Observe and Report (2009)
Genre: Komedie
Speelduur: 86 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jody Hill
Met onder meer: Seth Rogen, Ray Liotta en Michael Peña
IMDb beoordeling:
5,8 (67.167)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Observe and Report
"Right now, the world needs a hero."
Ronnie Barnhardt (Seth Rogen) doet altijd zijn best om het plaatselijke winkelcentrum veilig te houden. Als het winkelcentrum geteisterd wordt door een zogenaamde ''flasher'' komt hij in actie en ziet hij de kans om bij zowel het politiekorps als bij zijn droommeisje in een positief daglicht te komen.
Externe links
Acteurs en actrices
Ronnie Barnhardt
Detective Harrison
Brandi
Dennis
Mark
Charles
John Yuen
Matt Yuen
Mom
Nell
Video's en trailers
Reviews & comments
Respekked
-
- 6286 berichten
- 1229 stemmen
Had hier veel van verwacht, helaas een redelijke tegenvaller. Ik vind Seth Rogen vooral de koning als zelfbewuste lompe boer. Hier is hij de persoon die hij in zijn andere films altijd afzeikt. En dat staat em niet goed. Laatste half uur maakt wel een hoop goed van het matige en vaak niet grappige eerste uur. Faris is wel weer lekker op dreef overigens.
3*
ForgottenSon
-
- 95 berichten
- 58 stemmen
Jezus, wat een bizarre film haha! Seth Rogen is natuurlijk een held, wat een mafkees maakt hij van Ronnie. Fuck! 
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Komedie a la Paul Blart Mall Cop, met enkele leuke scenes (vooral die gevechten met dat skateboard-tuig en die groep agenten) maar verder vrij standaard. Als je eerste Paul Blart Mall Cop gezien hebt is deze niet meer zo orgineel en minder leuk geworden.
Ipv Anna Faris ging mijn aandacht meer uit naar de korte scene met Antonia DeNardo. Volgend jaar te zien in de film "Heart Land" samen met Amelia Jackson-Gray!
Hullek
-
- 19 berichten
- 48 stemmen
Smaken verschillen nu eenmaal maar vond Paul Blart behoorlijk beter. Deze was wat grover maar dus niet leuker. Verhaal was wat hak op de tak. Anna Faris?? Vond er totaal niks aan en totaal geen uitstraling . Seth Rogen vond ik wel goed.
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Ronnie is echt geniaal! I'm standing here with a doctor 
Ga deze film kijken! OR I WILL FUCKING MURDER YOU!
Zandkuiken
-
- 1747 berichten
- 1432 stemmen
Heel erg flauw, maar soms heb ik wel eens nood aan dit soort nonsens. My bad, my blunder.
Het is allemaal zo onnozel dat het weer leuk wordt voor mij en natuurlijk speelt Seth Rogen hierbij een belangrijke rol. Met z'n kortgewiekte haren ziet ie er knulliger uit als ooit en de man maakt de grootste onzin genietbaar. De rest van de cast vond ik dan weer redelijk zwak, maar goed.
Verder ook fijn dat het allemaal geweldig lomp blijft en dat Hill het verhaal niet te serieus gaat nemen of voor een kentering zorgt in dat asociale gedrag.
'k Begrijp dat dit niet voor iedereen is, maar ik kan hier oprecht van genieten.
De Meester
-
- 124 berichten
- 936 stemmen
Simpel, soms flauw, maar deze film kijkt oh zo lekker weg! Leuke en aparte rol van Seth Rogen en enkele scherpe dialogen. Zonder echte inhoud allemaal, maar als lekkere-wegkijk-komedie heerlijk!
D-pulse
-
- 147 berichten
- 344 stemmen
Na het zien van de trailer verwachtte ik een grappige film maar helaas bleek dat de trailer beter was dan de film zelf. Het lukt Seth Rogen niet om de hele film te dragen, hij heeft zijn momenten maar daar blijft het bij. De film hangt van losse momenten aan elkaar, er is te weinig komedie om het echt leuk te maken, te weinig diepgang om te blijven boeien en te weinig actie om het spannend te maken.
