• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.426 films
  • 12.237 series
  • 34.020 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.131 gebruikers
  • 9.379.088 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers (2018)

Documentaire | 97 minuten
2,38 68 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jeremy Kenyon Lockyer Corbell

Met onder meer: Bob Lazar, George Knapp en Mickey Rourke

IMDb beoordeling: 5,7 (6.898)

Gesproken taal: Engels en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers

In 1989 luidde natuurkundige Bob Lazar de klok over Area 51. Nu legt hij uit aan welke buitenaardse technologie hij werkte en hoe de overheid hem het zwijgen wilde opleggen. De documentaire onthult de verwoestende gevolgen die zijn daden hebben gehad op zijn leven gedurende de afgelopen dertig jaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Zichzelf - Interviewee

Zichzelf - Investigative Reporter

Zichzelf - The Narrator (stemrol)

Zichzelf - Investigative Filmmaker

Zichzelf - The Wife

Zichzelf - The Mom

Zichzelf - The Hypnotist

Zichzelf - The Friend

Zichzelf - The Employee

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

tja, deze meneer is de grote veroorzaker dat we allemaal de naam area 51 kennen .

Daar zijn veel mensen mee aan de haal gegaan , zowel in horeca in de buurt van las vegas , dan wel hollywood blockbusters / serie's

Ik zat de hele tijd te wachten op iets waardoor ik met stomheid geslagen werd .

Dat gebeurde totaal niet , je kan beter de man (Bob Lazar ) googelen ,want dit had je ook in een half uurtje kunnen samenvatten .

Het is / was een belangrijk verhaal . Maar als niet genoeg om ruim anderhalf uur te weten boeien .

Leuke poging om het interessanter te maken was de voice narrator van Mickey Rourke die allemaal psychedelische teksten met bijpassende beelden te laten zien / horen .

Maar het stond in contrast met het saaie verhaal , hoe bijzonder ook .

Wie verwacht nou dat we alleen in universum zijn ?

Er zijn de afgelopen decennia meerdere keren planeten gespot met exact de zelfde omstandigheden als aarde .

we kunnen er alleen niet bij .


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87599 berichten
  • 12854 stemmen

Flauw gezemel.

Zoals de meeste van dit soort conspiracy docs eigenlijk. Het is enerzijds wel lachen met wat voor onzin ze steeds aan komen zetten, maar uiteindelijk weet het toch nooit te overtuigen. Ook deze doc past weer perfect in dat rijtje.

Lopen roepen dat het allemaal wetenschappelijk is wat je uitkraamt maakt het nog niet wetenschappelijk natuurlijk. Jeremy Kenyon Lockyer Corbell (heh) is van het aanstellerige type en acteert redelijk slecht, de rest van de ondervraagden ogen ook niet al te coherent.

Het is … "grappig" om af en toe van dit soort junk te kijken, maar in zekere zin is het toch ook best droevig. De manier waarop sommige mensen zich in dit soort geode verliezen is alles behalve gezond, en buiten wat voer voor entertainment heeft het nog niet veel bijdragen.

1.0*


avatar van 3eenheid

3eenheid

  • 16 berichten
  • 17 stemmen

Oei oei wat een onwijs slechte documentaire is dit. Ik ben er 2 keer bij in slaap gevallen, maar wilde hem toch afkijken in de hoop een foto van de alien ruimteschepen te zien, maar helaas, het blijft bij loos en oninteressant gewauwel. Deze docu levert dus 0,0 bewijs op voor wat Bob Lazar vertelt.

Bob is enorm gespannen tijdens kritieke punten gedurende de interviews, zijn mond vertoont ticks. Hoogstwaarschijnlijk van de angst om ontmaskerd te worden. Bob bezit geen enkel artefact, foto of document van de ruimteschepen die hij zegt ontmanteld te hebben. Wel kan hij ze tekenen, maar dat doet hij dan weer zo kinderlijk (het klassieke schoteltje) en zonder een enkel detail dat je je plaatsvervangend schaamt ,en medelijden krijgt met deze man.

Het schip zou aangedreven worden door een motor die werkt op zwaartekracht en het opvouwen van tijd<>ruimte dimensies. In plaats van zelf te bewegen vliegt het schip enorme afstanden door die tot nul te reduceren. Haha, laat nou dat idee van de scifi film Interstellar komen, wat weer gestoeld was op de natuurkundige inzichten van series als Cosmos 2. Tijd-ruimte reizen is vooral een wens van de mens om zich te bevrijden van zijn enorme isolatie in het heelal.

Telkens wanneer het interview dreigt concreet te worden weet Bob zich er heel handig uit te lullen als een geboren draaikont: "I was not allowed" "My information was destroyed" "I dont want publicity" enzovoorts. Bobs vrouw lacht hem ronduit uit in een scene, zo oppervlakkig.

De associatieve graphics waren dan wel weer erg mooi gedaan.