• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.485 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bullet Train (2022)

Actie / Komedie | 126 minuten
3,25 1.062 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 126 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Japan

Geregisseerd door: David Leitch

Met onder meer: Brad Pitt, Joey King en Aaron Taylor-Johnson

IMDb beoordeling: 7,3 (521.408)

Gesproken taal: Engels, Japans, Spaans en Russisch

Releasedatum: 4 augustus 2022

Plot Bullet Train

"The end of the line is just the beginning."

In een Japanse hogesnelheidstrein bevindt zich een groep van huur- en sluipmoordenaars met individuele motieven. Gaandeweg ontdekken ze dat hun motieven een link met elkaar lijken te hebben. Het duurt niet lang voordat de spanningen onderling hoog op beginnen te lopen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5136 stemmen

Zitten er echt pokemon in deze film?


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

mikey schreef:

Zitten er echt pokemon in deze film?

Wablief?


avatar van Demeter

Demeter

  • 261 berichten
  • 1662 stemmen

Een tegenvallertje. Het plot zit wel ingenieus in elkaar en de actie is goed geschoten, maar de dialogen zijn niet grappig. De meeste grappen zijn flauw en helaas heb ik er maar een paar keer echt om kunnen lachen. De karakters, inclusief die van Brad Pit, zijn karikaturaal en dat haalt alle spanning weg. De film lijkt de hele tijd te wil zeggen dat het allemaal maar voor de lol is wat er gebeurt en het niet uitmaakt wie er dood gaat en wie het overleeft. Tsja, dan geven wij kijkers er natuurlijk ook niet meer zo om en is het niet spannend meer. Jammer.


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

Leuke film.

Had hem wel serieuzer verwacht maar het mocht gelukkig de pret niet drukken

4*


avatar van freek_93

freek_93

  • 668 berichten
  • 1666 stemmen

Enorm genoten van Aaron Taylor-Johnson en Brian Tyree Henry. Een buddy film met deze twee in de hoofdrol zou niet misstaan.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31144 berichten
  • 5447 stemmen

De humor van Guy Ritchie en Edgar Wright met een blik vol absurde grappen en zeer kleurrijke figuren. Brad Pitt is in vorm in één van zijn leukere filmrollen van de voorbije jaren. En ik verwonder me opnieuw wat voor onderschat acteur Aaron Taylor-Johnson is die als een kameleon de film op zich niet opeist, maar altijd wel een heerlijke rol speelt in een geheel andere gedaante.

De setting met de trein zorgt ook figuurlijk voor de nodige vaart. Het verhaal is niet moeilijk te volgen, maar toch wordt je genoeg verrast. Ik hoop dat we van David Leitch meer van dit mogen zien ipv de Deadpool films. En benieuwd of scriptschrijver Zak Olkewicz een eenmalige lucky shot had of we nog meer heerlijke humor van hem te zien krijgen.


avatar van woeler82

woeler82

  • 390 berichten
  • 783 stemmen

Leuke film , ik heb best wat gelachen

Ik heb me in ieder geval me niet verveeld

Die is best voor herhaling vatbaar


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14512 berichten
  • 4509 stemmen

Wat een gedrocht van een film, in hetzelfde rijtje als enkele Ritchie-draken zoals Snatch en Lock, Stock.

Ik noem deze films omdat dit qua idee direct door Ritchie geïnspireerd lijkt die zelf op zijn beurt door Tarantino weer is beïnvloed. Het enige verschil is dat Tarantino wel boeiende personages weet te schrijven die net binnen het geloofwaardige vallen waardoor ze wel grappig, oprecht en dreigend overkomen en zijn teksten zijn ook een stuk beter geschreven. In deze Bullet Train wil men vooral heel hip zijn (dat hele gedoe met Thomas de Stoomlocomotief is nergens grappig) maar s dat daardoor nergens. De acteurs weten ook allen weinig van hun rol te maken. Dat duo is irritant vooral. Eigenlijk redt Pitt de film nog een beetje omdat hij wel weet in wat voor film hij zit, en die oudere Japanse meneer straalt nog iets van autoriteit uit. En Joey King is sowieso een favoriet maar ze kan ook weinig met haar rol.

