• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.258 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.889 stemmen
Avatar
 
banner banner

War, Inc. (2008)

Actie / Komedie | 107 minuten
2,24 340 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 107 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joshua Seftel

Met onder meer: John Cusack, Hilary Duff en Marisa Tomei

IMDb beoordeling: 5,5 (23.022)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 9 oktober 2008

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot War, Inc.

"When it comes to war... America means business"

Het verlaten land Turagistan is vernield na een opstand nadat een geheime corporatie, in bezit van de oud-president van de VS, de staat heeft overgenomen. Een huurmoordenaar, die zijn emoties onderdrukt door te leven op hete saus, is aangenomen om het hoofd van de tegenstanders te vermoorden. Maar dat wordt moeilijk nadat hij halsoverkop verliefd wordt op een sexy reporter.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Brand Hauser

Yonica Babyyeah

Natalie Hegalhuzen

Marsha Dillon

Mr. Vice President

Ooq-Mi-Fay Taqnufmini

Ooq-Yu-Fay Taqnufmini / Zubleh

GuideStar stemrol (stemrol)

Walken / The Viceroy

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

toffe film. ik had hem zo niet verwacht, maar hij had toch iets beter gekunt. hij was wel grappig. Hilary Duff doet haar rol heel goed. ze wou van haar kinderfilms af, dit is al een goed begin. John Cusack deed het ook goed.

3.5*


avatar van override100

override100

  • 96 berichten
  • 52 stemmen

ik weet echt niet wat van de film moet zeggen,zat van alles en nog

wat als iemand mij wat kan uitleggen wat over gin hoor ik graag.

Alvast Bedankt


avatar van MisterIKz

MisterIKz

  • 38 berichten
  • 166 stemmen

beetje vreemde film en niet echt boeiend eerder irritant.

2* voor de knappe cast die zich voor zo een script heeft laten porren.


avatar van Madecineman

Madecineman (moderator films)

  • 7484 berichten
  • 1715 stemmen

Berichten over spelling verwijderd.


avatar van coldheaven

coldheaven

  • 623 berichten
  • 188 stemmen

John Cusack speelt fantastisch in deze film en de meeste bijrollen zijn erg geestig (behalve dan die hoerige zangeres die eigenlijk zogenaamd een heel lief zacht meisje is, BLAHBLAHBLAH).

De gebeurtenissen zijn verder ook erg interessant. De reden waarom deze film geen "goede" nomering krijgt is omdat het verhaal echt totaal nergens op slaat.

Niet 'n topfilm, maar toch vermakelijk;)


avatar van mancomann

mancomann

  • 40 berichten
  • 56 stemmen

Geen super film. Had een paar momentjes die wel leuk waren

net genoeg om hem uit te kijken


avatar van john1968

john1968

  • 21 berichten
  • 16 stemmen

eroz schreef:

eght een hele slechte film

net zo slecht als jouw schrijven?

lijkt me "eght" geen typefoutje...!

Ga hem in ieder nog zien, kom hier later op terug!


avatar van Sergio

Sergio

  • 254 berichten
  • 6291 stemmen

In het begin van de film gooit John Cusack na het verzenden van een foto zijn camera in het vuur. Dat hij beter met deze k*t film kunnen doen.

Waardeloze film die ik heb uitgekeken waardoor dat vervelende liedje tijdens de aftiteling, (Boom Boom Bang Bang), nog na dreunt in mijn hoofd .


avatar van john1968

john1968

  • 21 berichten
  • 16 stemmen

Jammer dat ik tijd heb besteed met het downlaoden van deze film, echt weer een B-movie.

Soms vraag ik me af of regisseurs dit soort films zelf vermakelijk vinden, of ligt het aan het budget?


avatar van MarcoStevens

MarcoStevens

  • 11 berichten
  • 10 stemmen

Overtrokken film, die een heel erg ‘net-niet’-gehalte heeft. Acteerwerk is redelijk maar film is gewoon niet goed.


avatar van Raffael77

Raffael77

  • 1891 berichten
  • 0 stemmen

MarcoStevens schreef:

Overtrokken film, die een heel erg ‘net-niet’-gehalte heeft. Acteerwerk is redelijk maar film is gewoon niet goed.

Precies zoals jij het zegt.


avatar van miwaja

miwaja

  • 62 berichten
  • 105 stemmen

vond het een slechte film met weinig of geen verhaal en waar de humor zit weet ik ook niet met slecht acteerwerk


avatar van vwtune

vwtune

  • 249 berichten
  • 1370 stemmen

Waste of your time!

Toc h 1 ster von John Cusack (over het algemeen kan ik hem waarderen)

En nog 1 ster voor Hilary Duff (zag er G**l uit)


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Deze film: Echt niet te geloven, dit gaat nergens over. Deed me soms wat denken aan Southland Tales, maar dat is een meesterwerk en dit is een erg zwakke prent. Cusack is dramatisch en eigenlijk de rest van de cast ook. Ook Hilary Duff bakt er niet zoveel van, maar haar rol kon me nog wel het meest bekoren. Vooral omdat we eindelijk eens wat anders zien. De ene ''fuck'' na de andere, roken en veel seks; sjah, dat waren we van good old Hilary niet gewend

Een verhaal is niet te ontdekken. Het script is één grote warboel, wat die schrijver allemaal geslikt, gespoten of gerookt heeft voordat ie' hieraan begon weet ik niet, maar het was behoorlijke rommel. De muziek was geinig. Het begint al goed met een stoer western (?) deuntje en Hilary Duff zet haarzelf best voor lul met de liedjes die ze zingt. Hihi, dat accent van haar; vreselijk Maar oke, niet veel soeps dit dus. Het grote pluspunt zijn de grappige momenten, want die heb ik nog wel kunnen ontdekken. Het lijkt me overigens sterk dat deze nog in de bios gaat komen hier. Als ie' hier gaat draaien zal dat niet lang zijn in ieder geval.

