Genre: Animatie / Muziek
Speelduur: 108 minuten
Oorsprong:
Australië / Verenigde Staten
Geregisseerd door: George Miller, Warren Coleman en Judy Morris
Met onder meer: Elijah Wood, Robin Williams en Brittany Murphy
IMDb beoordeling:
6,4 (212.206)
Gesproken taal: Engels, Pools en Spaans
Releasedatum: 6 december 2006
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Happy Feet
"WARNING: May Cause Toe-Tapping."
Het verhaal speelt zich af in de wereld van de Keizerspinguïns op Antarctica. Deze pinguïns zingen ieder zijn eigen lied om partners aan te trekken. Helaas is Mumble, de zoon van Memphis en Norma Jean, de slechtst denkbare zanger. Dit probeert hij echter te compenseren met zijn uitzonderlijke tapdans-kwaliteiten.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,4 / 212206)
- Trailer (YouTube)
- Happy Feet (BoekMeter)
- Happy Feet (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 9,99 / huur € 2,99
- Kijk op Amazon Prime
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
Mumble (stemrol)
Ramon / Lovelace (stemrol)
Gloria (stemrol)
Memphis (stemrol)
Norma Jean (stemrol)
Noah (stemrol)
Boss Skua (stemrol)
Baby Mumble (stemrol)
Miss Viola (stemrol)
Mrs. Astrakhan (stemrol)
Video's en trailers
Reviews & comments
Nicolage Rico
-
- 20220 berichten
- 2365 stemmen
Omdat ik niet blijf hangen in oude hitjes, humorloze musicals en fluffy beesten animatie ?
Enige waar ik van vervreemd is het popwereldje, maar of ik dat nu erg moet vinden ?
Je kunt het niet goed vinden. Ik houd ook niet van die zouteloze, dolgedraaide pophitjes, maar om zo'n film een "therapie" te noemen gaat mij te ver. Of bedoel je bezigheidstherapie? 
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
maar om zo'n film een "therapie" te noemen gaat mij te ver. Of bedoel je bezigheidstherapie? 
Mijn gevoel voor humor is gewoon wat verschillend dan dat van de meeste filmkijkers. Blijkt ook vaak uit de scores bij "komische" films 
Nicolage Rico
-
- 20220 berichten
- 2365 stemmen
Mijn gevoel voor humor is gewoon wat verschillend dan dat van de meeste filmkijkers. Blijkt ook vaak uit de scores bij "komische" films 
De humor was ook zeker niet het sterkste gedeelte van deze film, overigens. Terwijl dit wel een streven moest zijn. Ik heb eigenlijk 1 x echt moeten lachen: om het slow motion-moment met die zeehond. De animatie vind ik daarintegen wel erg mooi. Over het algemeen dus zeker geen topper deze film, maar er zijn veel slechtere animatie-films gemaakt.
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Ik heb ze nog niet gezien. Vind dit echt een dieptepunt.
Maar ik doelde erop dat mijn schrijfstijl ietwat plastisch is. Sommige uitspraken mag je echt wel met een korreltje zout nemen 
Linn
-
- 3289 berichten
- 3798 stemmen
Ik vond dit ook een vreselijke film. Werkt het ene gegeven niet dan gaan ze maar een reden met het milieu verzinnen (raar onderwerp voor kids) En dan die zeehond...het leek niet eens op een zeehond. Welke zeehond heeft er nu van die haaientanden? Verkeerd doorgefokt misschien?
Het kleine pinguinklasje was wel schattig maar naarmate ze groter werden vond ik ze erg irritant worden. Vooral Mumble met zijn Elijah Wood stem. Ik vind dit echt de slechtste animatie die ik tot nu toe gezien heb. En dat zeg ik niet omdat Niels dat vind(voor jullie er over beginnen) 0,5*
Linn
-
- 3289 berichten
- 3798 stemmen
En mijn vriendje..veel mensen denken hier dat ik hem napraat ofzo. Terwijl ik echt wel mijn eigen mening heb. Daarom legde ik het even uit alvast 
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
En mijn vriendje..veel mensen denken hier dat ik hem napraat ofzo. Terwijl ik echt wel mijn eigen mening heb. Daarom legde ik het even uit alvast 
Tja, als je vriendje constant loopt te mekkeren hoe slecht die het wel niet vind, is het ook moeilijk om 'm zelf wel leuk te vinden....
Was ook geen zeehond, maar een zeeluipaard. Leek best aardig, heb ze zelf in het echt gezien. 
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Tja, als je vriendje constant loopt te mekkeren hoe slecht die het wel niet vind, is het ook moeilijk om 'm zelf wel leuk te vinden....
Je was er duidelijk niet bij tijdens het kijken van de film.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Let me guess again:
Jullie rolde schuddebuikend van het lachen over de vloer, om hem daarna allebei een 0,5 te geven en te klagen dat de zeehond niet leek?
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Ja, het is erg fijn om sterke films 0.5* te geven.
Soms zitten er toch bepaalde los in sommige redeneringen ...
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Moet wel erg leuk zijn om ongeveer dezelfde smaak te hebben* (zo vluchtig kijkend naar top tien en stemmenrijtjes van mevrouw Linn). Maar bon, dit wordt wel heel off topic.
*Niet op een nare, insinuerende manier bedoeld.
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
