• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.701 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.495 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Little Things (2021)

Misdaad / Thriller | 128 minuten
3,11 626 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 128 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Lee Hancock

Met onder meer: Denzel Washington, Rami Malek en Jared Leto

IMDb beoordeling: 6,3 (139.528)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 11 maart 2021

Plot The Little Things

"Some things never let us go."

De uitgebluste hulpsheriff Deke heeft een oog voor details en sleept een geheim met zich mee. Tijdens zijn onderzoek naar een seriemoordenaar werkt hij samen met Baxter, een topinspecteur uit Los Angeles. Deke werkt niet volgens het boekje waardoor Baxter voor moeilijke keuzes wordt gesteld.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Joe "Deke" Deacon

Jim Baxter

Albert Sparma

Detective Sal Rizoli

Flo Dunigan

LASD Captain Carl Farris

Detective Jamie Estrada

Detective Sergeant Rogers

Captain Henry Davis

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Vanaf 28 januari 2021 in de bioscoop (Warner Bros)


avatar van kos

kos

  • 46697 berichten
  • 8853 stemmen

Lijkt me prima.


avatar van schram101

schram101

  • 16684 berichten
  • 2293 stemmen

Poeh fijn sfeertje zeg! Hopelijk is dat niet alleen in de trailer. En wat een lekkere cast ook.


avatar van F.Lombardo

F.Lombardo

  • 20 berichten
  • 54 stemmen

Sfeertje doet me denken aan David Fincher films . Heb er zin in !


avatar van Flitskikker

Flitskikker

  • 484 berichten
  • 615 stemmen

Ziet er erg goed uit. Echt jammer dat de bioscopen dan nog dicht zijn hier.

Ik wil hem toch wel in de bios zien en niet op HBO Max.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Goed. De film komt rustig op gang, roept wat vragen op, neemt de tijd om te integreren.. en loopt op een gegeven moment prima. Leto probeert de show te stelen als creep en slaagt daar goed in. Washington speelt de getormenteerde agent goed en Malek laat alles op een gegeven moment ook aardig onder de huid kruipen. Niks op aan te merken. Goede cast. Verder een mooi staaltje cinematografie in een redelijk boeiend verhaal, waarin de spanning prima wordt opgebouwd. Heeft Leto z'n karakter het geflikt? Je zou het hopen, maar we weten het niet. Waarschijnlijk heeft-ie het iemand anders laten doen, gezien z'n eerdere confessie, maar niks is zeker in deze 'Little Things'; een film die voelt als een trein die nét niet in het juiste tempo weet te ontsporen. Dat had deze prent misschien wel kunnen hebben. Toch een prima film van Hancock.


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

De film is gewoonweg saai met wel een topcast. Leto acteert het best als creep.

2,5☆


avatar van santaro

santaro

  • 73 berichten
  • 115 stemmen

Ja ook ik vond hem erg saai, nergens werd het echt spannend waar ik wel op hoopte. Daarom ook maar een magere 2 sterren.


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Wat een saaie film. Had ik wel even wat meer van verwacht. Er gebeurt eigenlijk helemaal niks of heel weinig in ieder geval. Gekgenoeg had ik bij Malek steeds het gevoel dat hij zou uitbarsten in een nummer van Queen. Twee sterren voor het acteerwerk. Punt.


avatar van voyager77

voyager77

  • 92 berichten
  • 195 stemmen

3 topacteurs in 1 film , kan niet misgaan zou je denken , deze film bewijst het tegendeel. Na half uur in slaap gevallen.


avatar van exper

exper

  • 45 berichten
  • 1 stemmen

gisteren gezien vindt dit de slechtste film van Denzel W. ooit wat een saaie k.. film en dan dat einde gewoon weg verschrikkelijk en heel jammer,keek er echt naar uit voor de zaterdagavond jammer maar helaas.


avatar van TMP

TMP

  • 1892 berichten
  • 1718 stemmen

Een behoorlijke tegenvaller. De cast is met Washington, Malek en Leto veelbelovend, maar er komt maar weinig uit. Het kost wat moeite om in het verhaal te komen. De editing lijkt ook niet overal even goed. Na verloop van tijd lukt het wel om in het verhaal te komen, maar dat verhaal heeft uiteindelijk bijster weinig te bieden. Wel best sfeervol gefilmd, maar al met al een erg matige vertoning.