2,0*


avatar van Beijering86

Beijering86

  • 15 berichten
  • 98 stemmen

ja wat moet ik er zegen he

de paar actie scenes die erin zaten waren redelijk tot vermakelijk,

humor heb ik niet kunnen ontdekken

Duff vond ik gewoon te slecht

Cusack deed het wel leuk

de rest was eiglijk een drama

2,0*


avatar van matthijs_013

matthijs_013

  • 3631 berichten
  • 5748 stemmen

Eens met HarmJanStegenga. Het gaat werkelijk nergens over. Eigenlijk zijn films als Disaster en Epic Movie nóg leuker omdat je je daarbij tenminste niet kápot verveelt! Tsja, zo heb ik toch maar weer een paar uur van mn leven verspild.


avatar van Castor Troy

Castor Troy

  • 307 berichten
  • 3051 stemmen

Apart is deze film zeker, maar hij wil nergens leuk, spannend of meeslepend worden ondanks een altijd betrouwbare Cusack.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Ondanks de zeer sterke cast en het originele verhaaltje weet de film niet altijd goed te vermaken. Dit komt mede door het ontbreken van een goede balans en een groot aantal bedenkelijke grappen. Redelijk.


best een leuk filmpje, niet geweldig maar als je je verveelt dan kan je hem kijken.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7001 berichten
  • 9789 stemmen

Rampzalig mislukte satire, onbegrijpelijk en onsamenhangend. Een bizarre mengeling van komedie, oorlogsfilm, aktie en drama. Op geen van deze niveau's werkt de film naar behoren. Cusack slaapwandelt door de film heen, de rest van de cast is hoofdzakelijk irritant. Camerawerk is ook bedenkelijk en de vormgeving is ronduit lelijk. Ik zou niet weten welke doelgroep dit zou moeten aanspreken...


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

ActieThriller met een wat warrig verhaal, toch nog redeljk om te kijken.


avatar van Grgry

Grgry

  • 16 berichten
  • 158 stemmen

Sorry, maar dit is de slechtste film die ik in men hele leven al heb gezien !!

Dit nee, dit had geen inhoud of niets, vond het ook niet eens grappig en ben normaal de eerste om te lachen dusja..

0,5 ( omdat 0 niet gaat )


avatar van thuisteler

thuisteler

  • 64 berichten
  • 110 stemmen

Grappig maar niet meer dan dan. Het beste stuk zit aan het begin van de film.. De trailer is beter dan de film..


avatar van Charlie Cheese

Charlie Cheese

  • 223 berichten
  • 1936 stemmen

Wow, wat een ramp. Ik kwam deze film toevallig tegen op het internet en heb hem maar eens aangezet. Na een half uur weer uitgezet.

Totaal niet grappig, acteerprestaties van het niveau 'wanneer is het pauze?' en een verhaal dat geschreven is door een kiwi.

John Cusack, what the hell?


avatar van somdv

somdv

  • 13 berichten
  • 22 stemmen

Na een verrassend begin ging ik er voor zitten. Maar na het weggooien van de telefoon zakte mijn mond steeds verder open van verbazing. Is dit serieus bedoeld? Een satire? Een komedie? Een drama?

Ik heb de film tot het einde uitgezeten en na de hereniging van vader en dochter kwam er nog iets leuks uit de hoge hoed.

Een film die moet stoelen op alleen acteerprestaties van John Cusak en een vals zingende en rokende mevrouw Duff wekte bij mij niet op de lachspieren. Na aftiteling bleef ik geschokt achter


avatar van whimp

whimp

  • 128 berichten
  • 317 stemmen

Beetje aparte humorfilm, wat mensen nu over het verhaal in de film lopen zeuren snap ik niet, dit is een humor film, verhaal is ondergeschikt in dit geval. De acteurs deden het prima, verwacht geen dijenkletser, meer een droge humor/actie film. Van mij krijgt ie toch een 3,5* Ook omdat humor altijd ondergewaardeerd word.


avatar van dikkop

dikkop

  • 360 berichten
  • 617 stemmen

Wat een reacties allemaal hier!!! Wilde hem net kijken. Ik zal jullie advies maar volgen en deleten die hap....ik mis toch niets hè?


avatar van coldheaven

coldheaven

  • 623 berichten
  • 188 stemmen

dikkop schreef:

Wat een reacties allemaal hier!!! Wilde hem net kijken. Ik zal jullie advies maar volgen en deleten die hap....ik mis toch niets hè?

Aparte film, je moet er van houden Geen hoogstandje, maar wordt hier af en toe wel overdreven de grond in geboord.


avatar van Mythikal

Mythikal

  • 125 berichten
  • 850 stemmen

Echt een stomme ***film.

Ik haakte al af toen ik "kutarabieren" op iemands rug zag, en dat was na 5 minuten. Ongelofelijk. Grapjes ok, maar dit gaat mij een beetje te ver.


avatar van Mythikal

Mythikal

  • 125 berichten
  • 850 stemmen

john1968 schreef:

net zo slecht als jouw schrijven?

lijkt me "eght" geen typefoutje...!

Ga hem in ieder nog zien, kom hier later op terug!

Voel je nou stoer ofzo? Beetje zeuren om de nederlandse spelling.

Ben je nou een beter mens omdat jij zo geweldig kan spellen? Triest figuur.