• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.010 gebruikers
  • 9.371.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)

Animatie / Familie | 90 minuten
3,19 1.145 stemmen

Genre: Animatie / Familie

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Het Regent Gehaktballen

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Phil Lord en Christopher Miller

Met onder meer: Bill Hader, Anna Faris en James Caan

IMDb beoordeling: 6,9 (281.418)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 17 februari 2010

Plot Cloudy with a Chance of Meatballs

"Prepare to get served."

Flint Lockwood (Bill Hader) is een mislukte uitvinder, die met creaties als een apengedachtenvertaler helaas weinig succes oogst. Tot hij op een dag een machine uitvindt die ervoor zorgt dat het donuts, ijsjes en gehaktballen regent. De enige vriend en collega van Flint is Steve, een aapje dat alleen maar aan eten denkt. Sam (Anna Farris) is een enthousiaste stagiaire die voor een weerstation werkt. Ze droomt er van om een professionele weervrouw te worden en die droom zou wel eens werkelijkheid kunnen worden wanneer ze als enige bericht over een bui van cheeseburgers.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Flint Lockwood (stemrol)

Sam Sparks (stemrol)

Tim Lockwood (stemrol)

"Baby" Brent (stemrol)

Mayor Shelbourne (stemrol)

Earl Devereaux (stemrol)

Cal Devereaux (stemrol)

Manny (stemrol)

Steve (stemrol)

Patrick Patrickson (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Charmides

Charmides

  • 414 berichten
  • 1305 stemmen

Ik vond het een leuke animatiefilm. Erg leuk. Meer voor kinderen. Maar het was een leuk en origineel verhaal in 3D.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8661 berichten
  • 3941 stemmen

Franklin1975 schreef:

(quote)

Niet iedere filmliefhebber heeft al het geld van de wereld om films ook echt nog te kopen. Op een gegeven moment gaan mensen op zichzelf wonen, krijgen een relatie, trouwen, kinderen, minder inkomen etc. etc.

Dus als filmliefhebber mag je dat allemaal niet overkomen? Of als dat wel gebeurd, kan je geen filmliefhebber meer zijn?

Erg kortzichtig gedacht.

Een discussie zonder einde. Is illegaal films kijken nou wel of geen stelen? Maar die discussie hoeft niet hier gevoerd te worden i.v.m. spam. Hou het er maar op: kopen/huren is netter, maar kopieren is soms ook een mogelijkheid.


avatar van Apster

Apster

  • 1461 berichten
  • 6920 stemmen

Geinig.

De animatie heeft veel weg van Pixar films, vooral als je gaat letten op het uiterlijk van de karakters. De animatie is ook niet even baanbrekend, al zorgt de geanimeerde voedselregen nog wel voor genoeg eyecandy.

Persoonlijk vond ik dit dan toch net even leuker dan bijvoorbeeld Pixar's laatste film Up. Houdt Up het na een half uur voor gezien met de pret, deze film weet de volle speelduur wel de fun vast te houden.

Het verhaal heeft niet veel om het lijf en dient als kapstok voor veel gekkigheid en de film wil daarnaast ook nog een boodschap meegeven over de actuele problematiek van overdadig voedsel in de Westerse wereld. Verder niet boeiend die boodschap voor de kinderen, dit is gewoon een leuk animatiefilmpje die niet de wereld op zijn kop zal zetten, maar mij wel verraste.

3*


avatar van Wa The Fu

Wa The Fu

  • 78 berichten
  • 35 stemmen

een van de betere animatiefilms van de laatste jaren met een geinig verhaal (wie bedenkt zoiets) gebaseerd op een boek

mooi in beeld gebracht met veel en leuke humor

man vraagt om mosterd en word daarna bedolven onder de mosterd ..............lachen.


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3237 stemmen

Donkerwoud schreef:

(quote)

Een discussie zonder einde. Is illegaal films kijken nou wel of geen stelen? Maar die discussie hoeft niet hier gevoerd te worden i.v.m. spam. Hou het er maar op: kopen/huren is netter, maar kopieren is soms ook een mogelijkheid.

Het punt was nu juist of je wel een liefhebber bent wanneer je een film download.

Maar zoals gezegd is dit niet de plaats voor deze discussie (wat naar mijn mening niet eens een discussie is).


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4082 stemmen

CWACOM is een leuk tussendoortje, het ziet er werkelijkwaar prachtig uit en van het onderwerp zou je ook honger kunnen krijgen! Ook zitten er lekker veel grapjes in, waardoor het aangenaam blijft om te kijken.

