• 159.596 films
  • 9.832 series
  • 29.150 seizoenen
  • 609.198 acteurs
  • 355.529 gebruikers
  • 8.905.959 stemmen
Avatar
 
banner banner

Innan Vi Dör - Seizoen 2 (2019)

3,23 24 stemmen

Alternatieve titel: Before We Die

IMDb beoordeling: 7,7 (4.747)

Afleveringen: 8

Speelduur: 7 uur en 52 minuten

Ontwikkeld door: Anette Mattson, Tasja Abel, Wolfgang Feindt en Sebastian Lückel

Met: Marie Richardson, Adam Pålsson en Magnus Krepper

Oorsprong: Zweden / Duitsland / Noorwegen

Datum van release: zondag 13 oktober 2019

Eerst uitgezonden op: SVT1 (Zweden)

Plot Innan Vi Dör

Hanna, die werkt voor een onderdeel van de Stockholmse politie dat georganiseerde misdaad bestrijdt, raakt betrokken bij een machtsstrijd in de onderwereld wanneer haar minnaar en collega Sven ontvoerd wordt. De situatie wordt nog ingewikkelder als blijkt dat haar zoon, die ze lange tijd niet heeft gezien, ook betrokken is bij de zaak.

Afleveringen Seizoen 2 (2019)

  1. Aflevering 1

    13 oktober 2019 (59 minuten)

    Hanna Svensson is wanhopig op zoek naar degene die verantwoordelijk is voor het lekken van informatie, in de hoop dat haar zoon Christian weer thuiskomt. Als blijkt dat de corrupte agent die achter het lek zit inmiddels niet meer voor de Mimica's werkt, moet Hanna uitzoeken voor wie hij nu actief is. Ze zet Jovan Mimica onder druk om haar te helpen. Daaraan kleven echter grote risico's.

  2. Aflevering 2

    20 oktober 2019 (59 minuten)

    Magnus heeft te horen gekregen dat hij is verkocht door de Mimica's. Om zijn vrijheid terug te krijgen doet hij al het mogelijke om Christian op te sporen. Ondertussen is Hanna onverwacht oog in oog komen te staan met Christian, maar dat maakt haar taak om hem te beschermen er niet eenvoudiger op. Wederom blijkt de familie Mimica er een meedogenloze werkwijze op na te houden.

  3. Aflevering 3

    27 oktober 2019 (59 minuten)

    Christian stelt als undercoveragent zijn leven in de waagschaal om te worden toegelaten tot de kring van corrupte politiemensen. De plotselinge terugkeer van Blanka zorgt niet alleen voor blije gezichten. Wanneer de familie Mimica hoort van haar terugkomst, nemen de spanningen toe. Hanna besluit Blanka te helpen, maar het is de vraag hoe lang ze dat voor Christian kan verzwijgen.

  4. Aflevering 4

    3 november 2019 (59 minuten)

    Hanna en Björn zijn er inmiddels achter welke rol Magnus Wilhelmsson gespeeld heeft en proberen hem in de kraag te vatten. Christian zou nu kunnen stoppen met zijn undercoverwerk, maar hij is bezig om door te dringen tot de hoogste regionen in de kring. Hanna heeft er een zware dobber aan om hem te overtuigen. Blanka komt in een lastig parket wanneer de familie Mimica haar in het vizier krijgt.

  5. Aflevering 5

    10 november 2019 (59 minuten)

    Wanneer het levenloze lichaam van Magnus vlak bij een brug wordt gevonden, lijkt het op zelfmoord, maar niet iedereen wil dat geloven. Hanna blijkt rond te lopen met een geheim over Christian en biecht het op tegen Björn. Lena voelt zich steeds meer tot Christian aangetrokken, maar ondertussen zit de familie Mimica Christian steeds dichter op de hielen.

  6. Aflevering 6

    17 november 2019 (59 minuten)

    De dreiging van Mimicas wordt steeds groter, maar ondertussen lijkt er concurrentie voor de kring te zijn, wat het speurwerk voor Hanna en Björn er niet eenvoudiger op maakt. Christian is ervan overtuigd dat Davor is teruggekeerd en probeert uit te zoeken waar hij is. Hanna krijgt het vermoeden dat Christian geen open kaart heeft gespeeld over de gebeurtenissen op Costa Rica.

  7. Aflevering 7

    24 november 2019 (59 minuten)

    Jan ontdekt wie Christian is, en het is de vraag wat hij met deze informatie zal doen. Inmiddels weet Hanna dat Christian criminele activiteiten had op Costa Rica, maar ze weet niet waar hij is. En ook Björn lijkt spoorloos verdwenen. Lena wil met Christian een nieuw leven beginnen, maar het is de vraag of hij dat ook wil. Hanna voelt dat ze de greep op hem verliest, maar weet niet hoe ze het tij nog kan keren.

