Genre: Avontuur / Komedie
Speelduur: 93 minuten
Alternatieve titel: Ace Ventura 3
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Mickey Evans
Met onder meer: Josh Flitter en Emma Lockhart
IMDb beoordeling:
2,1 (6.022)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Ace Ventura Jr: Pet Detective
De twaalfjarige Ace (Josh Flitter) woont sinds het vertrek van zijn vader alleen met zijn moeder. Ace houdt zich in zijn vrije tijd bezig met het opsporen van huisdieren van zijn klasgenoten en hier is hij dan ook aardig goed in. Als in de plaatselijke dierentuin een panda wordt gestolen door een dief en zijn moeder de schuld in haar schoenen krijgt gestoken wordt het tijd voor Ace om in actie te komen. Met behulp van zijn vrienden Laura en A-Plus hoopt hij de dief te pakken te krijgen.
Externe links
Acteurs en actrices
Ace Ventura Jr.
Laura
Russell Hollander
Quenton Pennington, Jr.
Magician
Dr. Sickinger
Melissa Ventura
Grandpa Ventura
Assistant with White Horse
Overwhelmed Kid
Video's en trailers
Reviews & comments
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ja dat zal waarschijnlijk een echte kaskraker gaan worden in de bioscoop. Alleen de cover al met dat jochie erop is al hilarisch 
Nee zonder gekheid, welke idioot bedenkt zoiets
Dan heb je toch echt een pan af of dacht de regisseur soms "hey dit kan wel eens een enorm succes gaan worden". Als hij dat dacht dan is hij echt rijp voor het gesticht.
doodah
-
- 1538 berichten
- 1233 stemmen
Ace Ventura Jr.?! Het ziet er verschrikkelijk uit. Er is maar 1 ace ventura, en dat is die met Jim Carry.
hannes64
-
- 1926 berichten
- 5250 stemmen
Word blijkbaar een flop ...........tenminste hier te zien: Ace Ventura Jr: Pet Detective (Ace Ventura 3) - Trailer Download, View Trailers - worstpreviews.com
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Net de trailer gezien welke hannes64 hierboven geplaatst heeft. Ik kan maar 1 dingen zeggen "your worst nightmare".
Normaal stoppen ze in trailers de beste momenten van een film. Als dit dus de beste momenten moeten voorstellen dan verwacht ik dat deze film binnen de kortste keren in de top 10 van de floplijst zal komen te staan.
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Ace Ventura Jr: Pet Detective
Wat een verschrikkelijke flop leek te worden komt hoog boven mijn verwachtingen uit.
Josh Filter speelt opzich niet zo slecht, maar wanneer hij de Detective word en het erop aankomt is hij behoorlijk irritant en zet hij zich zelf aardig voor schut.
Even wat dingen Vaststellen :
Melissa (zie deel 1) is de moeder van Ace Jr.
Het is niet dezelfde actrice.
Een nieuw personage is Opa Ventura, één van de leukste in de film.
Ook met het typische Ventura kapsel. 
En hier antwoord op een veel gestelde vraag :
Wat is er gebeurd met Ace Ventura Sr?
Die is dood. Hij is met een vliegtuig vertrokken en voor altijd van de radars verdwenen in de Bermuda Driehoek. In mijn ogen echt een achterlijke oplossing.
Er waren een paar grappige scénes, zoals: wanneer hij keihard op zijn buik in het water donderd en er een ontzettende rode plek op zijn buik zit.
Maar ook onnodige stukjes zoals de Dino.
Al met al een film die boven mijn verwachtingen uitstak maar toch niet zo veel waard is. Imago van Ventura is zeker wel omlaag.
Maar ik was wel verrast. En het was een leuk einde.
3***
72 hours.... thats like 2 weeks!
bauwens
-
- 84 berichten
- 274 stemmen
een van de slechtste films die ik ooit gezien heb, maar misschien voor kleine kinderen wel vermakelijk
Falcon103
-
- 172 berichten
- 818 stemmen
tja zoals de titel al zegt, jr, is het echt een kinder versie van ace ventura.
al moet ik zeggen dat ik hier en daar wel gelachen heb.
Xen0n
-
- 732 berichten
- 859 stemmen
Ik moet zeggen dat er wel grappige stukken in zaten, heel droog, maar op sommige punten zeker grappig. Weinig interessants of zo, maar dat is ook niet de bedoeling, gewoon een simpele leuke komedie...
Staaajn_
-
- 103 berichten
- 1914 stemmen
kan mij iemand zeggen wat dit is ?
is die foto van als hij jong was?
komt Jim Carrey er nog in voor ?
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
@Staaajn.
Nee, dit is niet een foto van zijn jonge versie maar van zijn zoon.
En nee, geen Jim Carrey dit keer.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11915 berichten
- 5318 stemmen
Word blijkbaar een flop ...........tenminste hier te zien: Ace Ventura Jr: Pet Detective (Ace Ventura 3) - Trailer Download, View Trailers - worstpreviews.com
