Genre: Komedie / Romantiek
Speelduur: 95 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mark Waters
Met onder meer: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo en Donal Logue
IMDb beoordeling:
6,7 (125.045)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 8 december 2005
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via NLZIET
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Morgen om 00:05 uur op Comedy Central
Plot Just like Heaven
"It's a wonderful afterlife."
David vindt een meisje in het appartement dat hij net heeft gehuurd. Het probleem is dat alleen hij haar kan zien; ze is namelijk de geest van Elizabeth, een arts in opleiding die in coma ligt in een nabijgelegen ziekenhuis, en het appartement is van haar. David wordt verliefd op haar en wil haar lichaam weghalen uit het ziekenhuis voordat haar zus besluit Elizabeths leven te beëindigen...
Externe links
Acteurs en actrices
Dr. Elizabeth Masterson
David Abbott
Jack Houriskey
Abby Brody
Dr. Brett Rushton
Darryl
Katrina
Grace
Fran
Dr. Walsh
Video's en trailers
Reviews & comments
upperuk
-
- 4 berichten
- 293 stemmen
waanzinnig voorspelbare chickflick ;o)
toch 2 sterren voor de paar ontroerende scenes, en voor Reese...
rox91
-
- 277 berichten
- 328 stemmen
Ik vind het echt een prachtfilm!
Het begin is een beetje raar, maar daar wen je wel aan als je een tijdje zit te kijken en het verhaal snapt (net zoals ik ).
Ontroerend, grappig en mooi tegelijkertijd.
En Mark Ruffalo & Reese Witherspoon zijn gewoon top in die film : )
5*
Malick
-
- 9142 berichten
- 640 stemmen
Deze op zich leuke romantische komedie wordt gedragen door Reese Witherspoon en Mark Ruffalo. Het verhaal is wat magertjes de uitwerking daarentegen weer des te beter. Verwacht geen hoogstaand product maar een film die de volle anderhalf uur kan boeien en hier en daar een lach kan opwekken. Een ordinaire zwijmelfilm waarvan je het einde al in je hoofd hebt voordat je nog moet beginnen met kijken. Deze film kun je het beste kijken met je vrouwtje. Dus verstand op nul, popcorn erbij plus een fles bier en genieten van de twee tortelduiven.
Zuzuu
-
- 557 berichten
- 757 stemmen
Naast wat cliché momenten heb ik me best wel zitten vermaken. Acteerprestaties, leuke effecten en een vreemde sfeer maken de film een paar sterren waard.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Erg mooie feel good movie met aan de ene kant een drama-verhaal en aan de andere kant een romantisch verhaal. Beide kanten trokken me wel.
De chemie tussen de hoofdrolspelers vond ik erg goed en doordat de film best apart was trok het zeker mijn aandacht.
Ben sowieso altijd te porren voor dit soort films, mits er wat humor in zit en het goed is uitgewerkt.
Je weet hoe het zal eindigen maar je hoopt er ook op.
3,5*
Fraggie
-
- 11 berichten
- 16 stemmen
Een leuke feel good movie die de hele tijd blijft boeien, het meisje dat meespeelt is knap, en Mark Ruffalo zet ook een mooie rol neer, een leuke film om met je vriend of vriendin te kijken, want het voor een roman ook boeiend voor mannen. 3.5
lucdecoster
-
- 1644 berichten
- 6323 stemmen
Geen slechte film, een beetje romantisch juist op het einde. De film deed me een beetje denken aan Ghost maar deze keer wel met meer komische situaties. Verdiende 3,5*
Sportingerke
-
- 341 berichten
- 335 stemmen
Vond het zeker geen slechte film, maar wat mij betreft was hij toch net iets te melig (het tegen elkaar drukken van de handen) en soms zelfs ronduit klef. Ik was wel erg blij dat ik nergens een korte inhoud gelezen had (en me enkel op de hoogte had laten brengen van de Moviemeterscore door mijn broertje) zodat ik zelf in het begin niet alles wist.
Het uitgangspunt was wel eens iets anders dan de gemiddelde romantische komedie dus alleen daarvoor krijgt deze film van mij al heel wat extra krediet.
Er zat inderdaad wel wat leuke humor (operatiescène in het restaurant, blad-steen-schaar-scène en dergelijke) in en ook het feit dat ik hele tijd moest denken aan de naam van de acteur die ook in Blades of Glory (Jon Heder blijkbaar) speelde zorgde ervoor dat ik er mijn bezigheid mee had.
alec
-
- 246 berichten
- 245 stemmen
De film deed me een beetje denken aan Ghost maar deze keer wel met meer komische situaties.
Niet helemaal mee eens (moet kunnen, toch?!), Ghost had Woopie Goldberg voor de grappige inbreng en dat was hier vrijwel niet aanwezig. De enige aangever was misschien Logue maar zijn rol was minimaal.
In mijn ogen, het enige verschil is dat deze film iets minder drama bevatte en minder humor. Maar het uitgangspunt was prima. Halverwege een leuke twist (niet dood maar in coma, zie inleiding, vette spoiler
), waarvan het einde bijna kon worden uitgestippeld
. Prima spel tussen Witherspoon en Ruffalo.
Een *3.5
Princ3sss
-
- 78 berichten
- 204 stemmen
mooie film, om bij weg te dromen 
