• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.495 films
  • 12.239 series
  • 34.026 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.579 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Incredibles (2004)

Animatie / Avontuur | 115 minuten
3,53 3.189 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 115 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brad Bird

Met onder meer: Craig T. Nelson, Holly Hunter en Samuel L. Jackson

IMDb beoordeling: 8,0 (889.646)

Gesproken taal: Frans en Engels

Releasedatum: 24 november 2004

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Incredibles

"No gut, no glory."

Mr. Incredible is een superheld. Althans, dat was hij, tot een lading rechtszaken er voor zorgde dat alle superhelden door de overheid een nieuwe, anonieme identiteit aangemeten kregen. Bob Parr, zoals Mr. Incredible nu heet, leeft met zijn vrouw Helen (de vroegere Elastigirl) en hun drie kinderen (Violet, Dash en Jack Jack) een normaal leventje, dat hem totaal niet bevalt. Als hij opnieuw de kans krijgt om de rol van superheld te spelen, grijpt hij die dan ook met beide handen aan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Bob Parr / Mr. Incredible (stemrol)

Helen Parr / Elastigirl (stemrol)

Violet Parr (stemrol)

Dashiell 'Dash' Parr (stemrol)

Buddy Pine / Syndrome (stemrol)

Lucius Best / Frozone (stemrol)

Mirage (stemrol)

Jack-Jack Parr (stemrol)

Jack-Jack Parr (stemrol)

Edna 'E' Mode (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Karst

Karst

  • 456 berichten
  • 1453 stemmen

Mijn hoog gespannen verwachtingen zijn volledig ingelost. Ik kan eindelijk weer een film met een zuiver geweten afkraken. Ik snap werkelijk niet waarom deze film zulke hoge cijfers haalt.

De fantastische animatie? Lijkt me niet, heb ik veel beter gezien.

De geweldige humor?, twee keer glimlachen en daar hield het mee op.

Het goede verhaal? Dertien in een dozijn comic scriptje.

De leuke karakters? Mwoah...

Smaken verschillen, laten we het daar maar op houden.


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

Karst schreef:

Mijn hoog gespannen verwachtingen zijn volledig ingelost.

Ik vermoed dat je de betekenis van het woord "inlossen" even moet opzoeken


avatar van Karst

Karst

  • 456 berichten
  • 1453 stemmen

Nee hoor. Ik kijk naar buiten, het is knudde weer, en ik heb een goede reden om mijn slechte humeur bot te vieren op een onschuldige tekenfilm.


avatar van nathan_666

nathan_666

  • 274 berichten
  • 0 stemmen

heerlijke pixarfilm die bossen zagen er net echt uit.

ik wa wel verrast van de hoeveelheid geweld in deze kinderfilm. ( mensen die sterven in explosies, Nemises die ontploft in zijn helikopter)

verder waren er erg leuke en grappige stukjes in, geweldige stemmen/acteurs en prachtige CGI.
er komt wel wat emotionele diepgang in voor.

geweldige film 4*


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

off-topic discussie verwijderd


avatar van Helix

Helix

  • 8 berichten
  • 71 stemmen

Werkelijk sublieme film van Pixar weer. Was finding Nemo meer voor de kids, deze film richt zich meer op het vorlwassen publiek. Wat minder humor en ontroerende momenten dan finding nemo, deze film maakt dat meer dan goed door zijn actie(alhoewel Edna Mode toch wel heel grappig was).

Ik heb meerdere malen met mijn mond opengestaan door de echt geweldige animatie. Pixar heeft de lat weer hoger gelegd, echt subliem.

Zeer verfrissend was ook het idee van een superfamilie, met al die herkenbare problemen. Broer en zus die steeds kibbelen, huwelijksproblemen. En dat allemaal in een nieuw jasje.

Ik heb hem zeker wel een paar keer gezien.

4.0*


avatar van BenBen

BenBen

  • 34 berichten
  • 97 stemmen

ik vond het een super film. Heb lang niet meer zo gelachen in de bioscoop. Heerlijke grappen erin, op alle wensen ingespeeld. Heerlijke film voor met een stel vrienden te kijken.


avatar van sossa

sossa

  • 3 berichten
  • 223 stemmen

"That was incredible!!"


avatar van Zenny

Zenny

  • 3 berichten
  • 31 stemmen

Geweldige film!

4*


avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

Badend in een heerlijke retrosfeer werd ‘The Incredibles’ niet alleen de eerste film in tijden die me de slappe lach kon bezorgen, maar meteen ook de beste actiefilm van het afgelopen jaar. En de vraag of dit stukje cinema ons al dan niet weet te ontroeren blijkt totaal overbodig. Strak en opwindend. Just one hell of a ride!

The Incredibles ****


avatar van Relschopper

Relschopper

  • 111 berichten
  • 175 stemmen

Ik heb hem een 3,5 gegeven. De film kon mij het eerste uur niet echt bekoren, hij was zo saai dat mijn vriendin in slaap viel!!

Ik heb hem helemaal afgekeken en het laatste half uur heb ik redelijk om deze film kunnen lachen. Een tekenfilm voor een volwassen publiek is wel aardig...behalve als de film zelf te volwassen is!

