• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.195 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.936 gebruikers
  • 9.369.458 stemmen
Avatar
 
banner banner

Goal II: Living the Dream (2007)

Drama / Sport | 115 minuten
3,06 404 stemmen

Genre: Drama / Sport

Speelduur: 115 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Jaume Collet-Serra

Met onder meer: Kuno Becker, Alessandro Nivola en Rutger Hauer

IMDb beoordeling: 5,8 (35.194)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Goal II: Living the Dream

Nadat Santiago Munez naar Newcastle verkaste, ging een wens van hem in vervulling. Nu speelt hij enkele jaren bij deze club, totdat één van de beste clubs ter wereld zich bij hem meldt om hem in te lijven: Real Madrid.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van laulau

laulau

  • 35 berichten
  • 31 stemmen

goede film, maar met een (helaas) voorspelbaar einde


avatar van Pistons

Pistons

  • 588 berichten
  • 5514 stemmen

Van precies hetzelfde niveau als het eerste deel. Ook nu dus onderhoudend en fraai verzorgd, maar onwaarschijnlijkheid neemt ook in dit deel andere proporties aan.


Aardige film. Ik vond het eerste deel vele malen beter en het einde was echt bar slecht. Ik kom niet hoger dan 2,5 sterren


avatar van C_Movie

C_Movie

  • 35 berichten
  • 79 stemmen

Ik vond het een goede,amusante film waar ik van genoten heb zeker een aanrader !!! trouwens goed acteerwerk!


avatar van pieterrr

pieterrr

  • 17 berichten
  • 119 stemmen

Goal 3 is geen vervolg op dit verhaal? of wel


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

Hmm.. hele tijd geleden gezien. Laf verhaaltje als je het mij vraagt. Dat einde met Beckham en die andere knapen vond ik ook niet erg sterk.


avatar van the new guy

the new guy

  • 1731 berichten
  • 1591 stemmen

Echt stukken minder dan deel 1. Wat een belabberd middenstuk, slaapverwekkend. Leuk dat al die sterren meededen maar dat gaat ten koste van humor en vermakelijkheid (als dat een woord is).


avatar van Fredostar10

Fredostar10

  • 5 berichten
  • 32 stemmen

over zijn verloofde wordt ook niks meer gezegd, die was toch ook nog zwanger ...


avatar van MarkB

MarkB

  • 43 berichten
  • 114 stemmen

Dat zouden ze dus prima uit kunnen werken in deel 3, helaas is dat niet gebeurd. Vond het wel een vermakelijke film.


avatar van Revolution64

Revolution64

  • 65 berichten
  • 113 stemmen

kunnen ze die voetbalscènes niet wat realistischer maken, dit is echt op het belachelijke af


avatar van Spurs12345

Spurs12345

  • 12 berichten
  • 11 stemmen

the new guy schreef:

Echt stukken minder dan deel 1. Wat een belabberd middenstuk, slaapverwekkend. Leuk dat al die sterren meededen maar dat gaat ten koste van humor en vermakelijkheid (als dat een woord is).

Je haalt de worden uit mijn mond.

Tevens vond ik het een raar einde hebben. Ze hadden het naar mijn menig beter bij een deel moeten houden.

Maar ach, als er eens niks beter op de TV is en je verveeld je......

Er bestaan nog veel slechter films....


avatar van Camorra

Camorra

  • 73 berichten
  • 67 stemmen

what a goal from Santiago Munez.

Deel 2 van de serie. Het is geen Oscar materiaal maar het is wel gewoon een leuke film als je een beetje voetbal fan bent. Het verhaal liep leuk beetje te verwachten maar dat had ik van tevoren wel kunnen voorspellen. Sommige delen in het verhaal snapte ik niet helemaal was of vaag of ik heb niet opzitten te letten (wat regelmatig gebeurd).

Wat voor mij nog vraagtekens zijn.

