• 15.833 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.606 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jennifer's Body (2009)

Horror / Komedie | 102 minuten / 107 minuten (unrated version)
2,56 1.280 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 102 minuten / 107 minuten (unrated version)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Karyn Kusama

Met onder meer: Megan Fox, Amanda Seyfried en Adam Brody

IMDb beoordeling: 5,6 (168.550)

Gesproken taal: Spaans en Engels

Releasedatum: 15 oktober 2009

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jennifer's Body

"She's evil... and not just high school evil."

Needy (Amanda Seyfried) en Jennifer (Megan Fox) zijn al van kleins af beste vriendinnen. Wanneer Jennifer Needy weer eens weet over te halen, om de avond met haar te spenderen in plaats van met haar vriendje, gaan ze naar een kroeg waar de band Low Shoulder speelt. Als de kroeg tot de grond toe afbrandt en Needy en Jennifer weten te ontsnappen, verandert er iets. In het dorpje beginnen steeds meer doden te vallen en Needy moet accepteren wat ze eigenlijk al lang wist: Jennifer is duivels.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Vandaag gehoord dat Fox genomineerd was voor een Razzie Award door haar rol in Jennifer's Body. Wel geheel onterecht in mijn opzicht want ze is toch wel ergens de drijvende kracht achter dit filmpje.


avatar van scheerbaas

scheerbaas

  • 18 berichten
  • 33 stemmen

Lekker overdreven film op zijn tijd is toch best grappig..

Je kunt zeggen wat je wil over Megan Fox, maar lekker is ze wel .

Toch een kleine 3 sterren waard!


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Metalfist schreef:

Vandaag gehoord dat Fox genomineerd was voor een Razzie Award door haar rol in Jennifer's Body. Wel geheel onterecht in mijn opzicht want ze is toch wel ergens de drijvende kracht achter dit filmpje.

Erg onterecht maar net als dat het gewoon 'done' is om haar te haten, alleen op basis daar van verdient ze een razzie volgens vele. Net als dat Meryl Streep al op automatisme een oscar nominatie krijgt. Ze is inderdaad de draagkrahct van deze film en ze vult dit stereotype personage ook briljant aan.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Onevenwichtig filmpje van Karyn 'Girlfight' Kusuma en Diablo 'Juno' Cody. Niet echt spannend genoeg voor een horror, en zeker niet grappig genoeg voor een komedie. Het levert wat halfslachtig, niet echt boeiend werk op waarin de appetijtelijke body van Fox mag gloreren, maar zelfs als bejaarde puber vind ik dat te weinig om in de buurt van een voldoende te komen. Het stelletje Needy/Chip was best aandoenlijk, en had een andere, betere film verdiend.

2*


avatar van Joanke1321

Joanke1321

  • 29 berichten
  • 31 stemmen

Ik vond m heel erg tegenvallen. T enige, naar mijn mening, spannende stukje was toen Needy Jennifer vermoordde en ze begonnen te zweven. Verder vond ik m niet bijster boeiend.


avatar van mikey

mikey

  • 28993 berichten
  • 5142 stemmen

Waardeloze tiener horrorflick met een verschrikkelijke soundtrack.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Vandaag nog eens herzien op Film 1 (in HD) en ik moet zeggen dat het gewoon een leuke film is om naar te kijken. Zelfs de muziek in de film vond ik zeer gepast. Ik verhoog mijn stem daarom van een 2,5 naar een 3.0


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

Verassend leuke film die ergens tussen tig verschillende genres in zit. Megan Fox zet hier de beste rol uit haar loopbaan neer en Amanda Seyfried is zoals altijd erg overtuigend. Het zijn echter de scherpe dialogen, de gitzwarte droge humor, de prima muziekkeuze en de aparte sfeer die deze film zo genietbaar maken.

Achteraf vond ik het meest stupide in deze film dat er werd gekozen voor de song Violet van Hole en niet het voor de handliggende Jennifers Body van dezelfde band. Maar goed na het erg overgewaarde Juno was dit een grote meevaller.

