• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.314 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Happytime Murders (2018)

Komedie / Misdaad | 91 minuten
2,46 151 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brian Henson

Met onder meer: Melissa McCarthy, Elizabeth Banks en Maya Rudolph

IMDb beoordeling: 5,5 (32.008)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 augustus 2018

Plot The Happytime Murders

"No Sesame. All street."

Sinds Phil Phillips na een incident ontslagen is werkt deze pop als privé-detective die kort achter elkaar getuige is van twee moorden, waaronder die van zijn broer. Aangezien bij beide incidenten een hoofdrolspeler uit de tv-serie 'Happytime' om het leven kwam, komt Phil al snel tot de conclusie dat beide moorden door dezelfde persoon zijn gepleegd. Hij is vastbesloten de dader te ontmaskeren, maar daarvoor moet hij wel samenwerken met Connie Edwards, zijn voormalige partner.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Detective Connie Edwards

Phil Philips / Junkyard / Boar

Agent Campbell

Brittenie Marlowe

Ronovan Scargle

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DionneDarko

DionneDarko

  • 648 berichten
  • 6112 stemmen

Net de trailer gezien. Dit gaat zo slecht worden. Nog nooit zoiets flauws gezien....


avatar van J. Clouseau

J. Clouseau

  • 976 berichten
  • 1075 stemmen

Who Framed Roger Rabbit, maar dan met muppets in plaats van toons, en zonder de humor, vrees ik.


avatar van Rico120

Rico120

  • 354 berichten
  • 278 stemmen

the fuck


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Vanaf 23 augustus in de bioscoop (The Searchers)


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Het enige voordeel is dat Melissa McCarthy zich qua acteerprestaties nu eens staande zal weten te houden tussen haar medespelers.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

Lol.


avatar van bart007bond

bart007bond

  • 1443 berichten
  • 350 stemmen

Trailer is briljant


avatar van bart007bond

bart007bond

  • 1443 berichten
  • 350 stemmen

Qua sfeer sausage party, ook zo grof.

I'm coming

.

Zaal kon je opvegen.

BRILJANT


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Briljant heeft verschillende betekenissen, kennelijk. Ik zag vooral een heel afgezaagd, kinderachtig trailertje. Nul creativiteit.

Maar wie weet is de film zelf veel beter.


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Tja... ben benieuwd. Houd het in de gaten ook al ben al jaren over puberhumor heen.


avatar van Basto

Basto

  • 11960 berichten
  • 7413 stemmen

Lijkt me een slap aftreksel van Meet the Feebles


avatar van kleintje 2

kleintje 2

  • 473 berichten
  • 969 stemmen

Dit was wel grappig, en had wel iets kunnen worden. Maar het is er gewoon niet goed in gebracht.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Tijdens de aftiteling krijg je te zien hoe Brian Henson en zijn team erin slaagden om de poppen die deze film in groten getale bevolken tot leven wisten te brengen. Een leuk kijkje achter de schermen, maar je vraagt je tegelijk af waarom ze niet net zoveel moeite deden om een fatsoenlijk scenario in elkaar te flansen. Brian Henson probeerde duidelijk een film-noir te maken, maar heeft geen gevoel voor stijl en vervalt in een slechte imitatie. Als dat niet genoeg reden is voor Jim Henson om zich in zijn graf om te draaien wegens de verwoesting van de familiereputatie, dan zijn er nog de vele platvloerse grappen die ook nog eens tot in den treure worden uitgemolken (no pun intended). Een schande waar alle betrokkenen zich diep voor dienen te schamen.


avatar van Moviepass

Moviepass

  • 14 berichten
  • 0 stemmen

Abominabel

Punt.


avatar van alacer9

alacer9

  • 457 berichten
  • 458 stemmen

Redelijk vermakelijk maar gaat snel vervelen na een tijdje.


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1711 berichten
  • 1366 stemmen

Precies wat ik verwachtte. En ik verwachtte een soms wat platvloerse maar toch ook wel weer op zijn eigen aparte wijze originele muppetfilm noir waar ik me wel mee zou kunnen vermaken.

Ik vond Melissa McCarthy niet zo denderend als cop, maar ik heb me daar ook niet echt aan gestoord. En zo valt er best nog wel wat aan te merken op deze film, maar uiteindelijk vond ik het wel een grappige persiflage op de film noir met de hardboiled detective en de curieuze moordzaak. En de weirde vondsten uit het Muppet universum deden me ook geregeld grijnzen. Leuke film.