  8. Aflevering 8

    1 december 2019 (59 minuten)

    Hanna's situatie wordt steeds nijpender na een bomaanslag op een landgoed. Ze probeert een list te verzinnen om te kunnen ontsnappen. Nu de kring steeds kwetsbaarder wordt, moeten Lena en Christian eieren voor hun geld kiezen. De vraag is alleen of ze erin slagen om levend het land uit te komen. Ondertussen sluit de familie Mimica het net rondom Björn en Blanka.

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van GoodOldJack

GoodOldJack

  • 1185 berichten
  • 4481 stemmen

Meen je niet, kom ik er echt nu pas achter dat hier een tweede seizoen van is???

Seizoen één blijft voor mij een all time favourite met geweldig veel tempo, actie, spanning, intriges, ... . Top camerawerk, script en scenario, acteerwerk, uitgeschreven rollen, ... .

Verdorie ontdekking van de week dit voor mij persoonlijk, zo snel als mogelijk maar eens zien te kijken dit, als het in de buurt kom van seizoen één ga ik me dat niet beklagen .

Edit: Nog beter iemand had het in 2018 al gemeld dat er hier een tweede seizoen van kwam (bij berichten eerste seizoen) en heb dat toen ook opgeslagen ergens maar toch is het me ontgaan.


avatar van Suitehome

Suitehome

  • 540 berichten
  • 380 stemmen

S2 is mooi in lijn met S1: spannende undercoverthriller van degelijke Zweedse makelij. Natuurlijk komen het hoge tempo van de serie en de vele plotwendingen, een beetje in de knel met de geloofwaardigheid. Ik heb me er niet aan gestoord, mede omdat je snel meegezogen wordt in het verhaal. Adam Pålsson is met zijn vriendelijke en twijfelende uitstraling de ideale hoofdpersoon in een wereld vol corruptie en leugens.


avatar van Roodezand

Roodezand

  • 36 berichten
  • 2380 stemmen

Suitehome schreef:

S2 is mooi in lijn met S1: spannende undercoverthriller van degelijke Zweedse makelij. Natuurlijk komen het hoge tempo van de serie en de vele plotwendingen, een beetje in de knel met de geloofwaardigheid. Ik heb me er niet aan gestoord, mede omdat je snel meegezogen wordt in het verhaal. Adam Pålsson is met zijn vriendelijke en twijfelende uitstraling de ideale hoofdpersoon in een wereld vol corruptie en leugens.

Ik sluit me aan bij Suitehome. Alleen heb ik me juist wel gestoord aan het feit dat de geloofwaardigheid her en der nogal in de knel komt. Vandaar de lagere waardering.


avatar van AniSter

AniSter

  • 1888 berichten
  • 1434 stemmen

Prima Scandinavische serie met een ingenieus plot, vergelijkbaar met een schaakspel. Prima cast die een boeiend geheel neerzet. Behalve dan Adam Pålsson: die speelt al net zo'n slaapverwekkend figuur als in Young Wallander - Seizoen 1 (2020). Ik ga er maar eens van uit dat hij in het echte leven niet zo stoned rondloopt als in zijn rollen.

Seizoen 1: qua afleveringen iets teveel van het goede maar ondanks dat de moeite waard om te bekijken en een redelijke afronding waardoor seizoen 2 geen must is.

Seizoen 2: hier zitten een aantal behoorlijke onwaarschijnlijkheden in, wat niet wegneemt dat dit seizoen spannender was dan het eerste. Het is in feite wel een vereiste om seizoen 1 gezien te hebben wil je het verhaal volledig kunnen volgen. Het nadeel van seizoen 2 is het einde, wat vrij slecht uitgewerkt is en vandaar vraagt om een derde seizoen.


avatar van Rotterdam@1

Rotterdam@1

  • 639 berichten
  • 300 stemmen

Juist wel degelijk een hoogvlieger: overtuigende verhaallijnen en spel van deze zeer bekende acteurs.

Beslist hoeft men niet eerst serie 1 gezien te hebben, deze pak je ook zo op. Al die regels en overtuigingen, pfff......

Het Zweeds is altijd goed te pruimen (alles beter dan Deens), Noors zou helemaal top zijn, maar het is geen Noorse, maar Zweedse serie. Wij kijken uit naar S3, dus.

Het karakter van Pålsson is introvert, een binnenvetter, dus. Het is geen hogere wiskunde om dat te zien en dit type mens komt in het echt ook wel voor.....!!!


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.