Goed


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5029 stemmen

Leuk en sfeervol horrorwerkje met een dikke knipoog.


avatar van missy85

missy85

  • 210 berichten
  • 76 stemmen

Een grappige film om een keertje gezien te hebben. Niet een heel boeiend verhaal, zaten paar enge stukjes in maar verder.

Wel leuk gespeelt verder door de acteurs, Seyfried vind ik toch beter in andere types film.


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

nightbreed schreef:
Leuk en sfeervol horrorwerkje met een dikke knipoog.


helemaal mee eens, boeiend verhaal, sfeervol, en leuke cast. Geen hoogstaand werk maar zeker vermakelijk. Spoilertje: Die kus scene van de 2 hoofdrolspelers... damn sexy scene!!!


avatar van marcelvkan

marcelvkan

  • 153 berichten
  • 854 stemmen

Was moeilijk deze film een passend cijfer te geven..

Megan fox is een plezier voor het oog..

Het 1e gedeelte van de film was goed..

Daarna werd het iets wat niet echt in mijn straatje past..

Toch nog 2 sterren...


avatar van marcelvkan

marcelvkan

  • 153 berichten
  • 854 stemmen

:D

Die kus scene van de 2 hoofdrolspelers... damn sexy scene!!!

Damn Right! Maar dacht dat jij niet van Megan fox houdt


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

Meer een fan van Amanda Seyfried... die is hot.


avatar van maithekke

maithekke

  • 268 berichten
  • 0 stemmen

Aj redelijk baggere film.

Vond wel een aantal stukjes vermakelijk

Die band was bijvoorbeeld wel leuk neergezet en heerlijk droog en hiermee doel ik natuurlijk vooral op de offer-scene, die was best grappig

de scene dat megan na de offering naar amanda gaat is grappig, weet niet of het eng had moeten zijn maar ik vond door het overdreven ervan het grappig overkomenIk voelde wel

een beetje chemie tussen het stelletje chuck en needy dus dat was ook wel leuk geacteerd.
Vond sowieso Amanda wel goed acteren, Megan fox was een heel stuk slechter

Maarja dit alles kan helaas geen voldoende halenwant ik heb echt heel vaak cliche's gezien en scene's waarvan ik het nut niet begreep of dingen die misschien grappig of eng hadden moeten zijn maar dit dus niet waren. Hij boeide meestal gewoon niet goed genoeg.

* 2 sterren


avatar van Franklin1975

Franklin1975

  • 343 berichten
  • 419 stemmen

Er is blijkbaar ook een Unrated Version. Meer bloot, of meer bloed?

Net weer een stuk op Film1 zitten kijken (o.a. zoenende Seyfried en Fox).

Vind dit geen horrorfilm voor mij, eerder komedie, en dat komt vooral door het overdreven "horror willen zijn" van de film. Verder wel leuk om te zien.


avatar van Meneer Bungel

Meneer Bungel

  • 13163 berichten
  • 0 stemmen

Franklin1975 schreef:

Er is blijkbaar ook een Unrated Version. Meer bloot, of meer bloed?

Lees het hier.


avatar van jorrie055

jorrie055

  • 34 berichten
  • 25 stemmen

is een leuke film als je je een keer verveeld of zo.ik vondt de film wel redelijk.

het enigste wat me echt vermaakte aan de film was toch wel de sexy scenes

voor de mooiste scenes met foxx 4*


avatar van Franklin1975

Franklin1975

  • 343 berichten
  • 419 stemmen

Meneer Bungel schreef:

(quote)
Lees het hier.

Dank je. Interessant om al die verschilletjes te lezen.