Verder nogal wat zijplotjes die ook vooral hip willen zijn en her en der een verrassing, maar dit is zo'n film dat je weet dat er nogal wat plottwistjes in voorkomen en het is alleen wachten welke de makers precies bedenken. Uiteindelijk wordt dat een gaapfestijn. Geen boeiende personages en slecht verhaal dus, maar ook de actie valt tegen. Vaak rommelig geschoten, in ieder geval nergens bijzonder laat staan spannend (zoals de hele film dat nergens is omdat deze zichzelf nergens serieus neemt) en ondersteund door foeilelijke cgi. 1,0*.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24218 berichten
  • 13383 stemmen

Als het net zo’n draak is als Snatch of Lock, Stock ga ik meer vermaken dan ik dacht. Ik kan me lastig voorstellen dat deze dat niveau haalt. Ik verwacht een popcorn zeventje, afgerond naar boven.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4403 berichten
  • 3088 stemmen

Amusant.

Weinig opzienbarend filmpje. Actiekomedie pur sang. Volgens sommigen in de lijn van Guy Rithcie's werk. Ik zie wel enige gelijkenissen, maar vind het verder toch heel anders. Vooral veel Amerikaanser. Ook best lelijk geschoten bij momenten. Potsierlijke tussentitels, die lukraak gebruikt worden om dat warrige begin schwung mee te geven. Dat is niet goed gelukt, want ondanks regelmatige overgangen komt de film moeizaam op gang.

Ook later in het verhaal heb ik mij af en toe gestoord aan het onsamenhangende verhaaltje dat alle personages aan elkaar verbindt. Dat is nogal met haken en ogen aaneen geschreven, om ze toch maar aan elkaar te linken. Daar had ik op meer gehoopt. Hetzelfde geldt voor de personages. Leuk bedoelde typetjes die lang niet allemaal leuk zijn. Brad Pitt doet het wel goed in de hoofdrol - hij heeft ook wel wat komisch talent en zelfspot. Maar minstens de helft van de personages is evengoed mislukt. Ik denk dan aan die flauwe Zoey King bijvoorbeeld.

Dat gezegd zijnde is Bullet Train wel behoorlijk vermakelijk. Met het verstand op nul kan ik nog best genieten van zo'n komische actieprent op één locatie. Enkele actiescènes zijn amusant, al mag David Leitch zijn lat toch nog wat hoger leggen. Zeker als er CGI bij kijken komt. Die is spuuglelijk. Een jaar of 4, 5 geleden leek Hollywood mij richting het hoogtepunt van CGI te gaan, maar dat is intussen toch al weer afgebot. Maar voor een keertje best leuke kost.

3


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

mjk87 schreef:

Wat een gedrocht van een film, in hetzelfde rijtje als enkele Ritchie-draken zoals Snatch en Lock, Stock.

1,0*

Zo dan, had je last van de hitte?


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14512 berichten
  • 4509 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Zo dan, had je last van de hitte?

Oh nee hoor, maar ik vind die Ritchie-films ook een verschrikking. Een bepaald stijltje dat me totaal niet ligt. Vooral grappig bedoelde kibbelende mensen in plaats van goed geschreven teksten. Alles voelt zo gemaakt aan, vooral een film die heel graag wil zijn maar niet is. Dat had deze Bullet Train ook. En als dan de actie zelf ook maar matig is dan houdt het echt op. Had echt wel op meer gehoopt, de andere films van Leitch waren alle wel een kleine voldoende in ieder geval.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Oh nee hoor, maar ik vind die Ritchie-films ook een verschrikking. Een bepaald stijltje dat me totaal niet ligt. Vooral grappig bedoelde kibbelende mensen in plaats van goed geschreven teksten. Alles voelt zo gemaakt aan, vooral een film die heel graag wil zijn maar niet is. Dat had deze Bullet Train ook. En als dan de actie zelf ook maar matig is dan houdt het echt op. Had echt wel op meer gehoopt, de andere films van Leitch waren alle wel een kleine voldoende in ieder geval.

Smaken verschillen, niks mis mee. Ik kan juist van zulke films genieten. Zeker bij Tarantino. Richie vind ik deze eeuw echt een draak van een regisseur, maar zijn oude werk was wel vermakelijk.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24218 berichten
  • 13383 stemmen

Ik vind Ritchie erg wisselend maar van die twee titels heb ik enorm genoten, Snatch kan ik zowat oneindig kijken. Infinitely quotable. Zijn recente werk heb ik meerdere 2,5* waarderingen uitgedeeld,maar ik vond The Gentlemen wel de moeite (en Wrath of Man, maar dat vond ik niet echt een Ritchie film).

