• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.518 films
  • 12.241 series
  • 34.027 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.675 stemmen
Avatar
 
banner banner

Observe and Report (2009)

Komedie | 86 minuten
2,65 563 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jody Hill

Met onder meer: Seth Rogen, Ray Liotta en Michael Peña

IMDb beoordeling: 5,8 (67.167)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Observe and Report

"Right now, the world needs a hero."

Ronnie Barnhardt (Seth Rogen) doet altijd zijn best om het plaatselijke winkelcentrum veilig te houden. Als het winkelcentrum geteisterd wordt door een zogenaamde ''flasher'' komt hij in actie en ziet hij de kans om bij zowel het politiekorps als bij zijn droommeisje in een positief daglicht te komen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Anna Faris



avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Na Pineapple Express die inspiratie haalde uit de jaren '80 buddy-films lijkt deze meer van Taxi Driver te gaan lenen. Ben benieuwd, Foot Fist Way was namelijk een erg hilarisch debuut van Hill.


avatar van Kr!kke

Kr!kke

  • 5394 berichten
  • 2568 stemmen

Ben benieuwd, Seth Rogen zie ik altijd graag bezig


avatar van subder

subder

  • 36 berichten
  • 93 stemmen

Vond het een zeer slechte film ,totaal niet mijn humor,

zeer zwak verhaal,als je tenminste het een verhaal kan noemen.

Acteerprestaties vond ik redelijk,absoluut niet overtuigend.

Met veel vloeken zwarte humor en wat nudity probeert de regisseur

en de acteurs de kijkers te overtuigen,wat naar mijn mening totaal mislukt is.

Hou zelf wel van zwarte humor wat vloeken en sowieso nudity

maar wel op een iets andere manier.

1* en nog een halve ster voor de moeite


avatar van Woutrr

Woutrr

  • 178 berichten
  • 742 stemmen

Heb duo-tickets gewonnen voor de avant-premiere,

hopelijk is het de moeite ...

Het verhaal lijkt niet super geweldig, maar wie weet!


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

I'm here with this doctor


avatar van bellebeest

bellebeest

  • 14 berichten
  • 119 stemmen

is dat nou niet bijna exact hetzelfde verhaal als paul blart: mall cop


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Seth Rogen

Je zou een film verwachten die netjes binnen de lijntjes blijft, maar de samenwerking tussen Jody Hill en Seth Rogen levert een hilarische film op. Ik heb Paul Blart: Mall Cop niet gezien, maar ik verwacht dat dat een gekuiste kinderversie is van wat Observe & Report is, want het heerlijke gevloek van Rogen is weer volop aanwezig.
De film zit bol van de zwarte humor en op de momenten dat je denkt dat de film inzakt komen ze keihard terug met een schitterende montage over drugs gebruiken in het winkelcentrum en de daardoor ontstane vechtpartijen met de skaters

Leuke bijrollen van Danny McBride, Anna Faris, Ray Liotta en die moeder, maar het is uiteraard Seth Rogen die als naieve bewaker de film draagt. Hij is perfect gecast, deze rol is hem op het lijf geschreven.

Hilarische momenten met het interview voor de tv, de vechtpartij met de drugsdealers, de vechtpartij met de agenten en de manier waarop hij de potloodventer pakt.

Gooi daar enkele heerlijke quotes bij en we komen gewoon lekker weer uit op een 4.5*


avatar van moviefan87

moviefan87

  • 72 berichten
  • 64 stemmen

Waarom krijgen Seht Rogen films geen NL release? Echt frustrerend, na Pineapple Express, wordt ook Observe and Report hier niet uitgebracht


avatar van mwoeb

mwoeb

  • 125 berichten
  • 0 stemmen

Een ietwat slome eerste helft en een tweede helft die ongelooflijk superieur is, het beste uur comedy dat ik al zag.


avatar van bellebeest

bellebeest

  • 14 berichten
  • 119 stemmen

verhaal lijkt wel een beetje hetzelfde als paul blart maar als je de trailer ziet merk je dat ze helemaal niet op elkaar lijken, kijk hier echt naar uit lijkt een hilarische film xD


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

De film was leuker dan ik had verwacht

Ik dacht eerst ook dat de film wat weg zou hebben van Paul Blart maar dat is helemaal niet het geval.

Rogen speelt gelukkig ook niet zo heel irritant

Verhaal was leuk, acteerwerk was ook wel leuk

Alleen die blonde trien vond ik erg irritant

Voor het verhaal 3*


avatar van M.Goodkat

M.Goodkat

  • 1290 berichten
  • 1463 stemmen

Is deze film ergens verkrijgbaar? Wanna see!!!


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

M.Goodkat schreef:

Is deze film ergens verkrijgbaar? Wanna see!!!

