• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.192 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jitsuroku Andô Noboru Kyôdô-den: Rekka (2002)

Actie / Misdaad | 96 minuten
3,08 83 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 96 minuten

Alternatieve titels: Deadly Outlaw: Rekka / 実録・安藤昇侠道伝 烈火

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Takashi Miike

Met onder meer: Riki Takeuchi, Ryôsuke Miki en Ken'ichi Endô

IMDb beoordeling: 6,7 (1.795)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jitsuroku Andô Noboru Kyôdô-den: Rekka

"He is the hunter, and the hunted."

Kunisada is een meedogenloze yakuza en de leider van de levensgevaarlijke Sanadas. Terwijl Kunisada een gevangenisstraf moet uitzitten, hoort hij dat zijn opvolger werd vermoord door een lid van de rivaliserende Otaki-bende. De moord blijkt echter onderdeel te zijn van een plan om Kunisada uit te schakelen, en als hij dit ontdekt, besluit hij om wraak te nemen op zijn eigen bende.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kiriyama

kiriyama

  • 9849 berichten
  • 0 stemmen

sinterklaas schreef:
Of die vent met die enorme machinegun verslaan met een pijpje of 'rock and roll'


Idd, maar de laatste 10 min. zijn ook gewoon goud. Al vind ik het eind van dead or alive nog veel beter.


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11813 berichten
  • 3316 stemmen

Dat is waar.


avatar van centurion81

centurion81

  • 2066 berichten
  • 1986 stemmen

Het liep wel lekker deze film maar ik ben het plot toch bijster geraakt..wellicht hoort dat zo maar ben het niet zo gewend iig

3* voor het vermaak in alle facetten!


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11813 berichten
  • 3316 stemmen

Oh ja, en die vent in die rolstoel had groene sperma.


avatar van Tayama

Tayama

  • 1102 berichten
  • 522 stemmen

Ja leuk filmpje van Miike, doch vond ik het over het algemeen 'net niet' genoeg.

Kunisada is een leuk personage. Met z'n brede schouders, grijs geverfde haren en droge, eigenlijk helemaal niet zo stoere gezicht. Het begin was heel leuk - wanneer hij in het politiebureau overmeesterd word door een stapel van vijftig man denk ik; ja dat is tof.

Verder is het natuurlijk geweldig hoe een van die gasten gedurende de hele film met striemen van twee handafdrukken in z'n keel rondloopt. Daar houdt ik wel van. Uiteraard, scenes waar Kunisada tot twee keer aan toe midden in een drukke stad met een bazooka een gebouw met de grond gelijk maakt, daar houd ik wel van. Maar ook, een domme en veel te lange scene waar we een groepje gasten aan tafel zien zitten eten; een voor een nemen ze nog een kommetje rijst. Slaat nergens op, wel grappig.

Het einde is weer een heerlijke afsluiter van een film die wel wat leuks biedt, maar over het algemeen net niet genoeg. 3.5


avatar van Silvio Dante

Silvio Dante

  • 2943 berichten
  • 2153 stemmen

Heb hier enkel het begin van gezien, verbluffend gewoon!

Hoop ooit eens de hele film te kunnen bekijken.


avatar van Fza

Fza

  • 48 berichten
  • 664 stemmen

BoordAppel schreef:

Van IMDb:

Takashi Miike cut this movie to the strains of the 1971 progressive rock album "Satori" by the Flower Traveling Band, which he learned of through costars Joe Yamanaka and Yuya Ichida, who were also the band's founding members. Miike found the album to be way ahead of its time and was delighted at how well and inconspicuously it cut into a movie made 30 years later.

Grappig gedaan en het werkte inderdaad goed. Leuke Miike ook, wat we van hem gewend zijn. Fraai begin, langzaam middenstuk en een debiel einde. Rock & Roll!

3,5*

De soundtrack is inderdaad geweldig.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Ik had redelijk hoge verwachtingen, maar die zijn jammer genoeg niet uitgekomen.
Enkele leuke scenes konden de film niet redden.
Zelfs Sonny Chiba kan de film geen voldoende bezorgen.

Beste scene is als ze met die 2 mooie dames aan het wandelen zijn en als dan een zware vechtpartij ontstaat waarbij Kunisada even laat zien hoe geflipt hij is.
Kunisada is dan ook een prima personage, jammer dat we iets te weinig over hem te weten komen.
Het verhaal blijft de hele film wat warrig en dat is natuurlijk jammer. Ik denk dat de film beter zou geweest zijn als hij een langere speelduur had. Personages zouden beter uitgewerkt kunnen worden en het verhaal zou zo ook duidelijker zijn.

Het was ook allemaal veel te overdreven.
De 2 helden zijn onaantastbaar en overleven situaties die gewoon niet te overleven zijn. Denk aan de hinderlaag op straat als ze gedwongen worden om de auto te stoppen en als men dan van dichtbij op hun schiet.
En ook het einde is natuurlijk fel overdreven.
Al kan het wel zo zijn dat het de bedoeling was van meneer Miike om het zo te brengen, maar ik blijf het jammer vinden.

Helaas is dit geen echte aanrader.


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Deze Miike begint (weer) geweldig, met een heerlijk energieke montagesequentie vol met kogels en coole gangsterkoppen op de proto-stonerrock van Flower Traveling Band. Daarna toch weer veel saaiere dialoogscènes, met af en toe een uitbarsting van spontane genialiteit. Ligt heel erg in het verlengde van de Dead Or Alive-films.