• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.475 stemmen
Avatar
 
banner banner

Disaster Movie (2008)

Komedie | 87 minuten
1,26 1.180 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 87 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jason Friedberg en Aaron Seltzer

Met onder meer: Carmen Electra, Kim Kardashian en Matt Lanter

IMDb beoordeling: 1,9 (97.497)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 18 september 2008

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Disaster Movie

"Your favorite movies are going to be destroyed."

De jonge Will krijgt op een nacht een droom over Amy Winehouse, die hem een kristallen schedel laat zien en vertelt over het einde van de wereld. En als tijdens Will's Sweet 16 feestje de aarde inderdaad begint te schudden en er allerlei vreemde dingen gebeuren, moet Will samen met onder andere zijn vriendin, de hoogzwangere Juney en een vrolijke prinses het mysterie oplossen en de wereld redden. Maar op hulp van Iron Man, The Hulk, Batman, Beowulf of Indiana Jones hoeven ze ditmaal niet te rekenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Enchanted Princess / Amy Winehouse Look-A-Like / Jessica Simpson Look-A-Like

Juney / Hannah Montana

Wolf / Javier Bardem Look-A-Like / Police Officer / Hellboy / Batman / Beowulf / Prince Caspian

Beautiful Assassin

Indiana Jones

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van timiscool

timiscool

  • 14 berichten
  • 91 stemmen

Poep Film dit zo ontzettend slecht.


avatar van Eef92

Eef92

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

We kwamen niet verder dan 14 minuten,

dit was toch wel echt bar slecht...


avatar van timburton

timburton

  • 1296 berichten
  • 632 stemmen

Heel origineel om te zeggen: maar deze zou ik het liefst een 0,1 geven. Zoiets mag zich niet eens een film noemen. Als ik gouverneur van California was zou ik nu een wet indienen: de hele crew & cast van deze film mogen nooit meer een voet treden in Hollywood! Wat een afgrijselijk barlelijke kutfilm!


avatar van amenmalek

amenmalek

  • 340 berichten
  • 509 stemmen

Een disaster van een movie hahaha maar goed. Dit wanproduct verdient een kwalificatie van onder de 0 sterren.


avatar van Stefan-Z

Stefan-Z

  • 14 berichten
  • 74 stemmen

Dit is echt de slechtste film ooit!

Dit soort films (meet the spartans, superhero movie red.) vind ik nog wel ok, maar dit had echt serieus geen humor. Het was nep en totaal niet grappig.

Dikke 0.5*


avatar van timburton

timburton

  • 1296 berichten
  • 632 stemmen

Stefan-Z schreef:

Dit is echt de slechtste film ooit!

Dit soort films (meet the spartans, superhero movie red.) vind ik nog wel ok, maar dit had echt serieus geen humor. Het was nep en totaal niet grappig.

Dikke 0.5*

Ja, van mij mag hij op nummer één in de flop gaan staan.


avatar van SouthParkHero

SouthParkHero

  • 57 berichten
  • 23 stemmen

Ik was 12 toen ik hem met een vriend in de bioscoop keek, en ik weet ook wel dat dit een gigantische (....)film is, maar goed als je in groep 8 zit kan je deze humor wel hebben. je moet hem gewoon kijke en vergeten. kon wel lachen om een paar stuken zoals flavor flave of "Will, evrytime we had sex, i was thinking of another guy.Will: ehh... wel so was i... , en zelfs de chipmunks die na een paar leuke liedjes in vleesetende hardrockers veranderen. ik snap dat het crap is, maar toch vond ik hem wel te pruimen.


avatar van Nancy1980

Nancy1980

  • 302 berichten
  • 0 stemmen

wat een baggerfilm, uitgezet na al 3 scenes geloof ik, irritante humor, die nergens op slaat.


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Toegegeven, natuurlijk worden al die parodiefilms zó uitgemolken, dat het eigenlijk gewoon niet meer leuk is. De ene volgt de ander op, zo te zeggen. Toch kon ik me zeker ook met Disaster Movie vermaken. Ik moet daarbij wel eerlijk zeggen dat ik best vermoeid was, toen ik hem keek, daar ik maar enkele uren slaap heb gehad, wellicht vond ik het om die reden juist wel leuk en had ik gewoon zin in een beetje onzin. Ik vond de meeste gevallen uit de film wel leuk en moest er wel een beetje om lachen. Maar Meet the Spartans vond ik wel ietsje leuker.


avatar van G to the J

G to the J

  • 288 berichten
  • 0 stemmen

Tis was ook een disaster..xD


avatar van Legan

Legan

  • 18121 berichten
  • 4947 stemmen

Welgeteld één keer gegrinnikt in het prille begin toen de mammoetpoot neerkwam. Een eenzaam hoogtepunt want daarna was het ruim 90 minuten zwaar afzien. Vele films en personages komen langs in deze parodie maar de humor mist bijna altijd de plank en wordt veels te lang doorgevoerd. No comment wat betreft het verhaal, het acteren, etc...


avatar van Remi

Remi

  • 6720 berichten
  • 0 stemmen

Na Epic Movie en Meet the Spartans hebben Jason Friedberg en Aaron Seltzer het toch voor mekaar gekregen om een film nóg slechter te maken, op een bepaalde manier toch wel bijzonder..

