• 15.833 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.621 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Tortured (2010)

Horror / Thriller | 79 minuten
2,86 360 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 79 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Geregisseerd door: Robert Lieberman

Met onder meer: Jesse Metcalfe, Erika Christensen en Bill Moseley

IMDb beoordeling: 5,4 (8.641)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Tortured

"How far would you go?"

Wanneer het enige kind van Craig en Elise ontvoerd en vermoord wordt door een pedofiel zijn ze uit op wraak. Ze krijgen de man te pakken, maar wat zijn vervolgens de bedoelingen van het stel?

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Wraakfilm met soms stevige martelingen en wat leuke actie en plotwendingen. Onderhoudend verhaal.

In tegenstelling tot 7 days bevat The Tortured meer lichamelijke dan geestelijke martelingen. 7 days kan nog waar gebeurd zijn, The Tortured is echt een verzonnen verhaal. Hou je meer van actie en wat plotwendingen kijk dan The Tortured, voor het psychologische aspect rondom waak en ontvoering is 7 days beter.


avatar van WessRocks

WessRocks

  • 118 berichten
  • 123 stemmen

Goede film, vooral het filmwerk in het begin vond ik schitterend. Goeie verhaal opbouw.. De reden waarom en waarvoor vond ik wel een menselijke reactie.. Overdonderd door het (helaas snelle) einde..

Martelingen waren eerder veel uitleg wat ze gingen doen met hem dan uit eindelijk wat we te zien kregen. Voor de martelingen alleen moet je niet kijken.. Goede acteurs, niets op aan te merken..


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Wel aardige wraak/martelfilm.

De film begint goed en brengt flink wat emotie en frustratie mee van de ouders van dhet vermoorde jongetje.Hetgeen waarschijnlijk ook

het begrip bij de kijker moet opbrengen voor wat er komen gaat.

Daarna als de moordenaar in gijzeling is gaat het oog om oog tand om tand (letterlijk) goed los. Een sadistische 45 minuten volgen.

Het toch wel verrassende maar eveneesn lichtetlikl verwarrende einde zorgt ervoor dat je als kijker niet helemaal afgestompt de aftiteling haalt.

3*


avatar van Timecop

Timecop

  • 501 berichten
  • 1459 stemmen

dominion schreef:

De hele pedofiel gebeuren sprak me al niet aan.

Ik vond hem totaal niet spannend dus toen had ik hem na een half uurtje uitgezet.

en dan toch stemmen....jammer


avatar van Dark_Warlock

Dark_Warlock

  • 16 berichten
  • 0 stemmen

Goeie film op een regenachtige dag als deze. Maar zou het zeker geen topper willen noemen. Ik vind de martelingen meestal nogal vergezocht. Ik denk dat ze bij "twisted pictures" echt een psychopaat hebben, die al deze gore bedenkt. Niet echt nodig.

Toch 3,5*!


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Zeer matig filmpje, verhaal was zeer zwak (eerste 40minuten waren tenenkrommend slecht) en totaal niet spannend en de acteurs waren op zijn zachts gezegd waardeloos (vooral de vrouwelijke hoofdrolspeelster). Dankzij de martelingen was deze film nog een beetje te bekijken maar mijn god wat was deze film een ware marteling (wel toepasselijk voor deze film) om uit te kijken. De twist in de film was ook nog eens totaal belachelijk en overbodig want het voegde gewoon niets toe. Al met al een zeer matig B filmpje die gelukkig niet al te lang duurt. De regisseur "Robert Lieberman" heeft overigens een hoop zooi films op zijn naam staan en daar hoort deze perfect in thuis.


avatar van lagaiske

lagaiske

  • 677 berichten
  • 2177 stemmen

Deze film is de Amerikaanse make over van de franse film 7 yours.

Komt niet eens in de buurt van het origineel.

