Prime Video lanceert vandaag de gloednieuwe misdaadthriller Countdown, een serie vol actie, spanning en geheimen. De eerste drie afleveringen zijn nu te streamen, waarna er wekelijks een nieuwe aflevering verschijnt tot de seizoensfinale op 3 september. Met een verhaal dat doet denken aan series als Homeland en 24, mikt de serie op liefhebbers van zenuwslopende intriges en spannende missies.
In Countdown speelt Jensen Ackles, bekend van Supernatural en The Boys, de rol van Mark Meachum, een LAPD-detective die wordt gerekruteerd voor een geheime missie. Nadat een agent van Homeland Security midden op de dag in het openbaar wordt vermoord, zonder getuigen of aanwijzingen, wordt Meachum ingelijfd in een speciale taskforce. Deze eenheid, samengesteld uit undercoveragenten van verschillende Amerikaanse veiligheidsdiensten, staat onder leiding van Nathan Blythe, gespeeld door Eric Dane (Grey’s Anatomy, Euphoria). Wat begint als een moordonderzoek, groeit al snel uit tot het blootleggen van een sinister complot dat miljoenen levens zou kunnen kosten.
Op Rotten Tomatoes staat Countdown momenteel op een score van 50% en valt daarmee voorlopig in de “rotten”-categorie. Omdat het aantal reviews nog beperkt is, kan die score de komende dagen nog flink schommelen. Het is dus lastig te zeggen of het algemene oordeel van critici positief of negatief zal uitvallen zodra meer recensies binnenkomen.
Nice, nu al te zien, ik wacht even tot alles te bingen is, lijkt me een leuke serie en Jensen Ackles zit erin, is wel een coole acteur, eigenlijk ook wel beetje mee opgegroeid door de serie Supernatural vooral.
Reacties (1)