Ook lekker druk in de bioscoop, 8 bezoekers. Deze zal dus vast niet heel lang draaien.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ik denk dat pa Henson zich in zijn graf omdraait als hij weet wat zijn zoon hier heeft gecreëerd. Op zich nog best een geinig idee met potentie, maar als je dan niet verder komt dan wat seks en drugs grappen via de bijna altijd ongrappige Melissa McCarthy, dan laat het maar zitten. En dat terwijl ik het film-noir sfeertje van zo'n treurige detective in de straten van LA nog wel goed vond. De donkere straten, het rokerige kantoortje, de standaard dame die een issue heeft. Maar goed, het niveau ligt dermate laag dat er gewoon weinig of niks te lachen valt. Althans, meer dan een kleine glimlach zo heel af en toe kreeg ik er niet uitgeperst. Wel vond ik het geinig om castleden van o.a. The Office US en Community hier tegen te komen. Geen goede rollen, maar toch hebben ze best aardige namen voor de film weten te strikken. Nee, jammer dat er weinig met het concept is gedaan. Het begin met hoe mensen poppen behandelden vond ik best aardig. Hadden ze wel mee door mogen gaan.

2*


avatar van Bélon

Bélon

  • 1795 berichten
  • 0 stemmen

Walter S. schreef:

Ook lekker druk in de bioscoop, 8 bezoekers. Deze zal dus vast niet heel lang draaien.

Bij ons twee (wij). Bij de bioscoop waar ik 'm zag gaat het aantal voorstellingen donderdag meteen terug van 4 naar 1 per dag: dat zou wel eens een indicatie kunnen zijn van een niet al te lange draaitijd.

Hij was ook niet echt leuk. Gewoon thuis kijken als je toch van plan bent 'm te zien: de bioscoop heeft niet zo'n meerwaarde bij deze film m.i.


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Weer een geval van 'wat verwacht je dan?' als ik de reacties van de professionele critici zie. Als je zin hebt in anderhalf uur dom vermaak met poppen en je bij de trailer minstens een paar keer gegniffeld het, dan is er helemaal niets mis met The Happytime Murders. Ja, de grap blijft bestaan uit het feit dat alle stompzinnige dingen door poppen gedaan worden, maar de film pretendeert ook echt nergens meer te zijn dan stompzinnige scenes die makkelijk werken. Goed? Absoluut niet. Vermakelijk. Voor een keertje zeker.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3230 stemmen

Zonder twijfel een vermakelijke film die zichzelf geen moment serieus neemt en gelukkig ook niet langer duurt dan anderhalf uur, lang genoeg!

Melissa McCarthy is geen super actrice maar ze weet zich redelijk goed staande te houden in the land of puppets. Het noir tintje vond ik leuk gevonden en had wat mij betreft zelfs nog meer focus op mogen liggen, die herkenbare voice over ook.

Ik ben wel van mening dat oudere Muppet films toch wel wat beter waren, maar dit is ook best kijkbaar. De grappen zijn hier en daar wel erg gemakkelijk en super flauw, maar echt irriteren deed het niet.

2,5*


avatar van bart007bond

bart007bond

  • 1443 berichten
  • 350 stemmen

Nu met 3 man in de zaal. Straks mijn ervaringen. Zin in.


avatar van bart007bond

bart007bond

  • 1443 berichten
  • 350 stemmen

Grappig, maar alle goede momenten zaten al in trailer.

3.5.

Wel is bubbles een mooie vrouw wauw


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Hoogstaande humor hoef je hier uiteraard niet te verwachten, maar je zou anno 2018 toch verwachten dat men iets vernieuwends met dit concept zou doen. Desondanks lijken de makers van Happytime Murders te doen alsof grove poppen iets compleet nieuws is. Terwijl ik het gevoel heb dit al tig keer te hebben gezien, in één of andere vorm. Jaren geleden was er Ted, daarvoor Team America: World Police. En hell, in de jaren 90 zagen we een grofgebekte Chucky al van bil gaan in Bride of Chucky. En Peter Jackson maakte bijna 30 jaar geleden al eens een film met vloekende, drugsverslaafde poppen met Meet the Feebles. Dus waarom we nu ineens zo onder de indruk moeten zijn met een grove versie van The Muppets is mij een raadsel.