En al vaker besproken en weersproken. Voor verdere discussie, ga maar naar de chat-box.
Terug naar de tappende pinguins met pluizen.
Dommel
-
- 10 berichten
- 11 stemmen
Ik had al veel over de film gehoord, en besloot hem zelf ook maar eens te gaan kijken. Hij viel me een beetje tegen. Pas wanneer de kleine soort penguins opmerkingen gaan plaatsen wordt het hilarisch!
Bijvoorbeeld:
het niet durven springen van een berg en zichzelf "foppen" en bijvoorbeeld het uitschelden van het zeeluipaard. Prachtig!
Verder vond ik de achtergronden mooi gemaakt, maar met de technieken van tegenwoordig had ik iets meer verwacht van de penguins.
Nog een mooi punt is dat je niet goed de stemmen herkent van de "acteurs" . Elk personage staat hierdoor op zichzelf en hebben een eigen persoonlijkheid (voor zover dat mogelijk is dan met animatie!)
Doom
-
- 8214 berichten
- 1540 stemmen
Eindelijk weer eens een Amerikaanse animatie die zich probeert te onderscheiden van de andere. Happy Feet is gewoon erg vermakelijk en op sommige momenten zelfs erg origineel. De muziek is lekker swingend, de humor is geslaagd en de animatie ziet er prachtig uit.
Prima vermaak. 3.5*
flyer
-
- 369 berichten
- 360 stemmen
Film begint goed verhaal bouwt zich goed op maar heb toch echt het gevoel dat er maar een eind aan gebreid moest worden jammer. Muziek is goed animatie ook goed. Vanwege het minder einde 3.5 sterren
killerbee
-
- 289 berichten
- 1410 stemmen
Trailer leek het me echt super grappig, jammer dat de meeste grappen in de trailer te zien waren, dus dat was wel even een tegenvaller
Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
Waarom moet dit tussen spoilers?!?
Anyway, de film is voorspelbaar en erg standaard. Al dat zingen tussendoor verveelt ook na een tijdje en de film wordt maar niet grappig, want zelfs de grappen zie je aankomen. De film deed me soms ook denken aan Finding Nemo. Nee, zeker een tegenvaller. Gelukkig kijkt hij nog wel weg voor het grootste deel..
1,5*
Vinco
-
- 365 berichten
- 995 stemmen
Een goeie animatie film,het enigste waar ik me aan stoorde zijn die gecoverde nummers die gezongen worden.
Ik vind dat altijd persoonlijk lomp en overdreven eruit zien in een animatie film.
De animatiefilm zelf ziet er erg goed uit met een toch boeiende en humor vol verhaal.
4,0 sterren
IcU
-
- 6783 berichten
- 3051 stemmen
Het begin van de film viel erg tegen. Er werd naar mijn mening té veel gezongen. Ook de liedjes waren niet echt naar mijn smaak. Maar gelukkig werd dat na maten de film zich vorderde wel minder en werd hij zelfs nog leuk. Toch moet de film het hebben van de prachtige animaties. Deze zijn niet van echt te onderscheiden. Daardoor bleef het boeien en leuk om naar te kijken. 3½*
zjandannybob
-
- 421 berichten
- 1047 stemmen
vrij aardige animatie film. niet veel misschien iets te veel muziek, mjah dit hoort bij deze film.
leuke karakters. goeie muziek
3.5*
mavno
-
- 18 berichten
- 378 stemmen
mooi gemaakt, wat teveel musical voor mij, niet echt grappig, de latino pinquins redden de film. waarom zo'n flauw verhaal met een zogenaamde boodschap nodig is begrijp ik niet, had meer in gezeten.
3***
Santino Corleone
-
- 251 berichten
- 473 stemmen
Mooi gemaakt dat zeker maar ik vond dat er iets teveel muziek in zat. Er konden zeker meer grappen in voorkomen, dat vond ik wel jammer. Maar verder was het wel vermakelijk..
3,5*
Riiann
-
- 69 berichten
- 36 stemmen
Ik vond hem wel grappig. Mumble was erg sweet. Ik geef een 3,5 omdat hij na 1x kijken wel verveeld.
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Matige film.
Als je 'Happy Feet' wilt zien omdat je eens lekker wilt gaan swingen achter je t.v. of in de bioscoop, dan kom je van een koude kermis thuis. De film bevat nauwelijks echte swingende nummers of scènes en gaat ver buiten zijn kunnen.
Het zogenaamde ontroerende verhaal, het vertrouwen in jezelf enzovoort enzovoort is ontzettend saai, natuurlijk, om een degelijke film neer te zetten moet je wel een béétje inhoud hebben, maar 'Happy Feet' had veel beter kunnen slagen als het één groot dansfestijn zou zijn geweest. In plaats daarvan komt de film aan met een matig verhaal, saaie wendingen en een ongelovelijk fout einde.
Het is echt verkeerd gelopen en slaat eigenlijk nergens op.
2.0
Pietje Bell
-
- 6 berichten
- 5 stemmen
voor goede muziek zet ik wel een mp3 op of haal een plaat uit de kast
Pre- en sequels

Happy Feet Two
2011
48 reacties
Het laatste nieuws

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen
Bekijk ook

Hachi: A Dog's Tale
Drama / Familie, 2009
715 reacties

The Wrong Trousers
Animatie / Komedie, 1993
7 reacties

The Boy in the Striped Pyjamas
Drama / Oorlog, 2008
948 reacties

A Close Shave
Animatie / Komedie, 1995
2 reacties

The Blind Side
Drama / Sport, 2009
384 reacties

Coraline
Animatie / Fantasy, 2009
363 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