Heb em op internet gezien, ik weet niet of het al verkrijgbaar is


avatar van De GeuS

De GeuS

  • 2180 berichten
  • 2859 stemmen

Ik moet zeggen dat ik Seth Rogen normaal gesproken leuker vind in een bijrol dan in een hoofdrol. De film zelf lijkt alleen in de omschrijving op 'Paul Blart: Mall Cop'. Observe & Report is een heel stuk groffer en zit niet boordevol flauwe grappen en momenten. Ik moest wel even wennen aan het personage van Seth Rogen want deze was vooral in het begin te 'irritant' voor woorden. het verhaal zelf stelt niet veel voor, maar er zaten een paar erg grappige scènes bij zoals de reportages voor de tv, de gevechten met de skaters en met het halve politiekorps en als uitsmijter de achtervolging en ultra droge climax met de potloodventer; dikke 3*


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3703 stemmen

Hill maakt zijn eigen shit!

Net als in de lijn van zijn show, Eastbound & Downt en zijn eerste film Foot Fist Way, is de hoofdrolspeler een eikel, loser, misfit. Waar een loser of misfit nog wel eens vaker voorkomt in de filmwereld, is hij hier ook nog eens een extreem grote eikel. Waar je vaak nog wel bij de hoofdrolspeler hebt, "awww hij is een loser maar hij bedoeld het goed" is dat hier niet zo. Dat maakt deze film ook net een beetje anders, er zitten typische genre aspecten in. Hoofdrolspeler is verliefd op het mooiste meisje maar die ziet hem niet staan, terwijl een veel leuker misschien iets minder mooi meisje hem juist wel ziet staan maar hij haar niet. Tot het einde. Maar het rare is dat het totaal anders werkt omdat je helemaal niet denkt "yes hij krijgt toch het meisje" want bij de kijker word helemaal geen sympathie voor hem opgewekt.

Maakt het een vreemde film, maar ik waardeer Hill zijn stijl helemaal. Maar je moet van erg veel dingen de humor in kunnen zien. Het is allemaal niet heel duidelijk werkend naar een punchline, beetje een kruising tussen een Solondz film en een flauwe Adam Sandler film.

4 sterren, kijken die shizzle, en als je het leuk vind check Hill ze andere shit!


avatar van filmsz

filmsz

  • 72 berichten
  • 3327 stemmen

Alleen vanwege Anna Faris al minimaal 10 keer het kijken waard, damnn!


avatar van subwoofer henk

subwoofer henk

  • 248 berichten
  • 387 stemmen

Geniaal beter dan Paul Blart: Mall Cop


avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

Na The Foot Fist Way alweer zo'n geniale zwarte komedie van Jody Hill. Ik heb begrepen dat zijn doel was Taxi Driver als komedie te maken en daar is hij zeker in geslaagd. Ronnie Barnhardt is verward, anti-sociaal en compleet ongeschikt om zijn werk te doen. Het mooiste is dat dit ook nooit veranderd, op het einde is Ronnie nog steeds een mentaal gestoorde kerel. Je weet niet of je moet juichen of bang moet zijn. Rogen speelt de rol ook heel goed maar de rest van de cast is eigenlijk veel leuker. Faris als huppeltrutje doet het altijd goed, Michael Pena en Danny McBride zijn hilarisch in hun respectievelijke rollen en ik was erg onder de indruk van Collette Wolfe. Zij speelt niet alleen het meest menselijke personage in de film, maar doet dit ook nog eens met verve.

Mooiste scène? Dat is een twijfelgeval tussen twee vechtpartijen. Of die waar Ronnie en Dennis drugs gebruiken en een stelletje skaters helemaal in elkaar meppen, of die waar Ronnie in zijn eentje met al die agenten gaat matten en voor heel even lijkt te winnen.


avatar van desert

desert

  • 107 berichten
  • 801 stemmen

Teleurstellende comedy dat nauwelijks beter is dan het mislukte 'paul blart mall cop'. Grappen zijn er wel, maar niet voldoende om de film grappig te noemen. En die Anna Faris ziet er niet uit, met haar misvormde lippen/mond


avatar van Inland Rabbit

Inland Rabbit

  • 3286 berichten
  • 2159 stemmen

At this Point Of My live I just feel I can destroy some motherfuckers *shotgun bewegingkje*

Is dit nu grappig? Begin ik steeds minder te begrijpen van de Rogen hype, al heb ik nog niet veel spul van hem gezien. In Superbad had hij een super rol, omdat het juist zo anders was, Pineapple werkte op de een of andere manier voor me, al zal dat meer toeval zijn dan echt talent. In Smith's film was het al betrekkelijk slecht en hier is het vaak om te huilen.

Goeie Oneliners? Ik heb ze niet gehoord. 100 keer fuck zeggen kan ik ook, maar doe er dan wat creatiefs mee en ga niet een beetje cool/gemaakt boos in het rond lopen.
Ja dan zijn er dus oneliners, maar ik had ze zelf kunnen verzinnen, zoals de hierboven genoemde quote, het is wel van een bedenkelijk nivea. Dieptepunt komt met This gun is like my dick and if it comes, it shoots my load all over your brains . Hoe zielig en makkelijk wil je het hebben.

Vond de humor verder ook niet echt zwart, daar ging het lang niet ver genoeg voor. Enkel het einde toonde letterlijk wat ballen, was wat voorspelbaar, maar door zo in your face te wezen niet zo'n al te groot cliché als waar ik bang voor was.

