• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.535 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.938 acteurs
  • 199.143 gebruikers
  • 9.380.474 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Naked Gun (2025)

Actie / Komedie | 85 minuten

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Geregisseerd door: Akiva Schaffer

Met onder meer: Liam Neeson, Paul Walter Hauser en Pamela Anderson

IMDb beoordeling: 6,3 (112.723)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 31 juli 2025

Plot The Naked Gun

"The law's reach never stretched this far."

Frank Drebin Jr. volgt in de voetstappen van zijn vader, de legendarische Frank Drebin. Beroepsmatig is hij een al even knullige rechercheur die misdaden poogt op te lossen door middel van fouten en toevalligheden. Wanneer een bank overvallen wordt, doet Frank Jr. zich voor als een meisje om de dieven een halt toe te roepen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Frank Drebin Jr.

Beth Davenport

Captain Ed Hocken Jr.

Richard Cane

Chief Davis

Sig Gustafson

Detective Barnes

Detective Park

Detective Taylor

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Ik geloof (?) dat ik Steve Martin en Leslie Nielsen door elkaar haalde bij de vorige bekeken film.

Mja. Liam vind ik zeker weten geen goede acteur. Ik probeer Taken nog steeds heeel erg te vergeten..

Maar hij lijkt er zin in te hebben, toch vooral is Pamela degene die heel aandienlijk uhm aandoenlijk is.

Punten voor Starship (o, zonder Trooper erachter ) met Nothing's gonna stop us now. Zo een liefde voor dit nummer, al sinds ik Skeleton Twins zag.

(Natuurlijk ben ik de helft van wat ik zag al vergeten.)


avatar van bzzz

bzzz

  • 45 berichten
  • 149 stemmen

af en toe grappig maar haalt het totaal niet bij de constante stroom aan absurde grappen in the Naked Gun Police Squad met dat hoofd van Leslie Nielsen


avatar van erwku

erwku

  • 529 berichten
  • 2482 stemmen

Het was muisstil in de bios, auw...

Is de huidige tijd nog wel geschikt voor een spoof?

Viel mij op dat er redelijk wat grappen langs het publiek gaat, vooral film en amerikaans cultureel gerelateerde grappen.

Je kan eigenlijk niets verwachten, maar toch viel het tegen. Voor mij samengevat lijkt wel of de makers niet meer over de top durfde te gaan. Veel te tam.

Ook te weinig slapstick en echt memorable humor scenea ontbraken. En waar was de derde act?

Er gebeurde zo weiniy....Hallo had even naar Freeman gekeken.. zo kan het ook.

Niet slecht maar vooral jammer


avatar van deejayp

deejayp

  • 14 berichten
  • 31 stemmen

2 keer gegniffeld in een kleine 90 minuten. Wel leuk dat ze Priscilla Presley een cameo hebben gegeven. Al moet je op dat moment niet met je ogen knipperen want dan mis je haar. Als je net als ik een groot fan bent van de originele trilogie, dan ga je hier weinig plezier aan beleven vrees ik. Als snap ik je eventuele nieuwsgierigheid dan wel weer, deze had ik ook. Mijn algemene indruk is dan ook ‘ik was er al bang voor!’.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31155 berichten
  • 5452 stemmen

De kracht van de originele Police Squad serie en de spoof films Naked Gun en Airplane, was het schrijverstrio Zucker, Abrahams & Zucker. Het aantal spoof films dat die humor even goed kan weergeven is op 1 hand te tellen en is dan zelfs qua stijl gewoon anders. Dus iedereen hield het hart vast als er een remake kwam. En vele keken dan naar Leslie Nielsen (wat zeer begrijpelijk is), maar het is vooral het gemis van het schrijverstalent dat de film de das om doet. Want op zich doet Liam Neeson dat goed, ook al ben je natuurlijk Leslie Nielsen gewoon.

De nieuwe Naked Gun doet heel hard haar best om de humor met dezelfde kracht weer te geven. Veel moppen zijn dan ook in die stijl. Maar het tempo ligt lager en bij de originele serie en film zag je gewoon ook heel de tijd op de achtergrond meerdere grappen. En wat nog meer ontbreekt hier zijn de iconische dialogen met woordspelingen. Oh zo geniaal geschreven, en zoals we kunnen zien ook zeer moeilijk te evenaren.

