Erg ongelovig verhaal. Erg veel actie, maar erg weinig echt thriller effecten, meer een uit de hand gelopen monster (horror) film. Leuk zo voor een keertje, maar zeker niet de moeite waard voor nog een keer. Zowel het regie werk als acteurs werk is een lachertje. Het is te doen om de hele film af te kijken, maar je denkt toch al snel (ik althans) waar ben ik aan begonnen?!
Alternatieve titel: Ginger Snaps 3, 25 april 2025, 15:16 uur
Laatste deel van de reeks Ginger Snaps. Verreweg de slechtste van de 3. Het lijkt wel een soort van middeleeuwen waar ze terecht zijn gekomen. Niet echt eng, ook niet bijzonder smerig, kortom weinig lol. Een magere voldoende, maar zeker niet erg de moeite waard.
Redelijk mooi vervolg op het eerste deel. Er zit niet zoveel spanning en tempo in als deel 1, maar voor horrorliefhebbers valt er nog genoeg te genieten in dit vervolg. Dit 2de deel heeft meer schrik en angst momenten als deel 1. Toch klaag ik niet over dit deel. Een redelijke voldoende voor dit deel. Ben benieuwd naar het derde deel.
Alternatieve titel: Ginger Snaps I, 23 april 2025, 20:46 uur
Mooie en interessante tiener horrorfilm, over twee zusjes die alles met elkaar delen. Toch eens wat anders dan de doorsnee horrorfilms waarin vampiers, weerwolven enz. de basis ingrediënten zijn. De film is niet zozeer eng, des te meer smerig. Veel bloed en dat soort dingen. Ik zelf heb er wel van genoten. Het mag wel allemaal iets minder netjes en beleefd te blijven binnen het gezin, zoals de moeder en vader. Morgen ga ik kijken naar Ginger Snaps 2. Een ruime voldoende voor deze tiener horrorfilm.
Ingrijpende film. Wat zou jij doen als je voor die dilemma stond als Theo Maassen? Theo Maassen is niet alleen een goed cabaretier maar ook best een goed acteur. Met andere woorden, hij neemt geen blad voor zijn mond. Hij zegt wat hij denkt. Ik heb het niet zo erg op Nederlandse films, maar bij deze film, zet het jezelf wel aan het denken: wat zou ik doen in zo'n geval? Zeer dramatisch in beeld gebracht, een vleugje thriller, maar des te meer rauwe drama. En natuurlijk, je mag niet voor eigen rechtertje spelen, maar wat moet in zo'n geval? Lijdzaam toekijken, hoe iemand anders waarschijnlijk doodgaat? Nogmaals het zet mij aan het denken, ik hoop ook bij andere kijkers van deze film. Toch wel zeer de moeite waard.
Thomas en Senior op het Spoor van Brute Berend (1985) 3,0
Alternatieve titel: Thomas & Senior op het Spoor van Brute Berend, 21 april 2025, 15:56 uur
Matig spannend jeugdfilm/jeugdseie. Toch hou ik het zelf het liefst bij de oude jeugdserie De Zevensprong uit de jaren '80. Dat was toch echt spannender, sfeervoller. Toch heb ik me wel wat vermaakt met deze jeugdfilm/serie. Maar het blijft ook echt Nederlands. Spelers doen goed hun best, de regie van Karst is te erg Nederlands (mijn mening).
Alternatieve titel: Train to Busan, 19 april 2025, 21:33 uur
Mooie horrorfilm. Echt Koreaans zombie horror. Maar leuk in beeld gebracht, snel acteerwerk, goed bloederig. Kortom veel smul plezier (grijns). Uiteraard voor de echte horrorliefhebbers, een aanrader.
Op zich best een mooie film, op een paar minpuntjes na: de film gaat als in een flits aan je voorbij, qua momenten wat er gebeurt. Hierdoor is het moeilijk je te blijven concentreren op het vreselijke verhaal van de 14-jarige dochter die verkracht wordt. Moet gezegd worden dat de hoofdrolspelers best goed acteren, niet super geweldig, maar zeker goed genoeg acteren. Wat ik een beetje jammer vond is dat de film zo ineens afgelopen is, terwijl vader en dochter in de tuin elkaar trachten terug te vinden. Maar ja, ik klaag niet, drie sterren, op IMDb heb ik hem een 7 gegeven.
Een ware prutsfilm. Niet het kijken waard. Ze roepen in deze film, dat je je afvraagt: wie verzint dit?! En zo zit de hele film in elkaar. Gelukkig heb ik de hele film nu gezien, en dus nu NOOIT meer opnieuw!