• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.139 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.040 gebruikers
  • 9.373.557 stemmen
Avatar
 
banner banner

Forever Strong (2008)

Drama | 112 minuten
2,95 33 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 112 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ryan Little

Met onder meer: Sean Faris, Gary Cole en Penn Badgley

IMDb beoordeling: 7,1 (11.495)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Forever Strong

"The Greatest Victories are Born in the Heart"

Een getalenteerde rugbyspeler verliest zijn positie als sterspeler, wanneer hij veroordeeld wordt tot een jeugddetentiecentrum. Hij komt daar terecht bij een rivaliserend rugbyteam en raakt steeds beter bevriend met zijn nieuwe teamleden. Dan krijgt hij echter te horen dat hij moet spelen tegen zijn oude, door zijn vader gecoachte team. En dat tijdens de finale van de Nationale Kampioenschappen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8664 berichten
  • 3941 stemmen

Elk cliche uit sportfilms wordt uit de kast gehaald om deze rugbyfilm vol te kunnen stoppen met een stichtelijke Christelijke moraal. De jonge acteurs zijn niet van een denderend hoog niveau, maar hebben wel de sex-appeal voor de doelgroep van tieners. Eigenlijk is de denderende montage van de matches het enige wat de middelmaat enigszins overstijgt en de boel nog in een zekere vaart houdt.