Naked Gun is dan ook niet zo slecht, maar het komt nogal flauw over. Hier ga je geen scènes van quoten en het aantal echte lachmomenten is ook zeldzaam. Mss ligt dat aan de humor die de tand des tijds niet heeft doorstaan bij het grote publiek, al denk ik dat het eerder ligt aan het gebrek aan talent om de originele scripschrijvers te evenaren.


avatar van bipolar

bipolar

  • 26 berichten
  • 23 stemmen

Het zijn grote schoenen om te vullen als je een film in de stijl van Zucker, Abrahams en Zucker wilt maken. Dat is dan ook mijns inziens met deze film niet gelukt. De hoge absurde grapdichtheid, de hilarische woordgrappen, idiote situaties in de achtergrond: het werd allemaal wel geprobeerd, maar het was niet genoeg. Waar ik bij films als Airplane! Top Secret en de oude serie The Naked Gun me om de haverklap tranen lachte, bleef het nu bij wat gegrinnik en een enkele schaterlach.

Maar goed: Liam Neeson als Frank Drebin junior is prima gecast en ook Pamela Anderson speelde een leuke rol. Bij een eventueel vervolg hoop ik dat ze beter hun best gaan doen op het script.


avatar van Brendanh29

Brendanh29

  • 146 berichten
  • 0 stemmen

’neeson’ is dan wel geen ’nielsen’ en na zoveel actie movies was het even bezien of ie nog komedie aankon. Maar het is een aardige film en goeie humor combinatie met ’pamela anderson’, al mocht er wel wat meer gestuntel in dat was nogal weinig vergeleken met de andere films. En krab me even achter de oren want nielsen is eigenlijk te oud om de zoon te spelen kwa tijdsperiode maar goed niks in de films is dan ook echt logisch. k


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11421 berichten
  • 6719 stemmen

Lollige herbewerking van het bronmateriaal onder dezelfde naam, waarmee regisseur Akiva Schaffer precies doet wat hij hoort te doen. The Naked Gun kenmerkt zich in lompe humor en bijbehorende onderbroekenlol, doorgedraven op een manier dat het zeer aanstekelijk bij elkaar komt. De fysieke komedie werkt beduidend beter dan de verbale humor, maar Liam Neeson vormt een leuk hoofdpersonage en Danny Huston is zelfbewust genoeg als tegenpool. Pamela Anderson ondervindt weinig concurrentie, aangezien haar figuur in het verleden werd ingekleurd door Priscilla Presley (die erbarmelijk slecht acteerde), maar overtuigt spijtig genoeg niet volledig. Uiteindelijk doet deze film op de meest simplistische manier mogelijk precies wat het moet doen en dat is het publiek vermaken met korte en bondige toilethumor. Als je dat kan waarderen, kom je met deze film ruimschoots aan je trekken. Zo niet, dan zal je bedrogen uitkomen.


avatar van JKroondijk

JKroondijk

  • 12 berichten
  • 74 stemmen

Toen ik de originele The Naked Gun voor het eerst keek ging ik rollend over de vloer van het lachen. De absurditeit en de enorme grapdichtheid was ongeëvenaard. Na het zien van deze reboot blijft het origineel ongeëvenaard. Er zitten leuke momenten in en je moet ook echt wel een paar keer lachen maar de film heeft moeite om Naked Gun te worden en niet af te dwalen naar een doorsnee comedyfilm. Waar het origineel vol zat met subtiele grappen slaat het hier wat mij betreft soms iets te ver door richting het absurde, bijvoorbeeld het stuk met de sneeuwpop en met de uil.

Als je het los trekt van originele Naked Gun reeks was het verder opzich wel een vermakelijke film.


avatar van Beun de Haas BV

Beun de Haas BV

  • 918 berichten
  • 519 stemmen

Dit is typisch zo'n film waarvan je vraagtekens vooraf gegrond blijken te zijn. Liam Neeson doet zijn best als klungelige detective Frank Drebin, maar haalt het simpelweg niet bij (God hebbe zijn ziel) Leslie Nielsen. Het script biedt niet meer dan hier en daar wat gegrinnik. The Naked Gun is een vermakelijk tussendoortje, maar voor een eventuele wedergeboorte van de spoof-films schiet de reboot echt tekort.

