• 15.773 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.217 series
  • 33.988 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.030 gebruikers
  • 9.373.225 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hot Shots! Part Deux (1993)

Komedie | 87 minuten
2,93 1.239 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 87 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jim Abrahams

Met onder meer: Charlie Sheen, Valeria Golino en Lloyd Bridges

IMDb beoordeling: 6,6 (103.162)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 juli 1993

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hot Shots! Part Deux

"Just deux it."

Na alle avonturen in Hot Shots heeft Topper Harley (Sheen) zich teruggetrokken om bij een klooster als klusjesman te gaan werken. Hij wordt gevraagd voor een geheime missie waar hij het reddingsteam moet redden dat het reddingsteam ging redden dat krijgsgevangenen van de Golfoorlog moest gaan redden. Met een grote knipoog naar o.a. Rambo en Commando gaat Topper de uitdaging aan, geholpen door de president, waar enkele schroefjes flink bij loszitten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Topper Harley

President Thomas 'Tug' Benson

Ramada Rodham Hayman

Col. Denton Walters

Dexter Hayman

Commander Arvid Harbinger

Michelle Rodham Huddleston

Saddam Hussein

Gray Edwards

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van eerdekes

eerdekes

  • 1529 berichten
  • 587 stemmen

Veel grappiger dan deel 1, die ik was sufjes vond.

vooral als sheen de rambo gaat uithange :d :d


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

De liefdesscene waar die chauffeur naast het raam meerent, krijgt mij nog steeds aan het rollen van het lachen.


avatar van gemaster

gemaster

  • 1005 berichten
  • 2716 stemmen

Een van de beste comedy's allertijden. Het gaat natuurlijk helemaal nergens over, maar wat kan mij dat nou schelen. Misschien wel het meest grappige moment: 'War it's fantastic!' En dan vooral dat gezicht dat Miguel Ferrer erbij trekt. Supergrappig. Enige jammere is dat ze de slechtste grap uit de hele film nu net als filmposter gebruiken. 4,5 sterren.


avatar van Rob82

Rob82

  • 60 berichten
  • 722 stemmen

Schitterende films, vindk nog altijd 2 van de beste comedies:).. Mooie er aan is dat je ook vaak op de achtergrond moet letten, zie je bijvoorbeeld van die dansende soldaten in het leger door een kantoorraam. Veel gelachen om deze films.


avatar van Johnlo

Johnlo

  • 33 berichten
  • 50 stemmen

geweldige humor, heb me kapot gelachen om deel 1 en 2!!!!


avatar van MarkFish

MarkFish

  • 1070 berichten
  • 1505 stemmen

eerdekes schreef:

Veel grappiger dan deel 1, die ik was sufjes vond.

vooral als sheen de rambo gaat uithange :d :d

Ik snap niet dat je als je deel 2 fantastisch vindt, deel 1 sufjes kunt vinden. Het is dezelfde humor, dezelfde makers, zelfde acteurs. Ik vind ze allebei heerlijk...


avatar van as

as

  • 3548 berichten
  • 5932 stemmen

Johnlo schreef:

geweldige humor, heb me kapot gelachen om deel 1 en 2!!!!

Als we het toch over bagger hebben....


avatar van Johnlo

Johnlo

  • 33 berichten
  • 50 stemmen

As,

ten eerste iedereen heeft een eigen mening over een ''bepaalde'' film...

Ten Tweede, dit stukje is niet van mij afkomstig, iemand heeft lopen klooien...


avatar van XfofaXX

XfofaXX

  • 566 berichten
  • 1444 stemmen

Johnlo schreef:



Ten Tweede, dit stukje is niet van mij afkomstig, iemand heeft lopen klooien...


Wat een stouterds, stouterds, stouterds lopen er hier toch rond!

Wat voor iets stond er dan, voor de klooierijen werden toegepast?

