- Home
- Dennis Evahi
- Meningen
Meningen
Hier kun je zien welke berichten Dennis Evahi als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Counselor, The (2013)
Voorop gesteld dat het prachtig gefilmd is allemaal met veel aandacht en de acteurs zijn top. Maar hoe het verhaal is samengebracht is echt belabberd.
Hele stukken worden gewoon aan de kijker overgelaten. Wel heel uitvoerig over seks gesproken maar wezenlijke details worden gewoon weggelaten.
De film wist mij te boeien maar het verhaal is onsamenhangend. Echt heel jammer want volgens mij had dit een legendarische film kunnen worden.
De karakters komen niet voldoende uit de verf. Een gemiste kans en onbegrijpelijk te noemen. Zonde, zonde, zonde …..
2.5
Fault in Our Stars, The (2014)
Wat een belachelijk hoge score voor deze RTL 4 film.
Persoonlijk vond ik het niet pakkend. Heb betere films gezien met dit thema.
Acteerwerk op zich was goed maar het verhaal is echt onder de maat. Zwaar overtrokken her en der en puur voor het effect. De opnamen in Amsterdam vond ik leuk om te zien maar daar is echt alles wel meergezegd.
Friss Levegö (2006)
Alternatieve titel: Fresh Air
Een hele trage, slome film die mij op de een of andere manier wist te boeien.
De treurigheid straalt eraf. Je zou er bijjn suïcidaal van worden.
Zo’n armoedig land, geen allure, niets van enige luxe. Niets…
Geen communicatie tussen moeder en dochter. Als kijker kom je niet goed achter wat de reden hiervoor is.
Moeder die op zoek gaat naar liefde. Ze heeft een lousy job als toiletjuffrouw.
Dochter die ambitie heeft om als mode ontwerpster te gaan werken. Gaat ook moeizaam.
Het leven is nier rooskleurig te noemen voor de hoofdrolspelers.
Wel een compliment voor het acteerwerk/ levensecht. Misschien komt dit omdat ze niet veel moeite hoeven te doen voor het inleven hiervan.
Psychologische film wel want het verhaal bleef toch nog een tijdje in mijn hoofd.
Niet een film die toegankelijk is. Zeker niet.
Inevitable Defeat of Mister & Pete, The (2013)
Mooie ontroerende film. Je voelt die zinderende hitte van New York.
De lelijke donkere kant van de stad wordt belicht.
De jongens Mister & Peet zijn aandoenlijk. Wat een supertalentjes.
Op het einde zat ik echt met een brok in mijn keel....
A must see!
Letzte Schweigen, Das (2010)
Alternatieve titel: The Silence
Spannend verhaal. Goed acteerwerk.
De moord op het meisje heeft impact op de levens van verschillende mensen.
Na 23 jaar komt alles weer als een deja vu.
Die ontknoping is tergend pijnlijk.
Goede thriller.
Magnolia (1999)
Te lang, te langdradig, te vergezocht ....
Wat was dit een lange zit om 'm uit te kijken zeg, my God!
Ik wilde echt begrijpen waarom deze film zo'n hoge score heeft.
Schiet mij maar lek, ik snap het niet.
In mijn ogen vleesch nog visch. Oersaai!
Goede sterrencast dat wel... maar zelfs dat kon het verhaal voor mij niet boeiend maken.
Roman Holiday (1953)
Een lieve schattige film. Adrey Hepburn is om op te vreten. De sfeer van de film is zoet. Rome in de '50 jaren is zoet. Gregory Peck is zoet. Charmante film.
Steve Jobs (2015)
Flauwe film. Vind Michael Fassbender een fantastische acteur maar is voor de rol als Steve Jobs niet op zijn plaats. Erg storend is dat Fassbender totaal niet op Jobs lijkt. Ashton Kutcher was echt beter in die rol. Verhaal begint in 1984. Lancering Lisa. Ook een overacterende Wozniak. In het dagelijkse leven een vriendelijke slimme Willy Wortel. In het boek komt die hele uitbarsting geeneens ter sprake. Een hele teleurstellende film. Had beter en meer verwacht. Het is nu een flauwe RTL 4 film geworden.
Trip, The (2010)
Leuke, grappige film vind ik dit.
Erg vermakelijk. De imitaties van de Niro, Pacino, Michael Caine (‘she was only 15 years old, only 15 years old”) Hugh Grant, Christoph Waltz etc. etc. deden ze erg goed!
Die irritaties naar elkaar toe, discussies en pocherijen vind ik heerlijk om te zien.
Prima film.
We Need to Talk about Kevin (2011)
Indrukwekkend. Wat een verhaal…
Doet mij denken aan Joran van de Sloot. Jongen van gegoede huize. Op het oog niets aan de hand. Alles mee en dan toch van het padje af.
Keigoed acteerwerk van de jongens die Kevin vertolken. Wat een k.. kind denk je als kijker. Echt een kwelgeest. Geen empathie kunnen tonen, koud en kil. Bepaalde scènes worden ook zo in beeld gebracht. Koud en kil. Mijn mening is dat Kevin zo is geboren. Waarschijnlijk iets fout gegaan bij het creëren van Kevin. Een gen te veel of te kort. Slecht persoon. Je hebt goede personen en slechte personen en Kevin is een slecht persoon.