3,0 * Halfnaakt


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7603 berichten
  • 7512 stemmen

Ik had al eerder geschreven dat ik deze film niet wilde zien, maar als je een vriendin hebt die er wel graag heen wou, vooruit dan maar, in haar eentje wilde ze er niet heen. En wat vond ik nu van deze film? Redelijk, af en toe grappig, geef me dan de allereerste versie maar, die vond ik toch stukken beter.


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

Hoewel ik absoluut geen Neeson-fan ben, vind ik hem hier wel te pruimen. Er zitten een paar goede grappen in, voornamelijk op het filmtechnische aspect, want de woordgrappen komen niet of zelden uit de verf. Daarentegen zijn dus sommige scènes goed geslaagd. De ijspop vind ik een miskleun van jewelste, maar ook de scènes met de hond en infrarood verrekijker zijn te ver doorgevoerd en eigenlijk gênant. Pamela speelt haar eenduidige rol gewoon prima, ze moet er ook niet veel meer van maken dan wat het is. Het is een bijrol. De hele film volgt wel een consistente lijn en is goed te volgen. Dat maakt het kijken ook wel plezierig, hoewel deze film nooit een klassieker zal worden.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4365 berichten
  • 3770 stemmen

Deze nog kunnen meepikken en het was wel een leuke film. De humor is wat wisselend, van visuele humor, naar woordspelingen, naar onderbroekenhumor, kortom voor elk wat wils. Het verhaal was oké en de cast deed het ook prima. Natuurlijk ook wat verwijzingen naar de vorige delen en nog een kleine cameo van Priscilla Presley. De speelduur was ook goed, niet te lang en niet te kort.

De vorige delen waren wel sterker, maar deze was ook nog leuk.


avatar van MovieMac

MovieMac

  • 11 berichten
  • 6 stemmen

Grappige film, maar Liam Neeson kan niet in de schaduw staan van Leslie Nielsen. Liam is een groot acteur, maar hij speelt in deze film op exact dezelfde manier als altijd met een strak gezicht. Terwijl Leslie een geweldige mimiek had die perfect bij de absurde over te top grappen paste. Zoals in Wrongfully Accused bijvoorbeeld, als dat vliegtuig(je) op hem afkomt, zijn hele manier van kijken en lichaamstaal maakt een dergelijke scene super grappig. Dat heb ik in deze film geen moment kunnen ontdekken. Pamela deed het ook best aardig. De leukste scene vond ik eigenlijk die tijdens de aftiteling.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2889 berichten
  • 2146 stemmen

The Naked Gun geeft perfect aan dat Leslie Nielsen de dragende partij was achter dit succes. Je lacht je het apelazarus met zijn voorgangers. Deze film probeert natuurlijk voort te boorduren op dit succes maar ergens vind ik het een flop. Was blij toen de ondertitels verschenen dus dat zegt mijns inziens genoeg.


avatar van ouwekaas54

ouwekaas54

  • 26 berichten
  • 17 stemmen

Zo verschrikkelijk niet leuk.

Leslie draait zich om in zijn graf

1* is nog teveel.


avatar van omniesbonsai

omniesbonsai

  • 105 berichten
  • 606 stemmen

Leuke film

Dacht in het begin nog wel dit wordt m niet

Maar werdt toch leuker


avatar van EmanuelScheper

EmanuelScheper

  • 65 berichten
  • 1963 stemmen

Zo een domme cliche.....11 minuten langer lukte echt niet


avatar van APPEL68

APPEL68

  • 133 berichten
  • 2462 stemmen

Te flouw voor worden..


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1541 berichten
  • 1367 stemmen

regelrechte remake die probeert de echte Naked Gun films te evenaren.

als je echt van absurditeit houdt en flauwe grappen zoals in de echte Naked Gun films is dit wel iets voor jou.

ook na en tijdens de aftiteling moet je blijven kijken zoals gewoonlijk.

nee dit zijn niet mijn soort films.

was benieuwd hoe Liam Neeson dit in zou vullen.

heb m uitgekeken al was het wel een opgave...


avatar van peter74

peter74

  • 647 berichten
  • 3265 stemmen

Brabants schreef:

Was blij toen de ondertitels verschenen dus dat zegt mijns inziens genoeg.

