• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.071 stemmen
Avatar
 
banner banner

Marked for Death (1990)

Actie / Misdaad | 93 minuten
2,94 576 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dwight H. Little

Met onder meer: Steven Seagal, Basil Wallace en Keith David

IMDb beoordeling: 5,9 (26.063)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 12 juli 1991

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Marked for Death

"He's a good cop. In a bad mood."

DEA-Agent John Hatcher is net terug uit Colombia, waar zijn partner vermoord werd door een drugsdealer. Door dit voorval heeft John besloten een punt achter zijn carrière te zetten. Wanneer hij echter in een schietpartij met de drugsbaas Screwface belandt, en deze vervolgens zijn zus en haar dochter probeert te vermoorden, gaat John weer aan de slag. Samen met twee oude vrienden gaat hij op zoek naar Screwface.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

Elke actiefilm heeft natuurlijk een stunt crew, waaronder enkele stunt doubles. Voor gelijk welke acteur. Maar in tegenstelling tot tegenwoordig nam Seagal in elk geval zo goed als alle vechtscenes voor zijn rekening. Dat is wel het belangrijkste denk ik.


avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

gotti schreef:

(quote)

Doe niet zo naief. Daar werkt Seagal al jaren mee.

Ik doelde natuurlijk op de vechtscenes. Die doet hij in deze prent gewoon zelf.


avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

djelle schreef:

Elke actiefilm heeft natuurlijk een stunt crew, waaronder enkele stunt doubles. Voor gelijk welke acteur. Maar in tegenstelling tot tegenwoordig nam Seagal in elk geval zo goed als alle vechtscenes voor zijn rekening. Dat is wel het belangrijkste denk ik.

Uitzonderingen daargelaten dan. Vooral de laatste 2 films waren duidelijk the man himself wat betreft de vechtscenes. En nog een paar recentere films waarin dit zo is of iig gedeeltelijk.


avatar van garlic senior

garlic senior

  • 4690 berichten
  • 0 stemmen

Aardige actiefilm. Natuurlijk is Seagal tegenover bijna al zijn tegenstanders weer onoverwinnelijk. Dat vind ik toch best wel jammer, want dat maakt de film erg voorspelbaar. De bad-guy vind ik dan wel weer geslaagd, dat Jamaicaanse accent klinkt gewoon erg leuk! Daarnaast bevat deze film een aantal leuke one-liners en de actiescènes zijn niet verkeerd.

3,0*


avatar van jonaske12baby

jonaske12baby

  • 17 berichten
  • 0 stemmen

De beste acteertijden van steven segal

die films nu zijn niet meer zo spectaculeir


avatar van niethie

niethie

  • 7319 berichten
  • 7245 stemmen

Nog niet zo gek lang geleden eens herkeken en ook ik moet toegeven dat dit toch een van de betere films is waar Seagal in mee deed, het plot is lekker fout en soms compleet over de top om over die lachwekkende Jamicaanse badguy maar niet te spreken, de actie en gevechtscenes komen goed tot zijn recht en de film is lekker hard en laten we eerlijk wezen daar gaat het toch om in dit soort filmpjes. Maar toch vond ik het in tegenstelling tot al die andere overenthousiaste Seagal fans die hier spreken niet meer zo bijzonder als toen ik nog een die hard fan van hem was, gewoon een heel vermakelijk filmpje die gemaakt werd in de hoogtijden van de betere actiefilm, lekker kijkvoer als je even niets anders hebt-

3 sterren.


avatar van Jan Vanhulle

Jan Vanhulle

  • 96 berichten
  • 0 stemmen

een vd mooiste seagal films

maar ben hem wel een beetje uitgekeken maar dat beinvloedt mijn stem niet !


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2651 berichten
  • 7065 stemmen

jonaske12baby schreef:

De beste acteertijden van steven segal

die films nu zijn niet meer zo spectaculeir

geen phistol whipped gezien zeker.


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Eindelijk gezien, maar vond het zeker niet de beste Seagal ooit om de volgende redenen:
1) het acteerwerk was voor een vroegere Seagalfilm redelijk aan de zwakke kant (dat stuk dat hij in het begin begint te biechten (wat overigens verder nergens terugkwam of nuttig was voor de film) leek nergens op, iets wat jammer is omdat ik Seagal in zijn eerdere films vaak een goed acteur vind.
2)het duurde mij toch wel behoorlijk lang voor er echt wat actie kwam.

Pluspunten zijn er genoeg natuurlijk:
1)briljante plotwending met die tweelingbroer, ik vond het al wat makkelijk gaan
2)De actie die er was was bottenbrekend gaaf, zoals altijd
3)Een overtuigend enge badguy

Goed, ik heb me weer goed vermaakt, maar beter dan Nico/Above The Law, Under Siege 1 & 2 en Out For Justice vond ik hem absoluut niet.


avatar van plorp

plorp

  • 112 berichten
  • 0 stemmen

de allerbeste seagalfilm. 5,0*


avatar van Wing Chun

Wing Chun

  • 57 berichten
  • 68 stemmen

Gewoon een goede vechtfilm en natuurlijk een klassieker in de genre. de gevechten waren puur aikido. lekker ouderwets klemmen en gooien en zelfs een zwaard gevecht.

het verhaal is goed en je blijft niet saai. je zit elk moment in je stoel te bibberen.