Wat ik trouwens ook al niet zo speciaal vond.


avatar van lanki101

lanki101

  • 51 berichten
  • 75 stemmen

Gister van FTD gehaald, goeie film erg zieke stukjes in de film met een leuk verassend einde. Hij is zeker 4 sterren waard.


avatar van barcam

barcam

  • 910 berichten
  • 896 stemmen

Vooral begin van de film is zeer sterk daarna verzwakt de film wat en het einde is totaal belachelijk.

Al bij al entertainende bloederige wraak/martel film.


avatar van maurice74

maurice74

  • 586 berichten
  • 436 stemmen

Ze hadden beter die regisseur kunnen martelen.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

maurice74 schreef:

Ze hadden beter die regisseur kunnen martelen.


avatar van Drikturpin

Drikturpin

  • 86 berichten
  • 86 stemmen

maurice74

LOL das wel humor man.


avatar van Bas1991

Bas1991

  • 24 berichten
  • 79 stemmen

Vond het opzich best een leuk filmpje om naar te kijken, als je niks te doen hebt, lekker ervoor gaan zitten;)


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

Verrassend goeie film die me zeker niet heeft verveeld. De twist op het einde vond ik best wel te pruimen.

De uitwerking van de film had misschien nog iets beter gekund.


avatar van rari

rari

  • 9 berichten
  • 19 stemmen

Wat een B film zeg!Op zich een leuk verhaal, maar slecht acteerwerk!

1*


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

rari schreef:

Wat een B film zeg!Op zich een leuk verhaal, maar slecht acteerwerk!

1*

Ja echt he. Vooral die ene gozer op de marteltafel. Die kon alleen maar schreeuwen en klagen. Heel storend


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

The Oceanic Six schreef:
Ja echt he. Vooral die ene gozer op de marteltafel. Die kon alleen maar schreeuwen en klagen. Heel storend


Die gozer op de marteltafel acteerde eigenlijk nog het best want die zei tenminste niets Maar de twee hoofdrolspelers Jesse Metcalfe en Erika Christensen waren gewoon erg slecht en overtuigde nergens.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Waren vooral het eerste half uur bovengemiddeld binnen 't genre.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Theunissen schreef:
(quote)


Die gozer op de marteltafel acteerde eigenlijk nog het best want die zei tenminste niets Maar de twee hoofdrolspelers Jesse Metcalfe en Erika Christensen waren gewoon erg slecht en overtuigde nergens.


Ach, ik zoek in een film als deze niet echt Oscar winnend acteerwerk. Het vrouwtje moest huilen en boos doen en manlief moet de getraumatiseerde pa uithangen die lekker aan het kraken en snijden kon. En de meneer op de tafel moest gewoon gillen en schreeuwen


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Oscar winnend acteerwerk zocht ik ook niet bij deze film. Maar als ze een beetje konden acteren was deze film misschien beter geweest.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23455 berichten
  • 76950 stemmen

Verrassende lekkere film waar je wel van moet houden en ja ik hou hier wel van.

de martelscenes zijn redelijk maar hadden nog iets beter in beeld moeten worden gebracht.

Erika Christensen wat best een mooie vrouw is acteerde ook na behoren Jesse Metcalfe die me verbaasde in Beyond a Reasonable Doubt deed het hier allemaal een stukje geforceerder.


avatar van mixmaster

mixmaster

  • 1288 berichten
  • 1215 stemmen

mwaaa, de martelscenes waren nog wel te pruimen maar voor de rest is het een slappe b-film.

en zoals hier al een aantal keer is gezegd , het einde is helemaal belachelijk.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Verrassend goed. Soort van 7 Jours du Talion, Les (2010) maar dan in een Amerikaans jasje gestoken en met knappere acteurs/actrices.