Was zelfs bang dat het geen romantisch einde zou zijn.
Er is zelfs een alternatief einde waarbij ze gewoon uit elkaar gaan, ze herkent hem niet.
4.5*
Denise88
-
- 35 berichten
- 31 stemmen
Heerlijk filmpje ook weer.
Niet te serieus naar kijken want dat is het niet. Door het spirituele tintje wat leuk wordt gecombineerd met komisch een 3,5
ikbenhet
-
- 5 berichten
- 0 stemmen
Hee is dit niet een verfilming van het boek 'Et si c'était Vrai' van Marc Levy?
Dianaa`
-
- 220 berichten
- 191 stemmen
Erg leuke film. Het verhaal is voorspelbaar, maar Mark Ruffalo en Reese Witherspoon zetten de hoofdrolpersonages erg goed neer. De relatie tussen hun is mooi om te zien.
Ook zitten er af en toe leuke momenten tussen. De jongen van de winkel is echt grappig. 
3,5*
nightbreed
-
- 3360 berichten
- 5029 stemmen
Lekker wegkijkfilmpje.
Ik ben geen fan van de romantische komedies maar eens in de maand zo'n filmpje kijken doe ik graag, vooral als bijvoorbeeld de altijd stralende Reese Witherspoon een hoofdrol heeft.
Chrisjuh
-
- 48 berichten
- 314 stemmen
Ook ik heb me prima vermaakt met deze film. Beetje een voorspelbaar verhaal misschien, wat verder wel mooi uitgewerkt is vind ik. Bovendien wordt het prima geacteerd en zijn eigenlijk alle spelers leuk om naar te kijken, wat de film zeker ten goede komt! 3,5*
Denveen
-
- 355 berichten
- 288 stemmen
Ben ik nou gek of is dit gewoon een van de beste romkoms die ik ooit gezien heb? Vooral het kom gedeelte valt me echt ontzettend mee, de relatie tussen de twee hoofdpersonen levert vooral in het begin fantastisch irritante momenten op.
Wat ik wel vreemd vond was de vrouw die zich zogenaamd had buiten gesloten.. Ik had zoiets van: "Moet dit er nou weer in?" Verder vond ik het echt een hele goede film, een echte feel-good!
Had ik al gezegd dat de acteerprestaties van Reese en Mark echt geweldig zijn? Wat een chemie ook tussen hun, hele goede casting heeft hierachter gezeten, dat kan niet anders..
Eny
-
- 213 berichten
- 554 stemmen
Leuke film, maar jammer van het einde, ,dat dat weer op die manier moest,...
timal
-
- 15 berichten
- 116 stemmen
Echt wel romantisch. goed verhaal. gemie tussen acteurs geweldig.
4.0
OlafK
-
- 955 berichten
- 1818 stemmen
Ik ben geen echte fan van het genre, en ook het cliché einde betuige weer van weinig originaliteit. Maar ik was zo enorm verrast. Dit is ook in mijn ogen één van de beste romcom's die ik gezien heb.
Klasse geacteerd; geweldige chemie tussen Witherspoon en Ruffalo!
Ik ben echt aangenaam verrast, dikke 4 sterren!
rose
-
- 2280 berichten
- 0 stemmen
Vond Ruffalo vresenlijk. Die monotome stem van hem is gewoon niet om aan te horen....
Pieter Montana
-
- 6678 berichten
- 2287 stemmen
Romantische komedies zijn nou helemaal niet m'n ding maar gezien die best wel lovende commentaren hier dacht ik toch deze een kans te geven. En ik heb er geen spijt van. Een erg leuk gegeven, geen stereotiep beeld van de man, en ook de vaak te langdradige 3e akte blijft uit. Mark Ruffalo en Reese Witherspoon zijn één van de leukste Hollywoodkoppels die ik al gezien heb. Als je vriendin dan toch een romantische komedie wil zien, liefst deze dan.
3.5*
grabberke
-
- 121 berichten
- 144 stemmen
Zeemzoete romantische komedie zoals er dertien in een dozijn bestaan. Reese Witherspoon is altijd leuk om naar te kijken, Mark Ruffalo speelt zijn simpele zelf. Ik had graag de laatste 3 minuten geknipt gezien, maar in dit soort van producties weet je dat die laatste minuten overbodig zijn (want alles komt dan uiteindelijk toch altijd goed). Na Freaky Friday en Head Over Heals bewijst regisseur Mark Waters dat hij talent heeft om dit soort films in elkaar te steken. Nergens vervelend, sporadisch grappig en anderhalf uur amusement.
Sigourney
-
- 12 berichten
- 127 stemmen
Erg leuke film, wel een beetje voorspelbaar maar achja wat maakt het eigenlijk ook uit, het komische gedeelte vond ik toch wel een beetje tegenvallen.
Groenepaperclip
-
- 33 berichten
- 37 stemmen
Ietwat gladde film met licht verhaal.
Toch 2,5 voor schitterende rol van Reese.
Het laatste nieuws

Sciencefictionfilm 'Prometheus' van Ridley Scott komt binnenkort naar Netflix

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'
Bekijk ook

My Sister's Keeper
Drama, 2009
402 reacties

August Rush
Drama / Muziek, 2007
429 reacties

A Walk to Remember
Drama / Romantiek, 2002
418 reacties

I Am Sam
Drama, 2001
258 reacties

Water for Elephants
Drama / Romantiek, 2011
331 reacties

P.S. I Love You
Drama / Romantiek, 2007
295 reacties
Gerelateerde tags
san francisco, californiëcomagebaseerd op boekworkaholicflirtarchitectblind dateromantische komedieeenzaamheiddokterauto ongelukgeestapartment buildingweduwnaargeestlandscape architecthaunted apartmentlife supportflirty neighbor
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






