• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.438 films
  • 12.237 series
  • 34.024 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.133 gebruikers
  • 9.379.134 stemmen
Avatar
 
banner banner

Les Choses Qu'on Dit, les Choses Qu'on Fait (2020)

Drama | 120 minuten
2,57 22 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 120 minuten

Alternatieve titels: The Things We Say, The Things We Do / Love Affair(s)

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Emmanuel Mouret

Met onder meer: Camélia Jordana, Niels Schneider en Vincent Macaigne

IMDb beoordeling: 6,9 (3.421)

Gesproken taal: Frans

Releasedatum: 12 augustus 2021

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • CineMember Bekijk via CineMember
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Les Choses Qu'on Dit, les Choses Qu'on Fait

De zwangere Daphné en haar vriend François gaan op vakantie naar het Franse platteland, waar ze François’ neef Maxime op bezoek krijgen. Onverwacht moet François terug naar Parijs, waardoor Daphné Maxime alleen moet ontvangen. In de paar dagen tot zijn terugkomst maken Daphné en Maxime voor het eerst kennis en al gauw delen ze hun verhalen over vroegere liefdesperikelen met elkaar. Er ontstaat een intieme band.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Er zijn nogal veel dingen te zeggen in deze romantische drama waarin jaloezie leidt tot bedrog dat leidt tot jaloezie en bedrog. Geliefden maken elkaar het leven zuur en in flashbacks ontdekken we op welke manier ze elkaar hebben misleidt. Meer een therapiesessie (inclusief huilbuien) dan een film, al is het mooi in beeld gebracht door Laurent Desmet. Het ongeïnteresseerde, kleurloze spel van Schneider maakt het nog eens extra lastig om dit uit te zitten.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Overdaad schaadt. Dat geldt ook voor de stroom affaires dat de revue passeert. De herhaling van zetten maakt dat deze film altoos minder interessant en op d’n duur zelfs saai wordt. Niet het beste werk van regisseur Emmanuel Mouret.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4364 berichten
  • 3769 stemmen

Deze eens bekeken en het was veel

In het begin viel de film nog goed mee, maar hoe verder de film vorderde, hoe minder interessant het werd. Veel te veel relaties.

De cast deed het nochtans goed en de film zag er prima uit.

Heb hem uitgekeken, maar een kijkbeurt is wel voldoende.