Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 79 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Canada
Geregisseerd door: Robert Lieberman
Met onder meer: Jesse Metcalfe, Erika Christensen en Bill Moseley
IMDb beoordeling:
5,4 (8.641)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Tortured
"How far would you go?"
Wanneer het enige kind van Craig en Elise ontvoerd en vermoord wordt door een pedofiel zijn ze uit op wraak. Ze krijgen de man te pakken, maar wat zijn vervolgens de bedoelingen van het stel?
Externe links
Acteurs en actrices
Elise
Craig
Kozlowski
Liane Strader
Father
Carter
Sales Woman
Young Woman
Boy
Video's en trailers
Reviews & comments
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Wraakfilm met soms stevige martelingen en wat leuke actie en plotwendingen. Onderhoudend verhaal.
In tegenstelling tot 7 days bevat The Tortured meer lichamelijke dan geestelijke martelingen. 7 days kan nog waar gebeurd zijn, The Tortured is echt een verzonnen verhaal. Hou je meer van actie en wat plotwendingen kijk dan The Tortured, voor het psychologische aspect rondom waak en ontvoering is 7 days beter.
WessRocks
-
- 118 berichten
- 123 stemmen
Goede film, vooral het filmwerk in het begin vond ik schitterend. Goeie verhaal opbouw.. De reden waarom en waarvoor vond ik wel een menselijke reactie.. Overdonderd door het (helaas snelle) einde..
Martelingen waren eerder veel uitleg wat ze gingen doen met hem dan uit eindelijk wat we te zien kregen. Voor de martelingen alleen moet je niet kijken.. Goede acteurs, niets op aan te merken..
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Wel aardige wraak/martelfilm.
De film begint goed en brengt flink wat emotie en frustratie mee van de ouders van dhet vermoorde jongetje.Hetgeen waarschijnlijk ook
het begrip bij de kijker moet opbrengen voor wat er komen gaat.
Daarna als de moordenaar in gijzeling is gaat het oog om oog tand om tand (letterlijk) goed los. Een sadistische 45 minuten volgen.
Het toch wel verrassende maar eveneesn lichtetlikl verwarrende einde zorgt ervoor dat je als kijker niet helemaal afgestompt de aftiteling haalt.
3*
Timecop
-
- 501 berichten
- 1459 stemmen
De hele pedofiel gebeuren sprak me al niet aan.
Ik vond hem totaal niet spannend dus toen had ik hem na een half uurtje uitgezet.
en dan toch stemmen....jammer
Dark_Warlock
-
- 16 berichten
- 0 stemmen
Goeie film op een regenachtige dag als deze. Maar zou het zeker geen topper willen noemen. Ik vind de martelingen meestal nogal vergezocht. Ik denk dat ze bij "twisted pictures" echt een psychopaat hebben, die al deze gore bedenkt. Niet echt nodig.
Toch 3,5*!
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Zeer matig filmpje, verhaal was zeer zwak (eerste 40minuten waren tenenkrommend slecht) en totaal niet spannend en de acteurs waren op zijn zachts gezegd waardeloos (vooral de vrouwelijke hoofdrolspeelster). Dankzij de martelingen was deze film nog een beetje te bekijken maar mijn god wat was deze film een ware marteling (wel toepasselijk voor deze film) om uit te kijken. De twist in de film was ook nog eens totaal belachelijk en overbodig want het voegde gewoon niets toe. Al met al een zeer matig B filmpje die gelukkig niet al te lang duurt. De regisseur "Robert Lieberman" heeft overigens een hoop zooi films op zijn naam staan en daar hoort deze perfect in thuis.
lagaiske
-
- 677 berichten
- 2177 stemmen
Deze film is de Amerikaanse make over van de franse film 7 yours.
Komt niet eens in de buurt van het origineel.
Wat ik trouwens ook al niet zo speciaal vond.
lanki101
-
- 51 berichten
- 75 stemmen
Gister van FTD gehaald, goeie film erg zieke stukjes in de film met een leuk verassend einde. Hij is zeker 4 sterren waard.
barcam
-
- 910 berichten
- 896 stemmen
Vooral begin van de film is zeer sterk daarna verzwakt de film wat en het einde is totaal belachelijk.
Al bij al entertainende bloederige wraak/martel film.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ze hadden beter die regisseur kunnen martelen.