Wat vinden jullie de beste scene? Ik die wanneer hij dat dorpje uitmoord met die teller. Het optreden van de president vond ik wat flauw. Voor de rest een heel leuke film (als je alle films hebt gezien waarop hij parodeert


avatar van salvatore

salvatore

  • 1937 berichten
  • 3238 stemmen

Alleen om de tagline lig ik al plat


avatar van Flipman

Flipman

  • 7109 berichten
  • 1141 stemmen

Gewoon een leuke film, niet beter slechter dn het origineel. Ik heb hier echt ontzettend om moetn lachen ! Een 4, net als z'n voorganger.


avatar van zoutzak

zoutzak

  • 1046 berichten
  • 6975 stemmen

jah vele malen compleet dubbel gelegen, prima geslaagd in de opzet dus! 3.5*


avatar van nickvanzutphen

nickvanzutphen

  • 208 berichten
  • 4657 stemmen

fantastische satire , trouwens ik ben bezig zowat alle (goede) satire's film aan te komen ik heb al een hele lijst maar als iemand nog een goed weet laat het maar weten!!


avatar van Purmerend

Purmerend

  • 2775 berichten
  • 3309 stemmen

Verschillende films kwamen aan bod in ieder geval: Star Wars, Pinokkio, Rambo en Lady en de Vagebond.

Geluks Moedervlek, Duikplank boven je bed, Moord Kip, je eigen ballen in je mond. Heerlijke flauwe humor, een hoop onzin en ondanks dat ik hem al eens eerder heb gezien, heb ik me dus weer prima vermaakt. 3,5*


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Echt een geweldige comedy, ik geef hem een 3.5, echter dit kon hoger uitvallen, maar ik heb hem gewoon te vaak gezien, vind hem niet meer zo. Maar in het begin, oohh geweldig!

Is gewoon een topper!

Hint, kijk de film geen 15 x ofzo, begint voorspelbaar te worden


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Nogmaals herzien en ik snap niet dat zo'n film zo laag kan scoren, voor mijn gevoel kan dit 1 van de beste komedies zijn van wat er is...

Ja ok, er zit een uiterst zwak verhaal in maar daar gaat het ook helemaal niet om in een komedie, er moet verdorie ongelovelijk veel en droge goede humor in zitten. Waar je gewoon van in de deuk ligt.

Dat heeft deze film, elke zoveel minuten gebeurt er wel wat en dan staat Snatch als een komedie in de top zoveel, sorry maar kon er niet echt veel om lachen als ik het realistisch ga vergelijken met deze film.

Zelfde gevoel heb ik met het Ice Age vs Shrek gebeuren, Ice Age stukken leuker en grappiger maar de andere staat hooog in ratings en top!

Het is een komedie!!!

boeit mij het ook, pas me rating aan 4 *


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1229 stemmen

Snatch is heel andere humor. totaal niet te vergelijken. Dit is heerlijke flauwekul op de naked gun manier. En dan misschien nog flauwer. Ik heb me hier ook uren en uren mee vermaakt en idd, 15x kijken wordtie wat voorspelbaar. Overigens vond ik deel 1 echt de allerbeste flauwe komedie ooit. Toen was ik 8 ofzo, dan lig je om alles in een scheur. Nu is het wel iets afgezwakt


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Respekked schreef:

Snatch is heel andere humor. totaal niet te vergelijken. Dit is heerlijke flauwekul op de naked gun manier. En dan misschien nog flauwer. Ik heb me hier ook uren en uren mee vermaakt en idd, 15x kijken wordtie wat voorspelbaar. Overigens vond ik deel 1 echt de allerbeste flauwe komedie ooit. Toen was ik 8 ofzo, dan lig je om alles in een scheur. Nu is het wel iets afgezwakt

hehe ja dat ken ik.. Maar het zou je zeker niet verbazen als ik eerlijk zeg zonder gekheid dat ik deel I minder goed vind dan deel II... in tegenstelling dan jou.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1229 stemmen

lol! naja ik denk dat deel 1 en 2 wel aan elkaar gewaagd zijn maar omdat ik deel 1 als eerste heb gezien heb ik daar een voorliefdetje voor gekregen zeg maar.


avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

Heerlijke nonsens waarbij je bijna constant in een deuk deuk ligt! Lekker droog, superstom, goedgevonden en o zo grappig... Zoals een komedie moet zijn, inderdaad.

