• 15.963 nieuwsartikelen
  • 178.968 films
  • 12.269 series
  • 34.074 seizoenen
  • 649.050 acteurs
  • 199.242 gebruikers
  • 9.387.756 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Dangerous Man (2009)

Actie / Thriller | 94 minuten
2,68 344 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Keoni Waxman

Met onder meer: Steven Seagal en Mike Dopud

IMDb beoordeling: 4,9 (5.344)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Dangerous Man

"For Shane Daniels, fighting for freedom is a way of life."

Nadat hij zes jaar lang vast heeft gezeten in de gevangenis voor iets wat hij niet gedaan heeft, wordt Shane Daniels (Steven Seagal) weer vrijgelaten met alleen maar de excuses van de staat Arizona. In de eerste paar uur van zijn vrijheid wordt Shane getuige van een uit de hand gelopen politie controle waarbij twee doden vallen, waaronder een agent. De daders hebben echter nog twee dingen achtergelaten; een zak gevuld met geld en een vrouw. Het is nu aan Shane zich een weg te vechten door de corrupte stad en de vrouw in veiligheid te stellen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Nancy1980

Nancy1980

  • 302 berichten
  • 0 stemmen

een echte seagal film, precies wat je er van verwacht.

Veel actie, en schieten.

mij gaat het een beetje vervelen, hij mag met pensioen.


avatar van L0sT_R3B3L

L0sT_R3B3L

  • 224 berichten
  • 0 stemmen

Vecht hij deze keer wel zelf ?


avatar van DiDa

DiDa

  • 3650 berichten
  • 2805 stemmen

Hij vecht in deze film zeker zelf.


avatar van cobra34

cobra34

  • 11 berichten
  • 34 stemmen

toppie de echter seagal is back zo als ik hem niet anders kan lekker er op los rammen


avatar van efacsen

efacsen

  • 30 berichten
  • 765 stemmen

Die hand gevecht van Segeal zijn toch wel geniaal


avatar van Boddhi

Boddhi

  • 41 berichten
  • 56 stemmen

Eindelijk een van de betere films met Steven Seagal. Niet zo'n standaard verhaal. Als aikidobeoefenaar vind ik het jammer dat er tijdens de vechtscenes zo wordt ingezoomd dat je er uiteindelijk net iets te weinig van ziet.


avatar van BoonHeng

BoonHeng

  • 7 berichten
  • 3 stemmen

Ik zitten genieten met de nodige ohooo's en ooeehhh's ! Een echte ouderwetse Seagal film met goed mep- schiet- en smijtwerk. Hij geeft ze nog altijd goed van wanten, toppie!


avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

DiDa schreef:

Ik had het eigenlijk niet verwacht van S Seagal. Ik ben van mening dat deze film wel degelijk goed is voor de fans. Maar ieder zijn mening....

Ja sorry Dida, maar na The Keeper vond ik deze enorm tegenvallen. Vooral de voice dubs en de versnelde vaak slecht te volgen vechtscene's waren zo jammer


avatar van Swastika

Swastika

  • 90 berichten
  • 85 stemmen

Steven Seagal lijkt weer helemaal terug.Na aanzien van deze film gingen mijn gedachtes terug naar het begin van zijn cariere.De gevecht scenes waren meer dan het aanzien waard.Het verhaal zakte niet halverwege in zoals,we wel vaker zagen in zijn films.De spanning blijft er goed in .Nu maar hopen dat hij dit weet vast te houden.En nu maar hopen dat hij vaker met regisseur Keoni Waxman gaat werken .Want deze regisseur lijkt hem weer terug te hebben gekregen op het goede spoor.


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1572 stemmen

Is hij alweer gelekt? Snel binnenhalen dan! Hoge score wel voor een Seagal film. Zie je de stuntmannen niet te overduidelijk?


avatar van DiDa

DiDa

  • 3650 berichten
  • 2805 stemmen

blisteringdude schreef:

Is hij alweer gelekt? Snel binnenhalen dan! Hoge score wel voor een Seagal film. Zie je de stuntmannen niet te overduidelijk?

Nee helemaal niet zelfs. Ik vond het qua actie echt een goede Seagalfilm...


