• 15.741 nieuwsartikelen
  • 177.896 films
  • 12.200 series
  • 33.969 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.954 gebruikers
  • 9.369.891 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mauseu (2021)

1 seizoen
3,67 3 stemmen + Mijn stem

Alternatieve titels: Mouse / 마우스

Status: Beëindigd

Genre: Actie / Misdaad

Oorsprong: Zuid-Korea

Ontwikkeld door: Jinnie Choi

Met onder meer: Lee Hee-joon, Lee Seung-gi en Park Ju-hyun

IMDb beoordeling: 8,6 (17.338)

Oorspronkelijke taal: Koreaans

Release datum: woensdag 3 maart 2021

Eerst uitgezonden op: tvN (Zuid-Korea)

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Mauseu

Jung Ba-Reum is een beginnende politieagent die op een politiebureau werkt. Hij is een eerlijk persoon en probeert gerechtigheid te bereiken. Hij wordt geconfronteerd met een psychopatische moordenaar, die de hele natie beangstigt. Het leven van Jung Ba-Reum verandert totaal.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Jung Ba-reum

Go Moo-chi

Oh Bong-yi

Choi Hong-ju

Koo Dong Koo

Daniel Lee

Sung Yo Han

Young Choi Hong-joo

Pregnant Lady

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Mauseu

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 1386 berichten
  • 733 stemmen
woensdag 26 november 2025
Mauseu seizoen 1 Misdaad en straf voor psychopaten. 'Mouse' (2021) is een heerlijke moraliteitsfabel over het bestaan van kwaadaardigheid in de hersenbedrading van sommige mensen. Hoe ver mag een maatschappij gaan om kindermoordenaars en serieverkrachters af te straffen? Zouden slachtoffers en nabestaanden meer rechten mogen krijgen om hun wraakgevoelens te botvieren? En is er in religieuze zin überhaupt vergeving mogelijk voor psychopaten? Oprecht wel één van de betere Zuid-Koreaanse series. De groezelige, naargeestige en sombere sfeer. De uitgesproken types die wat warmte geven aan het duistere geheel. Het SF-element is in eerste instantie een tikkeltje mal, maar het past wonderwel bij de gekozen thematiek. Je weet dat je een goede serie kijkt als het einde ervan zoveel verschillende emoties oproept.