Genre: Komedie / Sport
Speelduur: 92 minuten
Alternatieve titel: Dodgeball
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Rawson Marshall Thurber
Met onder meer: Vince Vaughn, Christine Taylor en Ben Stiller
IMDb beoordeling:
6,7 (283.223)
Gesproken taal: Engels en Duits
Releasedatum: 23 september 2004
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Dodgeball: A True Underdog Story
"Grab life by the ball."
Peter La Fleur heeft een sportschool, maar hij zit in de financiële problemen. White Goodman wil graag z'n sportschool overnemen, maar Peter voelt daar niets voor. Hij heeft nog een maand de tijd om 50.000 dollar bij elkaar te schrapen. Het lijkt een onmogelijke opgave, totdat hij z'n oog laat vallen op een trefbal competitie.
Externe links
Acteurs en actrices
Peter La Fleur
Kate Veatch
White Goodman
Patches O'Houlihan
Justin
Gordon
Owen
Dwight
Steve the Pirate
Fran Stalinovskovichdaviddivichski
Reviews & comments
AmerOne
-
- 27 berichten
- 27 stemmen
film met erg grappig momenten, erg leuk zijn de gast optredens van een bijv uitgerangeerde david hasselhof, het overwachte optreden van wielrenner Lance Amstrong en Chuck Norris als Jurylid 
ik geef hem een 3
Miracle
-
- 20 berichten
- 17 stemmen
Leuke film
droge en soms ook wel slappe humor maar dat maakt stiller zo goed:)
3*
BS
-
- 853 berichten
- 673 stemmen
best leuke comedy.ik heb lang gewacht met hem te kijken want verwachtte er niet veel van maar eigenlijk had ik dat best eerder kunnen doen.
Komt een beetje door Vince, die heeft meestal van die vreemde rollen, maar hij is wel ok in deze film.
De film uiteinderlijk is leuker dan ik gedacht had, niet persee lache,lache,lache maar gewoon leuk en onderhoudend met flauwe en droge humor hier en daar.
Beetje vervelend is ..ehm...hoe zeg ik dat nu netjes:
"het einde doet niet af aan de verwachtingen"
maar toch even blijven zitten of doorspoelen voor de "Milk-shake" kan zeker geen kwaad 
Even voor de gezelligheid, David Hasselhoff zijn rol wat leuk
Net als 'good old C.Norris"
ikkezelf
-
- 38 berichten
- 241 stemmen
Leuke film. Ik heb hem in het vliegtuig gezien en ik moet zeggen dat de 1,5 uur snel voorbij waren. Briljante rol van Ben Stiller.
Het verhaaltje is vrij dun, maar voor Amerikaanse humor best goed. Persoonlijk hoi ik meer van Brits humor. Toch een 3 gegeven deze film.
Vinco
-
- 365 berichten
- 995 stemmen
aardig filmpje voor tussen door!
De humor moet maar net je smaak zijn!
Sunday
-
- 135 berichten
- 233 stemmen
Na, was toch best een leuke film. Deed me weer terug denken aan trefbal op de basisschool. Hadden we hier maar zo'n toernooi
Heerlijke film voor de zondag. Verstand op nul en gaan. Ik vond Ben Stiller echt geweldig. Alleen dat gedeelte over die gast die op school gepest wordt maar verliefd is op de populaire Amber. Hollywoodeske flutlijn. Maar toch, over het algemeen zeker vermakelijk. Ik noteer er ***
da_smak
-
- 63 berichten
- 73 stemmen
Stomme Disney humor voor 'volwassenen'. Hier lach ik echt niet meer om. Negentig minuten een ondergemotiveerde Vaughn die geen idee heeft hoe zijn handtekening onder dat papiertje terecht is gekomen lijkt wel. Stiller was wel grappig af en toe. Maar als je weet dat die vrouw die hij zo graag wilt versieren in het echt iedere avond gewillig(?) met hem naar bed gaat, is het allemaal niet zo spannend. Een hele, hele matige film.
HiLL
-
- 482 berichten
- 1021 stemmen
Dit was echt een van de beste films in zijn genre die ik in lange tijd heb gezien. Toen het licht in de bios uitging had ik geen idee bij watvoor film ik terecht was gekomen (we waren laat..) maar hij was super.
Dubbelgelegen om de zeer flauwe humor en typetjes. Het slot van de film vond ik wat langdradig worden maar de scene met Lance Armstrong was ook zeker niet storend tot erg leuk. Voor de mensen die van humor houden moet je deze zeker gaan zien!
4,5 sterren
Dit in je top 10 :O :O!!
HiLL
-
- 482 berichten
- 1021 stemmen
Ja, absoluut
Onbegrijpelijk! Maar goed smaken verschillen gelukkig 
johanm3
-
- 272 berichten
- 433 stemmen
Leuke film. Veel grappige one-liners...
En de training van die nerds is ook erg grappig
3,5*
Odie
-
- 144 berichten
- 3018 stemmen
Je moet er wel voor in de stemming zijn. Nee geen hoogstandje, gewoon grappig vermaak
Ziggy007
-
- 208 berichten
- 1204 stemmen
Het is dat ik de ondertiteling recht moest zetten en daardoor zag dat er diep in blessuretijd (ondertiteling dus