Screwface de perfecte tegenstander voor Seagal maar niet al te goed.

Dit is wat we altijd willen zien als we een Steven Seagal film kijken


avatar van Movie Jim

Movie Jim

  • 641 berichten
  • 359 stemmen

Leuke film met Steven Seagal. Alleen kreeg hij deze keer wel eerst klappen maar verbeterde zich al snel. Ik bedoel als hij bij Screwface binnen is krijgt hij een knal van hem.


avatar van martijnk

martijnk

  • 774 berichten
  • 310 stemmen

Dit is samen met de glimmer man toch wel mijn favoriete seagal film!


avatar van Ralf81

Ralf81

  • 714 berichten
  • 682 stemmen

Seagal is toch wel dé armbreker onder de vechtersbazen!

In deze film doet ie het weer enkele keren! Nadat ik deze film als kind zag is me dit altijd bijgebleven. Screwface trouwens ook


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Toch een halve punt erbij, de vorige keer keek ik toch over een cruciaal element heen wat deze film onderscheidt van de andere Seagalfilms: echte, angstaanjagende sfeer. Daarnaast heb ik toch wel behoorlijk genoten van zijn aikidoskills die in deze film zeker het beste tot uiting komen. De soundtrack was overigens bovengemiddeld goed.


avatar van Lexcoaster

Lexcoaster

  • 1268 berichten
  • 1222 stemmen

Zeker een van Seagal's beste films. Een originele en enge bad guy, een redelijk origineel script, een coole soundtrack, leuke personage's (rasta mannetjes), maar bovenal vond ik het een aangename verassing dat hij nu werkelijk probeerde te acteren. Het is Seagal's beste poging tot acteren tot nu toe. Daarnaast had hij goede acteur's als tegenspelers. Maar om eerlijk te zijn, bij een Seagalfilm gaat het alleen om de actie. En het moet gezegt: dit is een zeer degelijke actiefilm! Seagal's Akidowerk is prima, de shootouts waren erg tof gemaakt en de film bevat ook een klasse zwaardgevecht en een goede achtervolgings scene.

Ik vond het dan wel weer jammer dat het 'familie verhaaltje' niet werdt afgemaakt. Hoe het nou zit met z'n nichtje, z'n zus en of hij de politie nog achter hem aankrijgt wordt ons niet bekendgemaakt. Jammer. Ook kent de film wat kleine ongeloofwaardigheden, maar die storen gelukkig niet. Enfin, het gaat bij een actiefilm niet om het verhaal natuurlijk, en voor de rest is dit een degelijk gemaakte film. Leuk is ook de plottwist op het eind met Screwface's tweelingbroer. En het eindgevecht is lekker hard, heel hard!

Al met al voor Seagal's doen een erg coole actiefilm! Deze film behoort zeker tot een van zijn beste, naast Out ForJustice, Under Siege 1&2, Pistol Whipped en Exit Wounds. 3.5*


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1922 berichten
  • 719 stemmen

Aardige Seagal film, die lekker vermakelijk is van begin tot eind.
Toch vind ik het jammer dat er wat gaten in het verhaal zitten, en bepaalde dingetjes gewoon niet kloppen.
Ik bedoel hoe krijg je in godsnaam een afgehakt mensenhoofd van Jamaica naar Amerika? en zo waren er nog wat kleine dingetjes.
Ook op het eind van de film blijf je als kijker met een aantal cruciale vragen zitten, je zou bijna denken dat er een deel 2 achteraan komt, maar dat is dus niet het geval.
Zoals Lexcoaster hierboven al vermeldde zijn dat ook de vragen waar ik mee zat toen de film plots afgelopen was, jammer.
Maar uiteindelijk toch wel een voldoende, al was het acteerwerk van meneer Seagal natuurlijk af en toe wel om te huilen, maar goed hij vermaakt daar gaat het om bij Seagal films.


avatar van Imperial Figure

Imperial Figure

  • 297 berichten
  • 741 stemmen

Seagal laat hier pas echt zijn kunsten zien en het is op en top jeugdsentiment voor mij.