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1572 stemmen

Kijk hem nu. Hij ziet er wel erg zwaar uit in deze film, maar hij valt niet tegen.


avatar van louisvf

louisvf

  • 1462 berichten
  • 2523 stemmen

Lang geleden dat ik een Steven Seagal film had gezien en weet nu meteen weer waarom! Weer een zeer slechte film uiteraard! En waarom noemt iedereen, maar echt iedereen die man uncle? Was het te moeilijk om hem een naam te geven? Net zoals dit komen veel dingen erg simpel en kinderachtig over, camerawerk verloopt alles behalve soepel en over het acteerwerk zal ik maar niet beginnen! Alles word veel te simpel uitgelegd, lijken die er niet uitzien en van plaats veranderen, wondes die verdwijnen, die flik dat in de koffer een lijk niet ziet liggen? Russen die al hun mannen verliezen in een gevecht waar ze eigenlijk niet zouden moeten inzitten, veel te veel kraakgeluiden, een oneindigheid aan kogels, cliche personages, het af en toe wazig gehaper van de camera is enorm storend, zwak begin, zwak midden en zwak einde! Waarom vraagt die gast in het begin niet een deel van het geld? Waarom beetje zwart op hun gezicht doen en vervolgens een licht bruine jas aantrekken? Hij zegt zelfs eens "man" tegen dat meisje! Script geschreven door pubers? Je zou denken het word een wraak film maar je komt uiteindelijk niet eens te weten wie zijn vriendin heeft vermoord en wie dus zijn tijd in de gevangenis had moeten doen, verhaal wijkt dus helemaal af! Verder zaten er nog heel wat fouten in de film, maar bon had hier ook niets anders van verwacht! Nuja het is af en toe wel eens leuk om een zeer slechte film te bekijken (online welliswaar), zo weet je altijd weer goed hoe een goeie film er moet uitzien!

Het gemiddelde ligt hier duidelijk weeral eens veel te hoog!


Heb net de film bekeken,vond hem echt waardeloos en voorspelbaar,

In het heetst van de strijd neemt hij het Chinese meisje op sleeptouw.

en ga zo maar door echt een c film.

Goed dat meningen kunnen en mogen verschillen,Seagal heeft voor mij echt afgedaan.


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1572 stemmen

Erg goed onderhouden film van Steven! Zijn beste sinds 'Pistol Whipped'. De vechtscénes vond ik eigenlijk prima gefilmt en de actie was ook goed. Minpuntje is dat Seagal wat ouder en dikker is, maar dat mag de pret niet drukken. Goede muziek en Steven had er duidelijk zin in! Ik twijfel tussen 3.5* en 4* maar ik geef hem een 4*. P.s. belachelijk dat er hier mensen 0.5* stemmen. Attack Force bijvoorbeeld was inderdaad een 0.5* waard maar als je hem met deze vergelijkt zou je toch tenminste een 2.5* moeten geven!


avatar van DiDa

DiDa

  • 3650 berichten
  • 2805 stemmen

blisteringdude schreef:

Erg goed onderhouden film van Steven! Zijn beste sinds 'Pistol Whipped'. De vechtscénes vond ik eigenlijk prima gefilmt en de actie was ook goed. Minpuntje is dat Seagal wat ouder en dikker is, maar dat mag de pret niet drukken. Goede muziek en Steven had er duidelijk zin in! Ik twijfel tussen 3.5* en 4* maar ik geef hem een 4*. P.s. belachelijk dat er hier mensen 0.5* stemmen. Attack Force bijvoorbeeld was inderdaad een 0.5* waard maar als je hem met deze vergelijkt zou je toch tenminste een 2.5* moeten geven!

Inderdaad!


avatar van djeebee

djeebee

  • 145 berichten
  • 747 stemmen

wat een verschrikkelijke bagger !!


avatar van Kooltje

Kooltje

  • 78 berichten
  • 0 stemmen

Bedankt voor je positieve uitspraak . hier zijn we weer veel wijzer door geworden


avatar van Hermannus

Hermannus

  • 24 berichten
  • 40 stemmen

Steven Seagal op zijn retour. Het wordt elke volgende film duidelijker. De stand_in vechtmachine is wel goed en elke vechtscene goed zichtbaar. de Rus zeer ongeloofwaardig en zijn zoon nog erger. Film zonder pretentie en plot. Bah... zonde van de tijd


avatar van martijnk

martijnk

  • 774 berichten
  • 310 stemmen

Na een uur liep mn DVD vast en ik heb niet de moeite genomen hem opnieuw te starten. Wat een waardeloze film zeg. Ik ben een Seagal fan maar dit was echt absolute bagger, The Keeper was stukken beter.