Nee, deze film past eerder in het rechterrijtje. Een beetje op de hoogte van Shark Tale ofzo...


avatar van debster

debster

  • 15 berichten
  • 236 stemmen

hier had ik ECHT mee van verwacht... geen slechte film, maar hij kan niet mee in de Shrek en Nemo race


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Geniale film. Erg knap gedaan allemaal

Veel beter dan die kinderachtige nemo en monsters inc.

leuke humor, vette actie en super animatie.

Het enige minpuntje is dat er geen bloopers aan het eind waren.. (zoals in de andere pixar films)

4 * voor de film en 0.5 * voor die baby

(4.5* dus )


avatar van Relschopper

Relschopper

  • 111 berichten
  • 175 stemmen

IcU schreef:

Geniale film. Erg knap gedaan allemaal

Veel beter dan die kinderachtige nemo en monsters inc.

leuke humor, vette actie en super animatie.

Het enige minpuntje is dat er geen bloopers aan het eind waren.. (zoals in de andere pixar films)

4 * voor de film en 0.5 * voor die baby

(4.5* dus )

Jij noemt nemo en monsters inc. kinderachtig? En daarna ga je de humor uit deze film prijzen? Rijst bij mij de vraag of jij die 2 'kinderachtige' films wel gezien hebt?

In mijn optiek zijn die 2 'kinderachtige' films vele malen grappiger dan The Incredibles!


avatar van Don Gertus

Don Gertus

  • 1543 berichten
  • 0 stemmen

En is de kinderachtigheid van The Incredibles gelijkwaardig aan Finding Nemo's kinderachtigheid


avatar van Relschopper

Relschopper

  • 111 berichten
  • 175 stemmen

Precies, dat maakt de opmerking van IcU alleen maar vreemder...


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Ik heb monster inc. en nemo meerdere malen gezien en ik vind ze beiden erg leuk.

maar ik wou er alleen mee zeggen dat The incredibles veel volwassener is ( bij nemo gaat er niemand dood bijvoorbeeld)

Jullie hebben gelijk, nemo en monster inc. hebben meer humor maar dat moet je niet hier schrijven maar bij nemo en monster inc...


avatar van BIGfoot

BIGfoot

  • 8 berichten
  • 7 stemmen

Het gaat toch over de film "The Incrdibles", toch niet over die andere films... :S


avatar van BIGfoot

BIGfoot

  • 8 berichten
  • 7 stemmen

Ik moet toegeven dat ik The Incredibles leuker vond dan de 2 (Monster Inc & Finding Nemo) andere die hier worden genoemd. De humor is toch iets volwassener in The Incredibles dan in Finding Nemo en Monster Inc. Hoewel ik Finding Nemo ook een hele leuke film vind ben ik het met IcU eens.


avatar van nathan_666

nathan_666

  • 274 berichten
  • 0 stemmen

avatar van morpheus

morpheus

  • 1034 berichten
  • 675 stemmen

IcU schreef:

maar ik wou er alleen mee zeggen dat The incredibles veel volwassener is ( bij nemo gaat er niemand dood bijvoorbeeld)

Ik snap wat je bedoelt maar in Finding Nemo gaat er 1 volwassen vis dood en meer dan 100 ongeboren vissenkindjes.....


avatar van soekenahh

soekenahh

  • 45 berichten
  • 0 stemmen

Weer een meesterwerk van Pixar! Geniale humor, superanimaties. Orgineel idee. 4 *


avatar van timinho

timinho

  • 18 berichten
  • 352 stemmen

Lekker sfeertje bezit deze film en genoeg humor om beste animatiefilm van het vorige jaar te zijn!

3.5*


avatar van akkkia

akkkia

  • 140 berichten
  • 0 stemmen

BoordAppel schreef:

De hoofdpersonages waren allemaal erg leuk en hadden een unieke persoonlijkheid. Alleen Edna Mode was een beetje jammer.

.

Dat vond ik juist een ontzettend grappig mensje!


avatar van Carow

Carow

  • 105 berichten
  • 122 stemmen

Ik vond hem helemaal niet zo geweldig... Ik vind die mensen op een of andere manier toch niet zo geloofwaardig en ze zien er ook niet zo mooi uit als de mensen uit bv. Shrek 2. Ik vond deze dus vrij saaaaaai! Ook de humor is niet leuk. Ik had er duidelijk veel meer van verwacht!


humor is beter dan finding nemo maar shrek en shrek 2 ik qua humor beter, voor de rest is het veel spannender en minder kinderachtig

3,5*


avatar van Supreme

Supreme

  • 4 berichten
  • 0 stemmen

Prachtige film !

Ik vond de humor gepast en zeker wel leuk. Verhaallijn is erg leuk en vlot. Geen moment dat je je verveelt naar mijn mening.


avatar van jacksparrow

jacksparrow

  • 117 berichten
  • 156 stemmen

Geweldige Film ! Heeft mij zeer verrast. Zeker geen kinderfilmpje.


avatar van andrew

andrew

  • 47 berichten
  • 179 stemmen

Shrek 1 & 2 zijn beter maar deze film was zeker leuk! Finding nemo misschien mooier getekend maar vond deze verhaallijn leuker.


avatar van Spider

Spider

  • 324 berichten
  • 1063 stemmen

Leuk!

Film deed me denken aan de comics van de jaren '80, toen de X-men niet tegen aliens moesten vechten maar "soap"problemen hadden.