) nog een filmpje kwam, die geeft dat laatste zetje voor de 3.5* eindbeoordeling.
Natuurlijk is het allemaal erg simpel voor een film, maar het is een komedie waarin optimaal gebruikt wordt gemaakt van Ben Stiller. Dit soort rollen (bv. ook Zoolander of Starsky & Hutch) en onhandige types als in Meet the Parents/Fockers zijn hem gewoon op het lijf geschreven.
Je moet er gewoon van houden of niet. Doe je dat, dan kijk je ook door het matige script heen en neem je de vieze smerige hollywood liefdes
op de koop toe en focus je je enkel op de (droge) humor.
martijntjuhh
-
- 33 berichten
- 425 stemmen
slechte film, die man die "the bad guy" speelde vond ik helemaal slecht. Slecht verhaal: wie heeft er nu ooit gehoord van een treffball toernooi waar je geld mee kan winnen, waar je het ook nog moet opnemen tegen kleine meisjes! (1.5 ster)
jaspertje3
-
- 578 berichten
- 1466 stemmen
slechte film, die man die "the bad guy" speelde vond ik helemaal slecht. Slecht verhaal: wie heeft er nu ooit gehoord van een treffball toernooi waar je geld mee kan winnen, waar je het ook nog moet opnemen tegen kleine meisjes! (1.5 ster)
Jij hebt dus echt werkelijk geen idee waar deze film over gaat geloof ik he? Gewoon verstand op 0 en lekker kijken van deze lekkere domme film! Heerlijk toch? Niet zo serieus nemen dit
Natuurlijk is Ben Stiller geen goede Bad Guy haha maar omdat hij dit zo dom speelt wordt het juist zo leuk 
Epitaph
-
- 466 berichten
- 3439 stemmen
Ik heb zelden zo gelachen als om deze film,moet ie toch erg goed wezen want daar is die voor gemaakt.4****.
Moviestar
-
- 821 berichten
- 0 stemmen
Verschrikkelijke film, totaal niet grappig en wat een irritante Ben Stiller. Het enige leuke aan de film, waarom het een 1 is en geen 0.5, zijn de cameo's. Ik kon er geen moment om lachen. 1*
minxz
-
- 45 berichten
- 756 stemmen
In het vliegtuig richting New York gezien.
Was zeer welkom tijdverdrijf. 3,5 Ster
willbee
-
- 32 berichten
- 59 stemmen
Grappige film met de dosis genoeg humor. Vooral hoe Ben Stiller zijn personage opzet. Goed gedaan voor de rest. 3 sterren
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11918 berichten
- 5321 stemmen
Waardeloos. Ben Stiller is superirritant en het verhaal hebben we al zoooooooooo vaak eerder gezien. 2*
Anonymous
-
- 59 berichten
- 265 stemmen
Amusante film. Er waren genoeg scenes waar ik moest lachen. Denk aan dat ene mietje die een moersleutel tegen z'n harses aankrijgt (If you can dodge a wrench, you can dodge a ball). Er zijn genoeg andere leuke dialogen/quotes: Too bad Hallmark doesn't make a "Sorry your dodgeball coach got killed by two tons of irony" card.
White Goodman is echt een irritante loser. Complimenten voor Ben Stiller!
Always remember the five d's of dodgeball: dodge, duck, dip, dive and dodge!
3,5*
[Preketero]
-
- 8531 berichten
- 2450 stemmen
leuke film met grappige momenten!
Als Ben Stiller-fan vind ik Ben Stiller weer goed spelen, evengoed als in 'Meet The Parents' en 'Meet The Fockers' !
4*
frodette
-
- 200 berichten
- 56 stemmen
Jammer genoeg heb ik deze film nog nie gezien
maar ik ga hem gaan huren in de videotheek ( nu nog naar de videotheek geraken
)
movieslave
-
- 22 berichten
- 75 stemmen
niet mijn smaak; paar aardige vondsten kunnen film niet redden: 1,5*
Het laatste nieuws

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland
Bekijk ook

Hooligans
Misdaad / Drama, 2005
1.142 reacties

Garden State
Drama / Komedie, 2004
507 reacties

The Greatest Game Ever Played
Drama, 2005
46 reacties

Stranger Than Fiction
Komedie / Romantiek, 2006
256 reacties

Undefeated
Documentaire / Sport, 2011
2 reacties

Toto le Héros
Drama / Komedie, 1991
52 reacties
Gerelateerde tags
underdogcompetitielove at first sightbankbarballoddballcheerleaderbodyguarddietvrouwsportgymnasiumfitness-studio liefdesexual harassmentmail order bridecheerleadingbreaking the fourth wallpiraattrainingmegalomaniac lhbtsport competitionagainst the odds mentor protégé relationshipweight lossreferee post-credits sceneduringcreditsstingerguide bookdodgeballinstructional videogirl scouts small businesshandicappedmisfitsmid-credits stingerend credits stingerafter credits stingernational fitness chain mid credits stingerrules and regulationsfood addictionafter credits stingermid credits sceneafter credits scene
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









