• 18.031 nieuwsartikelen
  • 184.716 films
  • 12.826 series
  • 35.382 seizoenen
  • 659.067 acteurs
  • 201.113 gebruikers
  • 9.518.684 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van aQuasar. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Heart Eyes (2025) 2,5

afgelopen dinsdag om 22:18 uur

stem geplaatst

details  

Host (2020) 0,5

afgelopen vrijdag om 22:05 uur

stem geplaatst

details  

Sinister 2 (2015) 3,5

Alternatieve titel: Sinister II, afgelopen vrijdag om 00:41 uur

stem geplaatst

details  

Sinister (2012) 4,0

21 oktober, 21:26 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Bone Lake (2024) 3,5

18 oktober, 23:05 uur

stem geplaatst

details  

The Cure (2026) 3,0

12 oktober, 21:20 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: The Last Key (2018) 0,5

Alternatieve titel: Insidious: Chapter 4, 9 oktober, 23:05 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Chapter 3 (2015) 0,5

9 oktober, 23:04 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Out of the Further (2026) 0,5

9 oktober, 23:03 uur

stem geplaatst

details  

The Roughneck (2025) 3,0

17 september, 21:01 uur

stem geplaatst

details  

La Marca del Demonio (2020) 0,5

Alternatieve titel: Mark of the Devil, 3 september, 23:32 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,0 sterren

details  

The Whisper Man (2026) 3,0

1 september, 23:03 uur

stem geplaatst

details