Pluspunten, oh jawel en alleen daarom al een hogere score dan ik aanvankelijk van plan was.
1 woord: FARRIS! Ik weet niet of ze uberhaupt niet zo slim is, of juist over heel veel komisch talent beschikt door altijd zo krankzinnig en/of dom uit de hoek te komen, maar ook hier red ze de film weer van de totale ondergang. Ze giechelt, gilt, zuipt en neukt de hele film bij elkaar en doet dat op zo'n overdreven manier dat het gewoon hilarisch is. Niet verrassend dus, dat ik de beste oneliners ook uit haar mond vond komen. Jullie weten vast wel welke scene ik specifiek op doel.

Alles bij elkaar krijgt de film veel punten vanwege Farris, de toch wel sympathieke koffie meid, Lightsaber Cocksucking Blues op de soundtrack en het plotseling leukere eindstuk.
Lastig te beoordelen zo, hangt ergens tussen 1.5 en 2 in denk ik.


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Kleine tegenvaller, maar wel vermakelijk. Ondanks de korte speelduur had er best nog wat af gemogen. Waar Michael Peña zijn vele credit vandaan haalt is mij een raadsel. Zoveel screen tijd had hij nu ook weer niet. Een krappe 3 sterren.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Aardige film maar niet meer dan dat.

Gelukkig is deze film een stuk scherper dan de andere recente ''winkelcentrum'' film Paul Blart: Mall Cop die gewoon niet best was. Observe and Report is scherper en grover en gelukkig maar want dat maakt de film best kijkbaar.

Set Rogen (speelt die kerel in 25 films per jaar ofzo? Ik kom hem onderhand tegenwoordig in elke komedie tegen) zet een leuke rol neer van de psychotische winkelcentrumagent. Ik was bang voor eenzelfde rol als in Mall Cop maar gelukkig is dit personage niet zo soft en loopt het plot rondom hem net wat anders dan je denkt. Verder was het prettig kijken naar de aantrekkelijke Anna Farris die je 2x nog half uitgekleed tegen komt in de film. Een geweldige actrice zal ze nooit zijn maar het kan altijd erger. Verder kent de film nog een aantal bijrollen die wel vermakelijk zijn.

De film kent zo haar aardige momenten maar echt hilarisch vond ik het nooit worden. Soms een glimlach maar daar bleef het bij.

3*


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

Na drie kwartier had ik het eigenlijk wel gehad met dit (tot dan toe) flauwe cliche filmpje, maar wat je ook doet, niet halverwege afzetten. Het geweldige laatste half uur redt de film wat mij betreft, zeer bizarre mix van komedie en (inderdaad) dingen als Taxi Driver.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Why are you stopping motherfucker!

Geweldige film man. Seth Rogen is een fantastisch figuur, ook in deze Observe and Report is de beste man weer hilarisch. Oké, het laatste half uur is - zoals eerder aangegeven - het leukst, maar ook daarvoor heb ik me kostelijk vermaakt.

Een winkelcentrum werkt bijna altijd goed als setting en als je dan een stel van die idioten, als bewakers volgt is het helemaal leuk. Naast Rogen is ook Michael Peña erg grappig in z'n nichterige rol. Anna Faris is gewoon een macht wijf, altijd lachen geblazen met dat mens, wat een idioot.

De film kent echt de ene na de andere grappige scéne en één van de uitschieters is het moment dat Rogen in z'n eentje even stuk of 20 agenten in elkaar lijkt te rammen. De kus tussen hem en het koffiemeisje daarna is ook heerlijk. Die flasher daar ineens, geweldig. Ja, ik heb me erg vermaakt met deze film. Verdere bijrollen zijn gewoon ook leuk en de film duurt niet lang, dus echt een erg leuk filmpje voor tussendoor.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Toch blijft Mallrats de koning van de winkelcentrum-films.


avatar van MR GREEN

MR GREEN

  • 4 berichten
  • 11 stemmen

What's up Saddam?


avatar van kos

kos

  • 46702 berichten
  • 8857 stemmen

Inland Rabbit schreef:


Is dit nu grappig?


Dit was bij mij vooral een telkens terugkerende gedachte.Kan me nauwelijks voorstellen dat mensen dit grappig vinden.

Vreselijk slechte comedy. Dat het verhaal belachelijk is en de acteurs niet geweldig zal me op zich worst wezen, het is immers een simpele comedy. Maar hij is niet alleen verbijsterend ongrappig, maar zelfs ronduit irritant en dom.

Er zitten alleen maar nare, vervelende personages in de film die je geen reet interesseren en alleen maar ongrappige, achterlijke dingen doen.

De eerste helft van de film had ik al wat plaatsvervangende schaamte, zo slecht was het, maar ik dacht: het wordt vast wel beter.
Helaas werd het allemaal nog wat vervelender.

Seth Rogen vind ik over het algemeen best grappig, maar deze afgang had hij zich beter kunnen besparen.

Alleen die altijd dronken moeder en dat hij die kerel aan het einde gewoon neerschiet waren wel geinig.


avatar van teigetje37

teigetje37

  • 131 berichten
  • 0 stemmen

Redelijke komedie film geen hoog standje.