Er komt gewoonweg geen één leuke scene voorbij, zonder dat het helemaal uitgemolken wordt en daarna nog eens drie tot zes keer wordt herhaald. Er komen tig figuren in een half uur voorbij die allemaal grappig proberen te zijn, terwijl dat juist de verkeerde kant opgaat. Is dat nou omdat Jason Friedberg en Aaron Seltzer het gewoon niet kunnen of omdat ze een hele vreemde gevoel voor humor hebben én het niet kunnen?

De scénes die voorbij kwamen en leuk konden zijn, werden gewoon verprutst. Zo vond ik het idee van Alvin and the Chipmunks bijvoorbeeld wel grappig, maar na 10 minuten zie ik er echt de lol er niet meer van in en die fout werd in Meet the Spartans ook al meerdere keren gemaakt. Ook die koeiengrap is gewoon niet leuk meer. Daar komt bij dat alles ook nog eens verschrikkelijk nep en zielig overkomt, dat eigenlijk wel vergelijkbaar is met het acteerwerk.

Friedberg en Aaron Seltzer hadden eigenlijk van hun eerdere films wat moeten leren, maar ze zijn eigenlijk alleen maar dieper gezonken, terwijl ik dacht dat ze de bodem al bereikt hadden...

0,5*


avatar van guuspuus

guuspuus

  • 7 berichten
  • 182 stemmen

Maar één woord nodig: Hopeloos:S


avatar van Pimro

Pimro

  • 41 berichten
  • 36 stemmen

Van tevoren leek deze film me leuk maar uiteindelijk viel hij toch tegen.


avatar van Actionfreak

Actionfreak

  • 454 berichten
  • 0 stemmen

Waardeloze film zelden grappig.


avatar van TR86

TR86

  • 11 berichten
  • 63 stemmen

te triest voor woorden


avatar van hannes123

hannes123

  • 3 berichten
  • 8 stemmen

1 brok strond deze film heb wel geteld 1 keer een smile op mijn gezicht gehad en dat was het.


avatar van MovieFreak1995

MovieFreak1995

  • 123 berichten
  • 449 stemmen

De naam zegt het al : een ramp film


avatar van tyler-durden

tyler-durden

  • 48 berichten
  • 156 stemmen

Er zijn twee soorten films, films die je kijkt en films die je overleeft. Drie keer raden tot welke categorie deze behoort.


avatar van NinjaNade

NinjaNade

  • 15 berichten
  • 19 stemmen

ongelofelijk slecht.

het was gewoon echt helemaal NIET grappig.

0.5*


avatar van Bla

Bla

  • 769 berichten
  • 2146 stemmen

En toch worden ze heel veel bekeken, dit soort films.


avatar van what the f

what the f

  • 10 berichten
  • 9 stemmen

ik vind zulke film wel leuk


avatar van horrorfreak7

horrorfreak7

  • 98 berichten
  • 276 stemmen

Staat hij nog niet op nr.1 in de flop 100?

Waar ik epic movie nog een 4 geef kan ik hier niks anders aan geven dan een 0.5, wat een kutfilm is dit zeg.


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1735 stemmen

De titel zegt al genoeg. Een grote Ramp deze film!


avatar van La vache

La vache

  • 24 berichten
  • 1518 stemmen

ja hallo


avatar van tyler-durden

tyler-durden

  • 48 berichten
  • 156 stemmen

Bla schreef:

En toch worden ze heel veel bekeken, dit soort films.

ja ongelovelijk eigenlijk. dit wangedrocht kwam zelfs in Nederland in de bios uit terwijl hij in Amerika al in the bottom 100 van IMDB stond en door elke recensent afgekraakt werd

Maar in ieder geval waardeer ik goede films altijd meer na het zien van zo'n film.


avatar van MoviefreakRob

MoviefreakRob

  • 220 berichten
  • 99 stemmen

Zulke idioote grapjes.

Eerlijk waar, ik zei precies hetzelfde al over Superhero Movie.

We hebben ons doodgelachen om Scary Movie.

Maar deze film, is echt een tegenvaller.

0,5 (kon helaas niet lager.)

*Diegene die deze film leuk vind.... is absoluut geen filmkenner!

Geen aanrader


avatar van MoviefreakRob

MoviefreakRob

  • 220 berichten
  • 99 stemmen

MovieFreak1995 schreef:

De naam zegt het al : een ramp film

hahahahaa...ja inderdaad ...hier sluit ik me bij aan!


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1735 stemmen

Dit was echt zóóóóó slecht. Dit is geen film meer ik kon het op het laatst gewoon niet meer aanzien. Ik heb hem precies na 34 minuten uitgezet wat een BAGGER!


avatar van jeantjuh123

jeantjuh123

  • 10 berichten
  • 19 stemmen

1,5 sterren voor de moeite.

Vond hem niet zo leuk als de anderen ''Movies'' :S