Dit is het soort dikkige domme jongetje dat ze in Amerika blijkbaar superschattig vinden...het is om te janken. Geef mij dan maar Pietje Bell en Kruimeltje...
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Daar zit wel wat verschil tussen, BlueJudaskiss.
Maar hij speelt wel minder irritant dan je zou verwachten, of in ieder geval minder vaak.
drummer
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
al die ''...Jr.'' of ''Son of'' films zijn gewoon gedoemd te mislukken... waarom proberen ze het steeds weer?!
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Ace Ventura 3..
Aangezien ik altijd een groot Jim Carrey fan ben geweest schrok ik erg toen ik dit hoorde, na flops als Son of The Mask en Dumb and Dumberer moest ook Ace Ventura eraan geloven. (Dit liet ik ook al vaker merken met berichten bij deze film) Totaal onverwacht, viel het wel mee. Het begin was leuk en Josh Flitter acteert nog redelijk. Maar dan....
Moet hij de 'kinder-versie' van Jim Carrey neer gaan zetten. Nu wil ik niet beweren dat ik het beter kan, want het lijkt me ontzettend moeilijk. Maar op dat gebied kan hij er bij lange na niet aan tippen.. irritante schijnbewegingen en irritante loop passen deed hij zowat om de 8 secondes. Ook zette hij zich een beetje voor schut, vooral als hij de 'coole gozer' moet gaan uithangen : in het echt zou hij waarschijnlijk vierkantig uitgelachen zijn. Nou doet hij het misschien wel nog leuk voor de kleinere-kijkers dus zijn prestatie is ook niet echt super slecht te noemen (ook met name omdat hij het eerste deel van de film opzicht toch wel erg leuk speelde)
De film heeft me wel vaker aan het lachen gekregen, desondanks is inderdaad de oplossing voor Ace Ventura Senior heel erg slecht. Of Jim Carrey dit goed gekeurd zou hebben ? ik weet het niet maar als ik hem was zou ik me er aan ergeren want het is wel zijn personage.
Moeilijk te beoordelen is deze film : de grappige scenes gemengd met de matige Ventura-prestatie zorgen niet echt voor een topper, maar ik moet dan wel nog nageven dat Opa Ventura hilarisch is.. leuk dat hij wel meespeelde en ja.. kinderen van 7-9 zullen dit wel helemaal te gek vinden als ze de eerste 2 delen niet hebben gezien.
3,0*
Come to me, my jungle frends!
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Come to me, my jungle frends!
Geweldige uitspraak, maar in deze film vond ik het verschrikkelijk. In Deel 1 en 2 vond ik het mooi. 
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Geweldige uitspraak, maar in deze film vond ik het verschrikkelijk. In Deel 1 en 2 vond ik het mooi.
Inderdaad, en dan nog het gezicht wat hij erbij trekt
. Ik typte het ook in de zin dat Jim Carrey het zei
.
Justinw
-
- 5378 berichten
- 1803 stemmen
Het is een geen flop want deze film is voor kinderen gemaakt. de Ace V met jim carry is gemaakt voor volwassenen deze niet dus pas je mening aan.
Je moet het dus ook niet zien als een Ace Ventura 3. maar gewoon een kinderfilm
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Haha Justinw, beetje onzin vind je niet? 
Ace Ventura 1&2 is voor elke leeftijdsgroep.
Justinw
-
- 5378 berichten
- 1803 stemmen
1 en 2 zijn ook wel voor elke leeftijdsgroep maar deel 3 neigt veel meer de ''kinder" kant op.
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Het is een geen flop want deze film is voor kinderen gemaakt. de Ace V met jim carry is gemaakt voor volwassenen deze niet dus pas je mening aan.
Je moet het dus ook niet zien als een Ace Ventura 3. maar gewoon een kinderfilm
'mening aanpassen' heb je dat tegen mij of tegen Jumpstylemovie ?
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
'mening aanpassen' heb je dat tegen mij of tegen Jumpstylemovie ?
Nee, ik had het tegen Justin. Aangezien hij Jim Carrey in Ace Ventura als een volwassenen film zag...
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Nee, ik had het tegen Justin. Aangezien hij Jim Carrey in Ace Ventura als een volwassenen film zag...
Oké.
biosmovie
-
- 86 berichten
- 173 stemmen
ja oke MAAR... ik heb nieuws ze zeggen dat de moeder (inderdaad melissa) er in speelt en de opa ook van ace jr maar de vader niet dus geen jim carrey wat heel vals is want melissa kwam alleen in deel 1 voor ed de opa dus de vader van de goeie ventura komt helemaal niet in deel 1 of 2 voor en jim carrey speelt de hoofdrol in 1 en 2 dan vind ik het nog goed dat de zoon van ventura er de hoofdrol inspeeld maar dan moet carrey ook een rol heb maar ook niet een rol van een zin of zo maar wel dat hij een beetje meedoet