Anderzijds snap ik je wel, ik kan me best voorstellen dat het je totaal niet ligt.


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

In een sneltreinvaart krijg je allemaal vechtscenes voorgeschoteld en daar moet de film het van hebben, want het verhaal is vrij zwak en er worden motieven bijgehaald die helemaal niet of nauwelijks aanspreken, omdat je geen kennis hebt gemaakt met die andere personen. De teksten zijn een bepaald handelsmerk van de makers, maar die zijn vaak te kinderachtig voor woorden. De aanduiding van komedie zou voortaan beter vervangen kunnen worden door zoiets als 'luchtige' actie, want het begrip komedie is niet op zijn plaats. Brad Pitt en de overigen spelen hun rol prima en dat houdt de film nog een beetje het aanzien waard, want voor de rest is het vaak te onzinnig voor woorden. Een van de onzinnige scènes is dat iedereen van buiten de trein wel op de eindplek in één keer aanwezig is. Ik had liever wat meer verhaal en suspence verwacht en gehoopt, maar vandaag de dag draait het voornamelijk om actie, vechten en explosies. Jammer


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

pierre18 schreef:

In een sneltreinvaart

Was dit een bewussie?

Overigens zat de film propvol met komedie in de dialogen en situaties. Opvallend dat je dat anders hebt ervaren.


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Was dit een bewussie?

Overigens zat de film propvol met komedie in de dialogen en situaties. Opvallend dat je dat anders hebt ervaren.

Ik begrijp wel wat je bedoelt, maar ik ervaar dat totaal niet als grappig. Dat heeft natuurlijk met smaken te maken, zo'n TV-programma als "Oh wat een jaar", schijnt ook leuk te moeten zijn. Dat schijtlollige gedoe irriteert mij mateloos, maar dit terzijde.

Maar ik kan me wel zeer goed voorstellen dat er mensen zijn die van dit soort films smullen en het wel grappig vinden. Prima toch.


avatar van chucknorris

chucknorris

  • 189 berichten
  • 1902 stemmen

Prima vermaakt met deze film. Er mist wel het een en ander. Dialogen niet sterk, te lang doorgaan met de zelfde grappen en niet alle personages zijn even scherp. Wel veel vaart, visueel fraai en vooral Brad pitt. Wat een kei is dat toch. Ik schrok wel van het gezicht van Sandra bullock trouwens.Waarom doen al die dames dat toch. Is even oud als Brad pitt…


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Vreselijke saaie film met 0,0 komische timing. Zelden zo verveelt met een film. Dit vergelijken met Ritchie of Tarantino is de TV Kantine vergelijken met Jiskefet.


avatar van WLWolfs

WLWolfs

  • 41 berichten
  • 41 stemmen

Wat een enorm fijne film zeg!

Ik heb enorm genoten van deze humoristische actiefilm.


avatar van Goldie63

Goldie63

  • 124 berichten
  • 71 stemmen

mjk87 schreef:

Wat een gedrocht van een film, in hetzelfde rijtje als enkele Ritchie-draken zoals Snatch en Lock, Stock.

Ik noem deze films omdat dit qua idee direct door Ritchie geïnspireerd lijkt die zelf op zijn beurt door Tarantino weer is beïnvloed. Het enige verschil is dat Tarantino wel boeiende personages weet te schrijven die net binnen het geloofwaardige vallen waardoor ze wel grappig, oprecht en dreigend overkomen en zijn teksten zijn ook een stuk beter geschreven. In deze Bullet Train wil men vooral heel hip zijn (dat hele gedoe met Thomas de Stoomlocomotief is nergens grappig) maar s dat daardoor nergens. De acteurs weten ook allen weinig van hun rol te maken. Dat duo is irritant vooral. Eigenlijk redt Pitt de film nog een beetje omdat hij wel weet in wat voor film hij zit, en die oudere Japanse meneer straalt nog iets van autoriteit uit. En Joey King is sowieso een favoriet maar ze kan ook weinig met haar rol.