Ik ergerde me ten eerste dood aan alle voice dubs, ten tweede moet een Seagal film gewoon simpel zijn. Er zat veel te veel 'verhaal' in, maar heel het verhaal sloeg gewoon nergens op en was totaal niet interessant. Je zat heel de tijd te denken wanneer gaat hij nou eens knokken.

Seagal moet zich net als in zijn oude films gewoon een weg omhoog knokken tot hij de eindbaas bereikt en die op een harde manier afmaakt, ik wil niet na hoeven denken bij een Seagal film.

Dat is hetzelfde wanneer je Bud Spencer een serieuze rol laat spelen, dat kan ook gewoon niet.

0.5*


avatar van 606

606

  • 23882 berichten
  • 12279 stemmen

martijnk schreef:

Na een uur liep mn DVD vast en ik heb niet de moeite genomen hem opnieuw te starten. Wat een waardeloze film zeg. Ik ben een Seagal fan maar dit was echt absolute bagger, The Keeper was stukken beter.0.5*

Dan vind ik je 0.5 ster absoluut onterecht geplaatst.

1 uur kijken en dan een dvd die vastloopt sorry slaat alles


avatar van domkey

domkey

  • 780 berichten
  • 0 stemmen

Stop deze handel !

Heeft Steven nog geen spaarpotje naast z'n pruik op het nachtafeltje, zodat hij op pensioen kan gaan?

Gewoon triest dit!


avatar van DiDa

DiDa

  • 3650 berichten
  • 2805 stemmen

martijnk schreef:

Na een uur liep mn DVD vast en ik heb niet de moeite genomen hem opnieuw te starten. Wat een waardeloze film zeg. Ik ben een Seagal fan maar dit was echt absolute bagger, The Keeper was stukken beter.

Ik ergerde me ten eerste dood aan alle voice dubs, ten tweede moet een Seagal film gewoon simpel zijn. Er zat veel te veel 'verhaal' in, maar heel het verhaal sloeg gewoon nergens op en was totaal niet interessant. Je zat heel de tijd te denken wanneer gaat hij nou eens knokken.

Seagal moet zich net als in zijn oude films gewoon een weg omhoog knokken tot hij de eindbaas bereikt en die op een harde manier afmaakt, ik wil niet na hoeven denken bij een Seagal film.

Dat is hetzelfde wanneer je Bud Spencer een serieuze rol laat spelen, dat kan ook gewoon niet.

0.5*

- Het verhaal wàs simpel.

- Raar om te stemmen voor een film die je niet helemaal hebt gezien

- Seagal knokt zich wel degelijk omhoog en bereikt de eindbaas (je had hem misschien toch af moeten kijken)

- Seagal knokt juist wel veel in deze film.

Dus het lijkt erop dat we allebei een andere film hebben gezien.

Maar ieder zijn mening.


avatar van joerve

joerve

  • 170 berichten
  • 128 stemmen

Chinezen, russen, corrupte politieagenten, totaal overbodige scenes.

Wat een bagger zeg.

En dan vooral die overgedubte chinezen met een vet amerikaans hilbilly accent. Dat was helemaal te hilarisch voor woorden.

In een seagalfilm wil ik dat hij in 98% van de scenes speelt. Het lijkt haast wel of ie geen tijd had voor deze film.

Driekwart van de film bestond nl. uit overbodige scenes met russische criminelen of chinese dames die helemaal niks toevoegen aan het verhaal. (voor zover er een verhaal in zat)

Na een uur kijken wist ik nog steeds niet waar het over ging.

En dan ook nog die flashback scene van zijn vrouw die zijn kleinkind had kunnen zijn


avatar van 606

606

  • 23882 berichten
  • 12279 stemmen

joerve schreef:

Na een uur kijken wist ik nog steeds niet waar het over ging.

Dan heb je vast geslapen.

