• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

Asa ga Kuru (2020)

Drama | 140 minuten
3,67 63 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 140 minuten

Alternatieve titels: True Mothers / Comes Morning / 朝が来る

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Naomi Kawase

Met onder meer: Hiromi Nagasaku, Arata Iura en Aju Makita

IMDb beoordeling: 7,0 (2.258)

Gesproken taal: Japans

Plot Asa ga Kuru

Het echtpaar Satoko en Kiyokazu heeft een reeks mislukte vruchtbaarheidsbehandelingen achter de rug. Uiteindelijk besluiten ze een jongetje te adopteren. Zes jaar later wordt hun gezinsgeluk bedreigd door Hikari. Zij beweert de biologische moeder te zijn van hun zoontje.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Satoko Kurihara

Kiyokazu Kurihara

Hikari Katakura

Asato Kurihara

Shizue Asami

Takako Katakura

Masaru Katakura

Misaki Katakura

Takeshi Hamano

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Gelaagde film over de voor- en achterkant van adoptie. Enerzijds zijn er de kinderloze ouders, die na lang wikken wegen voor adoptie kiezen. Anderzijds de jonge tiener, die tegen wil en dank gedwongen wordt haar pasgeboren baby voor adoptie af te staan.

Regisseur Naomi Kawase neemt de tijd om beide partijen en hun respectievelijke problemen te introduceren. In het tweede deel van de film, waarin de betrokkenen met elkaar geconfronteerd worden, kiest zij er voor de identiteit van de biologische moeder aanvankelijk te camoufleren. Achteraf bezien een nogal opzichtige poging om de kijker op het verkeerde been te zetten. Het verhaal wordt er evenwel niet minder om.

Al met al een ontroerende film, die valse sentimenten weet te vermijden. Zoals te verwachten is weer een prima vertolking van de ervaren Hiromi Nagasaku, met de aantekening dat Aju Makita (als de tiener) nauwelijks voor haar onderdoet. Zonder meer een fraai vormgegeven film –met een pakkend verhaal– die een breed publiek verdient.


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Sterke film rond tienerzwangerschappen en adoptiecircuits. Niet voor het eerst gebracht, maar wel best origineel en bijgevolg sterk in de aanpak en uitvoering ervan. De focus en klemtoon wordt volledig gelegd bij de uitwerking van de personages. De diepgang en ontwikkeling van de personages komt voorop en dat is een uitstekende keuze gebleken van Kawase. Veruit haar beste film, lijkt me.

De film is gelaagd en neemt zijn tijd om het plot tot ontwikkeling te komen. De flashbacks of forwards worden op het juiste moment gebracht en zeker niet in overvloed. Er wordt ook geen moreel oordeel over het onderwerp gegeven. Behoudens serene muziek zijn er geen sentimentele strijkers te bespeuren en biedt stilte vaak nog een krachtiger signaal om binnen te dringen.

Ook op het acteerwerk nauwelijks wat aan te merken. Ondanks de zware problematiek sterk genoten van deze film. Fijn!


avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8430 stemmen

Tedere en emotievolle benadering van een thema dat alleen maar pijn veroorzaakt en nooit uit de actualiteit zal zijn.

Naomi Kawasi brengt haar film zonder hoogdravende toestanden maar legt de nadruk op het diepe drama dat zich in de harten van beide moeders afspeelt, hun twijfels maar ook hun wederzijds begrip.

Mooie film met een diepmenselijke kijk op een delicaat gebeuren. Ondersteund wordt door eenvoudige, ontroerende vertolkingen en aangepaste muziek.


avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 521 berichten
  • 465 stemmen

Mooie, vaak heel lieve film maar toch erg beperkt tot het onderwerp waardoor ik ook .wel veel miste... Meer een documentaire...daarbij de geslotenheid van de Japanners geeft het een ingetogen beeld van ernstige zaken. Zeer groot contrast met een Amerikaanse film over dit.. Wel veel gevoel maar niet altijd zo uitgesproken...soms beklemmend...


avatar van Pitagora

Pitagora

  • 134 berichten
  • 108 stemmen

Mooie film die het verlangen naar een kind en het afstaan van een kind gevoelig in beeld brengt. Twee zijdes van de zelfde medaille.