• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.122 gebruikers
  • 9.378.761 stemmen
Avatar
 
banner banner

Confess, Fletch (2022)

Komedie / Misdaad | 98 minuten
2,72 96 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Greg Mottola

Met onder meer: Jon Hamm, Lorenza Izzo en Kyle MacLachlan

IMDb beoordeling: 6,4 (26.853)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Confess, Fletch

"A dead body. A stolen Picasso. And this guy."

Onderzoeksjournalist en ex-marinier Irwin Maurice 'Fletch' Fletcher komt midden in een moordonderzoek terecht. Er zijn meerdere doden gevallen en bij één wordt Fletch als hoofdverdachte aangewezen. Terwijl hij op zoek is om zijn onschuld te bewijzen, krijgt Fletch tegelijkertijd de taak om de gestolen kunstcollectie van zijn verloofde Angela terug te vinden. Het is de enige erfenis die ze heeft verworven nadat haar vader vermist raakte en dood wordt geacht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Irwin 'Fletch' Fletcher

Angela de Grassi

Ronald Horan

Inspector Morris Monroe

Countess Sylvia de Grassi

Frank Jaffe

Tatiana Tasserly

Owen Tasserly

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Het personage van Irwin ‘Fletch’ Fletcher was een kolfje naar de hand van Chevy Chase die de rol speelde in Fletch (1985) en Fletch Lives (1989). Jon Hamm doet zijn best, maar mist de komische timing en de ironie van Chevy Chase. Het verhaal, waarin Fletch niet alleen betrokken raakt bij een moord maar hoofdverdachte is, doet regelmatig denken aan Fletch. Wat opvalt is dat Mottola het mysterie – rondom handel in gestolen kunstwerken – niet al te serieus neemt, getuige de vele komische bijrollen. Daardoor is het voor fans van de oorspronkelijke films (waaronder ik) een tegenvaller. Los daarvan is dit een niet meer dan aardige misdaadkomedie die je snel weer vergeten zult zijn. Kyle MacLachlan is vermakelijk als een miljonair met smetvrees.


avatar van swiper

swiper

  • 24 berichten
  • 19 stemmen

Niks mis mee, lekkere wegkijker voor de zondagmiddag,

ik heb me vermaakt en dat is het belangrijkste !


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11080 stemmen

Redelijke film waarin een voormalig onderzoeksjournalist betrokken raakt in een moordonderzoek. Het heeft niet veel om het lijf, maar kijkt wel gemakkelijk weg. Hier en daar best grappig, en alhoewel Jon Hamm geen Chevy Chase is, weet hij het wel leuk te brengen. Het plot had best iets minder complex mogen zijn voor een film als deze.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Mijn verwachtingen waren laag, en ik had me ingesteld op een ander type Fletch, en toch vond ik 'm behoorlijk tegenvallen.

Er is natuurlijk maar een Chevy Chase, maar Jon Hamm is miscast als Fletch. De humor slaat eigenlijk gewoon dood, omdat hij niet de bluf en branie heeft die bij het Fletch personage hoort.

Wat overblijft is een dom verhaaltje dat maar matig kan boeien.

Wel een leuke rol van Kyle MacLachlan.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 6026 berichten
  • 2452 stemmen

Yup, dit is weer zo'n titel uit een speciaal aan mijzelf voorbehouden genre, de categorie films waarvan ik niet kan verklaren waarom ze niet werken en die mij altijd enigszins verslagen achterlaten. De regisseur heeft toch een paar leuke films afgeleverd, de hoofdrolspeler heeft een mooi uitgestrekene gezicht voor deze rol (een beetje à la Kevin Kline), de bijrolspelers doen hun best (met name het politie-duo), het script heeft voldoende onverwachtige wendingen en "rode haringen" om de kijker bij de les te houden, en de herinnering aan de twee eerdere films met Chevy Chase is niet meer zó vers dat die in de weg van een eventuele waardering zou kunnen staan, en toch kwam er maar zelden een glimlach op mijn gezicht. Misschien is dit ook wel het soort film dat eerder mikt op binnenpretjes dan schuddebuiken, maar ik bracht minder tijd door met vermaakt worden dan met me af te vragen waarom juist dat vermaakt worden maar niet lukte. Ergens lijkt deze film niet de juiste snaar te treffen, en dan verandert humor in meligheid en schwung in geforceerdheid.

        Tot mijn verbazing zie ik bij Wikipedia dat deze film met een budget van $20m maar liefst $656m heeft opgebracht, terwijl hij indertijd compleet aan mij voorbij is gegaan.