• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.528 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten stephan73 als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Great McGonagall, The (1975)

Alternatieve titel: De Hofdichter

Zeer vervelende film die de vrienden van The Goon Show (Milligan en Sellers) weer bij elkaar bracht.

In de stijl van de oude vaudeville shows wordt het verhaal verteld van McGonagall, inclusief taarten in gezichten en slappe dansroutines.

Sellers trekt weer eens een jurk aan en zet een hog stemmetje op om koningin Victoria te spelen en Milligan loopt te ratelen als een dronken zwerver.

De regie is zeer slecht en de humor zeer flauw. Er zit één moment in waar ik wel even om kon lachen (een gevangenis scene waar ineens een naakte vrouw stond te dansen op funky muziek), maar voor de rest was dit waardeloos!

1,5*

Gremlins (1984)

Wat blijft Gremlins toch een heerlijke film. Niet zozeer het verhaal of het acteerwerk, maar de effecten zorgen dat dit een film blijft die je elke keer weer wil zien. Vooral de gremlins zelf zijn fantastisch. Wat een heerlijke bende anarchistische rebellen. Niets, maar dan ook niets, is heilig voor deze beesten. Zelfs Sneeuwwitje niet!

Vanavond ook maar weer eens deel twee bekijken!

4*

Gremlins 2: The New Batch (1990)

Alternatieve titel: Gremlins 2: De Nieuwe Bende

The Oceanic Six schreef:

Let op de geluidjes als een Gremlin zijn kop stoot ofzo. Zo kinderachtig en flauw.

Als ik me niet vergis zaten die er ook in het eerste deel in (wanneer de hoofdgremlin mee wordt gesleurd door zijn kettingzaag en hun een muur raakt).

Gremlins 2 is inderdaad gemaakt voor een jongere doelgroep, maar is zeker zo leuk (vooral de opening met Bugs Bunny en Daffy Duck was een duidelijk signaal). De effecten zijn weer fantastisch en het verhaal is erg leuk. De setting vond ik wel weer geslaagd.

Ik had alleen iets meer moeite met het feit dat de film geen echte opbouw heeft en eigenlijk meteen al met de chaos begint. En er waren, naar mijn smaak, iets teveel Gremlins, zodat hun karakters niet echt konden worden ontwikkeld.

Alles bij elkaar weer een heerlijke film van Joe Dante!

3,5*

Grey Gardens (1975)

Grey Gardens biedt een fascinerende kijk in het leven van Edith en Eddie Beale, moeder en dochter. Afgezonderd van de rest van de wereld, met maar een kleine groep mensen die hen af en toe bezoeken (zoals Jerry de klusjesman).

Op momenten dacht ik dat de gebroeders Maysles gillend zouden wegrennen, want de moeder en dochter zijn behoorlijk excentriek.

Dat ze erg schreeuwerig tegen elkaar doen, kan komen omdat er van de 28 kamers in het huis er maar een paar niet beschadigd waren, en dat ze daarom vaak op elkaar lip zitten.

Hoewel de film erg fascinerend is heeft het ook z'n zwakke momenten en overtuigt hij me niet helemaal om de wereld van de Beales binnen te stappen.

3,5*

Grind (2003)

Leuker dan ik had verwacht.. Typische Amerikaanse tienerkomedie die zich dit keer afspeelt tussen de skaters en skatewedstrijden..

2,5*

Gwang Tin Lung Fo Wooi (1989)

Alternatieve titel: China White

Film waarvan de videohoes belooft dat Saskia van Rijswijk het gaat opnemen tegen de gehele Chinese maffia. Niet echt dus. Saskia speelt een klein, maar niet onbeduidend rolletje in deze nogal standaard actiefilm. Maar desondanks is China White toch een erg vermakkelijke film geworden, hoewel ik de typische Hong Kong stijl uit die tijd toch wel een beetje mis.

3*

Gyakufunsha Kazoku (1984)

Alternatieve titel: The Crazy Family

Begint nogal traag, maar tegen het einde gaat deze bizarre familie-komedie in de overdrive en slaat hij totaal op hol.

*** 1/2