avatar van weerwolf79

weerwolf79

  • 319 berichten
  • 1191 stemmen

Tegenvallende film, weinig origineel verhaal, tergend traag je valt nog net niet in slaap en ook het acteerwerk is niet heel bijzonder. Vooral Malek valt tegen, vind het sowieso een matige acteur.


avatar van macrobody

macrobody

  • 2232 berichten
  • 1850 stemmen

"De uitgebluste hulpsheriff Deke" zegt ook wel wat over de film. Een uitgebluste Denzel Washington doet zijn ding en is niet slecht, maar er is gewoon geen goede actie of samenhangend verhaal. Ik moest aan de film Seven denken en hoe goed die wel niet was vergeleken met deze.

Jammer, maar helaas.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7009 berichten
  • 9793 stemmen

Niet helemaal geslaagd, zeker niet als thriller, maar toch heeft deze film veel sterke momenten. Qua camerawerk en sfeertekening zit het daarnaast meer dan goed. Voornaamste probleem is dat het script niet spannend en/ of boeiend in elkaar steekt. Als zich dan uiteindelijk toch een spannende climax aandient blijkt deze vooral ongeloofwaardig. Denzel Washington is aan de passieve kant en Rami Malek is vooral miscast, maar Jared Leto doet het geweldig als één van de verdachten.


avatar van numb nuts

numb nuts

  • 238 berichten
  • 2792 stemmen

viel toch tegen met 3 toppers


Niet zo heel best. Misschien had de regisseur zelf beter op ‘the little things’ kunnen letten. Leuk dat je een, op papier, goede cast hebt. Maar moeten we daarom dan ook 2 uur lang voornamelijk alleen maar naar Denzel en Malek kijken?

We hebben als kijker weinig tot geen (achtergrond) informatie over de moorden en geen binding met de slachtoffers of het verhaal hierachter.

Denzel speelt Denzel en is duidelijk geen Morgan Freeman in dit genre film. Malek is matig en had in deze film net zo goed Mr. Robot of Freddie mercury kunnen zijn.

Gemiste kans wat mij betreft. Had veel meer in kunnen zitten.


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Een film die precies in mijn straatje valt. Een rustig en goed opgebouwd verhaal onder uit de bocht te vliegen. Goed acteerwerk en de regie was in goede handen, het gevoel van wat er zich nu allemaal afspeelt hielt mij goed bezig. Daardoor keek de prent erg vlot weg,

Prima werk wat voor mij vreemd genoeg maar veel matige tot slechte beoordelingen hier krijgt.


avatar van Leander112

Leander112

  • 116 berichten
  • 259 stemmen

Er mist gewoon iets in deze film, ik weet niet precies wat maar het boeide gewoon niet genoeg.


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Meer drama dan misdaad film.

Het ontbreekt "The Little Things" dan ook aan een spanningsveld.

Ik had een beetje "Seven" achtige thriller verwacht, in die richting dreigt de film richting het einde ook naar toe te gaan maar de climax is erg tegenvallend.

Aan het acteer niveau light het niet maar deze " The Little Things" laat geen indruk achter.

3*/3.5*


avatar van YUER

YUER

  • 34 berichten
  • 32 stemmen

alla seven achtig gedaan denzel moet nu beginnen vermageren net als ik


avatar van schumacher

schumacher

  • 4581 berichten
  • 4282 stemmen

Een 3, meer kan ik niet geven ook al ben ik een grote Denzel fan.

Het 1ste deel is idd saai. Traag dat heeft niet maar dan moet het wat boeiend zijn en u kunnen mee slepen en dat deed het niet echt.

In het 2de deel hadden ze me wel mee en werd het ook leuker maar het is toch allemaal niet zo duidelijk gebracht vind ik. Het werd op een gegeven moment ook onrealistisch met die 1 flik al wat meer naar het einde op en het einde zelf vond ik ook teleurstellend.

Ik ben deze keer niet onder de indruk terwijl ik de vorige films, de vele vorige films met Denzel wel goed tot heel goed vond.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een misdaadfilm die spanning mist en daarnaast meer vragen oproept dan ie oplost, kun je wat mij betreft mislukt beschouwen. Aanvankelijk komt het verhaal degelijk over, maar gaandeweg wordt het steeds ongerijmder culminerend in een onbevredigend einde.