De bluray steelbook van de Unrated versie ziet er trouwens wel erg tof uit ivm de gewone versie.


avatar van kliko29

kliko29

  • 27 berichten
  • 59 stemmen

Weinig bijzondere horrorfilm die helemaal om megan fox draait. Ze doet het goed maar kan de film niet redden. Niet spannend en de meeste gore is buiten beeld gelaten....jammer!!!


avatar van Greeneyelady1

Greeneyelady1

  • 406 berichten
  • 0 stemmen

Nou nou. Had niet gedacht dat ik van dit filmpje zou gaan genieten.

Hard moeten lachen om een aantal scenes.

Twee leuke actrices bij elkaar gezet, die elkaar prima leken aan te vullen.

Lijkt mij wel meer een film voor teenagers (wat ik al niet meer ben) maar dit paste wel in mijn straatje.


avatar van jordkaka

jordkaka

  • 219 berichten
  • 255 stemmen

Toch wel een leuke film, en Megan fox is zo mooi.
En die scene dat Amanda Seyfried en Megan Fox kussen, damn!


avatar van AjaxRulezzz

AjaxRulezzz

  • 2085 berichten
  • 569 stemmen

Jammer dat degene die Needy speelde niet zo mooi was als Megan, want dan was het zeker smullen Het verhaal was voorspelbaar en niet geweldig, maar Megan Fox wel De film was lekker bloederig en de acteerprestaties waren gewoon goed. Ik kom zo uit op een 3.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10044 berichten
  • 6180 stemmen

Leuke film met een paar humoristische en bloederige scènes. Maar het is vooral het duo Fox en Seyfried die deze film op een hoger niveau tillen. Ze zijn beiden perfect gecast voor hun rollen.
Met haar sexy uitstraling en duivelse blikken weet Fox te overtuigen en Seyfried weet met haar nerd-achtig rolletje ook haar weg. De kusscène tussen beide vrouwen is
Vermakelijke film ! 7,5/10


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Een leuke Highschool horrorfilm in de stijl van The Faculty, Tamara, Ginger's Snap, Decoys en vele andere gelijkaardige films. Megan Fox is nog niet zo slecht hier. Ze is dan geen topactrice, hier moet ze gewoon zichzelf zijn en dat gaat haar nog het beste af. Uiteraard zijn dergelijke films voorspelbaar, maar het is de typische mix van dit genre dat het hem doet. Leuke muziek, mooi volk en af en toe een semigore scène. En de mix past hier best wel.


avatar van juliegirlxoxo

juliegirlxoxo

  • 197 berichten
  • 734 stemmen

Leuk verhaal en ook toffe uitspraken die je zeker onthoud,maar naar mijn smaak werd het verhaal ietsje te veel op Needy gericht dan op Jennifer,ik bedoel maar het heet Jennifers Body niet The Body Of Needy's Best Friend,snap je?

Verder wel een goede cast Amande is perfect voor de rol van het nerdy meisje en Megan ja,was ook perfect gecast


avatar van markstift

markstift

  • 5 berichten
  • 5 stemmen

begint wel goed, maar word steeds dramatischer

enige pluspunt is dat ze lekker is maar daar houd het ook mee op

1 van de slechtste films ooit


avatar van juliegirlxoxo

juliegirlxoxo

  • 197 berichten
  • 734 stemmen

Heb hem nog eens bekeken en heb er sterren bij gedaan


avatar van perceived

perceived

  • 1781 berichten
  • 5601 stemmen

Vermakelijk filmpje. Oogt fris (en dan heb ik het niet over Fox). Beetje horror, beetje humor. Van beide niet veel, maar wel voldoende! 6.5/10*


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Herziening viel ontzettend mee. Na mijn recensie te hebben gelezen van de eerste kijkbeurt, kan ik nu wel concluderen dat hij stukken beter beviel dan de eerste kijkbeurt. De punten van kritiek die ik toen had, vond ik nu niet meer storend, vroeg me zelfs af waarom ik daar over 'gevallen' was. Fijne film, fijne Fox, en zelfs Seyfried scoort wat meer puntjes bij me.