Anna Farris is eigenlijk best op dreef als make-up bimbo en dat lijkt me voldoende te zeggen. Te vaak wordt de grap doorgedreven totdat het pijnlijk onleuk word, zoals dat eindeloze fuck you tussen Seth en andere medewerker of het aftuigen van skaters (zonder gevolgen trouwens?)
Misschien er wel geen grappige film te maken van het beroep Mall Cop (zie ook het niet leuke Paul Blart Mall Cop).
Helaas, maar het kon ook niet uitblijven. Misschien beter een film maken met zijn oude maatjes uit bijvoorbeeld het erg grappige Knocked up.
B_B
-
- 1969 berichten
- 776 stemmen
Toch wel het soort filmpje wat mij nooit zal vervelen.
Jammer bij dit filmpje is wel het gebrek aan leuke bijpersonages en een grappige cast. Gelukkig is Seth Rogen wel weer op dreef. Echt een geweldige komische uitstraling heeft die gast. Personage past ook wel goed bij hem, lekker lomp ook. Setting zijn we inmiddels wel vaker tegengekomen en ook hier valt er wel wat meer uit te halen.
Gewoon 3* tegenaan beuken en weer overgaan tot de orde van de dag.
Guinness
-
- 179 berichten
- 351 stemmen
Smaken verschillen nu eenmaal maar vond Paul Blart behoorlijk beter. Deze was wat grover maar dus niet leuker. Verhaal was wat hak op de tak. Anna Faris?? Vond er totaal niks aan en totaal geen uitstraling . Seth Rogen vond ik wel goed.
Helemaal mee eens!
Minority_Check
-
- 877 berichten
- 3301 stemmen
had er toch wat meer van verwacht
een paar leuke scenes en dat was het
3*
martien76
-
- 65 berichten
- 116 stemmen
Vond hem wel lachen,
soms wat grofe humor,
maar zeker geen slechte film.
Bramislief
-
- 8 berichten
- 62 stemmen
Na afloop had ik echt het gevoel van, waar heb ik naar gekeken. Een film met niet echt een verhaal, meer flink wat gebeurtenissen die op elkaar volgen en die waren erg vet en soms ook lekker bizar.
Ronnie is echt de held uit de film en Seth Rogan zet zijn rol ook wel erg cool neer, als een zieke held met te veel waanideeën!
Xen0n
-
- 732 berichten
- 859 stemmen
Leuke film, heeft wel wat weg van Paul Blart: Mall Cop. Ook een beetje hetzelfde type hoofdrol. Maar toch zeker goed geslaagd, niet serieus nemen, gewoon om even lol te hebben.
2,5**
FrisoBoei
-
- 395 berichten
- 809 stemmen
Heerlijke groffe komedie met veel "non-standaard humor", goede muziek, en af en toe prachtige cliche dingen. Bijvoorbeeld dat stuk wanneer hij vertelt dat de wereld een held nodig heeft, erg grappig gedaan. Ook nog lekker groffe momenten er in en een mooi einde.
Ook is de casting erg goed gedaan. De perfecte acteurs voor de rollen in de film gevonden.
Skrean
-
- 539 berichten
- 694 stemmen
O Man, dit was echt een supervermakelijke awesome comedy! Seth Rogen is echt een held. Heerlijk met die gevechten en het tegenspel met Ray Liotta. Film verveeld geen moment.
brucecampbell
-
- 3315 berichten
- 7390 stemmen
Het talent van Rogen is onmiskenbaar en ik voorspel voor hem een grote carriere in Hollywood, maar dit is gewoon de verkeerde film voor hem. Het is allemaal best leuk gedaan, maar o zo voorspelbaar. Sommige karakters waren te dom voor woorden en de actie leek op Police Academy. Ik ben een enorme fan van Seth, maar hopelijk maakt hij in de toekomst wat betere films!
Melvin Udall
-
- 536 berichten
- 0 stemmen