Enkele prachtige vondsten die me altijd zullen bijblijven zijn ondermeer de vork-scene, het Saddam-gevecht en het supergrappige hoogtepunt: zie cover. Hilarisch!

heerlijke satire/onzin die (voor mij) het dichtst in de buurt komt bij de topper in het genre: The Naked Gun 1.

Ben het verder nogal eens met Doom. Het is niet logisch dat nieuwere/specialere/"inteligentere" (vind niet echt de juiste omschrijving van dit soort 'humor') vormen van komedie boven de eenvoudigere basics komen te staan. 4*


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Kijk daarom, nog een paar geweldige scenes die gewoon de film top maken! (Als aanvulling bij de eerder genoemde hillarische momenten van djelle)

Topper Harley die over de muur heen klimt...

Geheimtaal via de radio op de vissersboot, dat die gast het niet begrijpt wat ze bedoelen..


Gewoon geweldig en onvergetelijk.

Dit is zoals een komedie hoort te zijn!


ik lag gewoon slap van het lachen en mijn buur kwam niet meer bij..!

gewoon kei grappig..


avatar van Pilcrepus

Pilcrepus

  • 215 berichten
  • 1676 stemmen

Deze was beter dan zijn voorganger, de gezichtsuitdrukking die Sheen de hele film behoudt terwijl hij door de grootste onzin ooit heenloopt.

Het luxe huis middenin de jungle en dan een paar vieze commando's die door de tuin ploeteren. Geniaal.

4 sterren, misschien iets aan de hoge kant, maar hij is de beste in zijn soort.


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Idd de beste in zijn soort. 0,5*


avatar van euroburger

euroburger

  • 189 berichten
  • 224 stemmen

@reinbo, als humor niet in je top10 voorkomt, heeft stemmen op dit genre weinig zin, denk je niet?

Pilcrepus schreef:

Deze was beter dan zijn voorganger, de gezichtsuitdrukking die Sheen de hele film behoudt terwijl hij door de grootste onzin ooit heenloopt.

Sheen is weliswaar de gangmaker in deze film, maar het hele zooitje kan me erg bekoren. Wat een pretspektakel


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4402 stemmen

Beduidend grappiger dan zijn voorganger. De grappen zijn nog steeds flauw, maar wel veelal geslaagd. Bovendien zijn de dialogen beter en is het verhaal amusanter. Lloyd Bridges speelt wederom een hilarische rol. De spoofs zijn ook aardig.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1229 stemmen

weer wat prachtige details die me de vorige keren zijn ontschoten ontdekt In de spaghetti tent wordt op dat moment ook de scène gespeeld uit de godfather waarin Al Pacino 2 gasten afknalt, briljant! En "These men are celibatair, just like their fahters en grandfathers have been for ages

En Lloyd Bridges wat een geniale opa is dat ook!

Halfje omhoog


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

Lloyd Bridges heeft zich voor heel wat van deze onzinfilms geleend


avatar van Pacino88

Pacino88

  • 608 berichten
  • 1480 stemmen

Inderdaad, scenes als in dat restaurant etc. zijn me nooit eerder opgevallen. Toch zijn sommige dingen wel heel erg flauw.

3,5*


avatar van XxXDEPPFANXxX

XxXDEPPFANXxX

  • 180 berichten
  • 148 stemmen

Echt leuk filmpje ik heb eiegenlijk de hele tijd zitten lachen, alleen in het midden zakte de humor een beetje in.

***