• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.097 stemmen
Avatar
 
banner banner

Made of Honor (2008)

Komedie / Romantiek | 101 minuten
2,81 635 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 101 minuten

Alternatieve titel: Made of Honour

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Paul Weiland

Met onder meer: Patrick Dempsey, Michelle Monaghan en Kelly Carlson

IMDb beoordeling: 5,9 (79.656)

Gesproken taal: Frans, Engels en Russisch

Releasedatum: 5 juni 2008

Plot Made of Honor

"He'll do anything to get the groom out of the picture."

Tom heeft vriendinnen en vrienden, maar hij heeft maar één beste vriendin. Hij is verliefd op haar, vindt haar heel erg leuk en wil het liefst met haar samen zijn. Dan stelt ze hem voor aan haar verloofde. Tom stelt alles in het werk om zijn grote liefde voor zich te winnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van fadje

fadje

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

super film

heb het in de bio gezien was grappig leuk en romantisch

was gewoon super vind ik.


avatar van WhoKnowZ

WhoKnowZ

  • 5336 berichten
  • 2208 stemmen

Als ik films van dit genre bekijk, is dat bij toeval, en na het zien van "Made of Honor" weet ik terug waarom.

Wat ik tenminste dan toch verwacht is een flinke dosis humor, die het cliché verhaaltje kan wegmoffelen, maar ook dit was hier ver te zoeken. Enkel de Tall Shorts Guy kon enigzins een voorzichtige glimlach op mijn gezicht toveren.

Voorspelbaar, onrealistisch (wat normaal is in dit genre, maar hier ging het erover) en, inderdaad, op geen enkel vlak vernieuwend. Terwijl vernieuwing toch wel een belangrijke criterium is voor een film als deze om te kunnen slagen.


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3023 stemmen

Zoals al vaak gezegd hier is hij erg voorspelbaar, maar ik had niet anders verwacht. Ik ben altijd wel voor een romcom te pruimen en hier kon ik nog aardig lachen ook. Paar hele leuke en grappige stukken. Verder helemaal niet vernieuwend en de acteerprestaties waren ook niet bijzonder.

2,5*


avatar van martijn011

martijn011

  • 2034 berichten
  • 1309 stemmen

Een wel érg Amerikaans getinte film die niet door de ondergrens zakt door een verrassend leuke Dempsey!

Veel woorden wil ik er niet over kwijt. Het is allemaal wel zo voorspelbaar en zo zoet dat zelfs een kind van twee het kan voorspellen.

Heel af en toe wel een leuke grap, maar zoals al gezegd redt Dempsey de film met een rol die hij leuk en goed invult.

2,5*


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Op zich is dit wel een leuke film om te bekijken maar het blijft allemaal wel behoorlijk lauw en op de vlakte. Vooral in het begin zag ik totaal geen chemie tussen de twee hoofdrolspelers. Ik moet zeggen dat ik Patrick Dempsey wel erg leuk vond maar WAT hebben ze gedaan met zijn haar !?! Het zag er niet uit ha ha.

Het verhaal is natuurlijk behoorlijk voorspelbaar maar bij romcom's als deze vind ik dat eigenlijk helemaal niet erg. De chemie en het romantische verhaal zijn het belangrijkst voor mij maar dat blijft toch een beetje zwak in het begin.

Later in het verhaal als de gehele familie en vriendengroep in Schotland is om de bruiloft van haar met die schot bij te wonen komt het verhaal wel veel beter op gang. Vooral tijdens de kus in de pub (tijdens haar vrijgezellenfeest) komt er eindelijk wat chemie bij kijken. En ook het einde als hij toch besluit om voor haar te gaan en de bruiloft te verstoren is heel romantisch weergegeven.

Dit alles omringt door een schotssfeertje maakt dit zeker een leuke film om naar te kijken. Eén van de beste romcom's is het zeker niet maar hij is wel leuk.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

Deze romantische film bekeken en hij was niet mis, maar oh zo voorspelbaar. De film zag er wel goed uit en de film bevatte nog mooie liedjes.

De cast deed het niet slecht en het verhaal, tja nogal veel clichés.

Prima kijkvoer als je niet te veel wil nadenken en toch af en toe eens wil lachen.


avatar van IH88

IH88

  • 9733 berichten
  • 3185 stemmen

“You've slept with half my floor.”

“Well, half your floor was female.”

Redelijke romcom die zeker zijn aardige momenten heeft. Dempsey en Monaghan zijn goed op dreef, en op de momenten dat Tom de “maid” of honor moet zijn voor zijn beste vriendin Hannah is Made of Honor op zijn best. Natuurlijk komt hij erachter dat Hannah eigenlijk de liefde van zijn leven is, en natuurlijk komt Hannah uiteindelijk tot dezelfde conclusie. Made of Honor had wel wat meer humor kunnen gebruiken en zeker wat leuke bijrollen. Want de film kleurt uiteindelijk iets te zorgvuldig binnen de romcom lijntjes.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Brave romantische komedie volgens het boekje. Patrick Dempsey moet het maken, want zijn personage is de enige die iets te doen krijgt. De andere personages zijn behoorlijk inwisselbaar. Hij weet gelukkig best wel wat leuke momenten op zijn naam te zetten wanneer hij al stuntelend met zijn taak als ''bruidsmeisje'' probeert om te gaan, waardoor deze Made of Honor niet gelijk na afloop uit het geheugen wordt gewist. Dat gezegd hebbende, is dit natuurlijk alles behalve memorabel. Ik miste een beetje een sidekick, een lompe, beste vriend voor Tom, die het komedie-element nog wat meer naar voren had kunnen brengen. Verder ben ik het inderdaad met Boenga eens dat de film zich niet erg subtiel, slechts een paar minuten voor de finish, lijkt te realiseren dat het wel een romcom is en dat we dus ook het standaard romcom-einde moeten hebben. Voelt allemaal belachelijk gehaast, over-the-top en is zelfs voor begrippen binnen dit genre ongeloofwaardig. Wat resteert is een film die doet wat het moet doen, maar hier had wel meer in gezeten.

2,5*