Acquamarina
-
- 1 berichten
- 13 stemmen
Naar mijn mening de slechtse film die ik ooit heb gezien. De grappen zijn flauw, de verhaallijn is véél te oppervlakkig, om nog maar te zwijgen van het overdreven acteerwerk. Deze film is echt een grote blunder 
latrat
-
- 264 berichten
- 580 stemmen
uiteraard is dit geen goeie film,en uiteraard is de verhaal lijn filterdun. Maar het is verrassend vermakelijk om toch echt Jim Carrey te ontdekken in dat mannetje. Er worden ook voldoende verwijzingen naar andere films gemaakt, zodat ook volwassenen er wel iets aan hebben.
-Casper
-
- 42 berichten
- 41 stemmen
Ace Ventura is niet compleet zonder Jim Carrey.
De uitspraken blijven daarintegen wel geniaal en het verhaal is net zo doelloos als voorgaande films. Humor niveau is ongewijzigd waardoor ik mij alsnog heb weten te vermaken bij deze film.
Met negatieve voor vermoeden ging ik deze film kijken maar ben uiteindelijk nog best positief. Vond de film minder dan voorgaande en Jim Carrey miste. Vandaar 3*
Pre- en sequels

Ace Ventura: When Nature Calls
1995
261 reacties

Ace Ventura: Pet Detective
1994
333 reacties
Het laatste nieuws

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie
Bekijk ook

The Lost Leonardo
Documentaire, 2021
9 reacties

American Movie
Documentaire, 1999
37 reacties

Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton
Documentaire, 2017
25 reacties

Clerks II
Komedie / Romantiek, 2006
229 reacties

10 Cloverfield Lane
Thriller / Sciencefiction, 2016
320 reacties

Munich: The Edge of War
Drama / Thriller, 2021
40 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


