• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.899 films
  • 12.202 series
  • 33.970 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.958 gebruikers
  • 9.369.987 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Banjo als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Late Night with the Devil (2023)

Lekker rustig naar een praat programma kijken wat ik heel origineel en sfeervol vond. Het was niet allemaal heel verrassend, maar dan toch nog erg goed neergezet. Geen flitsende beelden of jump scares nee, ik vond dit een geslaagde film!.

Law Abiding Citizen (2009)

ja die ongeloofwaardigheid! daar zat ik ook mee, vooral in het laatste stuk van de film.

3 sterren

Leningrad (2009)

Alternatieve titel: Attack on Leningrad

maar goed.. ik vond de dialogen niet sterk en soms slap.

de oorlog/actie is daar in tegen, strak en vel zo als het hoort .

Het is niet een bijzondere sterke film.. maar ook zeker niet slecht.

3 sterren

Lighthouse, The (2019)

Het begin is echt heerlijk de sfeer is grouw en erg fijn in zwart wit mijn verwachting was erg hoog.
Geen flitsende beelden maar een rustige opbouw naar de climax (waar ik eigenlijk nog meer van verwacht had) maar Willem Dafoe en Robert Pattinson speelden heel erg overtuigend.
En het verhaal sleepte door tot waanzin of was het geen waanzin maar gewoon pure wraak?. Ik ben daar nog steeds niet helemaal over uit, zo als gezegd de film bleef ook nog wel een paar dagen na sudderen in mijn hoofd.

Logan (2017)

Aaah ja dit is mijn soort film geen Amerikaanse sentiment geen slappe liefdes escapades...

Hier had ik echt even behoefte aan, heerlijk met die messen horde's boze mannen slachten..

Dat is gewoon wel eens fijn op z'n tijd..

3 1/2 ster

London to Brighton (2006)

ik vond het 0% interesant! inspiratieloos!

Long Walk Home, The (1990)

The long walk home is een prima film, met een mooie rol van Dwight Schultz (murdock van het A-team) alleen het einde is behoorlijk afgeraffelt dat had echt beter gekunt..