• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.421 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.783 stemmen
Avatar
 
banner banner

Evil Aliens (2005)

Komedie / Horror | 90 minuten
2,90 97 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Jake West

Met onder meer: Sam Butler, Emily Booth en Jamie Honeybourne

IMDb beoordeling: 5,2 (6.242)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Evil Aliens

Wanneer aliens landen in Wales om mensen, vee en vrijwel alles wat leeft te verminken en tot hun slaven te maken om uiteindelijk alien-mens hybride baby's te maken, ligt het lot in de handen van een bende tuig om de mensheid te redden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Nee, daarvoor is de film te leuk.

Veel verwijzingen naar andere films inderdaad, maar als ik er eentje moet uitpikken, wordt het toch Bad Taste. 't Is allemaal een beetje knullig, beetje low budget en niet altijd even zuiver. Maar wel erg enthousiast en geslaagd.

De hele film voelt aan als een samenraapsel van 90 andere films, ontleedt en terug aan elkaar gebreid om tot een fris filmpje te komen. Vooral de "bollocks" mentaliteit die doorheen de film loopt is aandoenlijk. Veel leuke momenten, nergens serieus te nemen, maar vaak toch erg leuk gedaan allemaal. Niet het tomeloos fout amateurisme waarin dit soort filmpjes wel eens durven verdrinken.

3.5*, erg, erg amusant, maar niet meer.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

"HOOOOEEEER!!"

Leuk filmpje idd.

3,5*


avatar van Vinokourov

Vinokourov

  • 3143 berichten
  • 2909 stemmen

brucecampbell schreef:

Schitterende over-the-top gefilmde sf-komedie!

De scene met de boerenmuziek was hilarisch!

Was inderdaad erg geinig. Her en der is het wel lachen geblazen in deze toch wel standaard horror-alien-film.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

Zeker een erg vermakelijk stukje horror en komedie.

Goed verhaal en prima uitgewerkt.

Acteren was goed en ook die homo deed het prima.

3,5 ster


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Vreselijk. Ik heb echt een probleem met deze low budget lelijkheid, tenzij de creativiteit hoog is (Bad Taste), het een functie heeft (The Blair Witch Project), of het een cult gevoel van weleer teboven brengt (Basket Case). Evil Aliens heeft dit alles niet, wil te hip zijn en daarbovenop is het ook nog eens totaal niet grappig en zelfs vervelend. De enige puntjes gaan naar de gore die op momenten best aardig is.

1*


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Please be gentle, it's my first time

Geweldige quote uit een geweldige splatter flick, vol verwijzingen en bloed...veel bloed. Geen bomb in a butcher's shop, maar wel veel .

Over de gehele lijn heeft het inderdaad wel wat weg van Bad Taste, maar ook vele individuele scenes/momenten waren herkenbaar. De oogbal in mond uit Evil Dead, de armen door de muren a la Day of the dead... en zo kun je er wel meer uitpikken. Mijn main point is dat het álles wat vet is, wordt gecombineerd in één werkje...en met succes.

Want ooooh wat is Evil Aliens fun . Geweldige staaltjes gore en minstens zo geweldige flauwe/lompe humor. Dit alles gebeurt op een zéér laag niveau en omdat Jake West zich daar (meer dan) bewust van is, blijft het puur genieten.

Al met al een bovengemiddeld leuk splatter werkje. Met Doghouse was ik al overtuigd van West's aanpak, maar Evil Aliens doet er een flinke schep bovenop en pakt zodoende nóg beter uit dan verwacht.


avatar van Insignificance

Insignificance

  • 3220 berichten
  • 5588 stemmen

Raad de film. Het lijkt soms wel een compilatie in een ander jasje. Niet erg, dat is vooral weggelegd voor de humor. Van tijd tot tijd erbarmelijk en puberaal met enkele onuitstaanbare personages, waarmee een groot deel van de charme verloren gaat. Enige troost valt te putten uit het feit dat net die typetjes vaak gruwelijk aan hun einde komen.

Zo ook hier, verreweg het sterkste punt van Evil Aliens. Ledematen worden niet bepaald gespaard en het bloed vloeit en spuit rijkelijk. Toch, een iets fijnzinniger aanpak had de funmeter bij de scène met de combine helemaal op hilarisch laten uitslaan. Misschien was West daar juist te vaak en te nadrukkelijk naar op zoek.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

In de eerste scène zie je een stelletje seks onder de nachtelijke hemel hebben en er stort iets neer op aarde ... er verschijnen aliens en ontvoeren beide naar hun schip. Ze doen vervelende,dingen met hen. Het voorspelde maar weinig goeds, ik begon al te denken O, jee daar gaan weer! Het was een vrij matte met middelmatige humor doorspekte opbouw. Maar het blijkt dat het begin, hoe goedkoop en dom het me ook leek, niet in staat was om een ​​beeld te schetsen van wat je gaat krijgen als je verder in film raakt...

Want net wanneer je als kijker zwaar je twijfels begint te krijgen, blijkt de film een leuke overvloedig splatterfest. Seks met Aliens (geweldig), en de vloeistoffen spetteren op alle mogelijke manier over het scherm. Geweren, zwaarden en boogschieten ... er zijn veel manieren om een ​​Alien te doden! De film mist wel een eigen gezicht (doet zijn voorbeelden na) en de middelmatige humor blijft maar de liefhebber van splatterfilms als ‘Evil Dead’ en ‘Bad Taste’ zullen zeker aardig wat plezier aan deze film beleven.Uiteindelijk overtuigde de film mij en liet de schoonheid van energieke slimme trash cinema zien.