Echter verzuipt de film op het laatst in de gebruikelijke sentimentjes voor de kids en wordt het ondanks de speelduur toch niet helemaal fijn om uit te kijken.

3*


avatar van wyatt earp

wyatt earp

  • 5006 berichten
  • 2630 stemmen

Leuke film. Zojuist gezien en ik heb ervan genoten. Voedsel dat uit de lucht regent. Origineel concept wat leuk is uitgewerkt. Waar ik me echter wel een beetje aan geërgerd heb is de overvloed aan tegenslagen op het eind. Vindt ik altijd een beetje jammer, omdat het er niet geloofwaardiger op wordt. Maargoed, al met al is het een hele leuke film die zeker de moeite waard is.


avatar van Franklin1975

Franklin1975

  • 343 berichten
  • 419 stemmen

Net de film gezien en zelfs mijn vriendin heeft soms dubbel gelegen van het lachen. Dingen die in de achtergrond gebeuren, kleine grapjes e.d. Heerlijk. Heel wat leentjebuur van andere films, maar dat mag de pret niet drukken.

Vreemd dat de film hier niet zo'n succes is geweest (hij was in Engeland uit op dvd toen hij net hier in de bios kwam). Hopelijk krijgt deze film op dvd een tweede kans (met Nederlandse en evt. Vlaamse nasynchronisatie), want dat verdient het.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3223 stemmen

Leuke vermakelijke en grappige film! na het einde toe wordt de film wel een beetje clichématig maar dat viel ook wel een beetje te verwachten.

Voor de rest zeker een aanrader en mooi gemaakte animatie!

4 sterren.


avatar van tal1b

tal1b

  • 2596 berichten
  • 2329 stemmen

deze is hoog gewaardeerd zeg

leek net alsof ik nickelodeon aan had staan met die adhd professor.

vond hm matig


avatar van lordmars

lordmars

  • 156 berichten
  • 0 stemmen

Franklin1975 schreef:

(quote)

Niet iedere filmliefhebber heeft al het geld van de wereld om films ook echt nog te kopen. Op een gegeven moment gaan mensen op zichzelf wonen, krijgen een relatie, trouwen, kinderen, minder inkomen etc. etc.

Dus als filmliefhebber mag je dat allemaal niet overkomen? Of als dat wel gebeurd, kan je geen filmliefhebber meer zijn?

Erg kortzichtig gedacht.

ik ben een liefhebber van ferrari helaas heb ik er geen geld voor om er 1 te kopen dus is het wel oke om er 1 te stelen?


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

Onbijzondere film.


avatar van witboek

witboek

  • 905 berichten
  • 1117 stemmen

WOW wat een animatiefilm. Zeker een aanrader voor iedereen, jong en oud.


avatar van Nieksnut

Nieksnut

  • 128 berichten
  • 0 stemmen

Mooie animatie, fijne dynamiek en af en toe heerlijke humor.


avatar van mock turtle

mock turtle

  • 594 berichten
  • 610 stemmen

heel veel humor in deze film, die voor een animatie ook nog eens een goed verhaal heeft, alleen vond ik het op den duur wel een beetje te druk en chaotisch worden naar mijn zin.


avatar van Jawat

Jawat

  • 43 berichten
  • 285 stemmen

ik heb er om gelachen. Zeer vermakelijke film. B.A. Baracus oftewel mr.T heeft ook een leuk rolletje


avatar van Piefje

Piefje

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Zeer geslaagd, had geen idee wat ik mocht verwachten.

tip voor volwassenen: met wat thc in het systeem is hij net een half sterretje* leuker, de kleuren en vormen zijn gewoon ontzettend aantrekkelijk. Geluid lekker hard en gaan!


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Ik vond deze film superleuk! Ik heb me af en toe een breuk gelachen. Wat een schitterende animatie en wat een kleuren! Het is werkelijk ongelooflijk. Toch denk ik dat de film niet geschikt is voor de allerkleinsten onder ons, maar vanaf een jaar of tien moet het lukken. Hilarisch is natuurlijk Mr. T. als de politie-agent met het strakke kontje. Erg vermakelijke film; het hoeft dus niet allemaal Pixar te zijn wat de klok slaat, alhoewel Pixar beter een verhaal kan vertellen.

Dikke 4 *!!


avatar van kos

kos

  • 46688 berichten
  • 8845 stemmen

Ja, dit vond ik ook behoorlijk grappig. Ik was er waarschijnlijk voor in de stemming of zo.