Zo moeilijk is het toch niet wat heb je dan bij een echt moeilijk verhaal

Nog meer moeite om het te volgen


avatar van hollander

hollander

  • 15 berichten
  • 60 stemmen

zoals altijd een goede film met Steven Seagal.

lkkr veel handgevechten en er zit ook lekkere spanning in.

een aanrader voor een actie liefhebber


avatar van pve

pve

  • 45 berichten
  • 43 stemmen

t is een echte seagal film en niet de bagger die hij een tijd gemaakt heeft

veel actie veel knokken en schieten en een rol die m op het lijf geschreven is

ok hij is wat op leeftijd en is de nodige kilo's aangekomen de afgelopen jaren waardoor de knokpartijen iets rommeliger lijken dan voorheen

maar zijn glans is hij nog niet verloren wat mensen als JC van damme wel hebben gedaan

nja verhaal hoef je niet echt te verwachten in seagal films maar daar gaat het ook niet echt om het gaat om het rammen en stampen en dat ben ik niet te kort gekomen in deze film

3,5*


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1572 stemmen

louisvf schreef:

Lang geleden dat ik een Steven Seagal film had gezien en weet nu meteen weer waarom! Weer een zeer slechte film uiteraard! En waarom noemt iedereen, maar echt iedereen die man uncle? Was het te moeilijk om hem een naam te geven? Net zoals dit komen veel dingen erg simpel en kinderachtig over, camerawerk verloopt alles behalve soepel en over het acteerwerk zal ik maar niet beginnen! Alles word veel te simpel uitgelegd, lijken die er niet uitzien en van plaats veranderen, wondes die verdwijnen, die flik dat in de koffer een lijk niet ziet liggen? Russen die al hun mannen verliezen in een gevecht waar ze eigenlijk niet zouden moeten inzitten, veel te veel kraakgeluiden, een oneindigheid aan kogels, cliche personages, het af en toe wazig gehaper van de camera is enorm storend, zwak begin, zwak midden en zwak einde! Waarom vraagt die gast in het begin niet een deel van het geld? Waarom beetje zwart op hun gezicht doen en vervolgens een licht bruine jas aantrekken? Hij zegt zelfs eens "man" tegen dat meisje! Script geschreven door pubers? Je zou denken het word een wraak film maar je komt uiteindelijk niet eens te weten wie zijn vriendin heeft vermoord en wie dus zijn tijd in de gevangenis had moeten doen, verhaal wijkt dus helemaal af! Verder zaten er nog heel wat fouten in de film, maar bon had hier ook niets anders van verwacht! Nuja het is af en toe wel eens leuk om een zeer slechte film te bekijken (online weliswaar), zo weet je altijd weer goed hoe een goeie film er moet uitzien!

Het gemiddelde ligt hier duidelijk weeral eens veel te hoog!

Voor zover ik me kan herinneren was zijn vriendin niet vermoord maar had ze hem verlaten. Die scene's met zijn ex-vrouw zagen er niet uit overigens.


avatar van lau12345

lau12345

  • 221 berichten
  • 264 stemmen

Snap niet dat mensen in slaap vallen bij deze film .

Het is juist een simpel verhaal met veel knokwerk van seagel zoals we hem kennen .

Keek lekker weg jawel 3,5 * van mij dik verdiend


avatar van N_SANE

N_SANE

  • 248 berichten
  • 211 stemmen

Zeer gemengde reacties hier, maar ik moet zeggen dat ik het allemaal wel vond meevallen. Natuurlijk kan Seagal misschien beter stoppen met het maken van films, maar hij probeert er toch nog een draai aan te geven waarbij hij bij de gevechten goed in beeld komt. Urban Justice en Pistol Wipped waren beiden ook niet veel, maar gewoon redelijk. En dit filmpje past mooi in dat straatje. Je hoeft er niet veel van te verwachten, maar voor de acties, met het verstand op 0, is het wel aardig om te kijken.

Bovendien vond ik het maar jammer dat hij alle gevechten weer eens zo makkelijk wint. Bij het laatste gevecht had ik wel wat tegenstand verwacht, maar ook die ging weer met alle gemak liggen, om vervolgens te eindigen met een simpele cliche: man blijkt nog te leven, wil Seagal doden en Seagal drukt op een knopje waarna de bom ontploft.


Dat zijn kleine dingetjes die weer zo typisch zijn en waar je je aan kan irriteren. Maar goed, als brainless filmpje nog wel aardig te pruimen voor een keertje (en zelfs dan moet je er wel zin in hebben).

Ondanks dat het meeviel en het prima is om eens te zien,
2,5*