• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.423 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.127 gebruikers
  • 9.378.992 stemmen
Avatar
 
banner banner

Happy Feet (2006)

Animatie / Muziek | 108 minuten
2,99 1.947 stemmen

Genre: Animatie / Muziek

Speelduur: 108 minuten

Oorsprong: Australië / Verenigde Staten

Geregisseerd door: George Miller, Warren Coleman en Judy Morris

Met onder meer: Elijah Wood, Robin Williams en Brittany Murphy

IMDb beoordeling: 6,4 (212.236)

Gesproken taal: Engels, Pools en Spaans

Releasedatum: 6 december 2006

Plot Happy Feet

"WARNING: May Cause Toe-Tapping."

Het verhaal speelt zich af in de wereld van de Keizerspinguïns op Antarctica. Deze pinguïns zingen ieder zijn eigen lied om partners aan te trekken. Helaas is Mumble, de zoon van Memphis en Norma Jean, de slechtst denkbare zanger. Dit probeert hij echter te compenseren met zijn uitzonderlijke tapdans-kwaliteiten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mumble (stemrol)

Ramon / Lovelace (stemrol)

Gloria (stemrol)

Memphis (stemrol)

Norma Jean (stemrol)

Noah (stemrol)

Boss Skua (stemrol)

Baby Mumble (stemrol)

Miss Viola (stemrol)

Mrs. Astrakhan (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Ramon K

Ramon K

  • 13575 berichten
  • 0 stemmen

Vre-se-lijk slechte animatiefilm. Op elk gebied zo onorigineel en zielloos; ik heb gewoon geen zin om het op te sommen. Sluit me voor het gemak gewoon bij alle voorafgaande negatieve recensies aan. Het lijkt me gewoon beter om de animatie uit Amerika voortaan te mijden en me enkel bezig te houden met anime. 0,5*, dik verdiend ook.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Heerlijk filmpje.

Na al die slechte reviews viel het mij toch echt alles mee, het verhaal stelt dan misschien niet veel voor, maar toch vond ik het erg mooi gemaakt en er zaten zeker ook grappige scene's in.

Het keek makkelijk weg, alleen jammer van het einde, dat was toch net weer iets té.

Ik kon deze animatie toch wel goed waarderen dus van mij 4*


avatar van serpico

serpico

  • 2900 berichten
  • 491 stemmen

Niet zo'n goede film.

Hij zit vol met onlogische en irritante dingen, en dan dat verhaal. Het einde is helemaal 100% maf, maarja. Sommige stukjes zijn dan wel weer grappig, en hij is natuurlijk prachtig om naar te kijken. De film was ook weer niet zó slecht dat hij irritant werd. Die kleine pinguins waren wel leuk gevonden.

2,5*


avatar van centurion81

centurion81

  • 2068 berichten
  • 1995 stemmen

Leuk hoor, vooral cute en een eco-boodschap, altijd goed voor de kinders...leuke muziek ook wel, maar niet echt bijzonder verder.....

3*


avatar van alicia18

alicia18

  • 3 berichten
  • 51 stemmen

ik geef het een 7.

over the hedge & brother bear vind ik beter


avatar van Jorick

Jorick

  • 8776 berichten
  • 2337 stemmen

Doom schreef:

Eindelijk weer eens een Amerikaanse animatie die zich probeert te onderscheiden van de andere. Happy Feet is gewoon erg vermakelijk en op sommige momenten zelfs erg origineel. De muziek is lekker swingend, de humor is geslaagd en de animatie ziet er prachtig uit.

Prima vermaak. 3.5*

Helemaal niets aan toe te voegen!

3.5*


avatar van Apster

Apster

  • 1461 berichten
  • 6920 stemmen

Dansende zingende pinguins, het werkte totaal niet. Voeg daarbij het gebruikelijke urban sausje wat je de laatste jaren in teveel hollywood producties ziet en je hebt een tenenkrommende film.

De animatie was nou ook niet echt hoogdravend, ik vond Cars daarin dan toch beter. Een nogal achterlijk moraal wordt er aan toegevoegd, waarin de mensen de slechterikken zijn die alle vis stelen, maar aan het eind de barmhartige samaritanen spelen.

Onbegrijpelijk hoe ze Kidman en Jackman hebben kunnen strikken hiervoor. Williams speelt weer ongelooflijk irritant met al die stemmetjes en Wood met zijn Frodo stemmetje kunnen ze beter een vliegticket enkele reis richting Antarctica geven, die hoeven we niet meer te zien of te horen.