Prima opbouw van de film, gelukkig geen ellelange zoektocht naar de dader maar je krijgt direct te zien met welk gestoord figuur je te maken hebt. De wanhoop en de angst van de ouders spat van het scherm wanneer hun knappe, kleine kereltje ontvoerd wordt. Mooie ondersteuning van de flashback beelden, die lieten zien wat voor een klein en gelukkig mannetje het was. Vreselijk als je een kinderlijkje moet gaan identificeren en je ziet daar het levenloze lichaam van je eigen kind liggen. Ik kan hier eigenlijk niet goed tegen, dit soort films.. wetende dat het overal op de wereld voorkomt.

Deze film heeft niet het meest originele verhaal, maar het wordt prima neergezet, overtuigende acteerprestaties en de martelingen zijn soms gruwelijk. Erika Christensen is indrukwekkend als rouwende moeder. Metcalfe laat zien dat hij meer kan dan alleen knappe tuinman spelen in vrouwenseries. Hij heeft wel degelijk groei doorgemaakt en laat zien dat hij ook voor dit soort genre's meer dan geschikt is. Bill Moseley, wat een creep, is vooral in de openingscène, waar hij alleen is met het kind, weerzinwekkend. Flinke portie gore wel, allemaal nauwkeurig en precies in beeld gebracht. Af en toe zat ik toch best even met mijn handjes voor mijn gezicht.

Fijn dat het zo'n relatief korte speelduur heeft. Een film als deze moet je geen 2,5 uur laten duren, want op een gegeven moment heb je het allemaal wel gezien.

Beetje ongeloofwaardig dat Bill, die door en door gemarteld is geworden, even rustig door het huis slentert op zoek naar een vluchtroute. Hij zou ondertussen niet meer op zijn benen moeten kunnen staan, laat staan dat hij nog terug kan vechten ook. Maar nee, Bill rent vrolijk weg. Maar ach, Hollywood hè. Ze kunnen die man ook wel op tafel laten sterven, maar dat is niet spannend genoeg.

Ook begrijp ik het einde niet helemaal goed volgens mij. Ze hebben toch de verkeerde man gemarteld? Vanwaar dan dat briefje? Dat wil ik nog wel even uitgelegd hebben..

Verder prima film, dikke 3.5*


avatar van daylight

daylight

  • 17 berichten
  • 34 stemmen

aardige film


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7284 stemmen

Elineloves schreef:

Ook begrijp ik het einde niet helemaal goed volgens mij. Ze hebben toch de verkeerde man gemarteld? Vanwaar dan dat briefje? Dat wil ik nog wel even uitgelegd hebben..

Yep. De film doet een zeer beroerde poging je dat te doen geloven. Het briefje zou zijn geschreven omdat hij het zelf was gaan geloven dat hij schuldig was. Dit omdat hij geheugenverlies zou hebben na het auto-ongeluk. En de rest input zou zijn van de ouders.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ah oke, dankjewel, dat was mij even onduidelijk. Vond het al zo vreemd dat een belastingfraudeur plots zou roepen dat hij het verdiende te sterven. Lekker lullig voor pa en ma dan.


avatar van extremezz

extremezz

  • 268 berichten
  • 218 stemmen

Gisteren gezien wegens verveling ,dacht dat zal weer een flauw saw achtig filmke zijn maar hij viel goed mee


avatar van demcon

demcon

  • 31 berichten
  • 36 stemmen

kwa film leuk, jammer van het einde had liever wel diegene gezien op de tafel, want dit moet je met alle kinderverkrachters/moordenaars doen, en echt niet minder, dus op dat gebied een prachtig film heb genoten tot het moment dat de regisseur de film verkracht met zo'n einde, jammer jammer.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Elineloves schreef:

Recensie

Goede recensie

Begon al te vrezen dat ik als 1 van de weinigen deze erg goed vond.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Dankje!

Ik hoop dat deze film wat meer bekend wordt bij de horrorliefhebbers, want dat gemiddelde mag best wat omhoog. Fijne verrassing. Ook het einde vind ik niet meer zo heel storend, nu ik het heb laten bezinken.