Rogen bewijst eens te meer tot een van de betere lolbroeken van deze tijd te behoren. Met een minimum aan verhaal, een dosis improvisatie en een hoop 'gefuck' brengt hij deze prent tot een goed eind. De invalshoeken van de grappen, de af en toe ultieme botheid en de prima bijrol van Liotta brengen net even dat extra dat er vaak bij genregenoten aan ontbreekt.
james_cameron
-
- 7013 berichten
- 9796 stemmen
Rogen is op dreef in een a-typische rol voor hem. De film zelf is grof, bot en zit vol inktzwarte humor. Hier en daar dreigt toch wat sentimentaliteit, maar gelukkig wordt dit vakkundig buiten de deur gehouden. Het script is niet geniaal maar het verhaaltje wordt vlot genoeg verteld, met een constante stroom aan grappen.
Eric Roberts
-
- 63 berichten
- 62 stemmen
Wat een aanfluiting zeg!
Waardeloos acteerwerk en lelijke griet zonder ook maar enige uitstraling (Anna Ferris)!
Enige die een beetje leuk was om naar te kijken was Liotta, maar die had betere voor een andere film kunnen kiezen.
Waardeloze flauwe film, flauwe "grappen" en totaal nikszeggend.
Dus gewoon lekker links laten liggen en je tijd aan iets beters besteden!
Fortune
-
- 4317 berichten
- 2774 stemmen
geweldige komedie die een aantal typische clichés lekker de grond in boort.
Zoals de alcoholiste moeder van Rogen met:
When i first met him, right at that moment i just knew i would fuck him that night haha
en mom do you think dad left because of me? absolutly
En op het einde als de loser dan uiteindelijk toch het juiste meisje krijgt en de kus, komt de flasher eraan met een open regenjas, dat is echt gewoon geweldig.
Voor de rest is het een uitermate lompe komedie met goede grappen erin. En grappige overdreven rambo soort monologen over misdaad bestrijden in een winkelcentrum.
Deze film vergeleken met Paul Wart Mallcop is deze toch echt wel veel beter.
4
DaHardcoreManiac
-
- 14 berichten
- 36 stemmen
Alleen al voor Seth Rogen krijgt deze film 4 sterren, wat is hij toch een geweldige acteur.
barcam
-
- 910 berichten
- 896 stemmen
Vond Paul Blart Mall Cop veel beter maar Seth Rogen is toch super als loser en de fucks en gezever maken ook veel goed.
alec
-
- 246 berichten
- 245 stemmen
... De film zelf is grof, bot en zit vol inktzwarte humor.
... Het script is niet geniaal maar het verhaaltje wordt vlot genoeg verteld, met een constante stroom aan grappen.
Mee eens, sommige scènes hadden ze voor mij liever achterwege kunnen laten (b.v. de kids neerhalen bij skatecourt) en weet eigenlijk niet zo goed wat voor boodschap er mee is gegeven.
Verder, een grappige comedy in een bepaalde genre die de laatste tijd steeds vaker te zien is. Anna Faris is ook hier weer geweldig op dreef

Een *3.0
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Wel heel erg melige komedie.
Je moet wel echt in de stemming zijn en bepaald gevoel voor humor hebben om "Observe and Report" te waarderen..
Voor een komedie wel behoorlijk harde vechtscenes, is wel weer apart. Verder zijn de grappen vrij makkelijk en niet echt om te lachen naar mijn mening. Flauw en zoutloos.
2*
Gerelateerd nieuws

Klaar met de Nederlandse Netflix-hit 'Bad Boa's'? Déze vergelijkbare films kan je nu gelijk kijken
Bekijk ook

Fargo
Misdaad / Komedie, 1996
1.424 reacties

Paris Is Burning
Documentaire, 1990
10 reacties

This Is It
Documentaire / Muziek, 2009
732 reacties

Black Snake Moan
Drama / Romantiek, 2006
237 reacties

Harold & Kumar Go to White Castle
Avontuur / Komedie, 2004
347 reacties

Croupier
Drama / Misdaad, 1998
16 reacties
Gerelateerde tags
diefstalonbeantwoorde liefdedonkere komediesecurity guardmall
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