Het moet nu maar eens afgelopen zijn met uit de computer gerolde dieren-animatie filmpjes, orginaliteit is ook ver te zoeken. Een Razzie had deze film beter verdiend dan een Oscar.

1*


avatar van TOthehulk

TOthehulk

  • 65 berichten
  • 64 stemmen

ik vind het een hele orginele film. prachtig. goede animaties en ook nog veel in gezongen. al vond ik het op sommige stukken in de film wel een beetje saai.

maar apster is snap niet waarom jij hier een comment op geeft wij hoeven echt niet te weten dat jij niet van animatie houdt! kijk dan bij die animatiefilms zowiezo niet.

3*


avatar van Apster

Apster

  • 1461 berichten
  • 6920 stemmen

TOthehulk schreef:

maar apster is snap niet waarom jij hier een comment op geeft wij hoeven echt niet te weten dat jij niet van animatie houdt! kijk dan bij die animatiefilms zowiezo niet.

3*

?? ik hou van animatie, mits het goed is. Misschien had ik eerst bij de comments moeten kijken voor ik deze film ging kijken, maar dan nog had ik het misschien wel goed kunnen vinden. Snap deze reactie niet echt.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Ik hou ook heel veel van animatie. Maar dit was toch iets met weinig inspiratie. En een dansende pinguin kan je onmogelijk origineel noemen. Die hadden ze al bij Mary Poppins...


avatar van rientje

rientje

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Ik heb de film al een keer in de bios gezien, ik vond het toen erg leuk en heb gelachen. Natuurlijk zijn al die annimatiefilms een beetje hetzelfde. Maar ik denk dat de meeste vergeten dat het KINDERFILMS zijn. De humor en de moraal van het verhaal moeten begrijpelijk zijn voor kinderen.

Een aantal dagen geleden heb ik Happy Feet samen met mijn oppaskindjes gekeken. Zij zijn 8 en 4. Zij vondenhem helemaal geweldig. En ik denk dat dat meer de doelgroep van de film is.

Al vond ik hem zelf ook leuk. Er zit een boodschap in, als je die nog niet ontdekt hebt, zou ik nog maar een keertje goed kijken!


avatar van serpico

serpico

  • 2900 berichten
  • 491 stemmen

rientje schreef:

Er zit een boodschap in, als je die nog niet ontdekt hebt, zou ik nog maar een keertje goed kijken!

Als je die boodschap na 1 keer kijken nog niet gevonden hebt, kun je beter even naar de dokter gaan. Die moraal werd je zo ongeveer door de strot geduwd.


avatar van Apster

Apster

  • 1461 berichten
  • 6920 stemmen

serpico schreef:

(quote)
Als je die boodschap na 1 keer kijken nog niet gevonden hebt, kun je beter even naar de dokter gaan. Die moraal werd je zo ongeveer door de strot geduwd.

Het type Disney boodschap: geloof in jezelf dan komt alles goed, al ben je nog zo'n lelijke pinguin die niet kan zingen


avatar van mr.shhh

mr.shhh

  • 60 berichten
  • 185 stemmen

Hoe heeft deze film "cars" kunnen verslaan bij de oscars is mij een raadsel...geloof me het is geen slechte animatie maar ik als jong volwassene vond hem toch echt te kinderachtig. en vond hetverhaal ook een stuk minder als cars

maar dat alles is natuurlijk heel persoonlijk!


avatar van seanpuffy

seanpuffy

  • 356 berichten
  • 1029 stemmen

goede film had alleen beetje meer verwacht maar wat ik wel super vind is hoe deze film gemaakt is prachtige beelden. goed gewerkt door de regiseur. vind het super dat je hier echte mensen in ziet ook. prachtige gemonteerd.


avatar van jeronimus72

jeronimus72

  • 80 berichten
  • 133 stemmen

3,5 voor deze film..de engelstalige versie gezien..morele boodschap voor de mensheid erin !


avatar van johnnie diepte

johnnie diepte

  • 82 berichten
  • 17 stemmen

Mooie film. ik was onder de indruk van de mooie animaties. Ook een pakkend verhaal, erg orineel en anders dan ik had verwacht (ik verwachte namelijk een eenvoudig animatie film). Daarom een 4.5*


avatar van Unicornio

Unicornio

  • 21 berichten
  • 0 stemmen

Het begon allemaal leuk met diverse muziekstijlen door elkaar te gooien. Vond de animaties qua mensen erg mooi gemaakt. De rest van de film en het einde vond ik wat gewoontjes.


avatar van Spiekertiens

Spiekertiens

  • 3 berichten
  • 40 stemmen

Niet echt een goeie animatie, ziet er allemaal wel leuk uit. Vindt de boodschap die in de film wordt verwerkt wel goed.


avatar van Dead01

Dead01

  • 1167 berichten
  • 1977 stemmen

Vond dit nog een leuke fim.

