De legendarische Amerikaanse horrorschrijver Stephen King is fan van de nieuwe sciencefictionserie SILO op Apple TV+. Dat laat hij weten in een bericht op Twitter. In de tweet raadt King de onlangs verschenen serie aan en spreekt hij van een 'ontzettend spannende reeks met driedimensionale personages.'
Overweeg jij om binnenkort aan de slag te gaan met de vandaag verschenen AppleTV+-serie SILO, dan zou je daar volgens Stephen King geen dag langer mee moeten wachten. Althans, dat zegt de legendarische horrorschrijver in een bericht op Twitter. De auteur van geprezen horrorboeken als The Shining en It prijst de AppleTV+-serie van scenarioschrijver Graham Yost de hemel in. "SILO is mysterieus en enorm spannend. Dit is uitstekende sciencefiction met driedimensionale karakters," schrijft de auteur, die bijval krijgt van zijn volgers. "Ik ben hooked, dit is geweldig," zo reageert iemand.
SILO
In SILO worden we meegenomen naar een verwoeste en giftige toekomst waarin een gemeenschap diep onder de grond leeft in een gigantische silo met honderden verdiepingen. De mannen en vrouwen volgen strikte regels om te overleven. Wanneer de sheriff een cruciale regel overtreedt en bewoners op mysterieuze wijze het leven beginnen te laten, neemt ingenieur Juliette het voortouw in het ontdekken van schokkende geheimen en de waarheid over de silo. Terwijl ze dieper graaft, ontrafelt Juliette een duistere samenzwering en realiseert ze zich dat de silo niet is wat het lijkt. Ze staat voor een levensveranderende keuze: de waarheid onthullen en de gemeenschap wakker schudden, of zich laten meevoeren in de bedrieglijke schijnveiligheid van de silo. Het lot van iedereen hangt af van haar moed en vastberadenheid.
SILO is het werk van scenarioschrijver Graham Yost, die je kunt kennen van films als Speed en The Last Castle en heeft hoofdrollen voor onder meer Rebecca Ferguson, Iaian Glen en Will Patton. De serie verscheen 5 mei op de streamingdienst en werd met lof onthaald door zowel de critici als het grote publiek. Zo krijgt de serie op Rotten Tomtatoes een 87%-score, terwijl de gewone kijker op IMDb en 8,1 voor de reeks over heeft. In Nederland staat de teller slechts op één, maar deze kijker beoordeeld deze wel met een 4 uit 5.
SILO is, zoals gezegd, sinds 5 mei te zien op Apple TV+. Hieronder is de trailer te bekijken.
Reacties (8)