Ik was ook blij toen de ondertitels verschenen, anders had ik er niks van begrepen.


Wat een slappe film. Zelfs niet uitgekeken.

Het begin begon grappig, maar daarna werd het echt saai.

Ook een grap met verrekijker werd wel 3 x uitgekauwd. Suggestief.

Ook nog occulte troep, wat niet goed voor mens is.

Uitgezet en viel echt zwaar tegen...

Ik zou me tijd er niet aan verspillen


avatar van GMember

GMember

  • 115 berichten
  • 44 stemmen

Nee nee neeeeee......

De rollen van de originele films waren zoooo goed gecast, gewoon bijzonder.

Dit is niks meer dan een slechte kopie met verkeerde acteurs. Neesem totaal ongeschikt voor deze rol.

Nog geen glimlach kunnen krijgen... Had dan Sheen neergezet.


avatar van AniSter

AniSter

  • 2331 berichten
  • 1876 stemmen

Ik draai al een tijdje mee en heb destijds de première bijgewoond van de eerste Naked Gun film. In die tijd een behoorlijk komische verrassing. Nu dus de nieuwste versie gezien. Allereerst is Neeson de verkeerde keuze. Zelfs mijn waardering voor Schindler's List lijdt hieronder. Een behoorlijke afgang voor hem. Wat het komische aspect betreft: ze hebben me in ieder geval één keer aan het lachen gekregen (met het silhouet van de kapstok in z'n kantoor waarvan hij dacht dat het de bezoekster was). Daar is het ook bij gebleven. Voor de rest zeer matig allemaal.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2889 berichten
  • 2146 stemmen

peter74 schreef:

Ik was ook blij toen de ondertitels verschenen, anders had ik er niks van begrepen.

Ben blij voor je dat je het hebt weten uit te houden. Aan mij niet besteed.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4588 berichten
  • 4289 stemmen

Omg, dit was echt niet goed hoor.

Ik heb niet 1 keer goed moeten lachen.

Ook Liam Neeson is daar helemaal niet geschikt voor, sry, die kerel is helemaal niet grappig.

Leslie Nielsen is gewoon onklopbaar & deze film komt in de verste verte niet aan de originele films. Nee, dit is een flop, een gedrocht.

Ik had al zware twijfels toen ik het zag, de trailer zag etc...


avatar van knuppel ihhh

knuppel ihhh

  • 387 berichten
  • 213 stemmen

Precies wat je ervan verwacht. De oude versies heb ik vaak gezien. Veel van de grappen in deze film lijken uit de oude films. Maar verder prima uit te zitten. Het was niet Leslie Nielsen die het leuk maakte maar de schrijvers Zucker (&Zucker)..... en nu moest iemand anders lollig zijn. Maar herkenbaar de naked gun


Wat een enorme tegenvaller. Een schande dat ze de naam "The Naked Gun" gebruikt hebben, haalt het in geen enkel opzicht bij de originele "Naked Gun's". Totale mis-cast door Liam Neeson als Drebin neer te zetten. Wat is hij slecht in deze rol. Enige pluspunt is Pamela Anderson, en nee, niet (alleen) vanwege haar uiterlijk.


avatar van pamela200

pamela200

  • 204 berichten
  • 333 stemmen

Frank Drebin gespeeld door Leslie Nielsen was altijd alert. Met zijn droge humor en onverstoorbaarheid was en is een genot om naar te kijken. Liam Neelson ook een klasse acteur kijkt altijd dromerig voor zich uit. Ik heb hem helemaal uitgekeken. Zo waar een kwelling. Categorie kinderfilm voor 12 jarigen. Geen moment grappig. Pamela Anderson is voor haar leefttijd mooi maar in de film een Miskleun. Het mooiste film moment was op het eind met de tekst "The End". Zero points.


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

Helaas werkt de jaren 90 humor niet meer zo goed

Wel kijkt de film lekker weg met verstand op 0

3*