Verder nogal wat zijplotjes die ook vooral hip willen zijn en her en der een verrassing, maar dit is zo'n film dat je weet dat er nogal wat plottwistjes in voorkomen en het is alleen wachten welke de makers precies bedenken. Uiteindelijk wordt dat een gaapfestijn. Geen boeiende personages en slecht verhaal dus, maar ook de actie valt tegen. Vaak rommelig geschoten, in ieder geval nergens bijzonder laat staan spannend (zoals de hele film dat nergens is omdat deze zichzelf nergens serieus neemt) en ondersteund door foeilelijke cgi. 1,0*.

Als je “Snatch” en “Lock,Stock” twee draken van films noemt ben je niet serieus te nemen.


avatar van Goldie63

Goldie63

  • 124 berichten
  • 71 stemmen

mjk87 schreef:

Wat een gedrocht van een film, in hetzelfde rijtje als enkele Ritchie-draken zoals Snatch en Lock, Stock.

Ik noem deze films omdat dit qua idee direct door Ritchie geïnspireerd lijkt die zelf op zijn beurt door Tarantino weer is beïnvloed. Het enige verschil is dat Tarantino wel boeiende personages weet te schrijven die net binnen het geloofwaardige vallen waardoor ze wel grappig, oprecht en dreigend overkomen en zijn teksten zijn ook een stuk beter geschreven. In deze Bullet Train wil men vooral heel hip zijn (dat hele gedoe met Thomas de Stoomlocomotief is nergens grappig) maar s dat daardoor nergens. De acteurs weten ook allen weinig van hun rol te maken. Dat duo is irritant vooral. Eigenlijk redt Pitt de film nog een beetje omdat hij wel weet in wat voor film hij zit, en die oudere Japanse meneer straalt nog iets van autoriteit uit. En Joey King is sowieso een favoriet maar ze kan ook weinig met haar rol.

Verder nogal wat zijplotjes die ook vooral hip willen zijn en her en der een verrassing, maar dit is zo'n film dat je weet dat er nogal wat plottwistjes in voorkomen en het is alleen wachten welke de makers precies bedenken. Uiteindelijk wordt dat een gaapfestijn. Geen boeiende personages en slecht verhaal dus, maar ook de actie valt tegen. Vaak rommelig geschoten, in ieder geval nergens bijzonder laat staan spannend (zoals de hele film dat nergens is omdat deze zichzelf nergens serieus neemt) en ondersteund door foeilelijke cgi. 1,0*.

Als je “Snatch” en “Lock , Stock” draken van films noemt ben je niet serieus te nemen.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14512 berichten
  • 4509 stemmen

Goldie63 schreef:

Als je “Snatch” en “Lock,Stock” twee draken van films noemt ben je niet serieus te nemen.

Ik zou sowieso niet de fout maken mij serieus te nemen.


avatar van Goldie63

Goldie63

  • 124 berichten
  • 71 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Ik zou sowieso niet de fout maken mij serieus te nemen.

Hahahahaha, dat vind ik nou eens een klasse reactie


avatar van jjdeventer

jjdeventer

  • 10 berichten
  • 7 stemmen

Gisterenavond naar de bios met toch enigzins hoge verwachtingen. Helaas, had ik het na 10 minuten wel weer gezien. Natuurlijk is het bedoeld als komische actiefilm, maar er had wel iets meer moeite gestoken kunnen worden in het verhaal. Sommige fundamentele dingen kloppen gewoon echt voor geen meter. Dat was echter niet het ergste, dat waren namelijk de tenenkrommende dialogen die overduidelijk heel grappig bedoeld waren, maar het daardoor totaal niet waren. Dat was ook in de zaal te merken, er werd amper gelachen. Na de introductie van het zoveelste over de top personage dat zich in de rij aansloot om mee te doen in de slachtpartij, snakte ik echt naar het einde. Brad Pitt gaf onlangs aan dat zijn pensioen niet lang meer op zich laat wachten. Ik kan dat alleen maar toejuichen na het zien van deze film. Deze film, is echt een smet op zijn blazoen. Hopelijk eindigt hij niet als Bruce Willis, met een oneindige reeks aan B-films. Ik was echt verbaasd dat David Leitch deze film heeft geproduceerd. Deadpool 2 stond bol van onzinnige, platte humor en vond ik geweldig. Hoe kan je dan nu zo de plank mis slaan.....


avatar van zyntex

zyntex

  • 139 berichten
  • 1312 stemmen

mikey schreef:

Zitten er echt pokemon in deze film?

