- 1780 berichten
- 0 stemmen
Hele gekke keuze voor Gondry om zich opeens aan het actiegenre te wagen, ik zie hem veel liever bij die creatieve tragikomedies. Maar een naam als Christoph Waltz maakt me toch wel weer erg nieuwschierig...
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3862 stemmen
Man wat is het toch een schande. Dat achterlijke Pathe vertoont deze film in het hele land (Uitzondering van Alkmaar) weer alleen in 3D. En als het nu nog een in 3D geschoten film was. Nee ik wacht wel weer gedwongen op de dvd.
fappie
-
- 2688 berichten
- 2005 stemmen
Ziet er wel vet uit hoor. Wss mijn eerste 3D film dan
. Dan liever zoiets dan Avatar.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3862 stemmen
3D is prima. Maar niet als een film 2D geschoten wordt en om wat extra centjes te verdienen overgezet wordt naar 3D, zoals hier. Alle voorbeelden tot nu toe waren werkelijk spuuglelijk
Curly1985
-
- 819 berichten
- 357 stemmen
Alleen de reclame op TV gezien en ik geef het toe ik ben gigantisch bevooroordeeld.. Maar dit lijkt me echt helemaal niks!
Het laatste nieuws

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively
Bekijk ook

Indiana Jones and the Last Crusade
Actie / Avontuur, 1989
418 reacties

Tonari no Totoro
Fantasy / Animatie, 1988
432 reacties

Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation!
Documentaire, 2008
27 reacties

Hachikô Monogatari
Familie / Drama, 1987
27 reacties

Arn - Riket vid Vägens Slut
Avontuur, 2008
28 reacties

The Adventures of Tintin
Animatie / Avontuur, 2011
1.159 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






