• 15.910 nieuwsartikelen
  • 178.672 films
  • 12.256 series
  • 34.048 seizoenen
  • 648.507 acteurs
  • 199.191 gebruikers
  • 9.383.337 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Last House on the Left (2009)

Horror / Thriller | 110 minuten / 114 minuten (unrated version)
3,34 1.618 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 110 minuten / 114 minuten (unrated version)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dennis Iliadis

Met onder meer: Sara Paxton, Monica Potter en Garret Dillahunt

IMDb beoordeling: 6,5 (107.580)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 11 juni 2009

  • On Demand:

  • SkyShowtime Bekijk via SkyShowtime
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Last House on the Left

"If someone hurt someone you love, how far would you go to get revenge?"

John en Emma Collingwood en hun dochter Mari verblijven in een vakantiehuis in de bossen. Mari krijgt toestemming van haar ouders om haar vriendin Paige op te zoeken in het nabijgelegen dorp. Maar wanneer het tweetal daar in de handen van een groepje criminelen terechtkomt, worden ze ontvoerd...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FullMoon

FullMoon

  • 308 berichten
  • 2457 stemmen

Een heel simpel horrorachtig film met een simpel verhaal. Voor de rest sluit ik me aan bij fionepoon. 2.5 sterren.


avatar van Miss Lola

Miss Lola

  • 64 berichten
  • 69 stemmen

Veel spanning, behoorlijk gewelddadig. Kon sommige dingen niet aanzien, maar desondanks prima thriller!


avatar van Davidus

Davidus

  • 648 berichten
  • 947 stemmen

Lekkere wraak film.

Het is altijd geweldig om te zien hoe zo 'n burgergezinnetje omturnt in een door wraak en overlevingsdrang gedreven moordmachines. Straw Dogs is wat mij betreft toch wel de klassieker hierin.

Goed voor je adrenaline om te zien hoe de 1 na de ander wordt afgeslacht.

Spanningsopbouw is hel goed, geen moment van verslapping. Karakters waren goed. En dit keer geen opzichtig dom gedrag van de slachtoffers.

Minder naargeestig dan de 72 versie, en veel spannender.


avatar van pizza maniak

pizza maniak

  • 77 berichten
  • 286 stemmen

Goede film. Enkel de verkrachting hoefde voor mij niet. Voor de rest prima sfeer en score.


avatar van superhenkie

superhenkie

  • 107 berichten
  • 0 stemmen

Tja,

Voor een horror/thiller weinig (of geen) horror of spanning. Wat overblijft is een soort knok-film met een paar geweldadige scenes. Middelmatig acteerwerk en 2 of 3 interesante camerashots. Het was een worsteling om aan het einde te geraken.

Tegenvaller.

2 sterren.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2552 stemmen

Over het algemeen vrij saai en dan heb ik nog de 'unrated' versie gezien...
Er zaten wel wat leuke dingen in zoals: de verkrachtingsscène, en op het laatst in de huis en niet te vergeten de magnetron scène. Maar dat maakt de film echt niet goed.

De bad guys vind ik overigens niet sterk qua uiterlijk, het lijkt net of ze net uit de sportschool komen...

1,5 Sterren.


avatar van LOTR-lover

LOTR-lover

  • 937 berichten
  • 908 stemmen

Ik hink een beetje op twee gedachten bij deze film. Aan de ene kant vind ik 'm goed in elkaar gezet, met een aantal zeer brute scènes die absoluut indruk hebben achtergelaten. De verkrachtingsscène was heftig en absoluut onprettig om naar te kijken. Kan daar altijd kotsmisselijk van worden. Verder is het qua wraakfilm precies wat je wilt. Een stel psychopaten zorgen ervoor dat een op 't oog zo normaal gezin uiteindelijk ook dingen doet die niemand voor mogelijk houd. Ik hou daar wel van, het laat je nadenken over de aard van 't beestje.

Aan de andere kant vind ik dat de film van toevalligheden aan elkaar hangt en zijn een aantal dingen gewoon ongeloofwaardig. Nu zoek ik bij dit soort films niet per sé naar realisme maar de eindscène met de magnetron slaat natuurlijk wel alles. Denk even na, de vader komt nadat hij z'n dochter naar het ziekenhuis heeft gebracht blijkbaar weer terug in de woning, haalt daar dan die verkrachter op en vermoord 'm door z'n hoofd te laten ontploffen. Waar is de politie dan? Met welk verhaal hebben ze hun dochter in het ziekenhuis laten opnemen? Zonde dat ze die scène er achteraan hebben geplakt, doet in mijn ogen afbreuk aan de film.


avatar van jeroen079

jeroen079

  • 19 berichten
  • 0 stemmen

ik vond het wel een goeie film maar is het daadwerkelijk een horror??