Nee wel iets wat er een beetje op lijkt. Momomon zoek maar op


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4643 berichten
  • 2099 stemmen

Lelijke poster. Had nog wel gewerkt als het was omgezet naar vectorcartoons (a la Grand Theft Auto style).


avatar van Elvedi

Elvedi

  • 12 berichten
  • 16 stemmen

Demeter schreef:

Een tegenvallertje. Het plot zit wel ingenieus in elkaar en de actie is goed geschoten, maar de dialogen zijn niet grappig. De meeste grappen zijn flauw en helaas heb ik er maar een paar keer echt om kunnen lachen. De karakters, inclusief die van Brad Pit, zijn karikaturaal en dat haalt alle spanning weg. De film lijkt de hele tijd te wil zeggen dat het allemaal maar voor de lol is wat er gebeurt en het niet uitmaakt wie er dood gaat en wie het overleeft. Tsja, dan geven wij kijkers er natuurlijk ook niet meer zo om en is het niet spannend meer. Jammer.

Ik denk dat dat ook wel een beetje de hele intentie is van deze film. Je moet het ook niet vergelijken met een John Wick ofzo. Dan stelt dit weinig voor, maar voor de type film was het echt zeer vermakelijk.


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1777 berichten
  • 1980 stemmen

Oei, wat een teleurstelling zeg!

Ik weet niet waarom ik hoge verwachtingen bij deze film had: het feit dat Brad Pitt meedoet (die ik nog wel grappig vind in Once upon a Time in Hollywood en zelfs met zijn cameo in The Lost City, nog zo'n mislukte komedie), de mooie poster of de verraderlijke hoge score hier en op IMDb? Sandra Bullock en Channing Tatum hebben trouwens ook een rolletje in deze film.

Maar het valt allemaal erg tegen: de geforceerde dialogen die grappig moeten zijn, de personages die niet goed uitgewerkt zijn, het verhaal dat nergens op slaat. Het lijkt inderdaad op een mix van films van Guy Ritchie en Tarantino, maar dan zonder de innemende personages, aangrijpende actie en goeie humor. Dat fruit-duo Lemon en Tangerine alleen al met hun belachelijke dialogen is om van te kotsen, hoe infantiel kan het worden? Dan zijn het befaamde duo mr. Wint en mr. Kidd toch veel grappiger. Die meid in roze schooluniform en die Jap die Keanu Reeves probeert na te spelen dan, het is allemaal een gevalletje van net niet.

Het CGI bloed vloeit en spuit rijkelijk, dat wel. En de handgevechten, o.a. tussen Pitt en het fruit-duo, zijn enigszins grappig omdat ze die voor de andere treinpassagiers en het personeel trachten te verbergen. Meer dan een glimlachje ontlokte het niet aan mij. Ik krijg wel zin om een goeie ouwe Tarantino, Snatch, Lock, Stock of John Wick nog eens op te zetten. Stoere snor trouwens van Aaron Taylor-Johnson. Je ziet zoiets niet vaak meer, acteurs met een goed gecultiveerde snor.


Het gebeurd niet vaak, of vrijwel niet dat ik een film in korte tijd twee of drie keer bekijk. In het geval van Bullet Train heb ik de film deze maand 3x gezien. Toen ie uitkwam ben ik er in mijn eentje heen gegaan, vorige week vrijdag en vandaag.

De laatste twee keren was omdat vrienden hem ook graag wilde zien. Ik had verwacht dat de derde keer teveel zou zijn, nou echt niet dus. Het blijft genieten deze film. Ik vind juist dat de film de perfecte dosis humor en actie heeft, met een interessant genoeg verhaal. De twins blijven geweldig, Brad Pitt is gewoon top en alle characters hebben eigenlijk wel wat te bieden.

Het weet gewoon boeiend te blijven ondanks dat het zich volledig in die trein afspeelt. Heerlijke entertainment dit gewoon! Hopelijk maakte deze regisseur ook Deadpool 3 en ik zou een Bullet Train 2 echt niet erg vinden ook, een prequel.