• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.421 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.783 stemmen
Avatar
 
banner banner

Major League (1989)

Komedie / Sport | 107 minuten
2,92 504 stemmen

Genre: Komedie / Sport

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: Wild Things

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David S. Ward

Met onder meer: Tom Berenger, Charlie Sheen en Wesley Snipes

IMDb beoordeling: 7,2 (82.280)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 december 1989

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Major League

"A comedy with bats and balls."

Het honkbalteam The Cleveland Indians heeft in 34 jaar geen succes behaald. Voormalig nachtclubdanseres Rachel Phelps trouwt de eigenaar van het team. Hij overleeft de huwelijksreis niet, en zij erft het team van hem. Zij haat Cleveland, en wil graag een nieuw stadion betrekken in een warmer klimaat, zoals Miami, Florida. De enige manier waarop zij onder het contract met Cleveland uit kan komen, is wanneer het bezoekersaantal onder de 800.000 komt. Om dat te bereiken stelt ze het slechts denkbare team samen. Wanneer het team er achter komt wat de bedoeling van Rachel Phelps is, besluiten ze terug te vechten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jake Taylor

Rick 'Wild Thing' Vaughn

Rachel Phelps

Lynn Wells

Willie Mays Hayes

Charlie Donovan

Eddie Harris

Pedro Cerrano

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Niet vervelend om te zien, maar enerverend is anders. Een film op het grijze gebied tussen leuk en niet leuk (hoe vaag kan ik Major League beschrijven? ). 2,5*


avatar van Dutchero

Dutchero

  • 322 berichten
  • 331 stemmen

Film zit vol met sterren, maar het blijft een aaneenrijging van cliché's, is zo als altijd met dit soort films zeer voorspelbaar en het acteerwerk is gewoon slecht.

Het hele Wild Thing gedoe is eigenlijk het enige wat de film enigszins de moeite waard maakt, is een leuk personage in een leuk zij-plotje. Zijn opkomst in die gewonnen Yankees' wedstrijd was een mooi moment met al dat juichende en zingende publiek. Tot zover de hoogtepunten.

Eigenlijk gewoon bagger dit.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Leuk, leuk. Ik kwam er halverwege achter dat ik de film al eens had gezien, maar dat was lang geleden. Heb me (weer) prima vermaakt. Leuke zondagavond film.

Oké, het verhaaltje is allesbehalve bijzonder, het ene cliché is nog groter dan de andere en de film is erg voorspelbaar, maar... dankzij de leuke cast, goede regie en het lekkere tempo is de film zo uitgezeten. De film kent veel grappige momenten dankzij het ''zootje'' spelers wat bijelkaar gezocht is. Berenger, Sheen en Snipes; leuk...

...en ook de bijrollen zijn prima. Het 'Wild Thing' moment, wanneer Sheen opkomt is geweldig en deze Major Leage kijkt gewoon lekker weg. Makkelijke voldoende.


avatar van simonvinkie

simonvinkie

  • 2271 berichten
  • 827 stemmen

Verwachtingen waren er niet echt, maar ik had stiekem toch wel gehoopt op een leuk filmpje. Major League is dan helaas wel onder de maat. Hoogtepunten zijn de vermakelijkheid en sommige rollen. Zo was het spel van Tom Berenger, Wesley Snipes en James Gammon best leuk. Helaas vond ik Charlie Sheen´s rol niet goed uit de verf komen. De film is helaas ook ubercliche en van top tot teen voorspelbaar. Ook was het nodige liefdesverhaaltje met Berenger compleet overbodig. Verder was de film dus niet echt geslaagd. Jammer, want met deze cast had het toch wat moois kunnen worden. Misschien kom deel twee binnenkort ook aan de beurt, al zal ik daar nog lagere verwachtingen over hebben.

2*


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Vindt dit altijd een heerlijke komedie om naar te kijken. Verhaal is gewoon zeer leuk en is nergens saai en Tom Berenger, Wesley Snipes en Charlie Sheen (Wild Thing) spelen prima.

Qua verhaal lijkt deze film trouwens erg veel op "Slap Shot" met Paul Newman. Enige verschil is dat die film gaat over een ijshockey team.


avatar van Gang_Star

Gang_Star

  • 6837 berichten
  • 3401 stemmen

Degelijke sportfilm met een vrij cliché uitwerking. Je weet in grote lijnen hoe deze film zal verlopen maar dat stoort niet. De film heeft een hoop bekende koppen in de cast die er een leuk resultaat van maken. Redelijk vlot en leuke humor maken Major League tot een leuk tussendoortje, niet meer, niet minder.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9968 berichten
  • 4655 stemmen

Gezellige en sympathieke honkbalkomedie maar ik vond A League of Their Own (1992) een stuk beter. Hier vond ik de humor niet goed werken en het euforische feelgood-einde is, zoals te verwachten, waar het allemaal naartoe gaat. Gedoe met de ex van Taylor vond ik maar niks, enkel bedoeld om de feelgood op het einde nog te versterken. Ook met die voodoo speler werd veel te weinig gedaan. Ook voor mij niet meer dan een leuk tussendoortje.


avatar van mrkos

mrkos

  • 1033 berichten
  • 1807 stemmen

Major League

Heb me wel vermaakt met deze komedie/sport film. Hier en daar grappig en vind baseball wel een leuke sport.Valt me wel op dat er op deze film helaas weinig is gestemd..

3 sterren.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Aardige film waarin een honkbalteam al jaren niet meer weet te winnen. Deze sportkomedie begint op zich prima. De personages zijn ook kleurrijk en vermakelijk genoeg. Behoorlijk voorspelbaar en de film speelt zich wellicht iets te veel op het veld af. Vervelen doet de film niet, en daarom nog net 3.0 sterren.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Een tamelijk amusante, maar ook vrij inwisselbare 80s komedie. De film heeft een streepje voor, omdat ik een bepaald zwak heb voor dit decennium. De kapsels, de kleding, de muziek, de auto's: het heeft een bepaalde charme. Major League houdt zich in dat opzicht vrij bescheiden, want het speelt zich hoofdzakelijk op het honkbalveld af. Vermakelijk blijft het over de gehele linie wel en de rollen van onder meer Tom Berenger en Charlie Sheen zijn best leuk, maar tegelijkertijd verbaast de hoge waardering op onder meer IMDb me een beetje. Je kan het verloop van de film uittekenen en de film verrast daar in geen enkel opzicht in. Wat mij betreft staat de film daarnaast niet bol van de leuke grappen of memorabele scènes. Het kijkt prima weg en is daardoor wat mij betreft een perfect tussendoortje. Niet meer, maar ook niet minder.

2,5*