Dat we wel onder de indruk moesten zijn van dit gegeven blijkt uit het script. Vaak valt het even stil nadat een pop heeft gevloekt of we iets met seks zien, waarschijnlijk om het publiek even te laten lachen. Maar sterke grappen zijn er niet. Tenzij je 'een pop die poep, kont, pies, vagina of pik zegt' als sterke grap beschouwt. De kapstok voor de puberale ongein is een standaard detective-verhaaltje, waarbij Melissa McCarthy de collega van de hoofdpop speelt. En ongetwijfeld dat McCarthy grappig kan zijn, maar hier is ze vooral vervelend. De film blijft grappen herhalen dat ze wordt aangezien voor een vent en McCarthy krijgt als regie-aanwijzing dat hoe harder ze haar tekst schreeuwt, hoe grappiger het waarschijnlijk is. Verder probeert men de hele tijd grappen te rekken, omdat men van Family Guy heeft geleerd dat slechte grappen uitrekken grappig kan worden. Dat dit meestal niet het geval is, vergeet men. Wellicht dat een handjevol kleine momenten me deden glimlachen, maar Happytime Murders is vooral een hoop geschreeuw en gedoe om helemaal niets.

2 sterren.


avatar van Timothyvdmeer

Timothyvdmeer

  • 1541 berichten
  • 2392 stemmen

Niet best. Melissa Mc is nooit goed maar hier is ze ronduit vervelend.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87598 berichten
  • 12853 stemmen

Weird.

Het is moeilijk in te schatten waarom men deze film gemaakt heeft. The Muppets die de Meet the Feebles kant opgaan, op zich qua idee al redelijk vreemd (want het Muppet gebeuren is toch echt wel kindvriendelijk), maar waarom nu? Er is niet meteen een duidelijke markt voor, er is geen puppet hype, zelfs de Muppets zijn niet meer echt hip.

Vond het verder ook wat jammer dat er weer van zo'n bekende noir-setting gekozen wordt, dat maakt dat de Roger Rabbit vergelijking zich opdringt terwijl de films niet zoveel met elkaar te maken hebben. Anderzijds maakt het dat Henson wel makkelijker om de grappen en parodieën binnen een bepaald (en bekend) thema te houden.

En als laatste pijnpunt is er Melissa McCarthy, een complete miscast. Ze past compleet niet binnen deze film en haar stijl/toon is véél te mak en tam, terwijl de humor net wat edgier probeert te zijn. Ze wordt hier ook als eerste gecredit, maar die eer behoort aan Bill Barretta wat mij betreft. Toch gewoon het hoofdpersoange en hij doet geweldig stemwerk. Niet zo evident in Amerikaanse producties, hoewel het bij poppenanimatie blijkbaar vaak wat beter loopt.

Maar ondanks de minpunten heb ik me toch geweldig geamuseerd met deze film. De poppen/mensen mix werkt gewoon erg goed en ondanks dat de humor nogal plat en plastisch is, werkt het beter met poppen dan het met echte mensen zou werken. Het niveau van Jackson's poppenfilm wordt niet gehaald, maar er zit amper een saai moment in en er zitten genoeg geslaagde grappen in.

Leuke en aparte film dus. Meer van dit soort einzelgangertjes graag.

3.5*


avatar van DreamTech

DreamTech

  • 524 berichten
  • 892 stemmen

Gewoon geinig kijken met een biertje er bij


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

Viel toch wat tegen.

2,5*


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23449 berichten
  • 76945 stemmen

Vreselijk wat een bagger....


avatar van fcdenhaag

fcdenhaag

  • 114 berichten
  • 161 stemmen

Leuk tijdverdrijf, maar hier had meer in gezeten. Kan qua humor niet aan een vergelijkbare film als TED tippen.


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Tja.....de naam Henson stond vroeger bij mij voor het creatief laten leven van poppen. Zoonlief heeft verkeerde genen, dit lijkt gewoon nergens op. Humor heb ik niet kunnen ontdekken, geen glimlach kunnen laten glippen. Waldorf and Statler zouden urenlang boegeroep hebben geproduceerd na het kijken van dit mislukt projectje.

Hier gelezen over de kwaliteiten van Melissa McCarthy, eerlijk gezegd ik kende haar niet eens. Maar zij is niet de enige die verhaal totaal niet tot leven kan brengen, nee het script is de grote boosdoener. Het probeert je lachspieren te kietelen maar de wannabee humor faalt volledig. En daarmee valt de kapstok voor dit mislukte prentje om en heeft het ook echt niets meer om punten mee te kunnen scoren.

Nee dit is de naam Henson onwaardig, foei Brian en Todd Berger!

Het proberen met vuilbekkerij kan, maar volgens mij is dat sinds de jaren 90 niet meer in.