Jared Leto steelt de show; Rami Malek doet het wel aardig, maar de ooit gedegen Denzel Washington is al jaren over zijn top heen.


avatar van AniSter

AniSter

  • 2326 berichten
  • 1868 stemmen

Moeilijk wat ik hiervan moet vinden. Het verhaal was best ok, tot het moment dat Albert de regie in handen nam. Vanaf dat moment vond ik het maar een slap verhaal. Denzel vond ik prima in zijn rol zitten. De laatste rol van Rami die ik heb gezien was als Freddie Mercury in Bohemian Rhapsody (2018). Daarin vond ik hem niet alleen beter passen maar hij presteerde daarin ook veel beter dan in deze 'The Little Things'.

Wat ik wel goed vond in deze film was de setting en een aantal prima songs. Vergeleken met andere thriller/misdaad films moet ik deze als geheel toch richting het B-niveau beoordelen.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Malek speelt de ambitieuze, jonge detective Jim Baxter die de leiding heeft over een serie moorden die waarschijnlijk door dezelfde dader zijn gepleegd. Washington is oude rot Joe Deacon, die vanwege een lange tijd niet nader genoemd incident elders is komen te werken. Joes collega's zijn dan ook verrast, en lang niet allemaal even blij, wanneer Joe zich met de zaak gaat bemoeien. Maar Jim heeft meteen het gevoel dat Joe van nut kan zijn. Hun zoektocht brengt ze op het spoor van de mysterieuze Albert Sparma [Jared Leto], maar er is onvoldoende bewijs om hem aan te kunnen klagen. Een kat-en-muisspel is het gevolg. Het spel van Washington en Malek is teleurstellend routinematig en de trage regie van John Lee Hancock maakt dit tot een veel te lange zit. Maar Leto is uitstekend als de zonderlinge verdachte, Thomas Newman levert een sfeervolle score af en het camerawerk van Jon Schwartzman is schitterend.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2481 berichten
  • 2253 stemmen

Sterke misdaad thriller, hoewel drama ook goed zou passen. Het verhaal is niet heel origineel maar wordt wel goed en vakkundig uitgewerkt door Hancock. Vanaf het begin creëert hij een broeierige sfeer en als kijker heb je constant het idee dat er meer speelt dan alleen het zoeken naar een seriemoordenaar. Zeker het eerste deel is ijzersterk. Het tweede deel is wat minder maar wordt met name door de sterke rol van Leto op niveau gehouden. Het einde lijkt wat onbevredigend voor het thriller deel, maar is fraai voor het drama deel. Het camerawerk is verder erg mooi met een passende soundtrack. Vakwerk. 4.0


avatar van Hance

Hance

  • 43 berichten
  • 34 stemmen

Hoe ouder ik word hoe minder ik me blijkbaar van IMDb cijfers en recensies aan moet trekken. Ik ben positief verrast!

Malek vind ik hier niet passen zoals in andere rollen die hij speelde, maar alsnog niet slecht

Ik vind dit dus wel een spannend verhaal op het juiste tempo. Een goed verhaal zit hem in de details, en niet in continue overdadige actie.

Met vragen overblijven is niet voor iedereen weggelegd dat is maar weer eens duidelijk

8/10


avatar van grandpa

grandpa

  • 278 berichten
  • 506 stemmen

voyager77 schreef:
Na half uur in slaap gevallen.

ja voorheen kwam de mod en die schreef dat als je in slaap valt niet kan stemmen.

grandma en ik hebben ons met deze gewoon kostelijk vermaakt en deden wedden om een stroopwafel wie het nou had gedaan. We verloren allebei.....


avatar van kuripot

kuripot

  • 37 berichten
  • 981 stemmen

Op zich een mooie film met sterke acteurs, al ontwikkelt alles zich best wel traag. Het einde is echter zeer onbevredigend en je vraagt je af wat het doel van de hele film nu eigenlijk is geweest.


avatar van Luudje10

Luudje10

  • 248 berichten
  • 265 stemmen

Een goede film met een goed verhaal. Wederom een goed spelende Denzel, maar hij heeft wel betere films gemaakt. Toch boeide de film wel en kan hem aanraden