Bas1991
-
- 24 berichten
- 79 stemmen
Vond het opzich best een leuk filmpje om naar te kijken, als je niks te doen hebt, lekker ervoor gaan zitten;)
scorepio
-
- 282 berichten
- 257 stemmen
Verrassend goeie film die me zeker niet heeft verveeld. De twist op het einde vond ik best wel te pruimen.
De uitwerking van de film had misschien nog iets beter gekund.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ja echt he. Vooral die ene gozer op de marteltafel. Die kon alleen maar schreeuwen en klagen. Heel storend 
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ja echt he. Vooral die ene gozer op de marteltafel. Die kon alleen maar schreeuwen en klagen. Heel storend
Die gozer op de marteltafel acteerde eigenlijk nog het best want die zei tenminste niets
Maar de twee hoofdrolspelers Jesse Metcalfe en Erika Christensen waren gewoon erg slecht en overtuigde nergens.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Waren vooral het eerste half uur bovengemiddeld binnen 't genre.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Die gozer op de marteltafel acteerde eigenlijk nog het best want die zei tenminste niets
Maar de twee hoofdrolspelers Jesse Metcalfe en Erika Christensen waren gewoon erg slecht en overtuigde nergens. Ach, ik zoek in een film als deze niet echt Oscar winnend acteerwerk. Het vrouwtje moest huilen en boos doen en manlief moet de getraumatiseerde pa uithangen die lekker aan het kraken en snijden kon. En de meneer op de tafel moest gewoon gillen en schreeuwen
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Oscar winnend acteerwerk zocht ik ook niet bij deze film. Maar als ze een beetje konden acteren was deze film misschien beter geweest.
stinissen (crew films & series)
-
- 23455 berichten
- 76950 stemmen
Verrassende lekkere film waar je wel van moet houden en ja ik hou hier wel van.
de martelscenes zijn redelijk maar hadden nog iets beter in beeld moeten worden gebracht.
Erika Christensen wat best een mooie vrouw is acteerde ook na behoren Jesse Metcalfe die me verbaasde in Beyond a Reasonable Doubt deed het hier allemaal een stukje geforceerder.
mixmaster
-
- 1288 berichten
- 1215 stemmen
mwaaa, de martelscenes waren nog wel te pruimen maar voor de rest is het een slappe b-film.
en zoals hier al een aantal keer is gezegd , het einde is helemaal belachelijk.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Verrassend goed. Soort van 7 Jours du Talion, Les (2010) maar dan in een Amerikaans jasje gestoken en met knappere acteurs/actrices.
Prima opbouw van de film, gelukkig geen ellelange zoektocht naar de dader maar je krijgt direct te zien met welk gestoord figuur je te maken hebt. De wanhoop en de angst van de ouders spat van het scherm wanneer hun knappe, kleine kereltje ontvoerd wordt. Mooie ondersteuning van de flashback beelden, die lieten zien wat voor een klein en gelukkig mannetje het was. Vreselijk als je een kinderlijkje moet gaan identificeren en je ziet daar het levenloze lichaam van je eigen kind liggen. Ik kan hier eigenlijk niet goed tegen, dit soort films..
wetende dat het overal op de wereld voorkomt.
Deze film heeft niet het meest originele verhaal, maar het wordt prima neergezet, overtuigende acteerprestaties en de martelingen zijn soms gruwelijk. Erika Christensen is indrukwekkend als rouwende moeder. Metcalfe laat zien dat hij meer kan dan alleen knappe tuinman spelen in vrouwenseries. Hij heeft wel degelijk groei doorgemaakt en laat zien dat hij ook voor dit soort genre's meer dan geschikt is. Bill Moseley, wat een creep, is vooral in de openingscène, waar hij alleen is met het kind, weerzinwekkend.
Flinke portie gore wel, allemaal nauwkeurig en precies in beeld gebracht. Af en toe zat ik toch best even met mijn handjes voor mijn gezicht. 
Fijn dat het zo'n relatief korte speelduur heeft. Een film als deze moet je geen 2,5 uur laten duren, want op een gegeven moment heb je het allemaal wel gezien.
Beetje ongeloofwaardig dat Bill, die door en door gemarteld is geworden, even rustig door het huis slentert op zoek naar een vluchtroute. Hij zou ondertussen niet meer op zijn benen moeten kunnen staan, laat staan dat hij nog terug kan vechten ook.
Maar nee, Bill rent vrolijk weg.
Maar ach, Hollywood hè. Ze kunnen die man ook wel op tafel laten sterven, maar dat is niet spannend genoeg.
Ook begrijp ik het einde niet helemaal goed volgens mij. Ze hebben toch de verkeerde man gemarteld? Vanwaar dan dat briefje? Dat wil ik nog wel even uitgelegd hebben..
Verder prima film, dikke 3.5*
Zinema (crew films)
-
- 10276 berichten
- 7284 stemmen
Ook begrijp ik het einde niet helemaal goed volgens mij. Ze hebben toch de verkeerde man gemarteld? Vanwaar dan dat briefje? Dat wil ik nog wel even uitgelegd hebben..
Yep. De film doet een zeer beroerde poging je dat te doen geloven. Het briefje zou zijn geschreven omdat hij het zelf was gaan geloven dat hij schuldig was. Dit omdat hij geheugenverlies zou hebben na het auto-ongeluk. En de rest input zou zijn van de ouders.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Ah oke, dankjewel, dat was mij even onduidelijk. Vond het al zo vreemd dat een belastingfraudeur plots zou roepen dat hij het verdiende te sterven. Lekker lullig voor pa en ma dan.
extremezz
-
- 268 berichten
- 218 stemmen
Gisteren gezien wegens verveling ,dacht dat zal weer een flauw saw achtig filmke zijn maar hij viel goed mee 
demcon
-
- 31 berichten
- 36 stemmen
kwa film leuk, jammer van het einde had liever wel diegene gezien op de tafel, want dit moet je met alle kinderverkrachters/moordenaars doen, en echt niet minder, dus op dat gebied een prachtig film heb genoten tot het moment dat de regisseur de film verkracht met zo'n einde, jammer jammer.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Recensie
Goede recensie 
Begon al te vrezen dat ik als 1 van de weinigen deze erg goed vond.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Dankje! 
Ik hoop dat deze film wat meer bekend wordt bij de horrorliefhebbers, want dat gemiddelde mag best wat omhoog. Fijne verrassing. Ook het einde vind ik niet meer zo heel storend, nu ik het heb laten bezinken.
Het laatste nieuws

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix
Bekijk ook

After the Screaming Stops
Documentaire / Muziek, 2018
3 reacties

Wolf Creek 2
Horror / Thriller, 2013
96 reacties

Chained
Thriller / Horror, 2012
155 reacties

Livide
Fantasy / Horror, 2011
120 reacties

Mum & Dad
Horror, 2008
59 reacties

Twilight Zone: The Movie
Horror / Fantasy, 1983
61 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

