• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.882 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Mountain Men (1980)

Avontuur / Western | 102 minuten
2,60 24 stemmen

Genre: Avontuur / Western

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: De Pelsjager

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard Lang

Met onder meer: Charlton Heston, Brian Keith en David Ackroyd

IMDb beoordeling: 6,3 (2.891)

Gesproken taal: Engels en Frans

Releasedatum: 14 augustus 1980

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Mountain Men

Bill Tyler en Henry Frapp zijn pelsjagers die occasioneel met elkaar optrekken in de bergachtige gebieden van Oregon. Op een dag worden ze aangevallen door een horde Blackfeet, aangevoerd door de bloeddorstige Heavy Eagle, en nemen daarna diens vrouw, Running Moon gevangen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9967 berichten
  • 4654 stemmen

Dit is zeker geen komedie zoals de poster mogelijks laat doorschijnen. Mountain Men heeft eigenlijk niet zoveel verhaal; het zijn de avonturen van twee trappers in Oregon die elkaar al lang kennen en bij gelegenheid met elkaar optrekken, steeds op zoek naar rijke jachtgronden. Ook nu dromen ze van een vallei waar het wemelt van de bevers, volgens de vertellingen van een oude Indiaan. Ze worden tijdens hun zwerftochten lastig gevallen door een haatdragende Blackfoot krijger, Heavy Eagle, wiens vrouw, Running Moon, ze meenemen na een aanval, maar die al snel gevoelens ontwikkelt voor Billy. De film is werkelijk op prachtige locaties (Amerikaanse National Parks) geschoten; van begin tot eind een plezier om naar te kijken. Wat me dan wat tegenviel, waren de mooi Engels sprekende Indianen die overduidelijk door blanken vertolkt werden. Voor de rest is deze film voor mij echt beter dan het gemiddelde laat vermoeden. Ik zie me daar mettertijd nog wel een 3,5* voor geven. Iets voor jou Brix?