Hij ging op zoek naar zijn moeder en die bleek in Spanje te zitten of zat die nou in Mexico, dat was onduidelijk vond ik. Eerst woonde die oma,vader,zijn broertje in een normaal huis maar toen die vader dood ging woonde ze ineens in een huis met computer enzo, zal wel gefinancierd door de hoofdrolspeler maar dan nog beetje raar.

3* een mooie voldoende voor een mooie film


avatar van patrick17

patrick17

  • 613 berichten
  • 448 stemmen

Na het eerste deel maar meteen ook het tweede deel gekeken!

Haalt het niet bij het eerste gedeelte vind ik persoonlijk.

Ik vond het verhaal met het ''vreemdgaan'' wat snel afgerond, je ziet hem tongen

met de Spaanse dame maar voor de rest zie / hoor je er weinig van.

Hetzelfde met zijn agent Foy!

Leuke bijkomstigheid dat Nederlander Rutger Hauer de trainer speelt en op het

eind helemaal uit zijn plaat gaat.

De spelers en beelden waren op sommige delen niet goed gebracht (Munez kreeg rood maar je zag overduidelijk dat het Gravensen was die later nog in het veld liep).

Kleine foútjes die eruit hadden gehaald kunnen worden vermoed ik.

Al met al een leuke film.

3.0*


avatar van Dreiecke

Dreiecke

  • 2768 berichten
  • 902 stemmen

Visueel is dit een mooie film, met veel kleurtjes en licht-/schaduwspel, mooie decors en kleurstellingen en filters met bv blur-effect. Goede afwisseling in camerastandpunten en regelmatig slowmotion beelden.

Ook qua audio vond ik het interessant, met passende Spaanse songs en melodieën, verder wel wat gemakkelijke popsongs. Acteren kwam overtuigend over.

Het script/scenario vond ik toch iets te 'los' en het verhaal vond ik daarom wat aanslepen en soms een tikje langdradig of warrig. Maar misschien komt dat ook omdat ik deel I niet heb gezien


avatar van shrink

shrink

  • 2139 berichten
  • 2393 stemmen

Gaaf gemaakt deze film. Ik vond het verhaal dit keer een stuk minder. Dat kwam vooral door zijn 'nieuwe' familie!!


avatar van SmackItUp

SmackItUp

  • 3502 berichten
  • 2622 stemmen

Beduidend minder dan het eerste deel. Nog steeds wel aardig, maar waar Munez in deel 1 nog benaderbaar voelde, en het ging over het slagen als voetballer, gaat het hier om familiair drama. En dat past er totaal niet bij. Zeker niet bij een voetbalfilm.


avatar van Lebarron

Lebarron

  • 1018 berichten
  • 702 stemmen

Nadat wij in Goal zagen dat Santiago Munoz zich definitief in het profvoetbal vestigde maakt hij in Goal II de transfer naar 1 van de grootste en mooiste (in mijn optiek de mooiste) clubs ter wereld. Een hoger niveau brengt ook nieuwe uitdagingen met zich mee merkt Santiago al snel. Tevens komt hij ook weer in contact met zijn moeder via zijn halfbroertje. Goal II is niet van hetzelfde niveau als Goal ondanks de aanwezigheid van Rutger Hauer. Dat komt omdat de sympathieke Santiago hier verandert in een vervelende vedette die elk onsje krediet dat hij in deel 1 had opgebouwd in de eerste 45 minuten kapot maakt. Hij breekt met zijn manager Glenn Foy omdat hij wil dat de goede man op hem komt babysitten en hij gaat vreemd en dat komt vol in de tabloids waarna zijn zwangere vriendin, de sympathieke verpleegster uit deel 1, hem begrijpelijk de bons geeft. Dat strontvervelende halfbroertje van hem zorgt helemaal dat de film door de ondergrens zakt. Wat hebben Amerikanen toch met irritante kinderen als helden in films? Waar Goal zorgde dat de voetbalfilm op de kaart kwam in Hollywood heeft Goal II hem er weer afgehaald.