De regisseur Dwight H. Little is nu bezig met een tekken film, nu maar hopen of dat wat wordt.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

De beste film met Steven Seagal.
Steven Seagal doet het uitstekend, de mensen die zeggen dat hij niet kan acteren moeten het maar eens zelf gaan proberen, ik weet niet wat hij beter moet doen.
De absolute ster van de film was Basil Wallace in de rol van Screwface. Geweldig personage is dat, wat een enge en knettergekke psychopaat. Alle Jamaicanen deden het goed, maar Screwface stak er met kop en schouders bovenuit, zeer indrukwekkend neergezet. Hij is onmiddellijk tot één van mijn favoriete personages uitgegroeid.
De Jamaicanen hebben een prachtig accent.
Ook de auto achtervolging is memorabel, wat een actie.
En het eindgevecht, tja wat moet ik zeggen. Heel hard en brutaal gevecht.

Normaal gezien is het Seagal die de memorabele oneliners voor zijn rekening neemt. Maar in deze film kan Screwface er ook wat van met zijn accent. Het leek een wedstrijd tussen de 2 acteurs wie de beste oneliner van de film had.

Maar het mooiste was de plottwist, toen bleek dat Screwface helemaal niet dood was.

Als ik 1 film met Steven Seagal naar een onbewoond eiland moet meenemen, dan is het deze wel. Een echte aanrader!


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1922 berichten
  • 719 stemmen

Nomak schreef:

De beste film met Steven Seagal.

Steven Seagal doet het uitstekend, de mensen die zeggen dat hij niet kan acteren moeten het maar eens zelf gaan proberen, ik weet niet wat hij beter moet doen.

Komop man, dat hoeft toch niet uitgelegd te worden hoop ik? Je ziet hem letterlijk z'n tekst van een blaadje aflezen! Hij heeft wel goede gezichtsuitdrukkingen en dergelijke, alleen komen deze soms zeer komisch over vanwege de slechte timing bijvoorbeeld.

Nee Seagal is echt geen topacteur hoor geloof me nou maar!

Verder een uistekende Seagal film, dat wel.


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Seagal is nochtans in een aantal films (Nico, On Deadly Ground en Fire Down Below) wat mij betreft goed bezig, al geef ik toe dat het acteerwerk mij in deze film ook wat tegenviel voor zijn vroegere films.


avatar van superfly84

superfly84

  • 31 berichten
  • 40 stemmen

Dit is Seagal in zijn glorie dagen. Maar in deze film heeft hij ook een leuk stel mede acteurs. Vooral de Jamaicanen, heerlijk dat taaltje! De verhaallijn is natuurlijk totaal niet diepgaand maar dat moet ook niet in dit soort films. In het genre smash en bash films is dit 1 van de allerbeste.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1540 berichten
  • 1366 stemmen

Een van de betere films van Seagal.

volop aktie spannend,zo zijn er daarna niet veel meer gemaakt.

zeker aanbevelenswaardig


avatar van charmed one

charmed one

  • 680 berichten
  • 535 stemmen

dit vind ik de aller beste film van steven seagal. echt een topfilm. hij was ook heel spannend vond ik.


avatar van IronHide

IronHide

  • 106 berichten
  • 85 stemmen

De enige echte goede film die hij heeft gemaakt buiten Warner Bros. Ouderwets knokken en tegen drugs strijden. Uiteraard zit er ook wraak in, anders is het motief weg.


avatar van eppy

eppy

  • 486 berichten
  • 432 stemmen

Jan Vanhulle schreef:

een vd mooiste seagal films

maar ben hem wel een beetje uitgekeken maar dat beinvloedt mijn stem niet !

je IQ jammer genoeg ook niet......


avatar van Sportingerke

Sportingerke

  • 341 berichten
  • 335 stemmen

Eén van de betere films van Steven Seagal gezien heb. Na een aantal serieuze ontgoochelingen werd mijn vertrouwen in deze film eindelijk eens niet geschaad.

Ipv Duitsers, Chinezen of Russen zijn het nu eens Jamaicanen die de slechterik uithangen en dit originele uitgangspunt alleen al is extra sterren waard

Ook positief is het feit dat Steven Seagal nog alleen is en niet acteert samen met zijn dubbele kin en vetpens die hem anno 2009 ontsieren. Dit maakt de vechtscènes dan ook veel "geloofwaardiger".

Nu, geloofwaardig is een woord dat niet echt bij de Seagalfilms past want ook in deze film zijn de kogels steeds op wanneer dat moet en zijn gesloten deuren net open genoeg om de held door te laten.

Maar, dat weet ik wel en het is juist dat hersenloze vermaak dat ik in deze films zoek.

Een aanrader in zijn genre!


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

Nomak schreef:
Maar het mooiste was de plottwist, toen bleek dat Screwface helemaal niet dood was.

Als ik 1 film met Steven Seagal naar een onbewoond eiland moet meenemen, dan is het deze wel. Een echte aanrader!


Dat het zijn tweelingbroer was bedoel je
Een van de betere Seagal films. 3* waard.


avatar van domkey

domkey

  • 780 berichten
  • 0 stemmen

The Best from Mister Seagal!


avatar van pumpking

pumpking

  • 442 berichten
  • 0 stemmen

Seagal's tweede mooiste.