Een erg expliciete film met een paar overgewelddadige scenes die je een naar gevoel achterlaten.

Vond hem erg sterk alleen de laatste paar minuten van de film kon mij niet bekoren door de magnetron scene. Dit had voor mij een stuk zieker gemogen en minder nep . een exploderende hoofd komop zeg De rape scene vond ik ook minder erg dan verwacht, mischien omdat ik ook al '' I spit on your grave '' had gezien maar hij was wel grof, dit voornamelijk door het camerawerk die in close up de gezichtsuitrukking en gegil van het meisje laat zien.

Waarom nu wel een 3.5 *?

de film was erg gewelddadig en daar ging ik de film om kijken, een naar gevoel kreeg ik om de meisjes hoe die toegetakeld werden dat vond ik ook vreselijk om te zien maar veel sympathy kreeg ik nie omdat ze gewoonweg dom met die vreemde gast meegingen. Ze hadden wel overlevingsdrang en reageerde realistisch niet net als in een typische standaart horror.

Ik vond 1 kill ook erg creatief en daarmee mijn complimenten, zo mochten ze van mij allemaal wel zijn trouwens: Champagne fles op hoofd kapot slaan -> messteek in borstkas > neus terug breken > proberen te verzuipen, hand in vermaler en daarna een soort pikhauweel door het hoofd. Ik had het gevoel alsof ik naar de filmversie keek van het spel manhunt!!


Voor de rest mooi camerawerk, veel close ups ook naar bijvoorbeeld messteken etc, niet camera wegdraaien maar alles filmen, zo expliciet mogelijk waardoor de kijkervaring nog intenser word.


avatar van KingJ

KingJ

  • 365 berichten
  • 506 stemmen

[quote]Davidus schreef:

Lekkere wraak film.

Gewoon een lekker horror filmpje, zeker niet super maar wel goed voor de liefhebber!


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2359 berichten
  • 1807 stemmen

vrij heftige film, maar heb ergere gezien.

toch vraag je je af bij bepaalde scenes waarom er maar 1 klap gegeven word ipv 2 goeie stevige, maar anders is de film denk ik te kort.

Maar vond hem verder vrij goed/sterk.

mijn magnetron doet het alleen niet als het deurtje open is, maar in de VS dus wel zonder dat er daar een klacht en schadeclaim van word geeist


avatar van SlasherMovieMan

SlasherMovieMan

  • 198 berichten
  • 0 stemmen

Zijn we gearriveerd op het linkse laatste huis of hebben ze de route verkeerd doorgegeven?

Persoonlijk heb ik het helemaal niet op remakes, en natuurlijk heb ik Wes Craven's klassieker The Last House On The Left gezien. Of ik er benieuwd naar was om er een remake van te zien? Absoluut niet. Ik had bijna geen interesse in deze film, maar vanwege het feit dat het origineel zo'n klassieker is heb ik deze film een kansje laten wagen. En wat heb ik toch een spijt. Ik vond het zo'n slechte remake. Ik bedoel ik denkende dat de remake veel bruter zal worden dan het origineel, wat logisch is aangezien dat bij de meeste remakes ook is, is dat helemaal niet zo. En tja hoor degene die deze film heeft gemaakt zal zich diep moeten schamen.

In 1 woord: gewoon prutswerk!

Kan gelijk de vuilnisbak in!!


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

SlasherMovieMan schreef:

Ik had bijna geen interesse in deze film

SlasherMovieMan schreef:

ik denkende dat de remake veel bruter zal worden dan het origineel

Als je denkt dat de remake een stuk beter zou je toch juist wèl interesse moeten hebben in deze film?

SlasherMovieMan schreef:

wat logisch is aangezien dat bij de meeste remakes ook is

Dat lijkt me niet...


avatar van YoG

YoG

  • 95 berichten
  • 406 stemmen

Sara Paxton


avatar van SlasherMovieMan

SlasherMovieMan

  • 198 berichten
  • 0 stemmen

sara paxton? grrrr


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1956 berichten
  • 1687 stemmen

Ik vond dit een superspannende film. Heel hard. Veel heftige scenes, waardoor je echt ín het verhaal gaat zitten en je maar één ding wil. Wraak nemen. En dat gebeurt dus ook. Goede film. Krijgt van mij 5 sterren. Wij hadden hem in de bios gezien en dan is die altijd heftiger, maar nu ook op dvd gezien en nog steeds een superfilm. De tijd vloog voorbij en dat betekent dat de film totaal niet saai is.


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

Toch best vet. Acteerwerk was opzicht prima. Best mooi geschoten. Wel wat cliches, maar toch. Ook wat harder dan ik had verwacht.

3,5*


avatar van ibendb

ibendb

  • 5038 berichten
  • 3228 stemmen

Dit is geen horror, eerder een thriller...

