Freddy Got Fingered (2001)
Genre: Komedie
Speelduur: 87 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Tom Green
Met onder meer: Tom Green, Rip Torn en Marisa Coughlan
IMDb beoordeling:
4,7 (53.886)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Freddy Got Fingered
"This time you can't change the channel."
Gordon droomt ervan om tekenaar voor cartoons te worden. Hij wordt gedwongen om weer bij z'n ouders te komen wonen, en weigert vervolgens om weg te gaan. Ondertussen wordt hij verliefd op Betty, een aantrekkelijke dokter die in een rolstoel zit. Ze vindt het fijn om met een bamboestok tegen haar verlamde benen geslagen te worden, en haar seksuele agressie intimideert Gordon.
Externe links
Acteurs en actrices
Gord Brody
Jim Brody
Betty
Freddy Brody
Darren
Mr. Davidson
Julie Brody
Mr. Malloy
Andy Malloy
Farmer #1
Video's en trailers
Reviews & comments
Zero_Sunshine
-
- 98 berichten
- 255 stemmen
Als je Tom Green een beetje kent...deze film is wat je dacht van hem te verwachten.
Tom Green is echt een speciale man, je moet van zijn humor houden, dan is 'ie geweldig.
Hou je er niet van, dan is deze film geen aanrader.
ArnoldusK
-
- 584 berichten
- 2060 stemmen
Haha, dit is echt een schoolvoorbeeld van van een film houden of haten.
Ik val in de eerste categorie. Heb al lang niet meer zo hard gelachen bij het stuk met die bamboestok en met dat stomme kind wat alle klappen krijgt.
Het is gewoon een absurdistisch stukje vermaak, en sommigen kunnen dat beter waarderen dan anderen. Ik vind het knap dat hij tegen alle principes van het filmmaken ingaat, en bovendien tegen alle heersende gedachten over wat 'grappig' is.
Hij doet gewoon heerlijk onnozel, velen proberen het te bevatten in de heersende gedachten over humor maar dat werkt niet, en dat kan ik wel waarderen
Koss
-
- 48 berichten
- 515 stemmen
Sommige stukken zijn geniaal en op die momenten heb ik me kapot gelachen, andere stukken zijn over de top en slaan de plank volledig mis. Natuurlijk moet je deze film niet kijken voor het verhaal...
Omdat ik weinig films ken die me zo aan het lachen gemaakt hebben 3,5 *
White Trash
-
- 332 berichten
- 239 stemmen
Tom Green zet de American Dream in haar hemd en tilt absurdisme naar een hoger plan.
Tom Green is wars van alles wat ook maar neigt naar een keurslijf of sleur, erg typerend zijn de scenes waarin Gordon 'werkt' aan een lopende band. (zo zit Freddy Got Fingered natuurlijk vol met metaforen, diepere lagen en geraffineerde symboliek die je in eerste instantie opmerkt). 'Subtiele' boodschap van de film is natuurlijk: laat je niks door niemand opdragen, jaag je eigen droom na en laat je door niemand klein krijgen.
Ondergewaardeerd meesterwerk van een ongekroond grootmeester. Ik denk dat -zoals bij zoveel baanbrekende kunstenaars- Tom Green's werk pas na zijn dood op waarde geschat zal worden..
Wat een voorrecht dat ik een dermate grote visionair ben dat ik nú al in kan zien dat we hier met een mijlpaal in de filmgeschiedenis te maken hebben.
4.5*
Haha droog
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Let ook eens op de vader Rip Torn, die speelt echt geweldig en is vaak de aangever voor de grappen van Tom Green. Volgens mij heb ik deze film inmiddels al een stuk of 10 keer gezien maar nog steeds moet ik lachten om de idiote capriolen van Tom Green. Marisa Coughlan vond ik trouwens een schatje in deze film.
La Cienaga
-
- 12 berichten
- 8 stemmen
Supersonische slechte D-film voor de humoristich minder bedeelden. En da's dan nog zacht uitgedrukt.
(verwijderd)
-
- 720 berichten
- 0 stemmen
ik vermoed juist dat dit een film is voor humoristisch meerder bedeelden, maar bewijzen kan ik 't niet. Ik vind 't iniedergeval erg stupide om dat jij het niet grappig vind 't gelijk voor 'humoristisch minder bedeelden' is. Een zelfde iets hoor je bij gummbah wel,en dan weet je meestal zeker dat je met een zuurpruim te maken hebt die slechts kan lachen als 't 'm vooral maar niet verrast.
één van de mooie dingen van humor is dat het niet persé genuanceerd of slim hoeft te zijn, ik vind 't prachtig dat alle grenzen hier weg zijn, en ik begrijp werkelijk nog niet dat mensen dit als één van de slechtste films allertijden zien. Daarvoor zijn de plotloze absurde tekenfilms al te grappig, of de scene dat hij doet alsof hij bij een groot bedrijf zit, door een taperecorder en wat slecht uitgeprinte grafieken. En vervolgens volstrekt onnodig een glas tegen het hoofd van een kind wordt gegooid. Mijn waardering voor deze film is alleen maar toegenoemen door de haters.