Het verhaaltje is niet bijster geweldig, maar het zijn vooral allerlei kleine geintjes en kwinkslagen die het lollig maken. Behoorlijk wat gelachen.
Ook van die geintjes als de vernietigende storm die de wereld over gaat en dat wordt dan zoals in alle rampenfilms getoond met de Eiffeltoren, Piramides, Chinese Muur etc. om te laten zien dat het in de hele wereld zo is.
En dan zie je die nieuwslezer: 'de storm heeft een nogal vreemde koers die eerst alle grote historische plekken bezoekt en daarna de rest van de wereld'.
Ahahaha, lol .

Ook die vader is priceless. Zoals gezegd: je moet er waarschijnlijk wel voor in de stemming zijn.


avatar van dvdfreak123

dvdfreak123

  • 1126 berichten
  • 1700 stemmen

best wel grappige film heb al betere komedies gezien maar heb me toch best vermaakt


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12840 stemmen

Zeer matig.

Zoals in de meeste van deze films is er één enorm pijnpunt. De immer aanwezige ongrappige humor. De humor is zo aanwezig, wordt continue door je strot geramd (zowel in voorgrond als achtergrond) en weet, met uitzondering van 2 a 3 momenten, echt nooit grappig te worden. Irritant onleuk allemaal.

Het concept is gelukkig wel wat geslaagder. Aardig out there wat het redelijk onvoorspelbaar en fris houdt. Enige leuke personage is de vader, die is wel heerlijk droog. Vooral dat emailen, of komt dat gewoon erg bekend voor?

Animatie is povertjes, vooral het character design weet echt niet te overtuigen. Sommige sets zijn nog wel aardig (jello!), verder heeft dit visueel niks te bieden behalve plastieke poppetjes en eten waar je je haar in kan kammen.

Hoewel het filmpje kort genoeg is wordt het aardig saai naar het einde toe. Hadden zo nog 20 minuten uitgekund, verder moet men dringend eens werken aan de humor in dit soort animatiefilms. Zou leuk zijn moest je meer dan 3 keer kunnen lachen. Zeker in een film waar er minstens 10 pogingen tot grappen per minuut voorbij komen.

1.5*, had erg tof kunnen zijn, was het helaas niet. Meh.


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

Leuke Animatiefilm. Het idee is erg leuk en vernieuwend. Het eerste halfuur val wat tegen. De humor wordt te vaak aangedikt. Na het halfuur begint het allemaal wat beter te worden. Die vader is inderdaad een erg leuk personage. Flint vond ik dan weer wat minder. Waar Shrek leuk blijft voor alle leeftijden. Is dit toch echt wel tot de wat kleinere gericht.

Al met al is het toch wel een 3,5ster waard.


avatar van predator

predator

  • 1665 berichten
  • 1948 stemmen

Leuk gedaan, kinderen vonden 'm goed.


avatar van elayz

elayz

  • 324 berichten
  • 1092 stemmen

mooie film, erg genoten. leuke fantasie film


avatar van Rodger

Rodger

  • 1806 berichten
  • 1769 stemmen

leuke film voor jong en oud....

3**


avatar van Freckles

Freckles

  • 488 berichten
  • 544 stemmen

Standaard animatie filmpje met origineel verhaal.

Jammer is het soms niet altijd even goed.


avatar van -M-

-M-

  • 80 berichten
  • 66 stemmen

Het ziet er prachtig uit maar het verhaal trekt mij persoonlijk niet. Uiteraard is het iedee wel weer eens wat anders. Leuk voor kinderen.


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Had het niet verwacht, maar dit was een erg leuke film. Goede humor, knap gemaakt, leuk verzonnen en vooral geweldige voice-acting. James Caan! Mr. T!!! Bruce Campbell!!!!!!


avatar van shockdog

shockdog

  • 322 berichten
  • 1024 stemmen

Ik vond Manny toch wel het leukste personage uit de film, al zegt hij mischien tien zinnen Niet echt een bijzondere film, de animatiestijl vind ik lelijk, en sommige personages zijn overbodig/niet grappig (het aapje, burgermeester). Maar toch leuk genoeg om te blijven kijken.

***


avatar van Mevrouwtje04.

Mevrouwtje04.

  • 22 berichten
  • 178 stemmen

Leuke film, orgineel! Leuk om met je kleine zusje/broertje/neefje/nichtje te kijken!