...en een zeer goede thriller. De film heeft een mooi verhaal en heeft de nodige shocks. Er zijn wat scènes die best gruwelijk zijn. De acteerprestaties zijn goed tot zeer goed. Ik heb mij aardig vermaakt met deze film. Een film om eens te kijken als je echt in de stemming bent. Goede film, alleen vond ik de eindscène ietsje te veel van het goede. Een mooie 3,5*.


avatar van Iceman69

Iceman69

  • 37 berichten
  • 24 stemmen

bjerik76 schreef:

vrij heftige film, maar heb ergere gezien.

toch vraag je je af bij bepaalde scenes waarom er maar 1 klap gegeven word ipv 2 goeie stevige, maar anders is de film denk ik te kort.

Maar vond hem verder vrij goed/sterk.

mijn magnetron doet het alleen niet als het deurtje open is, maar in de VS dus wel zonder dat er daar een klacht en schadeclaim van word geeist

Jou magnetron ook wel, moet je de beveiliging omzeilen, Dat werkt in elk geval bij een Philips (ervaring)

Verder vond ik de film super.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4368 berichten
  • 3772 stemmen

'k ben er toch minder enthousiast over. Van deze film had 'k veel meer verwacht. De film begint nogal traag en standaard (behalve die crash dan ) om dan na een groot half uur wat interessant te worden.

De film bevat redelijk veel geweld en daar moest de film het wel wat van hebben. Spijtig genoeg had 'k wel wat meer verhaal verwacht en zo was het een beetje een standaard film.

Misschien had 'k van deze te veel verwacht, maar 'k had niet direct een waw-gevoel bij de film. Hij is zeker niet slecht, maar 'k vond de film eerder bwa.


avatar van konynewortel

konynewortel

  • 102 berichten
  • 97 stemmen

Geweldig spannende (horror)/thriller, heb op het puntje van mijn stoel gezeten.

Een van mijn favorieten!


avatar van DiskjockeyEast

DiskjockeyEast

  • 426 berichten
  • 362 stemmen

Begint sterk, maar eindigt afgeraffeld en wil te veel op de hills have eyes lijken. Erg hoog geweld-omdat-het-hoort gehalte. Erg sadistisch en bevat heftige verkrachtingsscene. 2 sterren..


avatar van Neder0001

Neder0001

  • 728 berichten
  • 1806 stemmen

YoG schreef:

Sara Paxton

Doe mij maar milfje Monica Potter


avatar van vennoeije

vennoeije

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

Achteraf gezien, best een spannende film.

De film begint ietwat langdradig en `t duurt lang voordat je echt doorkrijgt waar `t verhaal nou echt over zal gaan.

Maar vanaf dat moment is de film mij wel blijven boeien tot de 2-na laatste minuut.

Af en toe op de grens, vooral de verkrachtingsscene vond ik niet zo prettig.

Los van de laatste minuut: Een standaard verhaal, maar vooral boeiend gemonteerd.

3,5*


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2568 stemmen

Heerlijke film,lekker spannend en hard.....ik hou er zo van!!


avatar van Angelo2

Angelo2

  • 682 berichten
  • 3078 stemmen

Matige thriller met wisselend acteerwerk. Vooral de eerste helft van de film was het acteerwerk slecht. De scenes waren soms houterig en de teksten leken wel voorgelezen. Pas toen ze in het huis aankwamen werd hij interessant en soms zelfs spannend. Alleen de keuzes die werden gemaakt en de manier van reageren door de hoofdpersonen zorgde dan weer voor irritaties. Kan er dan ook geen voldoende voor geven. De verkrachtingsscene was trouwens best heftig en realistisch'. Niet iedereen zal hier naar kunnen kijken vermoed ik.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2568 stemmen

Geen slecht acteerwerk gezien!!!!!!


avatar van numb nuts

numb nuts

  • 238 berichten
  • 2792 stemmen

goeie

eindelijk en vooral

dat die ouders los gaan


avatar van killer13

killer13

  • 673 berichten
  • 8089 stemmen

beter dan het origineel!


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een ranzige, vuile, brute, banale, onevenwichtige, niets ontziende wraakfilm, die gebaseerd is op Ingmar Bergman's 'De Maagdenbron' uit 1960 en tevens een remake is (origineel dateert uit 1972). Door geweld, vernedering en seks probeert de regisseur de kijker aan zich te binden, maar het verhaal gaat ten onder aan de ene extreme geweldscène na de andere; vaak ligt het op de grens van wat je verdragen kunt en het vervelende is dat deze scènes niets toevoegen. Daarnaast wordt cliché op cliché gestapeld, weet je voortdurend wat er gaat gebeuren en valt de spanningsopbouw als een kaartenhuis in elkaar. Alles bijelkaar een onnodige remake.