Maximilian
-
- 209 berichten
- 253 stemmen
Leuk te zien dat je opkomt voor die zeer schaarse minderheid die deze film aardig tot goed vind 
Maar even; dit is slapstick, maar dan de soort die de grens probeert te overschrijden; morbide slapstick noem ik het graag. Veel gekke bekken en smakeloze sketches.
Wil hem binnenkort echter wel weer eens zien, en dit keer van begin tot 't eind.
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2378 stemmen
Ik hoorde dat dit bij BNN was uitgeroepen tot slechtste film ooit?
Hoog tijd dat ik er maar wat bijschrijf. Heb de film 1x gezien, en dat was jaren terug, maar vond het behoorlijk komisch.
The Tom Green-show heb ik ook veel gekeken. Dat Tom Green een debiel is wist ik dus al, dat hij een portie onsmakelijke perversiteit niet schuwt ook niet. Freddy Got Fingered is bij vlagen nog wel een stapje verder dan wat in de TGS te zien was. Dat ik wel zo'n beetje wist wat me te wachten stond scheelt denk ik wel, als je nog nooit iets van Tom Green hebt gezien weet je waarschijnlijk niet wat je overkomt.
Tom Green is dus een vreselijk figuur, werkt je moeiteloos op de zenuwen, en het irriteren heeft hij zowat tot hogere kunst verheven. Gelukkig is dat ook precies wat hij poogt en is het vaak gewoon komisch. Zo'n typisch onzinnig stukje humor wat me soms wel ligt. Slechtste film ooit? Hoewel het altijd iets persoonlijks is zeg ik toch makkelijk: no way! De film pretendeert nergens iets anders te zijn dan een onsmakelijk tafereel, en dat dit dan slechter gevonden wordt dan films die zich wel serieus nemen maar er gewoon geen reet van bakken begrijp ik niet echt.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Haha, bij mij ook. Hoe meer mensen deze film verschrikkelijk vinden hoe grappiger ik het ga vinden.
Koektrommel
-
- 57 berichten
- 0 stemmen
tom green is echt een enorme mafketel, dat maakt dit stiekem toch best wel vermakelijk. Paar keer hardop gelachen zelfs.
PsykoPumpkin
-
- 43 berichten
- 57 stemmen
Ik vond dit echt de meest gestoorde en vreemde film die ik ooit heb gezien, qua humor dan. Kan er toch wel om lachen, de hoofdrol wordt echt geweldig vertolkt 
filmsz
-
- 72 berichten
- 3327 stemmen
87 minuten genialiteit! Voor de zoveelste keer kapot gelachen met deze film, gaat heel ver soms, de deleted scene met die koeien uier trouwens ook.. Maar naast de vunzigheden bevat deze film nog enkele mooie boodschappen en een aardige maar wel oppervlakkig verhaal. Klassieker van een aparte maar zeker geen debiele Tom Green. Met trouwens de opmerking dat mensen die deze film een 1 of lager geven echt een dikke hardhoute plank voor hun kop hebben.. en misschien wel lachen als de walgelijke bob fagget in funniest home video's een filmpje laten zien waar een klein kind van een schommel valt en bijna zijn nek breekt.
Lord Flashheart
-
- 6454 berichten
- 2375 stemmen
Voorspelbare onderbroekenlol.
Was nooit een fan van Tom Green en zijn show is eigenlijk de reden dat ik indertijd ben afgehaakt als MTV kijker. Omdat deze 9 jaar oude film onmogelijk platter en vulgairder kon zijn dan het huidige MTV, toch maar hieraan begonnen. En het viel nog redelijk mee.
Vooral het begin was veel belovend. Idioot verlaat het ouderlijk huis en probeert op eigen benen te staan. Het leek toen de kant op te gaan van een situation comedy annex roadmovie. Weliswaar grof, maar humoristisch. Helaas; na een kwartier keert de randdebiel terug naar het ouderlijk huis en krijgen de poep en piesjes grollen de overhand.
Wat volgt is een aaneenschakeling van flauwigheden, waarbij beide hoofdrolspelers het bloed onder m'n nagels vandaan haalden. De vader is zo mogelijk nog vervelender dan Green's karakter. Enkel het meisje deed me af en toe nog glimlachen. Sommige grappen, zoals het worstjes keyboard, waren niet onaardig, maar werden vaak te ver doorgevoerd.
En het einde? Na een nacht slapen alweer vergeten. Paar keer gelachen, dat wel. 2**
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen

Geweldig commentaar bij een Tom Green film.
RaoulDuke
-
- 377 berichten
- 917 stemmen
Tenenkrommende humor, smakeloos, en af en toe van een zeer bedenkelijk niveau. Maar desondanks ook bij vlagen hilarisch grappig. Leuk tussendoortje.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Blijft toch geniaal deze film met zijn absurde humor en dialogen:
"I say Geneva, and you hear Helsinki" 
Die hele scene was overigens geniaal.
VforVictor
-
- 508 berichten
- 561 stemmen
Daddy do you like some sausages! Geweldige film, heb me rot gelachen, dit is 1 vd films die ik het meest heb gezien, serieus haha. lekker over the top vermaak.
VforVictor
-
- 508 berichten
- 561 stemmen
im here with th eals, see this part was smuched, look daddy im a farmer, ding-dong! i don´t see 2 leBarons, where´s your leBaron Freddy? i keep my fingers crossed, crossed, crossed, im gonna make you proud daddy en zo kan ik nog wel ff doorgaan
te grappig al die uitspraken
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3230 stemmen
Leuke over de top comedy die nogal weinig gecensureerd is.
Tom Green acteerde zoals ik verwachte, eigenlijk gewoon een zelfde soort personage als dat we zagen in Road Trip maar daarom niet minder hilarisch 
Deze film is leuk omdat er met een leuke manier wordt omgegaan met de bekende clichés en een paar flink op de hak worden genomen.
Zeer vermakelijk kijk voer waar geen denk werk bij aan te pas komt.
3,5*
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Net weer gegeken na een hele lange tijd
en het was echt weer super 
echt een heerlijke comedy film met Tom Green echt een gewelige gozer. ik heb echt heel de film om hem moete lachen 
En het achterlijke verhaal wat erbij zit maakt het ook juist zo grappig. ( eigelijk zit er geen verhaal in want het gaat echt helemaal nergens over:p)
3,5* Voor TOM GREEN 
Perfectly clear
-
- 283 berichten
- 18 stemmen
Net weer gegeken na een hele lange tijd
en het was echt weer super 
echt een heerlijke comedy film met Tom Green echt een gewelige gozer. ik heb echt heel de film om hem moete lachen 
En het achterlijke verhaal wat erbij zit maakt het ook juist zo grappig. ( eigelijk zit er geen verhaal in want het gaat echt helemaal nergens over:p)
3,5* Voor TOM GREEN
Jij hebt een erg slechte smaak 
jorkie
-
- 155 berichten
- 213 stemmen
een schitterende film voor iedereen die fan is van tom green! prachtige humor je moet er maar opkomen!
daddy would you like some sausage!!
Nephilim
-
- 554 berichten
- 555 stemmen
Vanavond gezien na de review van Nostalgia Chick en OanCitizen... echt... wtf was dit.... Weet niet of dit geniaal was of fucking slecht... mijn hersenen zijn gesmolten.
The Beast
-
- 182 berichten
- 142 stemmen
Freddy got Fingered,
Ik weet nog dat ik deze film samen met een goeie vriend had gekeken, ik weet ook nog dat we heel de tijd in een deuk lagen om de droge,foute, platte humor die de film had.
Dit was jaren geleden, nu ben ik 19 en ik dacht laat ik deze film nog eens bekijken.
Ik snap nu niet dat ik hem toen zo geweldig vind, ligt waarschijnlijk aan de leeftijd.
Ik denk dat deze film een aanrader zal zijn voor kinderen tussen de 12-16 jaar, en natuurlijk de fans van Tom Green, maar ikzelf vond het niks.
Het laatste nieuws

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10

Netflix gaat op zoek naar antwoorden in true crime 'The Investigation of Lucy Letby'

Het aankomende derde seizoen van 'Knokke Off' krijgt een eerste teaser
Bekijk ook

SLC Punk!
Komedie / Drama, 1998
19 reacties

Jackass Number Two
Komedie / Documentaire, 2006
547 reacties

Clerks II
Komedie / Romantiek, 2006
229 reacties

Code Inconnu: Récit Incomplet de Divers Voyages
Drama, 2000
47 reacties

Up in Smoke
Komedie, 1978
58 reacties

Beavis and Butt-Head Do America
Animatie / Komedie, 1996
148 reacties
Gerelateerde tags
rolstoelsatireslackersausage crude humordisfunctioneel gezinwerkloosheidgross out comedy rumor
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