In het verhaal zaten er wat alle soorten genres in en dat vond dat wel leuk.

De stemmetjes waren ook leuk vond ik en grappig soms.

3.5 stemmen


avatar van Vera

Vera

  • 203 berichten
  • 115 stemmen

Een lieve en vooral erg vrolijke film!

Ook erg mooi gemaakt en heb erg moeten lachen

om veel humoristische momenten.

Jammer alleen dat het einde te snel te ging en naar mijn gevoel

een beetje is afgeraggeld!

3.5*


avatar van Flipman

Flipman

  • 7113 berichten
  • 1145 stemmen

Euhm, ik denk dat je afgeraFFeld bedoelt .


avatar van Patat

Patat

  • 319 berichten
  • 0 stemmen

Eenvoudige, maar leuke cartoon met uberschattige pinguins in de hoofdrol. In de film zitten er ook een aantal leuke songs verwerkt, al mochten er van mij best meer inzitten.

De gezongen gedeeltes stralen van de magie, terwijl de film op andere momenten wat vaart verliest, simpelweg omdat de film geen bijster sterk plot heeft om de kijker de volledige speeltijd te blijven boeien.

Uiteindelijk is "Happy Feet" best een goede film, maar er zat meer in. Vooral het einde liet me toch wat verdwaasd achter, omdat het nogal vergezocht was, zelfs voor een film in dit genre.

Mijn oordeel: een goede 3/5.


avatar van Drs. DAJA

Drs. DAJA

  • 4355 berichten
  • 4515 stemmen

Vrolijke voeten...

Eerder tenenkrommend. De liedjes waren walgelijke versie's, overdreven, irritant en zo niet leuk. De pinguins waren saaie kutbeesten, ze leken verdomme allemaal op elkaar. Gewoon één eruptie aan smakelooze ongeinspireerde onorgineele troep. Daar komt ook nog eens het grote Jamba's "likkende schatjes" gehalte bij... bah, bah, bah.

Op enkele stukken na (zoals de geweldige confrontatie met de zeeleeuw) een gedrocht van een film.

voor de enkele komische stukjes en de goede animatie:

1,5*


avatar van Ché Cliché

Ché Cliché

  • 575 berichten
  • 9197 stemmen

Wat een slappe animatiefilm. Verschrikkelijk zeg. Ik heb geen moment gelachen en ook de animaties van vooral de vogels waren simpelweg lelijk.

Ik heb mij dood zitten ergeren aan deze animatiefilm. Normaal gesproken kan ik ze erg waarderen, maar dit is te belachelijk voor woorden. 1 ster.


avatar van crimedevil

crimedevil

  • 68 berichten
  • 471 stemmen

Mooie film! niet zeuren mensen...


avatar van Ché Cliché

Ché Cliché

  • 575 berichten
  • 9197 stemmen

@ Crimedevil: Pulp Fiction 0,5, home alone zoveel 4 sterren? I rest my case. Happy Feet = pure bagger.


avatar van Vaig

Vaig

  • 51 berichten
  • 0 stemmen

Verhaal kon me geen moment boeien. Zaten weinig leuke momenten in, eerder paar ontroerende momenten. Heb ze in ieder geval beter gezien in dit genre.

Eindwaardering:2,5 sterren


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

Nog niet gezien, heb wel gehoord dat hij wat kinderlijk overkomt. De poster en beelden die ik gezien heb zien er wel leuk uit, maar misschien moeten ze maar is stoppen met de animatiegedoe, doe mij maar weer is een film zoals....Pinocchio, Snowwhite & Cinderella.


avatar van Theatertje

Theatertje

  • 1235 berichten
  • 1143 stemmen

Ik vond het een prachtige film. Mooie computergestuurde beelden, mooi zangtalent, mooie boodschap die erin (verstopt) zit en mooi geheel. De stemmen zijn goed gecast en het is één van de beste animatiefilms van de laatste tijd. Binnenkort komt er een nieuwe pinguinanimatiefilm in de bios, maar daar kijk ik niet zo naar uit.